Wystarczy spojrzeć na Macierewicza – mówi Senyszyn

Obrazek użytkownika jazgdyni
Kultura

 
Wystarczy spojrzeć na Macierewicza, mówi Senyszyn w Polsacie. Że niby to bandzior i wariat na pierwszy rzut oka. I kto to mówi? Gdybym tu napisał, co mi się nasuwa na myśl, gdy na pierwszy rzut oka przyjrzę się ( i posłucham) pani Senyszyn, niestety z mojego Trójmiasta, lecz przez to wiem co nieco, to pewnie zrujnowałaby mnie milionowymi odszkodowaniami w obronie swojego wysokiej klasy wizażu, w spolegliwych sądach.
Lecz wina główna łże-mediów, do których Polsat się zalicza, że zaprasza takie skrzekliwe miernoty do wyrażania jakichkolwiek opinii. To już lepiej zaprosić Urbana; przynajmniej będzie weselej.
 
 
Wielofunkcjonalna psiarnia propagandowa biega i jazgocze. Wyłupiaste oczko tefałenu snuje się po Sejmie nawet nie starając się zetrzeć z twarzy wyrazu wściekłości i gryzie w łydki przechodzących akurat mimo polityków PiSu. A tu nic – dranie milczą, jak zaklęci. A jest wysoka premia dla tego, kto zdobędzie pierwszy, soczysty przeciek.
 
Natomiast studia dotychczasowych organów propagandy okupują jęczący i ujadający przegrani. A konkretnie ich dwie kategorie: - zużyci i wykopani na śmietnik politycy, jeszcze do niedawna gwiazdy mediów i salonów; oraz funkcjonariusze propagandy, którzy siebie, chyba dla zgrywy, nazywają dziennikarzami i ekspertami do spraw wszelakich, a którym dzisiaj kopci się koło d... , bo już jutro może trzeba będzie szukać nowej, nie daj Boże, uczciwej pracy.
 
Od paru dni, całe to śmietnisko – Niesiołowski, Kalisz, wspomniana Senyszyn, przyboczny Urbana – Rozenek, Cimoszewicz i nasz niesławny Bul-Komorowski, robią miny do kamer, stękają do mikrofonów, usilnie starając się zamaskować szok i panikę, wywołane przez stanowcze orzeczenie narodu wysyłające ich na zieloną trawkę, a może nawet niektórych do kamieniołomów.
Łże-media nie dostały jeszcze konkretnych wytycznych od swoich zagranicznych mocodawców odnośnie przychylnej postawy wobec nowej władzy, więc jadą dalej ośmioletnią tradycją plucia na opozycję, która nagle cudownym sposobem przerodziła się w piękną królewnę, na której cześć lud wznosi okrzyki radości.
 
Byłby tu ciekawy materiał dla psychologów społecznych, a nawet klinicznych. Jak dużo czasu potrzeba, żeby przenieść się z zakłamanej rzeczywistości wirtualnej (tzw. państwo teoretyczne) do autentycznego świata. Jak widać, trwa to dosyć długo.
 
Gdyby nagle sytuację w Polsce zaczął obserwować jakiś obcokrajowiec nie znający naszych "europejskich" zwyczajów, powiedzmy z Nikaragui, albo Burkina Faso, to byłby przekonany, że w telewizji i gazetach dokonuje się właśnie wybór nowego rządu. Pomyślałby sobie z zazdrością – to jest dopiero demokracja; u nas w domu rząd wybiera sobie partia, która zwyciężyła w wyborach, a tu proszę, ministrów wybiera się publicznie i właściwie każdy dzierżący mikrofon, albo do tego mikrofonu dopuszczony, ma prawo wskazać człowieka na ważne stanowisko. Długo jeszcze u siebie będziemy musieli ciężko pracować, aby dojść do takiej perfekcji, jak ta europejska Polska.
 
I jeszcze jedno by tego obcokrajowca zauroczyło. Dwóch najważniejszych w tych tworzących się władzach, to niejacy Macierewicz i Ziobro. Czyżby to byli jacyś super – ministrowie skupiający w swoich rękach niesamowitą władzę, a innych ministrów po prostu nie ma? Bo tylko o nich nieustannie się mówi i muszą być doprawdy potężni, bo tylko tacy potrafią zdobyć rzesze telewizyjnych i gazetowych wrogów.
 
