AGNIESZKA HOLLAND W WIEKU 70 LAT MA MIESIĄCZKĘ.

Obrazek użytkownika Aleszumm
Kraj

AGNIESZKA HOLLAND W CIEMNOŚCI

W WIEKU 70 LAT MA MIESIĄCZKĘ.

KUR(W)IOZUM W SKALI ŚWIATOWEJ.

ŻYDOKOMUNA - POLSKI ANTYSEMITYZM.

 

Reżyser filmowa Agnieszka Holland należy do najbardziej fanatycznych wyrazicielek fobii antyreligijnych i antypatriotycznych. Łączy je z ciągłym tropieniem antysemityzmu, zajadłą wrogością do prawicy i grubiańskimi atakami na Jarosława Kaczyńskiego i zamordowanych prezydentów RP Lecha Kaczyńskiego i Ryszarda Kaczorowskiego.

Niejednokrotnie publicznie występuje w roli obrońcy „Bestii” opisanych przez Tadeusza Płużańskiego.
Względami szczególnymi darzy plk. NKWD Natalię Brystygierową „Krwawą Lunę” nie tylko podkreślając jej pochodzenie, ale nie wspominając o „wyczynach” Brystygierowej wsadzającej w lwowskich więzieniach NKWD jądra przesłuchiwanych do szuflady, gwałtownie ją zatrzaskując.

Fałszywy obraz Polaków „W ciemności” wyłudzających w kanałach getta pieniądze od ukrywających się przed Niemcami Żydów należy do antypolskich serii rozpoczętych książką „Malowany ptak”, Jerzego Kosińskiego i "literaturę faktu” Jana Tomasza Grossa.

W wywiadach udzielanych przez Agnieszkę Holland wciąż spotykamy się z negatywnymi uogólnieniami na temat Polaków jako Narodu, który jest rzekomo niedojrzały, antysemicki i ksenofobiczny, przesycony płytką nierozumną religijnością, etc... Z taką werwą karcąca Polaków Agnieszka. Holland faktycznie kontynuuje metody fanatycznej agitacji komunistycznej swoich rodziców Henryka Hollanda i Ireny Rybczyńskiej. Ta para stalinowców z zajadłością uczestniczyła w nagonkach na nonkonformistycznych naukowców, m.in. w haniebnym donosie na znakomitego polskiego naukowca – profesora Władysława Tatarkiewicza.

Ojciec Agnieszki Holland i jej siostry Magdaleny Łazarkiewicz pochodził z rodziny żydowskiej. Podczas wojny służył w Armii Czerwonej, potem w Ludowym Wojsku Polskim. Autor wielu napastliwych artykułów prasowych pod adresem Armii Krajowej oraz Podziemia Niepodległościowego. Prowadził walkę ideologiczną z przedstawicielami nauki polskiej występując m.in. przeciwko Lwowsko-Warszawskiej Szkole Filozoficznej, podsycając atmosferę oskarżeń ideologicznych skutkujących aresztowaniami i innymi represjami.

Spokrewniona z Agnieszką Holland nie tylko ideologicznie, Wisława Szymborska de domo Rottermund ,przekonywała, iż Lenin jest Adamem nowego człowieczeństwa.

 

Wszyscy Polacy to antysemici, mający nawet po siedemdziesiątce miesiączki - twierdzili "wybitni" antypolscy  rodzice Agnieszki Holland, Henryk Holland i Irena Rybczyńska.

 

A tu niespodzianka współczesna, Agnieszka Holland w siedemdziesiątym roku życia ma miesiączkę.

 

Gdy o miesiączce Holland dowiedziała się Joanna Senyszyn, z zazdrością na swoim blogu  zawyła: "szkoda, że ciebie matka nie wyskrobała".

Holland zadziwiła świat swoją miesiączką, wyznając dumnie Jackowi Żakowskiemu:

"Mnie się te miesięcznice kojarzą się z moją miesiączką.  Te obchody urodziły groźne jajowęże!"

Czy Agnieszka Holland bardziej ceni jaja węża od męskich? Oto jest pytanie?

W audycji radiowej - Radia TOK FM Agnieszka Holland temat swojej miesiączki poszerzyła o powieść futurystyczną, mówiąc: "miesięcznica to dziwna nowomowa,

mnie się to również skojarzyło z moją miesiączką, bo miesiączka to jest comiesięczne krwawienie płodnej kobiety, jaką jestem".

Po tej płodnej rozmowie zaszła w ciążę pomimo jaj węża i urodziła obrzezaną w poprzek dziewczynkę...

Pani reżyser odnosiła się do ostatniej wizyty na Krakowskim Przedmieściu i kilku zdjęć, jakie pojawiły się w sieci. Widać na nich Holland z "Obywatelami RP" stojącą naprzeciwko policjantów dbających o porządek przed miesięcznicą smoleńską.

