Hanna Gronkiewicz-Waltz

Obrazek użytkownika elig
Kraj

  

W ostatnich czasach, gdy widzę na ekranie telewizora panią prezydent Warszawy, Hannę Gronkiewicz-Waltz - odczuwam przemożną chęć wzięcia czegoś ciężkiego i dania jej po łbie.  Choćby po to, by zetrzeć jej z twarzy ten pełen pogardy i przeświadczenia o dozgonnej bezkarności uśmieszek.  Potem przychodzi jednak refleksja.  Przecież HGW jest dla Zjednoczonej Prawicy bezcennym skarbem.

  Z każdym dniem działania Komisji Weryfikacyjnej kierowanej przez Patryka Jakiego wychodzą na jaw nowe machlojki w stołecznym ratuszu i uchylane są kolejne decyzje pani prezydent [wczoraj, 4.08.2017, w sprawie nieruchomości Sienna 29].  HGW boi się zeznawać pod przysięgą i nie stawia się przed oblicze Komisji.  Wlepiono już jej za to 12 tys. grzywny.  Jako osoba znana ze swej pazerności [kiedyś nie chciała wykupić biletu wstępu do ogrodów wilanowskich za 5 zł] nie chce płacić i wpadła na pomysł, że grzywny te zapłaci miasto Warszawa.  Komisja się na to nie zgodziła.

  Skoro ta postać mnie tak irytuje, to prawdopodobnie wielu warszawiaków też ma już jej dość.  Być może stolica przestanie [za jej sprawą] być matecznikiem Platformy Obywatelskiej.  Co więcej jest ona wciąż wiceprzewodniczącą PO.  Posyła na dno całą Platformę, będąc uosobieniem wszystkiego, co najgorsze w tej partii: mafijnych powiązań, przekrętów finansowych i krzywdy ludzkiej [ok. 40 tys. osób eksmitowanych z mieszkań].

  Każda normalna partia polityczna dawno pozbyłaby się tak skompromitowanej osoby, zmuszając ją przedtem do rezygnacji z prezydentury Warszawy.  W Platformie Obywatelskiej mentalność sitwy przeważa jednak nad zdrowym rozsądkiem.  Tym lepiej dla Zjednoczonej Prawicy [PiS].

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:20)

Komentarze

Ale PeO nie jest normalną partią tylko grupą agenturalno-przestępczą. Oni nie liczą na zwycięstwo w wyborach tylko na pomoc zagranicy, wywołanie chaosu i przejęcie władzy drogą siłowego obalenia rządu. Takie podejście zupełnie zmienia optykę i to co w normalnej demokracji jest absurdalne tutaj staje się racjonalne.

 

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
0
#1545964

A w partii POlszewików kłótnia na całego

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)

#1546007

 H.G.W. jest jedną z ostatnich redut PO i tak jak w każdym mieście i gminie gdzie rządzą jeszcze jej pogrobowcy będzie trzymała się władzy do ostatniego dzwonka, który po ostatnich wyborach parlamentarnych obwieścił koniec marzeń o władzy absolutnej i nie ma to już żadnego znaczenia jak bardzo jest "umoczona" w afery i przekręty, po prostu w tej partii przy jej sterach nie ma już ludzi o czystych rękach, są już tylko osobniki bez sumienia z mentalnością "targowiczan" snujące swe wizje unicestwienia PiS-u.

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

niezależny Poznań

#1545969

Prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz skierowała do komisji „za pośrednictwem swoich pełnomocników” pismo stwierdzające, iż to nie Hanna Gronkiewicz-Waltz będzie pokrywała grzywny, które komisja nakłada za niestawiennictwo przed komisją (…), a kary grzywny zostaną uiszczone przez budżet Warszawy, przez wszystkich warszawiaków.

Cały artykuł Michała Miłosza możesz pod adresem: http://prawy.pl/55246-bezczelna-i-pazerna-hgw-chce-zaplacic-grzywny-za-n...

I mój komentarz:

No czegoś takiego to jeszcze nie słyszałem! No jakim prawem HGV chce z moich, z naszych pieniędzy, znaczy z publicznych pieniędzy płacić za swoje wykroczenia?! To totalny absurd! To ma być niby uczciwość uczestniczki warszawskich spotkań Odnowy w Duchu Świętym!? Szok!!!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1545972

Spieki można robić ze wszystkiego...

