Sławomyr Nowakowycz – nasza duma i uzasadniona satysfakcja

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Pawka Morozow propagandy postępu ogłosił wczoraj na wizji niezawodnej TVN24 kolejną akcję lukrowania aferała Platformy Obywatelskiej. Tym razem nie jest to już Król Europy, który wyemigrował do Europy po aferze taśmowej, lecz najwierniejszy orędownik Króla, czyli Lolo Pindolo.

Przypomnijmy, że właśnie Lolo Pindolo pierwszy dostrzegł, że obecny Król Europy został dotknięty przez rękę Boga, co jednak nie uchroniło Lola przed karą boską. Lolo musiał pożegnać się ze stanowiskiem ministra transportu i to w czasie, gdy Król jeszcze rządził teoretycznym państwem… Kara boska była dotkliwa, gdyż Lolo Pindolo nie znalazł się w Brukseli obok Króla Europy, w przeciwieństwie do ciecia, który pracował u Niemca. Co się jednak odwlecze, to nie uciecze.

Dlatego właśnie wczoraj Pawka Morozow propagandy postępu mógł oficjalnie – a więc z dumą i uzasadnioną satysfakcją ogłosić, że Lolo Pindolo jest już Ukraińcem i robić będzie to samo, co robił w czasach, gdy z czasami na rękach pojawiał się przy otwarciu kolejnej obwodnicy w III RP. Akcja lukrowania Ukraińca Sławomyra Nowakowycza jest w pełni uzasadniona, gdyż jak zwrócił lemingom uwagę Pawka Morozow - nie mamy zbyt wielu wybitnych Polaków, których chciano zatrudnić zagranicą.

Tu się absolutnie z Pawką Morozowem zgadzam, gdyż kto by zatrudnił takiego Lola Pindola – szefa Platformy Obywatelskiej na Pomorze na platformie wiertniczej, gdzie pracują Polacy? Albo w tysiącach firm zagranicą, gdzie pracują miliony Polaków? Pracujący zagranicą miliony Polaków nie są jednak powodem do dumy i uzasadnionej satysfakcji dla szermierzy postępu, jakim niewątpliwie jest Pawka Morozow i stacja TVN24. Powodem do dumy i uzasadnionej satysfakcji może być zatrudnienie zagranicą wybitnego dyletanta, który zbudował w Polsce najdroższe w Europie autostrady i w dodatku wyeliminował setki polskich firm budowlanych, które splajtowały z błahego powodu. Po prostu nie sprostały konkurencji w sytuacji, gdy zagraniczne koncerny, które wygrały przetargi nie płaciły im za materiały i wykonane na autostradach prace budowlane…

Jest bowiem pewien – powiedzmy sobie szczerze – wysoki poziom dyletanctwa, gdy tacy ludzie jak Lolo Pindolo nie nadają się do żadnej pracy - za to nadają się na najwyższe stanowiska w krajach, które też postanowiły pójść drogą postępu. Bo dzięki świeżemu spojrzeniu dyletanta Ukraińcy zrozumieją, że im także nie jest potrzebny własny przemysł, własne banki i sieci handlowe. Dyletanci wprowadzą im szybko Europę i kto wie – może nawet i walutę euro?

Bo czy Ukraińcom nie będzie się lepiej żyło, gdy zamiast swoich hrywien otrzymają co miesiąc 20 nowiutkich euro? A gdzie kupią ulubiona słoninę, cebulę i chleb jak nie w wytwornym Lidlu lub Kauflandzie? Ta perspektywa jest za przysłowiowym rogiem, gdyż ukraińcy transformację swojej gospodarki już powierzyli wybitnemu funkcjonariuszowi Instytutu Marksizmu i Leninizmu Leszkowi Balcerowiczowi. A kto lepiej niż były szef CBA Wojtunik uchroni rząd Ukrainy przed korupcją? Wojtunik stworzy tak szczelną tarczę anty-korupcyjną, że gang przestępczych kelnerów, posługujących się cyrylicą już nie nagra żadnego członka rządu – w tym także Sławomyra Nowakowycza.

