gwiazda Saryusza

Obrazek użytkownika jan patmo
Humor i satyra

 

 

 

na firmamencie

rozbłysła gwiazda Saryusza

w takim świetle

do abdykacji Tuska to zmusza

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)

Komentarze

Dobrze ci TAK!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1534464

Nie przypuszczałem, że w tej (PO) przestępczej organizacji znajdzie się ktoś przyzwoity, który nie czuje pogardy do Polski i do Polaków, a jednak . Chociaż wiadomo, że dominującą rolę w obecnej UE odgrywają Niemcy, którzy pod kierunkiem A.Merkel zręcznie realizują testament A.Hitlera i to oni obsadzą zapewne na stanowisku swojego kandydata czyli D.Tuska, to jednak sam fakt wystawienia kandydata polskiego przez obecne władze powinien być dla całej UE symptomatyczny. Jest to zapewne odważny sygnał, że zmowie lewacko - liberalnych "elit " niewolniczo poddanym Niemcom można i warto nawet symbolicznie się przeciwstawiać.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1534467

Odcinając się od antypolskiej sitwy z Tuskiem na czele, opluwającej Polskę na brukselskich (i innych) "salunach", Jacek Saryusz-Wolski w oficjalnym świetle obnażył jej "przyrodzenie" i tym samym kompletnie ją skompromitował i pograżył.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1534532

co prawda nie do konca,ale  :)

serd pozdrowienia i czekamy na czwartek,a tymczasem tuskowe Stronnictwo chce wprowadzić swoje stare marzenie ,,Europa dwu prędkości" i dlatego Niemcy tak stawiają na tuska z miedziaym czołem ;)

serd pozdr  :)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1534625