Także z "Ch.D i Kupy kamieni"...wystarczy toto wszystko - zmielić w młynie medialnym i POd POlitycznym naciskiem, wystarczy toto coś - spiec w piecu (takim jak do "rozgrzewania sędziów" )...

(do przerobu bytów - również ze spieków - kast hybryd politycznych)...

Hybrydowych UKŁADÓW - "POubezpieczanych" UB(e)spieczeniami - "bufetowych"  pieczeni...

W rzeczywistości nie do (rozumnej) konsumpcji ...

Bez UBocznych nadużyć - bez zaangażowania przestępczych (bezrozumnych) młotów i zębów "sędziów"...

"Sądownictwo" samo nie POzbawiłoby się Społecznego Autorytetu...

Bezrozumne-POprzestępcze oMAFIANIE "sądownictwa" i "sądowych POstanowień" (nie do oMAWIANIA pro społecznego)...

Jest sPOsobem przestępczości zorganizowanej...- do likwidowania rzeczowości Sądów Rzeczpospolitej ...-bufetowym łamaniem zębów "wymiarowi sprawiedliwości"... 

UB(e)spieczeniami sieciowymi - wyglądającymi tak- jak "funkcjonariusze państwa" ...- POrozkładani na łopatkach bufetowych - POłożeni warstwą "nadludzką" - z rozłożonymi rękami i nogami  dla wyborczego zniewolenia w sieć- w sieci, bufetowych "świadków koronnych" spieczonych w sieć "urzędniczej" przestępczości - niestety antyNARODOWEJ.

Uszanowanie Państwu Suwerenów solidarnej solidności Patriotów Polski.

j.k.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1545975

Głupio, ale zrobiło mi się Jej żal, gdy na mszy w rocznicę wybuchu powstania nikt nie chciał podać jej ręki. Zamiast ustanowić komisarza, (najlepiej z platformy), PIS trzyma ją na stanowisku, jak kuglarz małpę w cyrku. A Ona (słaba kobieta) boi się podać do dymisji. Żałosne to wszystko. Ciekawe dlaczego nie rzuci tego wszystkiego, kto jej na to nie pozwala?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4
#1545984

zwłaszcza gdy sobie przypomnę, jak "obnosiła się" ze swoim "chrztem w Duchu Świętym" oraz proroctwem jakie otrzymała wówczas, że "pokona wszystkich swoich wrogów". Zapewne dlatego spokojnie "grabiła sobie" wierząc w "samospełniające się proroctwo".

Nie łudźcie się, Bóg nie dozwoli z siebie szydzić (Ga 6: 7-8) A ona zapewne nadal wierzy, że pokona "wszystkich swych wrogów". Ma pecha - na własne życzenie. Pycha chodzi przed upadkiem, a wyniosłość ducha przed ruiną. (Prz 16:18) 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1545987

  Witam! Będzie jej do twarzy w pasiaku i na więziennym wikcie. Kraty, to jedyne słuszne miejsce dla mafijnych Elyt!  Niedługo się upomni prokurator i skończy się jej pozoranctwo. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1545997

"Zawodowi macherzy od losu 
Specjaliści od śpiewu i mas 
Choćbyś nie chciał i tak znajdą sposób 
Na swej wadze położą nie raz 
Choć to fizyce wbrew 
wskazówka cofa się (...)

-Mniej niż zero 
 Oooo oooo oooo oooo".

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1545988

Cóż to za idioci za ten komentarz punkty mi odejmują. Za krytykę ich komentarzy! Wszystkim dodałem punkty i znalazło się dwóch, czy dwie idiotki. Nie umieją, ze zrozumieniem czytać. I rzucaj tu perły przed wieprze. Dam Ci punkcik Katarzyno, i temu co za tobą coś tam naskrobał tak jak poprzednikom dałem. Dziekuję wszystkim za zainteresowanie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1545992

Coś podobnego w innym Komentarzu do innego Bloga pisałem, ale tu dosadniej napisze, jak bym był Wojewodą, to bym wyznaczył na Komisarza sekretarkę Walcowej. Panie Wojewodo, niech na Boga da Pan znak życia.

