A może minister/premier Kopacz porozmawiała z wdową  po admirale?

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Przemysł kłamstwa i pogardy trwa. Szczególnie widać to po ostatniej ekshumacji admirała Karwety. To co opowiada żona admirała przekracza granice ludzkiej wyobraźni,  a zdziczenie czy zbydlęcenie jest określeniem wręcz pieszczotliwym.

Cały chór poprzedniej władzy niemal jednym głosem z Tuskiem i Arabskim na czele mówią , że nie było zakazu otwierania trumien.  Co innego mówi min Kopacz w jednym z nagrań, gdzie powołując się na przepisy sanitarne, zakazuje otwierania trumien.

Wydaje się, że szczególną dziką azjatycką tradycją Rosjanie traktowali polskich generałów, tak było z ciałem gen. Kwiatkowskiego, tak teraz jest z ciałem adm. Karwety.

Dobrze powiedział Prezes JK  do opozycji o zdradzieckich mordach, bo tylko tak można nazwać niedopilnowanie przez ówczesne władze ekshumacji ciał ofiar.

Mając buzie pełne frazesów, Tusk i kamanda próbuje zrzucić odpowiedzialność na rodziny ofiar lub Rosjan, żadnej empatii do rodzin ofiar.

Ta pani , która dziękowała Putinowi za wspaniałą pracę patomorfologów, może porozmawia z wdowami po gen. Błasiaku , gen Kwiatkowskim, adm. Karwecie i innych, i wówczas usłyszy co o niej  sadzą  wdowy po poległych.

Jak to się dzieje, że to towarzystwo jeszcze funkcjonuje w polityce?

https://wiadomosci.wp.pl/wdowa-po-admirale-karwecie-ujawnia-w-trumnie-jej-meza-byly-worki-na-smieci-i-obce-szczatki-6153000985536129a

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

o czym może rozmawiać ciężko doświadczona utrata męża i niegodnym traktowaniem jego szczątków z kłamcą który był zamieszany w cała sprawę...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1546158

Faktem jest, że kłamczucha nie jest partnerem dla wdowy po admirale, ale chciałbym, żeby chociaż popatrzyła w oczy wdowy i powtórzyła te kłamstwa.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1546165

ale coż, skoro inny kłamca - Gowin (pamiętam żywiołową niechęć śp. Seawolfa do tego osobnika)- skoro Gowin jest ministrem - i to ważnego resortu...ba! wicepremierem...

Ciągle się słyszy o bezmiarze nikczemności 'polityków' PO-PSL, a proste pytanie: dlaczego jeszcze nie siedzą? pozostaje bez odpowiedzi. To policzek dla normalnych Polaków.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Pobudka!

#1546191

Czemu jeszcze nie siedzą, to jest dobre pytanie, ale chciałem przypomnieć , ze to nie PRL, kiedy robiono ekspresowo procesy pokazowe.

Kamienie sprawiedliwości mielą wolno ale dokładnie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1546198

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pobudka!

#1546202

Gowin nie jest bohaterem mojej bajki  ale " znaj proporcje mocium panie".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1546205

Że zasługuje na bycie ministrem szkolnictwa wyższego i stanowisko wicepremiera? Nie było kogoś bez obciążeń PO-wskich?

'Znaj proporcją mocium panie' - jestem za.

http://www.rp.pl/Katastrofa-smolenska/170609204-Grzegorz-Schetyna-Nikt-n...

(cytat)

„Informacje zawarte we wzorze z zezwolenia na sprowadzenie szczątków ludzkich lub zwłok ludzkich dostępne na stronie ambasady Rzeczypospolitej w Moskwie, iż zwłoki powinny być przewożone i pochowane bez otwierania trumny są zgodne z prawem polskim. Jedynym organem, który może zarządzić oględziny, sekcję zwłok lub ekshumację jest prokuratura w ramach prowadzonego postępowania karnego” – dodawał 5 lat temu Gowin.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pobudka!

#1546208