Niebywała historia - Niemiec plujący na Polaków

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Całkiem przypadkiem wpadłem na ten link na lokalnym portalu Trójmiasto, więc polecam w celu rozpowszechnienia, bo to jest sprawa niebywała, NIEBYWAŁA.

KOD nie działa w próżni społecznej, działa w przestrzeni ideologicznej, w której jednym z wyznaczników są takie poglądy, jakie prezentuje ten Niemiec szefujący firmie w Dębogórzu w Pomorskiem.

Jeżeli popatrzymy na zachowania tego człowieka i społeczne reakcje na te zachowania to oczywiste jest, że KOD jest po prostu obcą agenturą, korzystającą ze stworzonych jej w postpeerelu sprzyjających warunkow.

https://www.youtube.com/watch?v=Xs7rwPfQcI4

Zachowania te ocierają się zdecydowanie o kryminał i to z kilku względów.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:13)

Komentarze

- powinien zostać skazany na przepadek mienia za działanie na szkodę Polski, dodatkową karę finansową - odszkodowanie dla pacowników za straty moralne oraz bezwzględne wydalnie z Polski, z absolutnym zakazem powotu czy wstępu do Polski. Oby zajął się tym właściwy prokurator i sprawiedliwy, mądry sędzia. I sprawa powinna także trafić na forum międzynarodowe. Nazizm został potępiony i zakazany na Zachodzie.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1509609

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1509655

Potomek jakiegoś hitlerowca, obrażający Polske i Polaków w Dębogórzu na Pomorzu pownien już dziś byc w swoim Vaterlandzie...a KOD czy PO to oczywiście niemieckie agentury...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1509614

Gdzie ta "dobra zmiana"? Kogo wspiera policja?

"Młoda Polka ma problemy, ponieważ nagłosniła nazistowskie wypowiedzi Niemca.....

18 marca 2016 r. Natalia N. o godzinie 18  została wezwana telefonicznie przez policjantkę w celu natychmiastowego stawienia się na komendzie. ..."

 

http://prawy.pl/28652-naglosnila-antypolskie-wypowiedzi-ma-problemy/

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1509618

taka jest Policja w Trójmieście.

Czyszczenie tej stajni Augiasza to raczej długi proces (Herkulesa brak!)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1509621

poblażliwie twierdzić, ze jeszcze jest czas.Chyba jednak trzeba więcej wymagać od "zmiany". Zgadzam się że czyszczenie stajni A, trwa długo i że nie ma Hekulesa, pytanie tylko czy ktoś w ogóle podjął jakieś działania lub czy podjęte działania nie są wyłacznie lub głównie pozorne.

Dodałbym, że, policja - jakkolwiek jest wspomagana przez samorządy -  jest stanowczo częścią administracji rządowej. Np. komendatów wojewódzkich powołuje minister s.w. po zasięgnięciu opinii wojewody, a nie np. marszałka sejmiku wojewódzkiego. Ponadto policja nie jest nawet teoretycznie"niezawisła" - jak prokuratura (cokolwiek o tej "niezawisłości" sądzimy).

Mam nadzieję, że jakiś tam rozgłos nadany temu wydarzeniu spowoduje, że w poniedziałek, może coś zacznie się coś dziać w drugą stronę. Szczególnie,że ów gościu się jednak trochę podłożył - nie mówił o nienawiści do Polaków jaki "światły Europejczyk" czuje do "ciemnogrodzian":), lecz wręcz tam mówił coś o nazizmie. "Elitom" i "słusznym mediom", w razie czego - trudno go wziąć w obronę.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1509626

Krasnoludki mają tę stajnię czyścić ?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1509647

Szczególnie, że tu nie chodzi o naprawę gospodarki (długotrwały proces) ani nawet o gruntowną naprawę policji, tylko o niedopuszczenie do takich kuriozalnych sytuacji.. Tak sądzę - może mylnie - że gdyby był dany odpowiednii sygnał w dół, to może zadzwoniliby wyżej - co robić, a nie postępowali tak by - jak to widzę - zadowolić Niemca, i to takiego Niemca, który dał upust swym antypolskim sentymentom. Coż, poszukam w sieci, może dziś się coś  zmieniło,

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1509695

To kto tu wreszcie rządzi PIS czy Plandeka Odbytwatelska?

Co się w tym kraju wyprawia do pani Walerci?

Ja chyba śnię...?!

Daj Bóg w tych czasach o reaktywację żołnierzy,,Niezłomnych'' do załatwiania takich spraw,jak równiez donoszenia na Polskę w stylu Grześka S. i Stefana N.

Polska dla Polaków!

Nie dla zrajców,

złodziei i łajdaków!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

#1509622

Proszę nie lamentować, proszę konkretnie działać, ale z głową. A tu na forum panikę widzę, gorszą od faszyzmu.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1509649

Najgorsze jest w tym wszystkim przyzwolenie polaczków na takie zachowania. Pani Natalia była z tym wszystkim zupełnie sama.

U nas też jest firma kierowana przez obcokrajowców - najgorszymi donosicielami na Polaków są...polaczkowie... celowo piszę o takich łajzach małą literą. To polaczkowie zachowują się jak niegdyś kapo w obozach. Obraz społeczeństwa "gorszego sortu", niestety. A prawdziwi POLACY są wyszydzani i tępieni. To jest ogromny problem.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1509630

O skandalicznym zachowaniu tego szwaba napisałem na "niepoprawnych" pierwszy już dwa dni wcześniej, niestety mój wpis nigdy nie wyszedł z "piwnicy", miał tylko dwa komentarze i dużo mniej otwarć. Ciekawe dlaczego?

http://niepoprawni.pl/blog/roman-z-usa/dlaczego-tak-pozno

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1509657

#1509705

postrzegam jako - kompleks głębokiego prowincjonalizmu.

Tzn - fajnie, że ktoś taki jest kto broni imienia Polaków, że zadzaiałała do prokuratury- dzięki za to.

No, ale potem te stwierdzenie, choć do ewentualnego  przestępstwa doszło w Polsce  i przeciw Polakom (bo to chyba przestępstwo, nie wykroczenie), które odczytuję mniej więcej tak: to powiedzcie jeszcze wszystko niemieckim organom, niech one go ukarzą, pomagajcie im.

Czy mam to odczytać, że polskie będą bały się go surowo ukarać, to może niech Niemcy sami go ukarzą? Poza tym co uzasadnia przekazanie sprawy do Niemiec?

Skoro poslanka broniąca imienia Polaków prezentuję taką postawę, to co się dziwić zakompleksieniu Polaków?

"Dzień po emisji programu pomorska posłanka PiS Dorota Arciszewska-Mielewczyk wysłała do ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego - Zbigniewa Ziobry, list otwarty, w którym poinformowała o sprawie. Dodała, że - jej zdaniem działający na Pomorzu niemiecki przedsiębiorca złamał nie tylko polskie prawo.

Według mojej wiedzy propagowanie faszyzmu jest również zabronione w Niemczech. Dlatego też proszę rozważyć możliwość powiadomienia niemieckich organów ścigania i udzielenia niemieckiemu wymiarowi sprawiedliwości wszelkiej pomocy prawnej w omawianej sprawie

— napisała posłanka."

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1509723