Wyjaśniam dlaczego. Odpadły by podejrzenia, że PIS tylko swoich mianuje. Pewnie by następczyni, czy nastepca lepiej rządził. Dla wszystkich stało by się jasne, ze to co Pani Walc potrafi, to każdy, każda potrafi.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1545994

Ale ten minus przy twoim komentarzu - to nie ode mnie! Zasadniczo swoje minusy uzasadniam ;). Chyba że komuś, generalnie, zapowiem iż dalej będą już tylko minusy.

A co do "bufetowej" - żywię nadzieję, że wreszcie "nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka". Choć niewątpliwie - dłuższe pozostawanie "bufetowej" na stanowisku ("przy bufecie") to dodatkowe punkty dla PiS-u.

Nie mniej - mam "po kokardy" tej wrednej baby (a taka jest słodka ma ślubnym zdjęciu!)

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1546001

Wiem, wiem. Lubię, gdy się nie zgadzać, ale w tym wypadku pod wszystkimi komentarzami podpisał bym się oboma rekami. Może ktoś z boku mnie minusował, ale czemu uzasadnia, moją rzekomą krytyką. A propos PIS intencje mają dobre, ale brakuje im finezji. Powinni tresować opozycje, a przy tresurze więcej się zachęt stosuje niż kar. Jednym zdaniem więcej cukru dla opozycji.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1546006

ale nikt głośno nie wyduka!. Kolejna żydówka z Platformy, po Kopacz, Piterze, Śledzińskiej i kilkunastu innych!. Aktywne w swoim antypolonizmie, zajadłe w walce z kościołem, nienawidzące naszej tradycji i historii!. Nastawione na zniszczenie polskości, zastąpienie jej zgniłym lewactwem i skolonizowaniem przez Berlin. Od niedawna, Berlin stał się mekką dla panoszącego się tam żydostwa i utopijnego socjalizmu!. Europejskie elity, zastąpiło lewackie żydostwo w postaci Martina Schulza, obecnie Bieńkowskiej i popijających berbelochę, Timmermansa z Junckerem!.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1545998

Wprowadzając komisaryczny zarząd w Warszawie (po nieudanym referendum w sprawie odwołania HGW)  PIS stałby się obiektem nieprawdopodobnej nagonki, wizerunkowo  straciłby wiele, znacznie więcej niż po propozycji ustawy metropolitalnej. Tymczasem pozostając prezydentem Warszawy, HGW swym skrajnie bezczelnym zachowaniem w sprawie mafii reprywatyzacyjnej kruszy bardzo skutecznie betonowe zaplecze PO w stolicy. I jak tak dalej pójdzie, to załatwi PO w Warszawie na dobre!

Pozdrawiam 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1546002

Drogi Panie Janie, zależy kogo by dali. Jak by trochę pomyśleli to na pewno znaleźli by kogoś, dzięki inteligentnej nominacji mogliby nawet zwiększyć swoje poparcie. Może kogoś z SLD np. Panią Ogórek, Czy z platformy, może tego uchodźce z PIS, taki tęgi nazwisko mi wyleciało, Ja to bym dał Panią Szmidt z Nowoczesnej. Nie brzydka do tego nie, od tego, byłoby spore poparcie dla takiego ruchu, diabeł by się ucieszył, a własny elektorat by wybaczył. Może by się dzięki takiemu ruchowi większość konstytucyjna stworzyła.

Jest faktem, że Pan też ma racje, trzeba coś robić. Proponować potencjalnym kandydatom. Albo od czasu do czasu dać się gdzieś nagrać. Tak działać, aby Prezes spał spokojnie, a opozycja nie mogła zmrużyć oka.

Serdecznie Pozdrawiam, za żarty przepraszam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1546017

Mimo niewątpliwego uroku kontrkandydatek do prezydenckiego stołka w Warszawie, nic nie jest jednak w stanie przebić dokonań mafii reprywatyzacyjnej, która kwitła pod opiekuńczymi skrzydłami HGW. Eksmisja 40-50 tysięcy Warszawiaków na bruk ma wręcz charakter masowej zbrodni, za co jej sprawcy powinni trafić do więzienia z dożywotnimi wyrokami, a ich mienie zostać skonfiskowane!

Pozdrawiam  

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1546030

Zgadzam się, tam dochodzą jeszcze okrutne morderstwa. O jednym wiadomo, bo ofiara była powszechnie znaną osobą, a ile jeszcze jest ofiar tego procederu nie wiadomo.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1546098