Gdyby tylko ten zagraniczny biedak wiedział, gdyby tylko ktoś mądry i uczciwy mu wytłumaczył, że panowie Macierewicz i Ziobro są tak znienawidzeni i wzbudzają taki strach, bo kiedyś otwarcie odważyli się walczyć ze złodziejami, szubrawcami, kombinatorami i cała tą korupcją i zdradą, które stanowiły fundament III RP – państwa teoretycznego. Państwa w którym cwany oligarcha dyrygował rządem, a zagraniczne centrale mówiły prasie i telewizji, co pisać i o czym mówić. A służby specjalne chroniące państwo, były szkolone przez odwiecznych wrogów Polski.
 
I taki właśnie rekwizyt minionej epoki, epoki sekretarzy POP na uniwersytecie w Tłukach Wyżnych, towarzyszka Senyszyn, na pierwszy rzut swojego czujnego, komunistycznego oka, rozpoznaje w Antonim Macierewiczu niebezpiecznego wroga.
Gdyby tylko była bardziej kumata, a profesorski rozumek wychodził ponad szlifowane kamienie na szyi i księżowskie sutanny, to zorientowałaby się, że w ten sposób dodaje tylko panu Antoniemu dodatkowego splendoru. Trzeba przecież być kimś niepoślednim, by wzbudzać taką nienawiść i grozę komuchów typu Cimoszewicz, Senyszyn, czy Rozenek. Każdy ich bluzg w stronę panów M. I Ź. to jak dodatkowy medal na polu chwały.
 
A stada dotychczasowych funkcjonariuszy propagandy, różne tam Knapiki, czy Sobeccy, koczujący godzinami na jesiennym chłodzie pod siedzibą PiSu wzbudzają tylko moje politowanie. W końcu wiedzą za co biorą pieniądze. Nie ma już stada usłużnych platfusów uśmiechających się do mikrofonów na każde mrugnięcie i plotących co tylko dana stacja życzy sobie usłyszeć.
Jeszcze chwila, a te dziennikarskie hieny nauczą się ponownie savoir- vivre'u, mówić – proszę, przepraszam i dziękuję, a nie bezczelnie ryczeć i wrzeszczeć za poważnym człowiekiem.
 
Wielu jeszcze nie jest w stanie pojąć, że nastąpił przełom i czasy się radykalnie zmieniły. Usiłują działać nadal w ten sam sposób. Nie dociera do nich, że nie będzie więcej chłopaków z podwórka, lekarek peronowych, czy buców z bud ruskich.
 
Symbolem tego ostatecznego zwycięstwa dobra nad siłami ciemności wydaje się, jakże na miejscu i w odpowiednim momencie, śmierć mordercy Polaków, lub według Michnika – człowieka honoru, towarzysza Kiszczaka. Sprawiedliwość ziemska nie zdołała go dopaść, więc w końcu Pan zdecydował zabrać go z tej naszej Nowej Polski. Niech mu ziemia lekką będzie. A tam u góry niech sobie z nim pogadają górnicy Kopalni Wujek.
 
A co z Senyszyn? Onegdaj miałem kłopot, czy zakwalifikować ją do kategorii disco – polo, czy raczej do rodzimego heavy metalu (ze względu na umiłowanie odzieży skórzanej). Teraz to już jest truchło, czasami wyciągane z formaliny, widocznie celem zabawienia gawiedzi. Biedaczki na Uniwersytecie też nie chcą, lecz to już nie ważne, bo spryciula, jak każdy zdrowy komunista zabezpieczyła sobie dobre pieniądze na starość. I może Bolek przyjmie ją do swojego zespołu, bo blisko mają do siebie.
 
A ja? Cóż... Mam nadzieję, że panowie Macierewicz i Ziobro, ich niewątpliwe talenty i niezłomność zostaną przez Jarosława należycie wykorzystane. Prawdę powiedziawszy na stanowisku szefa MON widziałbym doktora Romualda Szeremietiewa, lecz również nie miałbym nic przeciwko panu Antoniemu, którego podziwiam od dawna.
I to tym bardziej go podziwiam im bardziej Cimoszewicze, Senyszyny, Bule Komorowskie, Knapiki, Olejniki, Morozowskie nim straszą.
 