Holland zwróciła się z zapytaniem do policji dlaczego już istnieje ogrodzenie skoro miesiączka odbędzie sie dopiero jutro.

Pytanie było retoryczne, skierowane do policji, a nie do ginekologa - położnika, bo skąd biedny policjant miał znać terminy periodów Agnieszki Holland?

Ale mądry policjant odpowiedział pytaniem: "a kiedy pani miała klimakterium?"

Pytaniem na pytanie odpowiadają tylko Żydzi, a ten policjant był autentycznym gojem i dlatego zadziwił.

Dziwił się również goj Jacek Żakowski, że konsekwentnie Żydówka używa terminu „miesiączka”, a nie „miesięcznica”, że widocznie nie zna literackiej polszczyzny, tylko jidysz, na co Holland zareagowała:

 

"Kaczyński powiedział, że ma się odbyć 96 miesiączek. (…) Tak ludzie mówią, z pewną taką ironią. Miesięcznica to brzmi jak z jakiejś powieści futurystycznej; to dziwna nowomowa. Mnie się to również skojarzyło z miesiączką, bo miesiączka to jest comiesięczne krwawienie płodnej kobiety. A mnie się wydaje, że te obchody urodziły groźne jajowęże!  Coś powstało, co zatruwa nasz organizm społeczny i narodowy"

 

Agnieszka Holland dzieliła się również swoimi spostrzeżeniami po tym, co zobaczyła na Krakowskim Przedmieściu. Jak przekonywała, "Obywatelom RP" należy się wielki szacunek, a policjanci zachowywali się dziwnie.

 

 "Chciałam pokazać ich dowód sympatii dla mojej córeczki, która, jak dorośnie i będzie miała miesiączkę, to stanie ramię w ramię z "Obywatelami RP" i z KOD-em. bo ich wytrwałość i spokój budzą mój szacunek.

A oni stali w napiętym milczeniu, widać było, że coś się w nich dzieje, że to nie jest zwykłe stanie, lubiane przez Agnieszkę Holland - że tam jest frustracja, pretensja…

(…) Zwróciłam uwagę policjantowi, że nie życzę sobie filmowania. Nie zrobiło to na nim wrażenia, ale po paru minutach zniknął i już nie stoi. Coś tajemniczego tam się działo; wszystko to było teatralne i potwornie przygnębiające"— powiedziała Holland, podkreślając, że miesiączki Kaczyńskiego wywołują u niej nienawiść talmudyczną - tak jąk  ją uczyła mama.

Przeszukałem Talmud i nawet Koran i nigdzie nie odnalazłem męskich miesiączek.

Z własnych doświadczeń parlamentarnych wiem, iż miesiączki miewają wyłącznie

chłopo - baby, jak Anna Grodzka, przyjaciółka Agnieszki Holland.

Agnieszka Holland spodziewała się Oskara za swój piękny film "W ciemności", wykazujący obrazowo, jak w lwowskim kanale szmalcownicy z Armii Krajowej żądają od ukrywających się w kanale Żydów wszystkich pieniędzy i kosztowności. A tu g...o.

W jury zasiadali sami Niemcy i nie rozumiem dlaczego "W ciemności' nie otrzymał Oskara?

Ale po żydobolszewickich rodzicach przed Agnieszką Holland jest jeszcze wszystko.

 

                                                     Aleksander Szumański "Z lotu ptaka" Tel - Aviv

 

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:23)

Komentarze

Miałem nieprzyjemność słuchać dzisiaj rano jadąc  samochodem wynurzeń  żydokomunistki  Agnieszki H. i zachwyconego jej wywodami lewackiego schizofrenika antyPISowskiego , Żakowskiego z  rynsz-tok@fm.  Nieźle sobie z dziubków pili. Marzenia komuchów o tym aby było tak jak było to ich główny leitmotiv, ale jak mawiają Czesi - To se ne vrati, pane Havranek.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0
#1546294

cyt. "Agnieszka Holland nie otrzymała Oscara. No i dobrze. Gdyby jej słaby artystycznie film zdobył jakimś cudem tę nagrodę, zostałaby ona przez „Gazetę Wyborczą” i pogrobowców z UD wylansowana na tzw. autorytet moralny. A nie jest tego warta. Przypomnę jej udział w nagonce na świetne dzieło Mela Gibsona Pasja, zorganizowanej przez ks. Adama Bonieckiego i „Tygodnik Powszechny”. W czasie pseudodyskusji po premierze, do której dopuszczono tylko zajadłych krytykantów, Holland nazwała Jezusa Chrystusa „krwawym pulpetem”, co później starano się zatuszować."

Autor: ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski

Źródło: Krwawy pulpet, „Gazeta Polska Codziennie”, 28 lutego 2012

PS

Wikicytaty - A. H.

