TERRORYŚCI LIBERALNEJ DEMOKRACJI

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Po 27 latach od odzyskania niepodległości jasno widać, że nie ma zbyt wielkich różnic pomiędzy tzw. demokracją socjalistyczną a liberalną. Partie, które tych demokracji broniły, a więc PZPR a teraz Platforma Obywatelska wraz z partią Nowoczesna mają te same sowiecko-ubeckie fundamenty i raz oddanej władzy nie zamierzają oddać.

Partia Nowoczesna Ryszarda Petru jest w szczególnej sytuacji, gdyż nie udało jej się uzyskać rządowych dotacji, więc marzy im się rewolucja, w wyniku której dostanie z budżetu tyle kasy, ile tylko zapragnie. Bo w tle tego puczu, próby zamachu stanu czy też zwyczajnego terroru stoi kasa, od której odcięci zostali przegrani politycy. Dla tej kasy zdolni są do podpalenia Polski przy pomocy zmanipulowanych kodziarzy, potomków komuchów, ubeków i odsuniętych od wpływów agentów SB, Wsiarzy i „legendarnych” sprzedawczyków „Solidarności”.

Nie dziwi więc, że lider Nowoczesnej odgraża się, że jeśli do 11 stycznia nie będzie woli rozwiązania „napiętego kryzysu państwa”, to zaapeluje do Polaków, aby jak najliczniej stawili się przed Sejmem, aby „wywrzeć polityczną presję na tych, którzy łamią prawo i nie szanują konstytucji”. Czyżby Ryszardowi Petru chodziło o tych, którzy od 20 grudnia okupują Sejm Rzeczypospolitej? Bo przecież okupacja Sejmu jest jawnym łamaniem prawa i Konstytucji. To jawny terroryzm, choć ukryty za wysyłanymi z okupowanego Sejmu hasełkami o obronie demokracji.

Tylko czekać, gdy terrorystów, którzy zajmą budynek rządowy nie będzie można wykurzyć tylko dlatego, że ich celem będzie obrona demokracji i Konstytucji. Nie dziwi mnie, że Polski Instytut (Polish Institute) z siedzibą w Stanach Zjednoczonych zamierza wpisać organizację KOD na listę organizacji terrorystycznych, co uniemożliwi działaczom tej organizacji uzyskanie wizy do USA. Niech jednak nie zapomną o wszystkich, nawołujących Polaków do dokonania zamachu stanu, jak np. red. Tomasz Lis i odczuwający satysfakcję Bronisław Komorowski – po tym, jak kodziarska dzicz atakowała posłankę Pawłowicz i prezesa Kaczyńskiego. Wystarczy umieścić na tej liście sygnatariuszy aktu nieposłuszeństwa oraz list 32 „legendarnych” działaczy, którzy 27 lat temu dogadali się z komunistami, sprzedając zbrodniarzom Polskę i Polaków.

Okupowanie parlamentu jest nie do pomyślenia w demokratycznych państwach, gdzie warunkiem pokoju społecznego są demokratyczne wybory. Jest także nie do pomyślenia w Euro-parlamencie i jeśli taka Pitera, Szejnfeld czy agent Boni mają jakiekolwiek wątpliwości – niech spróbują zablokować mównicę lub fotel przewodniczącego Europarlamentu. Brak zgody na wynik wyborów w Polsce i nawoływanie ludzi do zbierania się pod Sejmem jest aktem politycznego terroru, za co powinna być kara. Taką karą jest delegalizacja partii , zaś już dzisiaj Policja nie powinna mieć wątpliwości w wymierzaniu mandatów kodziarzom, którzy blokują siedziby PIS.

