Bunt UBywatelski

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Tzw. III RP była krainą, w której wszystko stało na głowie. W umysłach niektórych ludzi nadal widać to odwrócenie porządku. Oto pan poseł Święcicki raczył był stwierdzić w jakimś programie, iż zachowanie pani HG-W wyraża “nieposłuszeństwo obywatelskie”.

Bunt obywatelski ?

Z nieposłuszeństwem obywatelskim mamy do czynienia wtedy gdy obywatel występuje z zasadną pretensją wobec organu władzy. Tymczasem pani HG-W sama jest organem władzy, który zbuntował się przeciw obywatelom.

Nadzwyczajna kasta ludzi, kasta aferałów czuje się zagrożona i wszczyna działalność anarchizującą życie społeczne. Za panią HG-W także inni anarchiści podchwycili to hasło. No I w ten sposób grupa lumpów określająca się jako Obywatele RP, także podczepia się, bezzasadnie, pod nieposłuszeństwo obywatelskie. Tyle tylko że występują, pod pozorem wystąpienia przeciwko władzy, przeciwko innym obywatelom, dążąc do uniemożliwienia im skorzystania z przysługującej im wolności.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

Od dziś nie musicie spłacać rat, czynszów, opłat za TV i radio, prąd, gaz, oraz za zakupy w sklepach.

Bo wszystko jest niekonstytucyjne.

POmożemy wam i wynagrodzimy was, gdy wygramy wybory.

Rada obrony koryt.

KC ZPO 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1543530

Skąd takie poważne traktowanie. Mamy do czynienie z farsą, a zachowujemy się tak jakbyśmy operę oglądali. Ta trupa liczy więcej aktorów, nie zapominajmy o dwóch byłych Prezydentach, którzy też nie korzystają z możliwości pisania w ciszy pamiętników. To jest bardziej problem psychologiczny niż polityczny. Gdy nie wystarcza wędkowanie i polowanie potrzebna jest psychoterapia.

Może by Panowie tak jak my zajęli się blogowaniem na tym Portalu. Na emeryturze bardzo pomaga. Panie Gawrionie może by jakieś zaproszenie wspólnie wysłać?  Zarzucają prawicy brak humanitaryzmu, więc może okażmy go w ten sposób ???

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1543531

Ależ daleki jestem od poważnego traktowania tych ludzi. To margines. Natomiast interesuje mnie język, jakim operuje opozycja i czy ma coś wspólnego z rzeczywistością.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1543535