Upadek świata bez Jezusa Chrystusa

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Na naszych oczach rozpadł się blok komunistyczny, a rozpadł by się znacznie szybciej, gdyby do walki z wiarą w Jezusa Chrystusa komunistyczni przywódcy sprowadzili wyznawców Mahometa. Wprawdzie wiara w komunistycznych satrapów sprowadziła na narody pod okupacją ZSRR, lub wzorujące się na komunistycznej ideologii niepoliczalne klęski i cierpienia –jednak ta nauka nie przedarła się do świadomości liberalnego lewactwa Europy Zachodniej.

Oni także postanowili wprowadzić postęp. Postęp polegający na wyparciu Jezusa Chrystusa i zapełnieniu pustki po Nim tzw. „wartościami” europejskimi. Te wszystkie europejskie „wartości”, o których się dzisiaj mówi to po prostu intelektualna pustka. To lewacki bełkot, podlany sosem „liberalnej” demokracji, która polega w głównej mierze na tolerancji dla każdego zboczenia. Nic więc dziwnego, że na takich „wartościach” wyrosła elita polityczna Europy – grupa oświeconych biurokratów, a w istocie – swoistych kapłanów lewactwa.

Pustki ideologicznej nie były jednak w stanie wypełnić kolejne pomysły na ściślejszą integrację w ramach Unii Europejskiej, jak np. produkcja dzieci metodą in vitro, konieczność wprowadzenia związków partnerskich oraz ratyfikacja umowy o przemocy w rodzinie. Te wszystkie „postępowe” projekty miały za cel ostatecznie wyrugować narodowe tradycje i wiarę w Jezusa Chrystusa.

Jednak sztandarowym pomysłem, który miał pchnąć Europę w kierunku postępu, a zarazem ją ubogacić – był pomysł Angeli Merkel, by sprowadzić do Niemiec wyznawców islamu. Nie zapominam o tym, że ten pomysł byłby trudny do realizacji, gdyby nie próby „ucywilizowania” reżimów arabskich przez Stany Zjednoczone i ich sojuszników. A także przez Rosję, walczącą o swoje wpływy w Azji i w Afryce. Gdy nie udało się tam wprowadzić demokracji –mamy w wielu rejonach wojnę wszystkich ze wszystkimi i miliony ludzi, gotowych sprzedać wszystko, by wsiąść do pontonu przemytnika i udać się do reklamowanego przez same Niemcy raju. Ilu jest w Niemczech i w Europie wyznawców islamu, wie tylko sam Pan Bóg...

Ten europejski raj wkrótce zamieni się w piekło, gdyż ekspansji islamu nie powstrzymają podświetlane w narodowe barwy budynki, marsze europejskich biurokratów i płacz szefowej europejskiej dyplomacji Mogherini. Znana wszystkim Europa już się rozpadła. Zastępuje ją państwo policyjne, które jednak nie wkroczy w arabskie dzielnice z kagankiem europejskich „wartości”, którymi z oczywistych względów arabowie gardzą. Oni się nie zintegrują z Europą, a co najwyżej Europa podda się arabskiemu kalifatowi. Bo projekt połączenia dwóch, kompletnie różnych cywilizacji z założenia był chory, tak jak próby wprowadzenia europejskiej demokracji w Libii, Egipcie czy w innych krajach arabskich.

Problem jednak w tym, że Europa już się islamu nie wyzbędzie i nie zdoła go przekonać do europejskich „wartości”. Ta „postępowa” Europa będzie więc próbować wywrzeć nacisk na te państwa, które oparły się ideologii multi-kulti oraz dyrektywom europejskich biurokratów w sprawie imigranckich „kwot”. Polska, której udało się wyrwać spod panowania liberalnego lewactwa, nie może teraz ulec tym żądaniom. Choćby w imię Jezusa Chrystusa - w imię przyjętego 1050 lat temu chrześcijaństwa. A więc także w imię prawdziwej, chrześcijańskiej Europy, która teraz tonie pod zalewem arabskiej ekspansji. I to na własne żądanie.

