Jest wreszcie PALIKOD !

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

W związku z dużym zapotrzebowaniem na demonstracje nie tylko w środowisku alimenciarzy polskich oraz darmozjadów wszelkiej maści, poczynając od:

- podczepionych pod finansowane z budżetu państwa tzw. sink tanki propagujące feminizm, genderyzm, czegewaryzm, antypisizm, trockizm, wałęsizm, merkelyzm i ogólnie wdupowlazizm, po:

- zatrudnionych w różnych ważnych urzędach byłych esbeków, były aktyw WSI, oraz rodziny i członków PO, PSL, SLD i PZPR a kończąc na:

- żurnalistach żyjących z nienawiści do PIS oraz wyrażających nieustanny zachwyt nad Europą

– Komitet Wykonawczy Komitetu Obrony Darmozjadów KOD postanowił utworzyć PALIKODA w ramach Obrony Demonstracji.

Celem PALIKODA będzie umożliwienie demonstrowania wraz z KODem także przez osoby palące marychę.

W ten sposób nasze siły demonstracyjne się podwoją, potroją a nawet i przepoczwarzą!

Zwiększenie siły demonstracyjnej KODU przez PALIKODA pozwoli wszystkim zatroskanym o swoje koryta dodać otuchy w walce o odzyskanie tego, co im się słusznie należało przez ostatnie 25 lat naszej wolności.

Wolność jest bowiem niepodzielna, a poza tym nasza a nie wasza ! Dlatego nie pozwolimy, aby wolność została zawłaszczona przez tych, którzy dokonali zamachu stanu !

Przypominamy, że w związku z bezprawnym odebraniem dotacji budżetowych dla naszych postępowych organizacji młodzieżowych, na następnej demonstracji wystąpimy razem z PALIKODEM z hasłem: „500 złotych na każde dziecko do 40 roku życia !”

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

Bez kozery powiem  osiemdziesiąt !!! (jak dziecko resortowe)

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

#1506460

Witaj Kapitanie! Maja czego bronic! Dopiero zacznie sie wrzask,bo rzad planuje konkretnie zgolic emerytury bylej SB-cji! Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1506481

żeby emerytura specjalna grubej Heńki-tramwajarki również została zweryfikowana!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1506539

Na ponizszym rysunku zapomniałem go nawet uwzględnić... Dekodowane chyba powinno byc na: "A CO TO BYŁO?" :-)

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1506486

A czemu nnie posunąc się fdalej? 500 zł na każde dziecko do 80 roku zycia, 1000 zł dla każdego czytelnika :GW", 5000 zl za demonstracje w "obronie demokracji" ...by żyło się lepiej...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1506496

Platforma, aby odzyskać władzę, którą straciła w wyniku dokonanego przez PIS zamachu stanu, już zreformowała program PIS-u „500+”. Poinformował o tym poseł Neuman, którego samo nazwisko nawiązuje do nowoczesności i postępu.

W wersji Platformy program „500+” dotyczyć będzie każdego dziecka do 40 roku życia. Ponadto eksperci Platformy proponują skrócenie wieku emerytalnego, tak aby każda kobieta i mężczyzna mogli przejść na emeryturę po skończeniu 40 lat życia. Jak wiadomo- wtedy za nas będą pracować arabowie.

Platforma wszystko bowiem dokładnie wyliczyła: Skoro Angela Merkel chce nam dać po 10 tys. euro/rok na jednego araba, to przy milionie arabów, da nam to okrągłą sumkę 10 mld euro ! Zatem, gdy Platforma (która ma nadzieję odzyskać władzę) zgodzi się na 10 mln arabów – będziemy mieli co roku 100 mld euro ! Czyli 440 mld złotych w corocznym budżecie!

Rozwiązany więc zostanie problem Angeli Merkel, a zarazem Plarforma zrealizuje program 500+ oraz program skrócenia wieku emerytalnego !

Reasumując, wystarczy że zaimportujemy dodatkową kwotę arabów, by rozwiązać wszystkie polskie problemy. Np. mieszkańcy jakiejś gminy zażyczą sobie obwodnicy: proszę bardzo ! Ale najpierw zaimportujcie do swojej gminy 10 tys. arabów. Wtedy Unia sypnie groszem… Podobnie z wodociągiem, czy wyasfaltowaniem gminnej drogi, albo meczetem.  Odpowiednia ilość zaimportowanych z Niemiec arabów wszystko rozwiąże…

W ten sposób wszyscy będą się znów z nami liczyć, Polska znowu stanie się prymusem w całej Unii, a Donald Tusk dostanie zgodę Angeli i kalifa Berlina na następną kadencję…

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1506514

Znając pazerność PO-PSL to zgodzą się na 5 milionów kozojebów,

kasa, kasa, by żyło się lepiej. Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1506552