"Mój ojciec był Żydem, dla Żydów krzyż to jest symbol zagłady. To z krzyżem i pod krzyżem wyżynano całe tabuny moich przodków i to czyni ten symbol czymś bardzo ambiwalentnym."

Źródło: Najsztub pyta: Kto ukarze dziennikarzy, wprost.pl, 2010

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-1

casium

#1546307

Rzeczpospolita niekosher jest, bo ma przypadłość niewieścią, a ta zgodnie z powtórzonego prawa jest ומריין (nieczysta- wmryyn).

Ale jest płodna, urodzi co? אמת (emes-prawda) A Holland jest młoda kurka(לאָך  i L'ak-cipka) i stąd jej się z jajem kojarzy, tylko dlaczego węża, może miedzianego? Tego co przed czerwoną i czarną zarazą niejednego Izraelitę uchronił, ale jak widać nie wszystkich.

Ale koniec świata bliski, bo już półtorej miliona młodych Żydowinów ze studiowania pism, jako Żydowinowie mesjaniczni Chrystusa Pana za Boga i Zbawiciela przyjęli. Może, jak Holland złote jajka zacznie znosić, to też się nawróci.

Zwłaszcza, że zdaje się gotuje się jakaś transza od niemiaszków. A nuż rejwach jest czyniony, bo ci, co zawsze pierwsi wiedzą już dobrze wiedzą, nie tylko stare raptory ale i kurki ledwo, co opierzone i nie bardzo koguta lubiące?

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Onufry Zagłoba

#1546312

Tak!!! Gratulacje!!! Tymi słowami właśni udowodniłeś, że Polacy nie są antysemitami!!!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5
#1546329

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)

#1546342

Nie chodzi o  dowodzenie ale o wywiedzenie w celu powodzenia lub nawet uwiedzenia. Chociaż z przypadłością miesięczną to nie wygodzisz i siebie uszkodzisz.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Onufry Zagłoba

#1546356

ta pospolita swinia uzywa jako podpaski jakiegos tamponu ,który z uporem maniaka wpycha sobie do pyska a efekty w wypowiedzxziach sa takie jak przedstawiłes w blogu.To proste ;jak mozna logicznie sie wypowiadac mając córke lesbijke i paczke waty w pysku?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1546332

Ciezko nie zostac antysemita sluchajac beznadziejnych wynaturzen Agnieszki Holland

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1546335

Wg Tytusa Hołdysa Mokotów atakują myśliwce.

Wg TOKfm Lis będzie za kratami.

Czy oni mają wspólnego psychiatrę?

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)

#1546344

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)

#1546345

To nazwisko jest symbolem całkowitego zezwierzęcenia ludzkich wartości. Holland - cała rodzina - reprezentuje takie poglądy michikopodobne, że właśnie one wywołują nie tylko odruch antysemicki, ale i wymiotny.

Rzygam więc na pamięć jej parszywych rodziców, jej parszywą obrzezaną  w poprzek córeczkę i na nią samą Agnieszkę Holland.

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Bozena Lukawska

#1546352

Polecam Czerwone dynastie – Fobie Agnieszki Holland – prof. Jerzy Robert Nowak

http://www.bibula.com/?p=52696

"Upowszechniając w swych wywiadach skrajnie uczerniony obraz Polski i Polaków, Holland dziwnie zapomina, że została wylansowana najpierw w Polsce i właśnie tym tak atakowanym przez nią Polakom zawdzięcza swe pierwsze docenienie, zanim została zauważona w świecie. Dosadnie przypomniała o tym Holland i innym “zniesmaczonym polskimi barbarzyńcami” twórcom publicystka Teresa Kuczyńska, pisząc w tekście “Twórcy na kozetce Freuda” (“Tygodnik Solidarność” z 8 grudnia 2006 r.): “Wszyscy polscy twórcy, którzy robili i robią kariery za granicą, najpierw zdobyli uznanie i sławę w kraju. Uznanie tych rodaków, którymi tak gardzą. (…) Zatem panie i panowie twórcy, którzy tak wybrzydzacie na ten kraj, na rodaków. Jeżeli tak plujecie w nich, to plujecie na samych siebie. Bo to oni zrobili z was tych, którymi jesteście. Uznanych pisarzy, malarzy, reżyserów”./fragment/

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1546354

w dalszej kolejności, po zakończeniu miesiączki, można będzie wsłuchiwać się w bajkę o jabłonce: "miałam ci ja błonkę, miałam..."

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#1546368

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)

#1546370

Moim skromnym zdaniem wszyscy którzy są pochodzenia żydowskiego a opluwają naród polski powinni mieć odebrane obywatelstwo i ciupasem odesłani do swojej ojczyzny.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1546396