Kaczyński i Morawiecki są zakładnikami BREB- u

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

Morawiecki „Naprawdę dziś warto, byśmy zdali sobie sprawę z tego, że dokonaliśmy czegoś absolutnie niewyobrażalnego. Ja mam poczucie, że żyję w Polsce solidarnej. Jest to kraj, który naprawdę dba o swoich ludzi tak, jak przez 28 lat wcześniej nikt nie dbał: o rodziny, o pacjentów, wszystkich, którzy wymagają wsparcia, ale też o zwykłego człowieka, zwykłe polskie rodziny „...”Jego zdaniem dotychczasowy model wzrostu gospodarczego był w dużym stopniu oparty o kredyt zagraniczny, dlatego obecnie ponad połowa polskich obligacji i długu prywatnego jest w rękach zagranicy, a rząd stara się to „z mozołem odkręcać”. Według wicepremiera kwota ta to 2,2 bln zł, czyli więcej niż roczne PKB Polski. Morawiecki mówił też, że na forach międzynarodowych rząd walczy z błędną polityką wobec rajów podatkowych, które określił mianem „piekła dla społeczeństw”. ...(źródło)(link is external)
-----------

Mój komentarz

Dzisiaj konwencja Zjednoczonej Prawicy. Szukałem coś na temat wsparcia Kaczyńskiego dla małych przedsiębiorców i biednych pracujących, ale nigdzie nic nie znalazłem. Jedynie Gowin , chyba na złość triumfującej reszcie pochylił się nad słabymi politycznie drobnymi przedsiębiorcami.

Kaczyński i Morawiecki dużo robią. Tworzenie silnego suwerennego ośrodka władzy, odbudowa armii , przywrócenie kontroli nad wymiarem sprawiedliwości ,nad systemem bankowym, nad kluczowymi przedsiębiorstwami, likwidacja przestępstw vatovskich , zabranie się za kryminalistów w samorządach, zduszeni lewactwa i ideologi politycznej poprawności , przywracanie chrześcijaństwu pozycji religii państwowej, przejecie części mediów. Tutaj dokonuje się prawdziwa rewolucja .

Ale niestety, aby przeprowadzać modernizację Polski muszą płacić haracz BREB owi , bo inaczej ten zagłosuje na Platformę tak , jak to robił do tej pory. I koniec reform.

Liczącemu 12 milionów trzysta tysięcy wyborców BREB owi będzie się żyło coraz lepiej ,a reszcie będzie się żyło coraz gorzej. Do niedawna Platforma okradaniem podatkami katolickich rodzin doprowadziła do nędzy miliony polskich dzieci, aby tylko dać pieniądze BREB owi Dopier teraz Kaczyński dał pieniądze dzieciom, aby zlikwidować często głód ,którym zostały dotknięte polskie katolickie rodziny okradane przez podatkowych bandytów. Orbanowi do tej pory nie udało się zmienić modelu państwa socjalnego ,
eksploatującego pracujących. Orban planował zbudować 20 międzynarodowych węgierskich koncernów, ale mu się to nie udało .

Ani Kaczyński, ani Morawiecki nie zająknęli się , aby pochylić się nad losem ciężko pracującego Polaka. Ani myślą podnieść kwoty wolnej od podatku. Ani zająkną się o oszukaństwie jakim była obietnica obniżenia ZUS dla ambitnych, odważnych Polaków, którzy zamiast losu fabrycznego proletariusza chcą pracować na swoim. Ani Morawiecki , ani Kaczyński nie zająknęli się o podłym losie taniego polskiego prola ( rząd podniósł minimalną płace jedynie o 4 % ) Morawiecki nic nie wspomniał o raporcie, który mówi ,że praca w korporacjach i fabrykach jest już tak ciężka ,że wyniszcza zdrowie Polaków. PIP śpi , bo budżet potrzebuje opłat od korporacji za wynajem Polaków. ZUS , dochodowy, vat itd.