I nie wy, medialna hałastro będziecie pani Beacie rząd tworzyć. A jaki będzie to rząd, dowiecie się w odpowiednim czasie. Naszym odpowiednim czasie, a nie waszym.
 
 
.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:20)

Komentarze

Witam! Ta halastra ,co niby sie  dziennikarstwem zajmuje,jeszcze przez chwile pojazgocze! Ja sie ciesze ,ze bandyta kolegow z Wujka odejdzie w nieslawie! Ta banda boi sie patriotyzmu ludzi,jak Pan A. Macierewicz! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1497819

Witam

 

Oni już boją się wszystkiego.

Jeszcze w czerwcu chowali Jaruzela z honorami, a już dzisiaj Kiszczak pójdzie pod płot.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1497848

Dla tuzów postpeerelowskiej propagandy wspierającej luminarzy III RP, po 25 października jakby  nic się nie zmieniło. Uruchomili przemysł pogardy 2.0 i świat ma wrócić do normy. Ich normy.

Jak najszybsza zmiana oblicza mediów jest obowiązkiem nowej władzy. Bez tego będziemy ciągle unurzani w nienawistnej mazi, ciągle napuszczani przez „wajchowych”, na tych, którzy chcą naprawić Polskę. I nie można się dać omamić ich gorzkimi żalami, nekrologami na okładkach gazet i aurze męczeństwa jaką próbują nieustannie epatować.

Nie ma co się nad nimi pochylać z zadumą i certolić nad ich losem. Ich, los przeciętnego Polaka nigdy nie wzruszał. Co więcej, z gorliwością karbowych strzegą interesów kolonizatorów, którzy przedzierzgnęli nasz kraj kondominium, gdzie tania siłą robocza na „śmieciówkach” cieszy się, że w ogóle ma jakiekolwiek zajęcie.

Oczyszczenie mediów z tych grabarzy polskiego dziennikarstwa, umysłowych szambonurków, perorujących w nieustannym samo zachwycie, to warunek poprawiania atmosfery w kraju.

Oni nie odpuszczą. Będą nadal mącić, jątrzyć, szkalować, napuszczać, podpuszczać, szczuć, podgryzać, destabilizować, rozprowadzać, ośmieszać i mieszać.

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/andy-aandy/zbiorowa-hiena-dwudziestopieciolecia-dla-umyslowych-szambonurkow-z-postbolszewickich

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Zbiorowa Hiena Dwudziestopięciolecia dla umysłowych szambonurków z postbolszewickich mass mediów

(...)

Dla tuzów postpeerelowskiej propagandy wspierającej luminarzy III RP, po 25 października jakby  nic się nie zmieniło. Uruchomili przemysł pogardy 2.0 i świat ma wrócić do normy. Ich normy.

Jak najszybsza zmiana oblicza mediów jest obowiązkiem nowej władzy. Bez tego będziemy ciągle unurzani w nienawistnej mazi, ciągle napuszczani przez „wajchowych”, na tych, którzy chcą naprawić Polskę. I nie można się dać omamić ich gorzkimi żalami, nekrologami na okładkach gazet i aurze męczeństwa jaką próbują nieustannie epatować.

Nie ma co się nad nimi pochylać z zadumą i certolić nad ich losem. Ich, los przeciętnego Polaka nigdy nie wzruszał. Co więcej, z gorliwością karbowych strzegą interesów kolonizatorów, którzy przedzierzgnęli nasz kraj kondominium, gdzie tania siłą robocza na „śmieciówkach” cieszy się, że w ogóle ma jakiekolwiek zajęcie.

Oczyszczenie mediów z tych grabarzy polskiego dziennikarstwa, umysłowych szambonurków, perorujących w nieustannym samo zachwycie, to warunek poprawiania atmosfery w kraju.

Oni nie odpuszczą. Będą nadal mącić, jątrzyć, szkalować, napuszczać, podpuszczać, szczuć, podgryzać, destabilizować, rozprowadzać, ośmieszać i mieszać.

(...)