Z terrorystami należy działać rozważnie, lecz nie wolno zgodzić się na okupację Sejmu, gdyż ten terrorystyczny akt otwiera drogę do pełnej anarchii. Łatwo sobie wyobrazić, że skoro blokadę Parlamentu da się wyjaśnić „ polityczną presją na tych, którzy łamią prawo i nie szanują konstytucji”, to wkrótce jakiś zbrodniarz, złodziej czy aferzysta zablokuje salę sądową i zajmie miejsce sędziego – niezadowolony z wyroku. Bo przecież w Polsce zapadło wiele wyroków sprzecznych z Konstytucją, jednak nie doszło jeszcze do aktu terroru poprzez zablokowanie sali sądowej. A w Sejmie RP terroryści robia sobie selfie, wystawiają jakieś tablice z żądaniami, wchodzą i wychodzą za potrzebą, lub dla wywiadu w TVN24, a red. Żakowski jeszcze narzeka, że kardynał Nycz nie przyszedł do nich w Boże Narodzenie ze słowami pociechy !

Bo ten pełzający zamach stanu popierany jest przez post-komunistyczne media, przez resortowe dzieci tam pracujące, które bezkarnie, jak ów Lis – nawołują do eskalacji terroru ! Na wezwanie Rysia powinniśmy się wszyscy zgromadzić przed Sejmem z jednym żądaniem: przykładnym ukaraniem darmozjadów, którzy za nasze pieniądze okupują serce demokracji. Terrorystów politycznych, którzy wystawili demokratyczną Polskę na pośmiewisko całego świata należy nie tylko przykładnie ukarać, ale także nie pozwolić, by mogli znów posłużyć się terrorem. Bo co zmienią kolejne wybory, gdy blokada Sejmu stanie się w Polsce akceptowaną formą protestu przeciwko wynikom wyborów? Bo na jakiej zasadzie prawo do terroryzmu politycznego może przysługiwać tylko potomkom post-komuny i ubecji ?

Zatem jedynym warunkiem, jaki spełnić może PIS do 11 stycznia 2017 roku – zgodnie z wezwaniem terrorysty Petru – powinna być propozycja takiej zmiany regulaminu Sejmu, by nigdy nie byłoby możliwe uruchomienie zasady „liberum veto”. Za zablokowanie obrad Sejmu RP powinna być kara w postaci usunięcia posła z obrad oraz zaporowa kara pieniężna. Tylko wtedy uchronimy Sejm Rzeczypospolitej przed przekształceniem go w Cyrk Rzeczypospolitej, do czego zmierza totalna opozycja.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:26)

Komentarze

Terorysci w Sejmie posluchajcie apelu Izraelskiego ministra obrony Awigdora Liebermana. I my Polacy apelujemy do wszystkich Żydów w Polsce, by opuścili ten kraj, który "nie jest demokratyczny".

Nie wolno zgodzić się na okupację Sejmu”, bo okupacja Sejmu to Nowoczesna TARGOWICA. Dlatego wszystkich uczestnikow trzeba potraktowac tak samo jak zdrajców z 27 kwietnia 1792roku.

 

Pozdrawiam :-)

http://www.polskieradio.pl/39/156/Artykul/684013,Konfederacja-targowicka...

https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15780715_741947599287290_3...

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
0
#1529027

"Brak zgody na wynik wyborów w Polsce i nawoływanie ludzi do zbierania się pod Sejmem jest aktem politycznego terroru, za co powinna być kara. Taką karą jest delegalizacja partii , zaś już dzisiaj Policja nie powinna mieć wątpliwości w wymierzaniu mandatów kodziarzom, którzy blokują siedziby PIS."

Pełna zgoda. I żeby nie było wątpliwości: wolę "dyktaturę PiS" od demokracji platfusów.

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
0

Stasiek

#1529031

Kary finansowe to najlepsza broń na szKODników...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1529044

To przed wznowieniem obrad sprawdzić wszystkie systemy elektroniczne pod kątem zainstalowania wirusów i pluskiew. Przecież ten pionier co spędził młodość w ZSRR ma tam dobrych znajomych specjalistów. Rachunkiem należy obciążyć organizatorów tej hucpy.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1529046

przewrotu winno spotkać się ze zdecydowaną reakcją rządzącej koalicji! W zdumienie wprawia mnie brak reakcji rządzących na sejmowy cyrk opozycji. Przyzwolenie na tego typu zachowania jest demoralizujące, upewnia Polaków w opinii, że istnieją w Polsce równi i równiejsi. Konsyliacyjne, mało skuteczne  działania koalicji podsycają jedynie arogancję , cynizm przedstawicieli opozycji!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

mika54

#1529049

"Bon Ton" (?) napisał:

                                 (..).."jeśli w pokojowy sposób udałoby się doprowadzić do wcześniejszych wyborów to byłoby to ze stratą dla PISU i wszystkich tych którzy rządzili do tej pory, .... ale na korzyść nas Polaków!!!"