Program mieszkanie+ pada , o co żalił się Kaczyński właśnie z powodu preferencji dla BREB u . Żaden samorząd nie weźmie na siebie kosztów utrzymania mieszkań z których nie będzie mógł wyrzucić lokatorów. Przykład. Wprowadza się rodzina ,samotna matka, dzieci mają w rubryce ojciec nieznany. Konkubent mieszka u matki. Ta przestaje płacić za wodę, za mieszkanie, za prąd. Czym to się kończy. Miasto zaczyna płacić. A mieszkańcy komunalnych mieszkań szybko się uczą...... i też przestają płacić. Są granice socjalnego szaleństwa. Państwo powinno budować mieszkania,, aby złamać mafie samorządowo deweloperskie ,ale powinno wesprzeć ciężki pracujące polskie rodziny katolickie, a nie w pierwszej kolejności patologię społeczną

Zacznijmy się w końcu litować nad tymi co pracują. I na koniec muszę powiedzieć „Naród , który nie ma dodatniego przyrostu naturalnego nie przetrwa” A w Polsce mimo rządów Kaczyńskiego i Morawskiego przyrostu dodatniego wciąż nie ma.

Co bardzo złego się dzieje z Narodem Polskim , bo słyszałem pierwsze przebąknięcia o objęcie Ukraińców programem 500 + byle tylko się w Polsce osiedlali , bo przy wyludnianiu się Polski rząd będzie miał za mało chłopów pańszczyźnianych na wynajem dla korporacji i system socjalny się zawali. Całe polskie państwo się zawali .

Marek Mojsiewicz
film M. Kowalski: MUSIMY TEN SYSTEM OBALIĆ NATYCHMIAST
film Scholastycy i nauka ekonomiczna Jesús Huerta de Soto

Przypominam, że można już kupić ebooka „Pas Kuipera” w cenie 29 złotych. W tym wypadku też proszę wysłanie na adres emailowy ksiazka(link sends e-mail)@paskuipera.pl nazwy skrzynki na którą ma zostać wysłana powieść. Osoby te otrzymają książkę w pierwszej kolejności.
Wpłaty proszę kierować na konto Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 87 7999 9995 0651 6233 3004 0001 . Więcej na http://paskuipera.pl(link is external)

osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie Facebooka ( link tutaj(l(link is external)(link is external)Zapraszam do przeczytania pierwszego rozdziału nowej powieści Pas Kuipera”
Rozdział drugi . Rozdział trzeci
Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „
rozdziały 1
Dobre złego początki „ 2 Na końcu którego będzie o boginiKali3 Nienależynerwosolu pić na oko 4 O rzeźbie NiosącegoŚwiatło 5 Impreza u Starskiego „ 6 Tych filmów już się oglądać nie da 7.Mutant 8 Anne Vanderbilt „ 9 Fenotyp rozszerzony.lamborghini„ 10. Spisek w służbach specjalnych „11. Marzenia ministra ołapówkach „ 12. Niemierz i kontakt z cybernetyką „ 13„ Piękna kobieta zawsze należy do silniejszego „ 14 ” Z ogoloną głowa, przykuty do Jej rydwanu „
Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska((link is external)(link is external)(link is external)(link is external)(link is external)(link is external)(link is external)
Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe
Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003 000
1

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.1 (głosów:7)

Komentarze

Dotychczas słyszałam o Breb-ie w Rumunii.

A poza tym słowo nic nie znaczy - to jest spam (patrz Urban Dictionary).

Co więc znaczy cały wpis?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1543369

... to nie Harry Potter  i czarami w 8 lat niszczenia Polski w mig nie naprawi.

PIS przez te półtora roku zrobił więcej jak wszystkie partie co już rządziły, PO takim zdewastowaniu Polski.

I jeszcze w tyłku źle i szpile trzeba wbijać, wpisując się razem z totalną opozycją.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1543393

BREB, to jak kiedyś: sierżant: kto tak mówi? Elewi: fama? Sierżant: fama wystąp. Po co te neologizmy?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1543437