Oczyszczenie Stajni Augiasza jaką są nasze media, nie jest pewnie łatwym zadaniem. Szemrany establishment III RP łatwo nie odpuści. Jednak bez zapewnienia społeczeństwu dostępu do uczciwej,  nie naćkanej intencjonalnym kłamstwem informacji, nie ma mowy o naprawie Polski. Obywatel nie może się czuć jak obiekt goebelsowskiego eksperymentu.

autor: Ryszard Makowski

Satyryk. Kabaret OT.TO, Kabaret „Pod Egidą”. Niegdyś felietonista „Uważam Rze”, obecnie „wSieci”. W maju 2015 r. ukazał się jego książkowy wywiad z Marcinem Wolskim „Strptiz Nadredaktora”

Cytowane za: http://wpolityce.pl/polityka/270510-trzeba-wygrac-wojne-o-media-czas-skonczyc-paranoidalny-atak-na-demokratycznie-wybrana-wladze-estetyka-cierpi

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1497919

Wiesz, ja myślę, że ci obecni funkcjonariusze propagandy nie potrafią się już zmienić. Całe ich wychowanie i wykształcenie było oparte na fałszu i sztuce manipulacji. Oni już uczciwie i rzetelnie nie potrafią.

Obserwowałem wczoraj Morozowskiegi i te pomniejsze kreatury, jak minister Szczerski prosto, jasno i dobitnie opisał szczyt na Malcie, który Tusk, autentycznie złośliwie przeciągnął już w listopadzie do 12-tego. I podał, że z powodu tego nagłego zwrotu nie będzie tam Camerona, ale również przedstawicieli Portugalii i Chorwacji, bo tam także wybory. Więc dlaczego obecność Polski ma być taka ważna?

Mimo tego, nawet raz nie wspomniał o tych faktach. Podkreślam - faktach! Bo mu to nie pasowało do scenariusza jątrzenia na PIS i prezydenta. Więc przemilczał, nie jako rzetelny dziennikarz tylko funkcjonalny manipulator.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1497944

Oj, Janusz! Obecność Polskiego kraju (to najnowszy bon mot Kopary)  jest cholernie ważna - przecież Kopacz na odchodne musi jeszcze raz publicznie  zaświadczyć Makreli wierność "aż śmierć je rozłączy"... 

Pozdrawiam. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1497968

Może i kopara coś tam makreli chce zaświadczać i hołdować, lecz  dla makreli to jest ona już tylko zwykły śmieć.

Zobaczysz, za pół roku nikt o koparze nie będzie słyszał.

 

Pzdr

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1498008

Podpisuję się pod kazdym zdaniem z Pańskiego artykułu , obiema rekami. Wierzę w dobra zmiane.Pozdrawiam

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0
#1497820

Janusz czekałem wiele lat, by znowu usłyszeć, czerwony sztandar wyprowadzić, a czerwone ścierwa nie będą w sejmie ani w senacie.

Czekałem by takie czerwone ścierwa jak Jaruzelski, Kiszczak i wielu innych, by ich zdegradowali do stopnia szeregowego, za zdradę Polski, ale się wywineli,teraz są na sądzie ostatecznym, i już im towarzysze sędziowie i prokuratorzy nie POmogą.

Żydo komuna jeszcze się trzyma, mimo że wybito im kły, jeszcze w sądach i prokuraturach, POlicji, wojsku jest ich pełno, i krok po kroku trzeba te POmioty bolszewickie usuwać.

Bo bez tego nie będzie wolnej Polski.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1497826

Pan Kaminski i Pan Ziobro dokonczyli to, co przed laty nie bylo  dane im dokonczyc. Szczegolnie Kaminski powinien zostac dopuszczony do glosu, no i do urzedu...,prawy z niego czlowiek i tak jak z nim postapiono zasluguje co najmniej na "maly odwet "  :-) Poza tym, no coz chyba mozna rzec, iz uczynimy mamy kroczek w kierunku poprawy sytuacji w tym naszym umeczonym kraju...

pozdrawiam

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

chris

#1497839

Nie wyobrażam sobie procesu oczyszczenia państwa bez Macierewicza, Ziobro i Kamińskiego. Udowodnili już, że są niezłomni w swojej robocie. Stąd taki wrzask mętnej wody.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1497945

Musze sie przyznac, ze nie do konca moje zmysly przyjely obecna sytuacje. Tyle lat tego PO-wskiego syfu, tyle lat zlodziejstwa, bandytyzmu, tyle lat ludzkich nieszczesc, ze doprawdy nie mozna calkiem przyjac do swiadomosci, ze w koncu nastapia zmiany. Te POwskie POmioty wprowadzily poprzez rezim i te ich perswazje taka psychoze w kraju, ze wydawalo sie , iz to nigdy nie zemrze, nawet nie z braku wody...