Bo co by nie mówić, Lolo Pindolo musiał ewakuować się z Polski i w dodatku przyjąć obywatelstwo Ukrainy, by nikt już nie „czesał” jego kont i rachunków. A wszyscy już wiemy, do czego zdolny jest reżim Kaczyńskiego, który zapowiedział przesłuchanie Lola Pindola w ramach śledztwa w sprawie przejęcia pożydowskiej kamienicy przez HGW - wice-szefową Platformy Obywatelskiej. Kaczyści nie uznają żadnej świętości!

Obserwowałem przez jakiś czas akcję lukrowania Lola Pindola przez Pawkę Morozowa w TVN24, jednak wkrótce zrobiło mi się niedobrze. To z powodu zbyt wysokiej zawartości cukru w lukrze w połączeniu z wazeliną. Bo przecież pełną dumę i uzasadnioną satysfakcję odczują wszyscy, gdy za Wojtunikiem, Balcerowiczem i Nowakowyczem ruszą na Ukrainę – a może i dalej – wszyscy twórcy naszego dobrobytu i teoretycznego państwa! Oczywiście wraz z Pawką Morozowem, który zbuduje Ukraińcom prawdziwie wolną od myślenia telewizję.

Bo czy taki Schetynowycz nie byłby lepszy od obecnego ministra spraw zagranicznych Ukrainy ? Albo Petrowycz w roli ministra finansów, zaś Kijowycz jako organizator demonstracji popierających budowę postępu i Pokoju na Ukrainie? Lista naszych dyletantów, którzy świeżym spojrzeniem mogli by przyczynić się do budowy kolejnych Zielonych Wysp jest długa i możemy nimi obdzielić wiele krajów na wschód od Bugu...

Niestety, nie do kupienia jest nasz wybitny elektryk, który ma zakontraktowanych sześć spotkań u kodziarzy i udało mu się dodatkowo zakontraktować kolejne występy w byłej partii Sławomyra Nowakowycza. Oczywiście do czasu, gdy minister Schetynowycz nie pojawi się na ekranach odnowionej, ukraińskiej telewizji wraz z Pawką Morozowem, jako redaktorem naczelnym...

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:29)

Komentarze

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

kdy zrb t w kńc Skwycz, Prjrwycz, Stnkwycz, Wldstjwycz, Kczyłł, Szydłwycz Ddłycz:)) jz njwyższy czs:))

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-13
#1523743

i twój mentor - Ruszkiewycz
 
chociaż - sorry
 
on tam w Donbasie od dawna ( z Białasewyczem i Lorenkowyczem)  już jest
Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0

Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)

#1523752

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Bombowy Szybowi... został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Bombowy Szybowiec Antka

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje - Mark Twain

#1523755

Ja też czytałem i nie tylko ja na S24

 

 

@Autor

Tu na portalu też pojawił się zupełnie niedawno bloger-delikwent co lubi zbierać pieniądze.
Ruszkiewicz zwany cienki Spirytus
Tenże Ruszkiewicz (Spiryto Libero)jako jeszcze admin Neonu24.pl w podły i chamski sposób wyłudził tysiące złotych od blogerow i komentatorów Neon24 w celu założenia tzw. spółdzielni.
Nigdy nie miał zamiaru tego zrobić a jedynie ukraść pieniądze by je następnie przepić.
Zadałem mu pytanie na jego blogu kiedy wreszcie zacznie spłacać dług to jego odpowiedzią był ban
To szuja jakich w internecie nie znajdziecie
BOB2424.10 07:09
 

@JAROSŁAW RUSZKIEWICZ

Kiedy złodzieju oddasz nam pieniądze.
Oszukałeś blogerow na Neon24 na wiele tysięcy w celu założenia spółdzielni i co
Nie ma spółdzielni nie ma pieniędzy
Podły chamie
BOB2421.10 23:48

 

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
0

Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)

#1523756

Pożegnaj się z rodziną i kurnikiem, bo Opara wysyła cię do Dombasu, i będziesz walczył w czerwonej POlszewickiej rocie, gdzie kamandirem będzie Alfons pomidorowy.

I walczyć będziecie przeciw Ukraińskim sotniom, wspomagać cię będzie ta czerwona towarzyszka,która tak z sercem myła pomnik Bieruta, gdy czerwoną farbą, napisano kat.