-------------------------------------------------------------------

Aaaa.. To tu jest "pies pogrzebany"..
Jeśli nie wiesz o co chodzi, to ZAWSZE chodzi o "uwalenie" PiSu i - "tych którzy rządzili do tej pory".. Czyli "nihil novi sub sole".

- "Siły najbardziej demokratyczne z demokratycznych" i "patriotyczne", kontynuują "bój to jest nasz ostatni" - o co? O.. Polskę??

- A "cholerę w bok" (- jak mawiał pan Piecyk "Wiecha" Wiecheckiego) - "O jakom Polskie?" (pojedźmy "tom razom" Bolkiem..) - Chodzi o żłób, koryto i władzę - ale też o to, by zatrzymać proces przemian w Polsce i "by było jak było"..
 
I byłoby to - owszem - na korzyść, ale WAS "Polaków", a nie NAS Polaków.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

cornik Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#1529061

Masz moje przyrzeczenie - minus za każdy wpis!

Teraz już nawet bez czytania.

I "rada ogólna" - spadaj z blogu!

Bez pozdrowień,

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1529075

Albo kolejny mafiozo, które chce "żeby było, jak było"!

Czyli powrotu do rabowania Polski i Polaków przez mafie: postbolszewicką i kryminalną...

* * * * *

O zarzutach karnych dla Tuska, mediach, które osiągnęły dno i żerowaniu na Polakach. CZTERY niezauważone fragmenty wywiadu „wSieci” z Kaczyńskim

(…)
Pan Tusk przyjechał i wypowiedział swoje stałe credo: jak chce się być na Zachodzie, to trzeba się dostosować.

To nieprawda. Są pewne cechy specyficznie polskie, jak umiłowanie wolności, swoboda religijna, które warte są ochrony. Polska powinna pozostać wyspą wolności, nawet jeśli inni uznają, że wolność nie jest już wartością. Chcemy, by ludzie w naszej ojczyźnie przestali się bać być wolnymi. By zniknęły krępujące ich układy, kliki, bezprawie, bezkarność silniejszych i represje wobec najsłabszych. (...)

O tym, co oznaczałoby ewentualne oddanie władzy w ręce tych, którzy przegrali w 2015 roku:

Zwycięstwo tamtej strony oznacza w ogóle likwidację w Polsce wolności. Gdy krzyczą, że wszyscy, którzy nie są dzisiaj z nimi, którzy mieli czelność zdobyć władzę w demokratycznych wyborach, ale bez ich zgody, którzy walczą z patologicznymi porządkami, będą siedzieć, mówią na serio. Ich zwycięstwo oznacza, że Polska staje się bardzo represyjną oligarchią. To już było widoczne za Tuska, ale teraz pójdzie dużo mocniej. Także dlatego, że oni nie doceniali pragnienia wolności Polaków, nie doceniali nas, nie doceniali, iż naprawdę można uderzyć w ich interesy. Uważali, że zmiana nie jest już możliwa. Następnym razem zrobią wszystko, by to się nie powtórzyło. Oni nie chcą nas pokonać, przekonać do siebie Polaków. Oni chcą nas zniszczyć. I mówią to otwarcie, mówią o wyrzucaniu pisowców z okien. Do tego dochodzi pragnienie zaprowadzenia u nas tzw. poprawności politycznej, która w niektórych państwach przybiera formę godzącego w wolność systemu represji, gdzie określone, całkiem mieszczące się w normach cywilizacyjnych poglądy są po prostu zakazane.

