Sprytny Zachód słowami Schulza dyscyplinuje Polskę

Obrazek użytkownika Janusz 40
Świat

Przewodniczący Europarlamentu Schulz zarzucił Polsce iż chce tylko "brać", a nic nie "dawać" - to w odniesieniu do wypowiedzi niektórych naszych polityków w sprawie problemu uchodźców.

       "Spolegliwa" wobec Niemców polityka Tuska doprowadziła do tego, że ten "europejski" urzędniczyna wyciera sobie gębę Najjaśniejszą Rzeczpospolitą . Polska przez wieki była przyzwyczajona do tego, że sprytny (i syty) Zachód wykorzystywał ją jako przedmurze przed nawałem wschodniej barbarii. Tak działali niektórzy papieże w historii, tak działały dwory - francuskie, angielskie, niemieckie - pilnie przy tym bacząc, by Polska nie urosła zanadto w siłę. W rzeczywistości, to Polska płaciła najwiekszą daninę krwi i ponosiła najwieksze koszty.
        Polityka obozu rządzącego w Polsce w ostatnich latach tylko tę tendencję utrwaliła; metody są własnie takie jak te zastosowane przez bezwstydnego Niemca - przedstawiciela narodu, który zniszczył dokumentnie wielopokoleniowy dorobek Polaków. Sami Niemcy solidarność międzynarodową rozumieją dokładnie tak jak rozumiał ją Kali (przykładów jest mnóstwo). Jest rzeczą naszych polityków zajmujących sie sprawami międzynarodowymi i stosunkami z UE, by ten zaklęty schemat krzywdzący Polskę odsłonić i napiętnować.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

Ale glupie zarzuty tego pana Schulza, że Polska chce tylko "brać", a nic nie "dawać". Przecież Polska nie chce brać imigrantów arabskich i bardzo chętnie daje cały ich przydzial panu Schulcowi ( Niemcom) :-)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1498991

same się "nabrały", a teraz próbują nabrać nas i innych w Europie.

Ale może być i tak, że Makrela "nachapała się" sama dzięki dobrym, arabskim"wujom", a teraz próbuje "nabrać" innych, jednak już bez możliwości "chapania". Może jeszcze Schulz się "załapał" przy tym "chapaniu".

Toteż powinien sam "brać", bez "dawania" nam!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1498998

Jak z Michnika, Polak!. Wygłąda, jak subiekt ze sklepu cynamonowego!. Intelektualnie, niewiele go wyprzedza!....Co dla niego wart interes Niemiec czy Unii?. On chodzi na smyczy barona Rotschilda!...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1498999

To jest kontynuacja TEGO:

 

jeszcze im dawać ?!!!

dyscyplinują germańskie ścierwa ?!

słowami s....yna Schulza ?!

A co TO :

k....mać jest ?!

Zapłacili za zniszczenia ?! Za miliony Polskich Ofiar  ?!  Opublikować to zdjęcie w Brukseli ! Opublikować na całym świecie ! Zamknąć twarze tym germańskim głupkom i im podobnym !

Niech płacą ! i zapłacą !

Później możemy podyskutować !

Nie wcześniej

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1499052

Patrząc na gębe tego lewackiego biurokratu widac na niej mniej niemieckiech a dużow ięcej...wiadomo jakich- genów. On nadal zyje w świecie  wirtualnym, w którym w Polsce panoszą się Kopacze, Tuski i Komorowscy ato - juz nie wrati...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1499075

Herr Schulz ! Chcę panu dać !

Kopa poniżej pasa, mogę dwukrotnie...

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1499090