INKA....POLONIA RESTITUTA !

Obrazek użytkownika poeta
Historia

Powiedzcie mojej babci, że 

ZACHOWAŁAM SIĘ JAK TRZEBA !

Dzisiaj 1 Marca. Po raz pierwszy  w Naszej Polsce, oficjalnie uczczony Dzień Pamięci Żołnierzy Niezłomnych - WYKLĘTYCH, przez komunę, wymordowanych Bohaterów, o Których pamięć miała iść w wieczne zapomnienie.

Nie udało się czerwonym ścierwom !

ONI ŻYJĄ i Żyć wiecznie Będą w Polskiej Pamięci. Nie zapomnimy Nigdy ! Waszego Życia i Waszej Największej Ofiary Złożonej Na Ołtarzu Ojczyzny......

Spójrzcie jak ogromna przepaść dzieli te dwie postacie. Wczoraj, tutaj na swoim blogu umieściłem wpis dotyczący tego łajdaka, szubrawca, kłamcy i oszusta, kapusia SBckiego - TW bolka. starego, ponad 70 letniego dziada, który łajdakiem się urodził i łajdakiem zejdzie z tego świata, kreując się wciąż bezustannie na bohatera. Jakże ogromna przepaść dzieli to ścierwo,od

TEJ Bohaterskiej, Siedemnastoletniej Polskiej Dziewczyny...... Zamordowanej przez czerwonych bandytów !

Powiedzcie mojej babci, że

ZACHOWAŁAM SIĘ JAK TRZEBA !

http://old.niepoprawni.pl/blog/1601/inka-polonia-restituta

 
Dostałem dziś króciutki list z Polski. Ośmielam się wkleić tych kilka słów. Dziękuję Ci moja Muzo:

Tak pięknie dziś w Polsce uczczono dzisiejsze Święto....aż mi się popłakało, inny klimat....Tylko postkomuna bruździ, trzęsą portkami, a TW BOLEK mówi o wojnie domowej....

ale Pan Bóg pomoże....Dał znak, gdy Prezydent podniósł Hostię - Bóg się dopominał aby znów wynieść Go na Ołtarze....To Symbol-był sponiewierany przez te lata, gdy władali poplecznicy zła....

a dziś znów powiało patriotyzmem, normalnością, Wolnością.....

Cześć i Chwała Niezłomnym !

 

https://www.youtube.com/watch?v=RljqOsd5QOk

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:12)

Komentarze

... wielkie dziękuję za przywołanie pamięci tej wspaniałe,j dzielnej Dziewczyny- Żołnierza, INKI.

Każdy żołnierz z tych "wyklętych" , zasłużył na naszą pamięć i szacunek .

Ale INKA - przynajmniej dla mnie - jest  ICH symbolem i ikoną.

Drogi Poeto, zawsze- od początku mojej bytności na tym portalu - jesteś mi Druhem.

Dzięki,

Marek S.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1508239

informację, którą przekazałeś trzy lata temu, w marcu. Jest pod tym linkiem:

http://old.niepoprawni.pl/blog/1601/inka-polonia-restituta

Gdy Stanisław Markowski, podczas warty honorowej przy zdewastowanym popiersiu Inki, w Krakowie, wspólnie z grupą patriotów, rzucił przekleństwo na Bronisława Komorowskiego i innych, rządzących Polską, wówczas. W pełni autorytetu! Taka forma, choć bardzo niebezpieczna dla tego, kto je wygłasza - jest zawsze skuteczna. Pod warunkiem, że osoba przeklinana - jest winna. 

Byłam wówczas pewna, że spełni się przekleństwo - w ciągu dwu lat. Tak się też stało.

Teraz - powinniśmy błogosławić rządzących - aby spełniły się wszelkie dobre oczekiwania.

A nawet gdy zdobędziemy się na błogosławienie "poprzedników" - jeśli oni na to nie zasługują - wówczas błogosławieństwo "powróci" do nas.

Serdecznie pozdrawiam!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1508241

INKA to Ikona Żołnierzy Niezłomnych, tak jak Anna Walentynowicz Ikoną SOLIDARNOŚCI.

Bóg Honor Ojczyzna.

Szczęść Boże dla ciebie Adamie.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1508250

Jak Anna Solidarność.

To nie są żadne bolki dmuchane przez komuszych zbirów. Ktoś tu gdzieś napisał o tym chlaniu wódy przez kapusia z kiszczakami, cioskami i inną komuszą hołotą wtedy, gdy Prawdziwi Patrioci pałowani byli i siedzieli w eSBeckich kazamatach. To chlanie wódy przez to bolkowe zero z taką radochą jaką demonstruje na zdjęciach, które się zachowały, całkowicie dyskwalifikuje tego śmiecia. W każdym aspekcie. Zarówno zwyczajnej ludzkiej przyzwoitości, jak i Patriotyzmu Polskiego, jak i tych Imponderabiliów Sienkiewiczowskich, które kultywowane, pozwoliły na przetrwanie Naszej Ojczyzny pośród najstraszniejszych burz dziejowych, gdy siły zła ze wschodu i z zachodu, z południa i z północy zamierzały unicestwić Naszą Ojczyznę wielokrotnie.

