Widzę w Polsce sad, a w sadzie wysokie drzewa

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

Drzewa wysokie jak wieże, na które wspinają się zacietrzewione plemiona antypisu. Mogę ponazywać te drzewa, można na nich odnaleźć znajomych nam zaprzańców. Przykładem niech będzie pani Janina Jankowska, która skompromitowała się ostatecznie, wlazła najwyżej jak mogła i za chwilę runie na glebę. [link] Jak spadnie, nie będzie sama. No cóż. Nie ma litości dla sk...

Jedno z tych drzew to smoleńska pancerna brzoza. Pierwszy wynik pracy podkomisji Berczyńskiego jest już blisko. A Pan Berczyński wcale nie uciekł. Film pokazujący zarys tego co komisja robi, powinien być ostrzeżeniem dla łajdaków. [link] "I będzie klęska tych, którzy są łotrami."[link]

A oni są zbyt zacietrzewieni, ostrzeżenia nie usłuchali, albo nie zrozumieli. I na szczęście dla nas, na pancerną brzozę wdrapuje się bardzo wielu poszukiwaczy kariery. Dziennikarze, politycy, naukowcy, samorządowcy...  No cóż. Nie ma litości dla sk...

Inne drzewo to prywatyzacja nieruchomości... Minister Maciej Wąsik mówił, że przed różnymi prokuratorami toczy się prawie 50 śledztw. "Jesteśmy dopiero na początku drogi, ale te działania prokuratury są niezwykle skuteczne." [link] To była prawdziwa mafia o ogólnopolskim zasięgu. No cóż. Nie ma litości dla sk...

Kolejne drzewo caracalowe strzeliste ogromne, to prawdziwy potwór, który pożre najprawdopodobniej całą platformę. Minister Dworczyk wysłał do nich ostrzeżenie, wspomniał o 13 tysiącach dokumentów okazanych platformerskiej inspekcji. Wybaczcie panowie. Czy taki Grabiec albo Szczerba mają szansę na zrozumienie w co wdepnęli?
To ich nie obchodzi, oni mają gotowy scenariusz dalszej awantury, na którą się wdrapują jak szaleni. Skrobią się co raz wyżej, ponieważ jeszcze do nich nie dotarło, że ta doskonale udokumentowana caracalowa ustawka przetargowa zaczyna się od sfałszowania specyfikacji istotnych warunków zamówienia (SIWZ). Ta przetargowa ustawka rodziła zagrożenie życia i zdrowia polskich żołnierzy. To bezpośredni i najprostszy obraz przetargu na te Caracale. A tym łotrom wydaje się...
Jak na razie na caracalowe drzewo wspina się cała czereda posłów platformy, którzy jak ten Grabiec pchają się tam z głupoty, pojęcia nie mając w co się ładują. No cóż. Nie ma litości dla sk...

A drzewo ambergoldowe?

Są jeszcze drzewa ich własnych złudzeń, pychy, arogancji i kłamstw. To są drzewa, które umierają stojąc. To są drzewa rodzące zatrute owoce kłamstwa, nienawiści i obmowy. Te owoce ich drzew z każdą chwilą są bardziej widoczne i rozpoznawalne. Im wyżej się wdrapią, tym bardziej się potłuką spadając. Nie ma litości dla sk...

Są także drzewa prawdy. Europejscy politycy widzą coraz wyraźniej gdzie jest kłamstwo i propaganda, a gdzie jest prawda.