O żerowaniu na Polsce i Polakach:

W Polsce zarówno w mediach, jak i w polityce mamy do czynienia ze stałą próbą decydowania przez jednych oprawach innych. Są tacy, którzy rządzili tu z niewielkimi przerwami od ćwierć wieku i uważają się za jedynych do tego uprawnionych, za naturalnych rządców, za środowiska mające stałe i niepodważalne prawo żerowania na Polsce i Polakach.
(…)

 

 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1529081

Nieuzasadnione prawnie okupowanie budynku Sejmu jest działaniem terrorystycznym. Państwo ma obowiązek zapewnić bezpieczeństwo swoim obywatelom, także posłom. W związku z podejrzanym zachowaniem  się "terrorystycznej opozyzji" polegającym na penetrowaniu stanowisk posłów innych ugrupowań, należy natychmiast podjąć czynności antyterrorystyczne. Istnieje podejrzenie, że "terrorystyczna opozycja" mogła zainstalować podsłuchy, podłożyć niebezpieczne środki chemiczne lub biologiczne w celu wyelminowanie posłów PiS. Pierwszą czynnością powinno być opróżnienie sali posiedzeń i  dokładne zbadanie wszystkich stanowisk....

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

RAK

#1529079

Linia podziału przebiega między Wnukami Żołnierzy Wyklętych a progeniturą Marchlewskiego i Róży Luksemburg – przez 25 lat występującą w roli produktu polskopodobnego
* * * * *

Warto było!
Marcin Wolski

(…) Nie byłoby tego sukcesu bez wolnych mediów, bez rosnącej w oczach Strefy Wolnego Słowa. Od Radia Maryja po Telewizję Republika… Skromność nie pozwala przypomnieć, kto był w tym froncie pierwszy. Również niemożliwe byłoby to zwycięstwo bez przebudzenia Polaków, bez samorzutnego opanowania przestrzeni wirtualnej.

Bo przecież w wielkim starciu zwyciężyli nie tylko zaciężni kandydaci do parlamentu i lekkie chorągwie niezależnych dziennikarzy, ale nade wszystko pospolite ruszenie mediów społecznościowych. Ogniem i memem!

Młodzi historycy wygrali bitwę o pamięć. W IPN i na „Łączce”! Wnuki Żołnierzy Wyklętych okazały się silniejsze od potomków swoich katów. Bo przecież nieprawdą jest, że współczesny spór o Polskę toczyły trumny Dmowskiego i Piłsudskiego, ten podział unieważniła wielka Solidarność.

Linia podziału przebiega między nimi a progeniturą Marchlewskiego i Róży Luksemburg, przez 25 lat występującą w roli produktu polskopodobnego!

Lata politycznego czyśćca (trwał z grubsza tyle, ile junta Jaruzelskiego) nie zostały zmarnowane. Poległych w Smoleńsku zastąpili ich koledzy – tacy jak Andrzej Duda i dzielne kobiety – córki i wdowy!

Wielce pouczającym zajęciem było obserwowanie w trakcie wieczoru wyborczego pogubienia się mainstreamu. Jego aktywiści jeszcze raz dowiedli, że niczego nie zrozumieli i niczego się nie nauczyli. Wśród telewizyjnych komentatorów udział sympatyków Wielkiej Zmiany był znikomy. Dalej bredziły mocno zużyte gadające głowy, czepiając się słów i szukając „mowy nienawiści” u tych, którzy przez ostatnie lata byli ofiarami przemysłu pogardy.

Tego wieczoru, kiedy w słowach zwycięzców dominowała wielkoduszność i wola zgody pod biało-czerwonym sztandarem, przegrani i ich lokaje nie zdobyli się na jedno właściwe zdanie:

„Polacy, wybaczcie nam!”.

Marcin Wolski

Cytowane za: http://m.niezalezna.pl/72398-warto-bylo

(Tytuł mój – Andy)

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1529083

Że Nitras coś zajebał ?

Szanuję.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1529084

plądrowanie
śpiewanie
prognoza pogody
jedzenie
spanie

zostaje już tylko konkurs w pierdzeniu

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1529100

I jeszcze bezczelnie jakoby w imię obrony demokrcji siedzą, już tyle czasu w Sejmie! To nie do wiary! Dlaczego nasz naród z 1000 letnią historią, pozwala na takie bezprawie. Polacy pogońcie tę hałastę z jednego z najważniejszych budynków państwowych. Serdecznie pozdrawiam Kapitanie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1529182