Świat bez Jezusa Chrystusa jest więc skazany na zagładę, a przynajmniej na upadek. To co nam pozostało, to chronić nie zdobyte dotąd przez islam enklawy, wprowadzając zakaz szerzenia w nich zbrodniczej ideologii, polegającej na zabijaniu niewiernych. Paradoksem jest, że ta „ubogacona” islamem Unia troszczy się o przestrzeganie europejskich „wartości” w krajach sprzeciwiających się ekspansji islamu, podczas gdy nie potrafi ich wprowadzić w odległej o kilometr od Parlamentu Europejskiego dzielnicy Brukseli. Do Molenbeek nie zapuści się bowiem żaden Juncker, Schulz, czy Verhofstadt, by przekonać mieszkańców tej dzielnicy choćby do siebie samych…

Te rozważania przed świętem Zmartwychwstania Pana Jezusa są zarazem rodzajem modlitwy o taką Polskę, której nie zdołają zarazić europejskie „wartości”. Bo w ramach tych „wartości” zamykane są kościoły w Europie, a Krzyż Chrystusa staje się obrazą dla zasad europejskiej "tolerancji". Patrząc w Jego twarz z Całunu Turyńskiego wiem, że Jezus nie tylko zmartwychwstał prawdziwie, lecz także że zawsze był i zawsze będzie opoką dla tych, którzy Go wzywają…

Wszystkim życzę Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego !

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:18)

Komentarze

Dla UPRAW (czEgo ?...)

Czegoś UMOCNIANIE -> się  maca  i testuje - na ustrojach Obywateli … na zbiorowym  ustroju...

 Zbiory Obywateli   miewają  zbiory -  teoretyczne, praktyczne i teorEtyczne ( z sadów czEgo ?...)

Z sadów… CYWILIzacji ?...

Cywilizacja - to wogóle  sady ?...

W sadach  cywilizacji, są , bywają  -  „sądy” ?...

Do czego mają być „sądy” ?…  PoTrzebne … i  takie  zwykłe  sądy – dla Cywili… ?... (nie  wiemy, nie  znamy ?...)

Niby teoretycznie „sądy dla cywili…są..”  - gdzieś  na papierze …

Na papierze… dla  czego?...

Do zrobienia  czegoś... i do zrobienia  jakiegoś użytku...  zrobionego  z papieru, czy  czegoś ulotnego; ideowego, teorEtycznego… zaChowanego –. na  papierze ?... 

Na papierze -> również do użytku  papieży…

 Z jakiego papieru  „papierzanego” ? …  ze ścieru ;  drzewnego, bawełnianego, słomianego, trzciNowego, lnianego, konopnego, bambusowego, jedwabnego…

Lepiej – z historii owoców  soListów i zbiorów sadów CYWILIzacji  ( nie cywilów)  znamy Sądy Wojenne ( praw wojennych  dla wyroków wojen)  wojen  z cywilizacjami,  z metodami ustrojowymi...  „wyśnionymi – wyjaśnionymi ?..”   - dla świadomości zbiorów ustrojowych  teorEtycznego ŻYCIA,

ŻYCIA  ; obowiązkowego, bezinteresownego, odpowiedzialnego, sprawiedliwego, sumiennego – w stosunkach do efektów  pracy i czasu życia Ludzi, Bliźnich duchowych myśli..

Pozdrawiam : (+5)

J.K. 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-6
#1509984

naćpałeś się Kolego tego i owego:)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

maleucik

#1510005

Sam sobie tego jednego plusa nie postAwiłem … ( od pudrowania i słodzenia POST...  - a WICIE się ~ ~ z głodu  prawdy - "życie" bez prawdyt - „w obywatelskich mediach…” – to zupełnie coś  innego…

Wiem, że warto pisać inspirująco -  teorEtycznie dla 20% Polaków - Rodaków< Bliżnich - nie  zabliżniających ran  oczyszczających  ustrój  Ojczyzny Polaków.

Nie nachalne pisanie prawdy -   procCenty koncentracji ;  centruje jak laser,  a  nie rozprasza skoncentrowanych  źródeł   procentów emisji - teoretycznych  kapitałów ludzkich -  jak  narcyzm  leserów „satyrycznego”  myślenia o niepotrzebnych POlitykach   i potrzebach gospodarki  Polski – również dla Polaków.

Szkoda, że jeszcze nikt nie  zainteresował  się tym-> czego konkretnie  nie  rozumie... i o coś „niepojętego” nie spytał/ła …

Niejedne   fakty  można   sPrawnie – razem "niepoprawnie"  ogarnąć  ...( nie jednym razem…)

Od 1998 roku „naćpałem się”  tyle prawdy o „ uprawomocnianiu wymiaru  sprawiedliwości” ,  że  na „haju” -  od łyków  prawdy … dożyję  do końca życia …

Dziękuję  za odświętne  reAkcje J

Pozdrawiam,

J.K.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2
#1510026

bardzo tradna diagnoza- islam i lewacki "libearalizm" nie maja żadnych punktów stycznych...dlatego Europa środkowa musi sama wypracować układ obronny póki jeszcze jest czas...

