PAN PREZYDENT ŹLE ZROBIŁ, ŻE ZAWETOWAŁ TE USTAWY. KORNEL MORAWIECKI MARSZAŁEK SENIOR SEJMU

Obrazek użytkownika lwowianka
Kraj

PAN PREZYDENT ŹLE ZROBIŁ, ŻE ZAWETOWAŁ TE USTAWY

KORNEL MORAWIECKI MARSZAŁEK SENIOR SEJMU

 

Trochę za długo już czekamy na tę reformę sądownictwa, na zmiany w Polsce, bo to już jest 28 lat po Okrągłym Stole. Idzie to bardzo powoli i lustracja, i zmiana, i teraz sprawiedliwość oczekuje na efekt, na rezultat – mówił w programie „Minęła dwudziesta” Kornel Morawiecki, marszałek senior Sejmu, lider ugrupowania Wolni i Solidarni, na temat zawetowanych przez prezydenta Dudę ustaw o Sądach Najwyższych oraz Krajowej Radzie Sądownictwa.

– Pan prezydent źle zrobił, że zawetował te ustawy – stwierdził Morawiecki. Jego zdaniem można było je poprawiać i polepszać. – Ja bym chciał, żeby pan prezydent teraz jak najszybciej przekazał swoją propozycję zmian tych reform, byśmy mogli dalej uczciwie patrzeć w przyszłość, sprawiedliwie oceniali ludzi i siebie nawzajem – mówił.

 

https://www.tvp.info/33342635/pan-prezydent-zle-zrobil-ze-zawetowal-te-ustawy

 

POUFNA WIZYTA PREZYDENTA W BERLINIE I WETO!

 

Oczywiście prezydent ma legitymację prawną do ruchów wszelkich. Zastanawia mnie wizyta poufna  prezydenta w Berlinie u Angeli Merkel. Dlaczego poufna i nie udziela  się informacji merytorycznych.

Prezydent przez dwa miesiące opracuje dwie potężne ustawy? Nie jest to możliwe, chyba, że ustawy już są opracowane, a prezydent śmiało może pojechać do Jastarni.

Z tekstu Aleszumma dowiedziałam się, iż współautorami ustaw będą Marek Dukaczewski WSI, Aleksander Smolar z bogatą przeszłością PZPR, przy współpracy  Waldemara Żurka właściciela 25 kamienic! Owocnie zapewne też współdziała I prezes SN Małgorzata Gersdorf, której ciężko żyć za 10 tysięcy złotych. A od ilu złotych polskich łapówek brali sędziowie SN w odkrytej aferze korupcyjnej w SN o której cicho, sza? Pod dywanem! Pani Gersdorf nie wszczęła postępowania dyscyplinarnego tłumacząc. cytuję: "kiedy to było, to jest przedawnione".

"Autorstwo" ustaw Andrzeja Dudy będzie w takim wymiarze jak obecne sądy i dalej łajdactwo!!!

                                                           Lwowianka

 

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:9)

Komentarze

Marszałek Senior Pan Kornel Morawiecki założył "Solidarność Walczącą". Jest nie tylko Mężem Stanu, ale największym autorytetem w Parlamencie. Wychował wielkiego syna wicepremiera Mateusza Morawieckiego, który już dźwignął kraj z zapaści gospodarczej. Kornel Morawiecki jest również redaktorem naczelnym znakomitej "Gazety Obywatelskiej". Jego stanowisko w sprawie weta Dudy jest najbardziej istotne ze wszystkich różniących się opinii,

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Aleksander Szumanski

#1545527

.....Mam żonę Jadwigę, ale nie jesteśmy razem. Żyję od lat z inną kobietą, Anną. Mamy 22-letniego syna. Jest jeszcze Hanna, z którą zakładałem Solidarność Walczącą. Wszystkie te kobiety bardzo kocham i są mi one bardzo bliskie - wyznaje nam Kornel Morawiecki.
http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/morawiecki-wyznaje-mam-zone-zyje-z-...

Wicepremier Mateusz Morawiecki (48 l.) to najbogatszy minister, jaki kiedykolwiek zasiadał w polskim rządzie. Bankowość....? To piramida finansowa większa niż Amber Gold !
Jaki ma majątek? Morawiecki nie ujawnił swojego oświadczenia. Interes banków i interes Polski są ewidentnie sprzeczne.
Jako minister finansów i wicepremier Morawiecki, wszystko na to wskazuje, nie uchroni tych naszych interesów, które sprzeczne są z interesami banków i nie zrealizuje tych naszych interesów, które ugodziłyby w interesy banków.
Morawiecki – to bankier na dwa fronty
http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=20338&Itemi...
http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=20338&Itemi...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

Verita

#1545529

skoro nie mieszkaja razem i on ma teraz inna kobiete, to moze sa w separacji?
Mam nadzieje, ze ta obecna nie zatruwa zycia poprzedniej, bo nie ma nic gorsego niz zazdrosna i msciwa kobieta z kompleksem nizzszosci, która wylewa swoje zale na prawo i lewo i ma pretensje do calego swiata, ze nigdy nie dorowna tej poprzedniej, a nie dorówna, bo to róznica klas.
Takie kobiety poniewieraja sie od jednego partnera do drugiego i zaden ich nie szanuje.
Mam nadzieje, ze pan Kornel jest w lepszej sytuacji.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

W koronie królów wyglądam pięknie.

#1545532