W styczniu nokaut

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Słaby bokser wychodząc na ring i mając świadomość, że marna kondycja oraz mierne umiejętności nie pozwolą mu na przetrwanie więcej niż jednej rundy ma tylko jeden wariant prowadzenia takiego pojedynku. On rzuca się na oślep do przodu i wymachuje zamaszystymi cepami licząc, że wyprowadzi przeciwnika z równowagi, zaskoczy, a któryś z ciosów dosięgnie rywala. Dodatkowo na widownię wprowadza garstkę opłaconych żuli, których zadaniem jest podnoszenie wielkiej wrzawy, która sprawiałaby wrażenie, że jest faworytem, a jego fanów jest wokół ringu więcej. Tak mniej więcej wyglądała pierwsza runda, czyli ostatnie dwanaście miesięcy walki odsuniętej od władzy antypolskiej złodziejskiej mafii z polskim rządem.
 
Od wielu miesięcy nawoływaliśmy w „Warszawskiej Gazecie” do zorganizowania w stolicy wielkiego marszu bądź wiecu, który unaoczniłby nie tylko naszym rodakom, ale i światu faktyczny stan nastrojów Polaków oraz pokazał jak wielka dysproporcja istnieje między zwolennikami obecnej władzy, a fanami totalnej opozycji, którym przez cały rok ani razu nie udało się wyprowadzić na ulice tłumu, który robiłby jakieś duże wrażenie. Zestawiając skalę medialnej propagandy oraz wielką ilość zatrudnionych „autorytetów” i celebrytów. Dodając do tego wsparcie polityczne i medialne lewackiej międzynarodówki można powiedzieć, że góra urodziła mysz. Pamiętajmy też, że na projekt prowadzony pod hasłem Agnieszki Holland, żeby było tak jak było poszły ogromne pieniądze. Dzisiaj wiemy już, że na początek roku planowana jest wielka manifestacja polskiego narodu, w której udział wezmą tak jak sugerowała „Warszawska Gazeta” wszystkie patriotyczne siły łącznie z „Solidarnością”, Rodzinami Radia Maryja i Klubami Gazety Polskiej. To będzie spektakularny nokaut, bo po takiej demonstracji siły żaden antypolski awanturnik typu Schetyna, Kijowski, Smolar, Michnik czy Petru z obawy przed totalną kompromitacją nie będzie wyprowadzał na ulice tej żałosnej garstki zadymiarzy i wykolejeńców wspomaganych przez starych esbeków. Na oczy przejrzą też w końcu pożyteczni idioci, którzy dali się zwieść kłamstwom o rzekomej utracie społecznego poparcia przez rząd. Nie sądzę też, że pierwszy kamerdyner Michnika, Jarosław Kurski nadal będzie miał ochotę na publiczne występy uliczne i wiecowe przemówienia. Po tej wielkiej patriotycznej manifestacji, każda próba uaktywnienia ulicy przez salon III RP będzie wizerunkową klęską.
 
Nic tak nie kompromituje polityków i mieniących się dziennikarzami propagandystów jak kompletna utrata wiarygodności i sprowadzenie samych siebie do roli zwykłych pajaców. Ciągłe mieszanie się we własnym towarzyskim sosie pozbawia kontaktu z rzeczywistością oraz prawdziwymi nastrojami Polaków. Jak wiemy tuż przed świętami cała totalna opozycja próbowała zaprezentować się światu, jako żarliwi obrońcy wolności mediów. Pytam, gdzie byli ci wszyscy obrońcy, gdy od 11 lutego 2012 roku do 23 listopada 2013 przez Polskę, Europę i Amerykę Północną przeszło aż 181 marszów w obronie wolnych mediów i TV Trwam, której rząd koalicji PO-PSL nie chciał przyznać koncesji? Czy Kijowskiego, Petru, Nitrasa, Szczerbę, Kierwińskiego, Pomaskę,  Michnika z przybocznym Kurskim, Żakowskiego i Lisa widział ktoś wśród półmilionowego tłumu, który 29 września 2012 roku manifestował w Warszawie w obronie wolnych mediów?
 
Mocno wierzę, że planowana na styczeń manifestacja, jeżeli chodzi o frekwencję przynajmniej dorówna tej z 2012 roku. Dlatego pragnę zachęcić wszystkich Czytelników „Warszawskiej Gazety” do masowego udziału w planowanym wiecu poparcia dla władzy. Sprawmy, aby ta antypolska załgana zgraja szkodników poczuła nasz gorący oddech na swoich grzbietach. Oni muszą zobaczyć, z kim się mierzą, a ten widok niech sprawi, że ze strachu oczy wyjdą im z orbit i zrozumieją, że już nigdy nie będzie tak jak było o czym od roku marzy Agnieszka Holland.    
 
Tekst opublikowany w „Warszawskiej Gazecie”   

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:18)

Komentarze

tych naszych wysiłków :) a co do Apelu to popieram go obiema rękami,te słowa również :

"Sprawmy, aby ta antypolska załgana zgraja szkodników poczuła nasz gorący oddech na swoich grzbietach."

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1529751

Dlaczego więc PiS mógł zmobilizowac ludzi w najgorszym okresie nie-rządów PO 181 rozy a w ciągu ostatniego roku wyglada to tak mizernie? Tylko masowym poparciem można zatrzeć kłamstwa TVN-u i GWna o tym jaka to "dyktatura' panuje w Polsce...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1529761

Do zadym ulicznych  tej totalitarnej oPOzycji  pozostały tylko szwadrony ubeków i wszelkiej maści lewactwo. Chyba Schetyna i Petru będą musieli się pokajać i przeprosić Mzgułę .

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

zza winkla

#1529769

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)

#1529796

Pięknie TO Pokazałeś Jozio. Gratulacje. I to już jest stan na dzisiaj. A ten 11 - to będzie tylko POgrzebanie badziewia:

Już na deskach leży hołota.  

Nie da rady już siem POzbierać.
Dał jej czadu Champion Jarosław.
Już ich wzięła jasna cholera.
 
Nic już nigdy im nie POmoże.
Żaden bul ! Żadna lewatywa !
Źle z hołotą - a będzie gorzej !
swetru zszedł, badziewie dogorywa.
 
Górą POLSKA !!! 
 
bać się musi jeden z drugim złodziej

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1529817

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)

#1529829

... nie tyle "gorący" , co spalający (zaprzańców) ...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ke-fas

#1529807

aby ogłosić datę takiego marszu i rozpocząć już motywowanie do uczestniczenia w nim. Sprawa jest bardzo ważna, chodzi o istnienie Polski i ostateczne zakończenie działalności Jej wrogów. Proszenie wrogów o pomoc w obaleniu legalnie wybranego rządu jest przestępstwem.Rzucanie kłód pod nogi obecnej władzy, brak jakiejkolwiek reakcji ze strony rządzącej i prokuratury na taką działalność spotyka się ze zdziwieniem większości Polaków. Zdaję sobie sprawę z tego kim jest obecna opozycja i do czego jest zdolna, ale dłużej nie można jej pobłażać ponieważ działalność tej antypolskiej hołoty zaplanowana jest na zmęczenie i zobojętnienie Polaków, co w następstwie może tej totalitarnej, antypolskiej hołocie ułatwić obalenie rządu. Potężna demonstracja poparcia dla obecnej władzy dałaby rządzącym większą pewność siebie, zapędziłaby szczury do "dziór", co uniemożliwiłoby im jawną antypolską działalność, bo ze szkodzenia Polsce oni nigdy nie zrezygnują, nawet wtedy gdy znajdą się za kratami.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1529820