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1509986

... nie tylko w Polsce, ale także w tych krajach, gdzie już zdążył się rozpanoszyć islam. Mają skalę porównawczą, jak wygląda czczenie Mahometa - z prawem shariatu włącznie - w konfrontacji z czczeniem naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa.

Nie trzeba być erudytą, nie trzeba znać na pamięć wersetów koranu, by stwierdzić że islam jest zbrodniczą wiarą, która nie ma nic wspólnego z miłosierdziem, miłością i poszanowaniem godności człowieka. I jeśli dodamy do tego pasożytniczy tryb życia muzułków oraz prowadzenie przez niektórych z nich gospodarki rabunkowej zasobów złóż na Bliskim Wschodzie ropy i gazu, to mamy obraz antyczłowieczeńswa, które w żadnym wypadku nie może mieć miejsca w Rzeczpospolitej.

Zatem słuszne jest stanowisko Pani Premier Beaty Szydło, która jasno wyartykułowała, że w związku z falą terroryzmu we Francji i Belgii - nie może być mowy o przyjęciu przez Polskę jakiejkolwiek "kwoty" muzułków.

Tymczasem przygotowując się do naszego największego Święta w roku liturgicznym Kościoła Katolickiego - w tę Wielką Sobotę pomódlmy się także za dusze wszystkich ofiar muzułmańskiego terroryzmu na świecie.

 

Satyr     

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr

 

#1509987

Nigdy przeciw Bogu i to uratuje nasz naród Polski.

Ale nie możemy ustawać w obronie wartości jakie dał nam Pan Bóg, bo wrogów wiary, historii, obyczajów, jest wielu i tylko czekają, by zatruwać umysły i serca Polaków, swym szatańskim jadem.

Społeczeństwo Polskie odradza się, widziałem tłumy w kościołach w Wielki czwartek i piątek, to efekt zesłania Ducha Świętego dla Polski przed wyborami do sejmu i senatu w 2015.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1509989

Odejście Europy od Boga,a głównie Francji,Belgii,Holandii i Niemiec daje takie a nie inne owoce.

Już dawno do wszystkich mówiłem to co jest w atrykule,ale mało kto ma zmysł obserwacji i przewidywania.

Jak Bóg z nami to któż przeciw nam?

Wesołego Aeluja dla wszystkich znanjomych Niepoprawny mniej i więcej i aby Polak był dla Polaka bratem zawsze nie tylko w dni świąteczne i w biedzie.

 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

#1509992

"Si Deus pro nobis, quis contra nos". Te słowa wykute w górnym obramowaniu portalu bramy wjazdowej na dziedziniec arkadowy zamku królewskiego na Wawelu winien znać każdy, kto mieni się Polakiem. Mam nadzieję, choć pono ona, owa nadzieja, matką głupich jest, że moim Rodakom wreszcie otworzyły się oczy na to co sobą reprezentuje UE, zbiór państw o niekiedy diametralnie różnych interesach/tradycji, etc. Jak napisałam niedawno w którymś z komentarzy, teraz tzw. czarno na białym widać, iż Niemcy per fas et nefas uparcie dążą, nb. od czasów żelaznego kanclerza Otto v. Bismarcka, do zawładnięcia Europą. Nie udało się tego dokonać (dwakroć) za pomocą metody krwawego podboju, to wymyślone i wdrożone zostało iście szatańskie multi-kulti, gender, eutanazja, propagowanie sybaryckiego stylu życia; generalnie - wyrugowanie wiary w Boga i Dekalogu z przestrzeni publicznej. I na efekty nie trzeba było długo czekać (vide: ostatnich naście lat). Może ostatnia "krwawa" łaźnia w Brukseli uruchomi proces myślenia w głowach zachodnich Europejczyków, a oni odważą się powiedzieć wierchuszce rządu europejskiego - dość. Czego sobie i wszystkim życzę.

Wszystkim blogerom, sympatykom portalu niepoprawni.pl, czytelnikom i komentatorom życzę, aby Ten, którego powstanie z martwych będziemy radośnie świętowali, obdarzył nas Polaków mądrością i odwagą naszych przodków w postawieniu tamy fali wszelkiej maści imigrantów oraz wszelkiemu złu deprawujacemu społeczeństwa mieszkające na zachód od naszej Ojczyzny. 

 

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Janina otęska

#1510000