Dzięki Tak Prawym Charakterom jak Bohaterska Inka - Polska Nasza PRZETRWAŁA i TRWA ! 

Gdyby było więcej takich śmieci jak ten wstrętny kapuś, dawno nie istnielibyśmy jako naród. Dawno Nasza Polska zniknięta byłaby z map świata, a na JEJ obszarze słychać byłoby tylko niemiecki szwargot i gawarienie pa ruski...... Pamiętamy Dzieci Wrzesińskie z wszechobecną germanizacją. Pamiętamy "Syzyfowe prace" Stefana Żeromskiego, gdzie Autor opisał jak rusyfikowano młodzież Polską. Pięknie śpiewa o tym zrzucaniu portretu cara Wspaniały Jan Pietrzak, w Swej Pieśni, tak bardzo Naszej - ŻEBY POLSKA BYŁA POLSKĄ !

Dziękuję Wam Przyjaciele za odwiedziny mojego bloga. Dziękuję Ci Maruś, Dziękuję Ci Katarzyno, Dziękuję Ci Jestem Jakim Jestem. Byłem w bibliotece dzisiaj, czytałem tam Wasze słowa i jedna wielka łza spłynęła po mojej twarzy. I nie wiem czemu...... Dziękuję Wam.

CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM !

Dziękujemy Ci Wspaniała Inko.

ZROBIŁAŚ JAK TRZEBA............

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1508263

na ustanowienie tego Święta, zeby ludzie np. w majowy piękny dzien mogliby z rodzinami przyjść i świętować z honorami Dzień Naszych wspaniałych bohaterów Żołnierzy Wyklętych?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

przypadkiem

#1508265

Dokładnie ! Wczoraj o tym samym pomyślałem ! Doskonałym dniem był by 1 maj, komuszy sabat, (prazdnik mira i truda), które ja subiektywnie mam w serdecznej pogardzie. Więcej, Święto Żołnierzy Niezłomnych (Wyklętych, przez kogo ?, nieszczególnie trafne określenie), poiwnno być świętem państwowym, na czerwono, wolnym od pracy i bardzo uroczystym. W zwykly dzień maleją szanse na większą frekwencję. Zwykły dzień nie pozwala nawet oglądania bezpośredniej  transmisji z uroczystości państwowych. A było co oglądać. Niestety musiałem zadowolić sie tylko fragmentami w wiadomościach.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1508267

Poeto bardzo dziękuję za przepiękny artykuł-hołd oddany siedemnastoletniej Polskiej Bohaterce Danucie Siedzikównie INCE sanitariuszce IV szwadronu odtworzonej na Białostocczyźnie V Wileńskiej Brygady AK i jej piękne słowa: "Powiedzcie mojej babci, że zachowałam się jak trzeba", powiedziane na chwilę przed śmiercią 28 sierpnia 1946 r. w Gdańsku zamordowana przez różnych bandytów Bolków. 70 lat po tej okrutnej zbrodni w zupełnie nowej rzeczywistości, życzę sobie i Wam Polscy Patrioci abyśmy mogli powiedzieć, że zachowaliśmy się jak trzeba w wspieraniu i pomaganiu ze wszystkich sił Naszemu Prezydentowi Andrzejowi Dudzie, Pani Premier Beacie Szydło i PiSowi. Tak nam dopomóż Bóg.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1508269

Pozwolisz, że odpowiem słowami jakimi odpowiadali żołnierze Nasi Niezłomni Walczący od zawsze o Polskę. O JEJ Trwanie i Przetrwanie. Nie jestem żołnierzem. Nigdy nie byłem, jak mój Ojciec Ułan Wrześniowy. Ale nie będąc nigdy żołnierzem, paradoksalnie czuję się nim. Pisząc moje wiersze, pisząc moje słowa na TYM blogu, w TYM Niezwykłym i Pięknym Miejscu, zakładając na głowę Czapkę Ułańską, z tamtego czasu, która dziwnym zrządzeniem losu trafiła w moje ręce, czuję się Polski żołnierzem. I biję się słowem swoim o Polskę, o Jej Godność, o NIĄ, Taką Wymarzoną. Wyśnioną Polską. Za Jaką Walczyła Inka. Za Jaką Zginęła. Ona. I Jej Niezłomni Towarzysze, Przyjaciele. Polscy Żołnierze, mordowani przez czerwonych zbrodniarzy, bandytów spod znaku sierpa i młota i....gwiazdy....