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1523766

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Bombowy Szybowi... został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Bombowy Szybowiec Antka

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje - Mark Twain

#1523768

Dzięki Kapitanie Nemo za cięty i b. trafny wpis! Powstaje najbardziej logiczne pytnie: jaki interes ma Ukraina w ściąganiu tych skompromitowanych polityków polskich, ludzi którym zwyczajnie w ojczyźnie, usuwa się grunt pod stopami. Bo jedno to ukazać absurdalność tej sytuacji, jak znakomicie czyni to Kapitan Nemo, a drugie to poważnie zastanowić się nad tym fenomenem. Co bowiem chce Prezydent Petro Poroszenko ugrać, fundując tym ludziom w jakimś sensie ukraińskie alibi?! Czy to ma niby służyć zbliżeniu z Polską, ale jaką tą upadłą i złodziejską?! I to ma być ten strategiczny partner, no soorki ale mi się robi zwyczajanie niedobrze....!

A może raczej ma to ma jeszcze bardziej zaognić nasze relacje z kolei, bo tam już jest źle, a co będzie za parę lat, jak tacy jak Nowak dobiorą się do tego państwa? Tak naprawdę, to wcale nie wygląda dobrze! Albo czy nie jest może i tak, że Ukraińcy, już nie daj Boże założyli ów najczarniejszy scenariusz, czyli bunt biednych mas, doprowadzonych przez swoich oligarchów do skrajności, które znów będzie można pchnąć w razie czego na Lachów, wszak jeszcze ich trocha pod Berdyczowem, Żytomierzem i Winnicą zostało. Na miły Bóg, toć to byłaby kolejna rzeź.....

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1523765

Kapitalne ! Słup za 1800 i kilka trefnych zegarków pod stołem. Słup idealny.

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0

#1523767

Tekst wyśmienity a uwagi S.T. Rocha jak najbardziej celne.

Gratuluję i piateczka

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1523774

Przywódcy krajów aspirujących do Unii pojęli, że pomimo szumnych słów o demokracji i wolnym rynku, warunkiem wstępnym wejścia do UE jest posiadanie podobnych aferzystów, jakich miała Polska przed wejściem do UE. Muszą to być liberałowie, a najlepiej komuniści.

W krajach Europy Wschodniej, gdzie komunistów przy władzy teoretycznie już nie ma – nie ma też liberałów. Za to są złodzieje – określani mianem oligarchów i którzy kręcą całą gospodarką takiej Ukrainy. Bez kasy oligarchów niczego się tam nie zrobi, niczego nie „sprywatyzuje”. Problem w tym, że złodziei nie ma kto reprezentować…

Trzeba więc zaimportować liberałów, którzy potrafią dogadać się z oligarchami a z drugiej strony z Europą . Stąd ten desant aferałów z Polski na Ukrainę…

To oni otworzą oligarchom drzwi do Brukseli, do tych Timmermansów, Schulzów i Verhofstadtów, którzy za poparcie dla Ukrainy wstawią tam swoje sklepy i montownie - by wydoić biedotę tak, jak nas doili przez 25 lat.

Autostrady zbudują konsorcja oligarchów z zachodnimi firmami, przy pomocy zachodniego sprzętu lecz z lokalnych surowców i z niewolniczej pracy Ukraińców.

Dlatego Nowakowycz zgodził się pracować za 500 dolców, gdyż nawet gdyby zarabiał 5000 dolców to i tak to będą „orzeszki” w porównaniu z kasą pod stołem….

Pozdrawiam Wszystkich

Kpt Nemo

 

P.S. Na koniec Sławomyr Nowakowycz kupi Ukraińcom Pendolino...

Podoba mi się!
18
Nie podoba mi się!
0
#1523775

ogary i zegary

 

wyślą Szwajcarzy 

swoje tam zegary

no i nie pójdą w las

szczwane ogary

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1523789

Najnowsza emigracja PO-mafii na Ukraine nie dziwi...ten kraj nie ma umowy ekstradycyjnej z Polską..a Lolo takie im drogi zbuduje, że zrozumieją czym jest odwet za Wołyń...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1523790