 • Pierwsza dała znak Pani Angela Merkel zapraszając Panią Beatę Szydło jako partnerkę Niemiec na otwarcie targów w Hanowerze. Może to był skutek pojedynku z ambicjami Martina Schultza, który wiązał sobą skrzydło ekstremistów liberalnej "demokracji"w Unii Europejskiej. Może tak. A może nie.
 • "SSS" Coraz częściej pojawiają się informacje o "rozwarstwieniu" interesów po stronie koalicji napastników. Dawid Rockefeller umarł śmiercią naturalną - R.I,P. Mafia dewelopmentalistów "SSS" staje się rozpoznawalna w skali globalnej, a sam G. Soros przenosi się powoli na pozycję persona non grata. [link] Coraz częściej słyszymy informacje o klęskach pana G. Sorosa. Co raz głośniej jest na przykład o tym, że problem muzułmańskich uchodźców w Europie, to po prostu jeden z mafijnych interesów zarobkowych pana Sorosa. [link]
 • Schultz zdaje się, że znika, o czym zorientował się Timmermans i już wycofuje się rakiem, a kontakty z polską totalną opozycją zaczynają być europejskim politykom kulą u nogi. 
 • Obiektywne wyniki pracy rządu PiS są po prostu widoczne i sprawdzalne. Taka jest polityka, a politycy lubią być po stronie silniejszych. 
 • Kolejny sygnał dał nowy prezydent Francji, Emmanuel Macron, który sam zadzwonił do Andrzeja Dudy i [link] zaprasza do współpracy, chce ożywiać trójkąt weimarski. 
 • Agencja Moody's wysyła do europejskiej polityki jeszcze jeden sygnał, podnosząc prognozę z negatywnej do stabilnej [link] i [link]. 
 • Eurostat informuje o radykalnym spadku bezrobocia, do 7,7%, spadku ubóstwa o 79%, o skutkach uszczelnienia systemu podatkowego. 
 • Gra według niewidocznych reguł [link]: Friedman - Jesteśmy w momencie, gdy Niemcy upadają, a Rosja coraz bardziej słabnie. [Ojojoj] Polska jawi się jako stabilne państwo. [link] [link]

Prawda zwycięża, kłamstwo pogrąża. No cóż. Tych drzew jest cały las. Las birnamski idzie kołysząc się, bez pośpiechu... Nie ma litości dla sk...

* * *

Cały antypis wspina się na drzewa, włazi w swojej wojnie wyżej i co raz wyżej. A nam przyjdzie tylko przyjść do sadu i mocno potrząsnąć drzewami. Im wyżej wejdą, tym bardziej się potłuką spadając.

A przygotowanie sadowników do potrząsania drzewami wymaga mrówczej pracy, która musi trwać. Tony papierów, dokumentacje, fakty, hipotezy i ich żmudna weryfikacja. 

 • Moja wyobraźnia pracuje, gdy czytam suchą informację o tym, jak komisja Berczyńskiego spokojnie inwentaryzowała tysiące strzępków rozstrzelanego tupolewa, identyfikowała każdy kawałeczek i przypisywała do konkretnego położenia w matematycznym modelu samolotu, by można było przeprowadzać symulacje zdarzeń.
 • Wiem ile to roboty przy samej inwentaryzacji. Ale wiem także ile to pracy nad oprogramowaniem, które umożliwia zbudowanie tej rekonstrukcji. Rekonstrukcji, która działa, którą można uzupełniać, przetwarzać i realizować na niej symulacje zdarzeń.
 • Albo te drzwi tupolewa, odtworzone w realu, z takich samych materiałów, dokładna kopia oryginału razem z fragmentem kadłuba, aby przeprowadzić eksperymenty z wybuchami. Gdy później dr Berczyński mimochodem mówi o tym, że w eksperymentach te drzwi były wyrywane razem z futryną, a nity z konstrukcji kadłuba strzelały tak samo jak w rzeczywistym pobojowisku, to widzę jak trzeba było się urobić. Normalnie po łokcie...
 • Takie samo potrzebne jest staranie przy dokumentacji paskudnej ustawki przekrętu z Caracalem, który nie umiał lądować na macierzystym okręcie. Gdy młody wiceminister MON mówił, że posłom PO w trzy dni przygotowano i pokazano trzynaście tysięcy caracalowych dokumentów, to już widzę piekielne kotły ... No cóż. Nie ma litości dla sk...