Wciąż są ze mną Te słowa: ŻEBY POLSKA BYŁA POLSKĄ. Zaczyna Być. Ale jeszcze przed nami ogrom pracy. Jesteśmy na początku TEJ drogi. A siły zła wzbudzone porażką - ujadają.  Wściek ich ogarnął. Bezdenna głupota z każdego ich słowa aż bije. Wysłuchałem gadki jakiegoś posła PO, tej partii oszustów, złodziejów, aferzystów  i przestępców. Nazwisko gostka, bodaj Szczerba. Dyskutować usiłował z Panem Kowalskim. Byłym kandydatem na Prezydenta Polski. Wyjątkowy ciemniak, jak oni wszyscy. Ale czują się te męty dziwnie pewnie, wypowiadając swoje kwestie publicznie. Jakie ciemne siły za nimi stoją ? Kto nakręca to durnowate badziewie ? Jak słyszę, te ich opowiastki o konieczności powrotu do utraconej demokracji to aż mnie skręca. Debilizm to jest mało powiedziane. Mam wrażenie, że oni coś kombinują, coś knują !  Ale też mam pewność, że jeżeli oni wywołają tego przysłowiowego wilka z lasu, to ten wilk ich pożre. Nie uratuje ich żadna siła znikąd. Będzie tak jak w słowach Poety Historyka, Marka Rymkiewicza..... Przyjdzie Rokosz i ich zdmuchnie. Tylko, że tym razem ten ROKOSZ, nie będzie skierowany przeciwko Rządowi, ale przeciwko tym przestępcom z dzisiejszej opozycji, którzy wcześniej tworzyli przestępczy związek, nierząd znany pod nazwą koalicja PO/ZSL..... Nie uratuje ich nic, jak zauważył Marek Rymkiewicz.

Zostanie po nich tylko smród historii.......

Ale wpierw musimy wymieść tę stajnię Augiasza. Posprzątać ją. Wymieść z niej swetrowe, śmierdzące guano. Postawić przed sądami zdrajcow i przestępców z czerwonym, sowieckim rodowodem. Dobrać się do skóry tym wszystkim co teraz protestują, bo te ich protesty są tylko dowodem na to, że mają za uszami. Że jest to przestępcza, sitwa, mafia, której odebrano i odbiera się złodziejskie profity z kręcenia lodów, z przestępczej, długoletniej działalności. Te wszystkie manifestujące, "nawiedzone", pokrzykujące do kamery jak w jakimś amoku babcie, te dziadki, to całe swetrowe, sKODziałe tofaszystwo, to są antypolacy ! To jest polactwo co szKODziło Polsce od zawsze i chce szKODzić dalej !

Musimy zbudować nowe fundamenty. Musimy usunąć te zdegenerowane, POtuskie, POstkomusze, komusze, komoruskie, WSIowe, eSBeckie, zmurszałe przestępcze elyty. Rozliczyć zbrodnie przeciwko Polsce i wszystkie antypolskie działania.....Kto chronił bolka. Wysłuchajmy tego: 

https://youtu.be/4YiVU7-d-Fc

Nie pozwólmy im, bo oni chcą zniczczyć Naszą Polskę. Ostatnimi wyborami Polacy Przerwali to niszczenie. Ale wróg wciąż jest silny.  Powtórzę, jeśli ten przysłowiowy wilk, którego swetrowi wywołują z lasu, z tego lasu wyjdzie. TO będzie koniec opozycji. Fizyczny koniec opozycji. Bo..... jak to było w tej piosence (?) wilk jest dziki, wilk jest zły. Wilk ma bardzo ostre kły....

Macie się czego obawiać sKODziałe czubki......

Pozdrawiam...

i dziękuję Limpio Hombre za prowokację. Odpowiedziałem Ci jak żołnierz, którym się czuję, chociaż nie jestem i nigdy nie byłem, a pozwolę sobie skończyć ten wpis Twoimi słowami:

 "Powiedzcie mojej babci, że zachowałam się jak trzeba", powiedziane na chwilę przed śmiercią 28 sierpnia 1946 r. w Gdańsku zamordowana przez różnych bandytów Bolków. 70 lat po tej okrutnej zbrodni w zupełnie nowej rzeczywistości, życzę sobie i Wam Polscy Patrioci abyśmy mogli powiedzieć, że zachowaliśmy się jak trzeba w wspieraniu i pomaganiu ze wszystkich sił Naszemu Prezydentowi Andrzejowi Dudzie, Pani Premier Beacie Szydło i PiSowi. Tak nam dopomóż Bóg.

AMEN !

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1508271

Piekna Postac.Piekna Polka. INKA. byla zywym cialem  Rzeczpospolitej. Po czasach zaborow okres miedzywojenny wyksztaltowal takie wlasnie osobowosci jak s.p. Danusia Siedzikowna i miejmy nadzieje, ze obecnie nadszedl czas, ktory dazy w tym samym kierunku. Dzisiejsza polska mlodziez bierze przyklad ze swoich BOHATEROW i cwiczy sie w etyce i moralnosci, a heroizm INKI dodaje im skrzydel.

http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://patriamater.pl/images/Inka-1a....

http://www.inka.ipn.gov.pl/

pozdrawiam

ps. Gdy czytamy o Zolniezach Wykletych, a w szczegolnosci o walczacej mlodziezy z tego okresu, to nie tylko lezka w oku sie wierci, ale nawet potok lez mysli zalewa. Ilu bowiem pieknych Polakow zginelo ?...kwiat polskiego patryjotyzmu, polskiej inteligencji, polskich dazen i nadziei...slowem najlepszy genetyczny pierwiastek naszego tysiacletniego istnienia. INKA stoi w pierwszym szerego w tym naszym narodowym Panteonie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

chris

#1508275