Petru, Schetyna, Schmidt: o co tu chodzi?

Obrazek użytkownika Honic
Kraj
    Według mnie można to stwierdzić krótko, nie zagłębiając się w czasem skomplikowane relacje damsko-męskie.
Według zasady "Is fecit, cui prodest" winnego zaistniałego "skandalu towarzyskiego" dotyczącego wyprawy Petru i spółki na Maderę szukałbym w osobie Grzegorza Schetyny. Bo kto jest rzeczywistym "szefem totalnej opozycji"? Mam wrażenie że jedyną osobą która osiągnęła korzyść z ujawnienia wyprawy Petru na Maderę w towarzystwie towarzyszki partyjnej jest obecny szef PO, Grzegorz Schetyna.
    Czy dopusciłby do tego że Ryszard Petru uznany by został na "szefa totalnej opozycji"? Nie sądzę. Według Schetyny, spodziewam się, ten tytuł należy się aktualnemu kontynuatorowi Platformy Obywatelskiej - partii bądź co bądź rządzącej przez ostatnie 8 lat. Więc maksymalna dyskredytacja "Kropka-Nowoczesnej" w osobie jej lidera jest konieczna dla utrzymania pozycji Schetyny jako rzeczywistego lidera tejże "totalnej opozycji". Nie próbuję nawet zrekonstruować charakteru kanału w jaki dał się wprowadzić Petru. To nie jest potrzebne. Faktem jest że stało się tak jak się stało. "Kropka-Nowoczesna" nie może być silniejsza niż "PO Schetyny". I zapewne nie będzie. 
    Dociekliwi mogą się zastanawiać kim jest "naprawdę" pani Schmidt. Dla mnie to też nie jest ciekawe. Ważne, że "Totalna opozycja" od wczoraj przestała być totalna, a pan Petru może wrócić do swoich interesów które mu lepiej wychodzą niż polityka. Od dziś liderem "opozycji" jest znów Grzegorz Schetyna. Cała reszta to tylko ramki do obrazka...
Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:15)

Komentarze

Wyraziłeś słowami, to co ja obrazkiem ;-)))

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

#1529482

Wyjazd był prywatny i finansowany za prywatne pieniądze. Ponadto w ramach oszczędności spaliśmy z posłanką Schmidt w jednym łóżku.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)

#1529495

Czy to ładnie tak z butami komuś do łóżka wchodzić ;)!

To był tylko jeden pokój, raczej apartament. A łóżka - oddzielne, raczej - podwójne ;D!

Pzdr,

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1529503

Rzeczywoście w całej akcji widac pieczęć Gregora, on ma na tyle dobre kontakty z PiS by uzyskać kompromitujace zdjęcie...a co do pani Schmidt - ona jest z Głogowa czyli Dolnego Ślaska - niczego nie sugeruję, ale...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1529525

Nie wiem i wcale nie jestem przekonany czy PiS (lub zwolennik tej partii) zrobił zdjęcie. Na temat Schetyny krążą od kilkunastu lat przeróżne informacje. Trudno ocenić, na ile autorami są "ludzie dobrej woli" a na ile partyjna konkurencja lub "szare eminencje realizujące nowe otwarcia". Poza tym, czy czasem nie o nim mówił Andrzej Lepper w swoim słynnym wystąpieniu sejmowym bodajże z 2001 roku o tym, kto kiedy i ile wziął? 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1529548

Raczej nie PiS - leciał z nimi dziennikarz z gw...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Stasiek

#1529567

Może projekt Nowoczesnej trzeba uznać za nieudany. I projket Petru za niewypał. I po Nowoczesnej pstawić kropkę, bo jest w... kropce.

Kropka-Nowoczesna Kropka

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1529576