MANE TEKEL FARES

Taka jest konstrukcja sideł zastawionych na armię zaprzańców, którzy wyparli sie Polski. Młyny sprawiedliwości pracują powoli, a wynik ich pracy musi być niepodważalny. Zwracam się do wszystkich niecierpliwych, zwracam się także do tych, którzy maja do PiS pretensje o to, że jeszcze nie zrobił porządku z tą całą bandą. Proszą Was o zrozumienie, oni są jak pleśń, oni są jak śmiertelna zaraza, która jest wszędzie. Musimy sobie z nimi poradzić. Trzeba to robić cierpliwie i bardzo dokładnie. To musi trwać. Musimy dobrze rozumieć co jest grane. Dobre rozumienie rzeczywistości jest po prostu niezbędne.
Ale już widzę, jak te pie... grabce, gdy przyjdzie na to czas, będą miały szanse czołgać się w pyle przed wynikiem tej pracy.

michael - blogmedia24.pl, wtorek,16 maja 2017 08:31 [link]

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:6)

Komentarze

Diagnoza pana Rafała (RAZ) jest naiwna. Nie ma żadnej wojny polsko-polskiej ani politycznej nawalanki pomiędzy PiS-em a antypisem. Nie ma dwóch stron konfliktu, między którymi mógłby pojawić się jakikolwiek negocjator albo integrator.
Jest natomiast wojna hybrydowa w formie brutalnej agresji informacyjnej prowadzonej przez globalnych napastników, tworzących luźną koalicję integrowaną przez polskich zaprzańców, którzy jak każda kompradorska swołocz, próbują nadal pasożytować na systemie kolonialnym. A system kolonialny w Polsce wali się razem z tą kompradorską targowicą. 

Po jednej stronie jest patriotyczna Polska, a po drugiej są zielone ludziki udające obywateli rp. Dlatego wszelki pomysł o mediacji pomiędzy PIS-em a antypisem jest utopią. 

Ciekawym modelem rzekomo polsko-polskiej wojny jest "Macedoński scenariusz w Polsce" [link]. Jest to przykład zewnętrznie sponsorowanej napaści na Macedonię, łudząco podobny do tego co się dzieje w Polsce. Nie jest to oczywiście dowód procesowy, ale powiedzmy "sygnał". A jakie informacje mogą być wzięte z tego sygnału?

A chociażby informacja o "rozwarstwieniu" interesów po stronie koalicji napastników. Dawid Rockefeller umarł śmiercią naturalną. R.I,P. Mafia dewelopmentalistów "SSS" staje się rozpoznawalna w skali globalnej, a sam G. Soros przenosi się powoli na pozycję persona non grata. Coraz częściej słyszymy informacje o klęskach pana G. Sorosa. Co raz głośniej jest na przykład o tym, że problem muzułmańskich uchodźców w Europie, to po prostu jeden z mafijnych interesów zarobkowych pana Sorosa. 

Pasożyt kradnie wszędzie, dlatego formacje typu CBA są jednym ze stosownych narzędzi do walki z taką przestępczością.  CBA zamiast PIWONII.

ITEDE. ITEPE

_____________________________________________________________________

"Tezy o wojnie polsko-polskiej i jej wygaszeniu" [link
Napisane przez Rafał A. Ziemkiewicz, piątek, 12 maja 2017 11:39 

"Naiwna wiara Rafała Ziemkiewicza we wszechmoc Pawła Kukiza" [link]
Napisane przez elig, sobota 13 maja 2017 21:23

"SSS" "Straszna Sitwa Smolara" alias "Soros Sachs Smolar" - "Capo di tutti capi?"
Napisane przez michael, 14 września 2007 r.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

michael

#1539915


docent zza morza, ”Smierć na drogach” – czyli, gdy nawet fakty kłamią... [link]

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

michael

#1539916

Stare powiedzenie : 

Im wyżej małpa lezie na drzewo - tym bardziej jej dupę* widać !

*dupę czyli słabiznę.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

#1539923