Pamietam owczesne szarze Kaminskiego i Ziobry..., no miod malina, az przyjemnie bylo patrzec jak rozlupuja system. Mam nadzieje, ze panowie o ktorych powyzej mowimy dokoncza to, co przed laty mogli jedynie drasnac...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

chris

#1498117

Witaj

 

Trumnę Kiszczaka Miller osobiście mógłby owinąć czerwonym sztandarem SLD.

I mówię ci - komuchy już nigdy nie wrócą. To już ich ostateczny koniec.

 

Serdeczności

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1497887

Czy to nie wspaniałe, że tej zmiany wreszcie się doczekaliśmy?

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1497849

komentatorzy typu Senyszyn, Cimoszewicz (senior), Miller czy Kalisz znikna bezpowrotnie z mediow. Bo dlaczego wlasnie oni (bedacy juz teraz wylacznie "prywatnymi osobami" maja recenzowac prace wybranych w demokratycznych wyborach przedstawicieli Narodu?

Wystarczy (niestety), ze bedziemy musieli kolejne 4 lata patrzec na indywidua typu Niesiolowski ( a swoja droga - w jego okregu wyborczym panuje chyba jakas choroba psychiczna (zakazna?/?) - bo kilkadziesiat tysiecy ludzi glosowalo na owego "profesora od robakow", ktory poprzez swoja "szpare oralna" bluzga na kazdego majacego odmienne od niego zdanie...

A co do rzadu - to troche glupio wygladaja te targi - pora zaczac dzialac - a nie dzielic skore na niedzwiedziu... bo pracy ogrom, a niektorzy juz mysla o zaplacie...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1497837

nie bede sie rozpisywal, gdyz po pierwsze czynilismy to dosyc dlugo, po wtore uczyniles to sam powyzej, a po kolejne, to teraz przyszedl czas , by to towarzystwo wzajemnej adoracji wieszac za...i to szybko i skutecznie..., by nadal nie zasmiecali polskiego zycia medialnego.

pzdr.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

chris

#1497841

Jest spora grupa politykow (zwlaszcza lewicowych), ktorych oskarzyc mozna wylacznie o glupote i brak patriotyzmu - a to nie jest karalne. Jest inna sprawa do zastanowieia: Senyszyn (profesor)  i wielu innych to... nauczyciele akademiccy - i teraz - nawet jak sie wycofaja z zycia publicznego - to beda dalej swoje "idee" wpajac mlodziezy, bardzo podatnej na "nowosci" (gender czy lewackosc). Wydaje mi sie, ze na panstwowych uczelniach nalezaloby wprowadzic zakaz dzialalnosci politycznej - dotyczacy wykladowcow - choc na pewno dzialaloby to w obie strony... ale tak juz jest swiat zbudowany, ze najmocniejsze osrodki lewackie zwiazane sa z uczelniami.... 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

mikolaj

#1497845

Na Uniwersytecie Gdańskim, który niestety był ostoją komuny i platformeryzmu, już nie chcą Senyszyn. Nawet tam idzie nowe, choć strasznie powoli.

Ja bym chętnie przelustrował to całe akademickie środowisko. Pewnie znalazłoby się więcej takich, jak ten profesor, którego habilitacja była całkowitym plagiatem.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1497946

Za co byś powiesił Senyszyn?

Ciekawy jestem...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1497851

Jak to za co ?

A na ten przyklad za ten koldun glupoty, ktorym sie od lat i naokolo sztafiruje..., dyndala by na nim niczym jakas wsza na Zydzie...

A gdyby wzieto szkielko do reki, to za te jej "osiagniecia", mozna by ja wieszac co tydzien przez kolejne stulecie...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#1498112

Witaj

 

No właśnie - podsunie się takiemu byle jakiemu patałachowi mikrofon, a ten z miną Mojżesza obwieszcza prawdy ostateczne.

Ci ludzie nie mają za grosz pokory i skromności. Takie prymitywne buce. A teraz na dodatek mają pełne gacie.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1497850

Oni takze byli w opozycji przez ostatnie 8 lat. Cos niecos im skapnelo z "panskiego stolu" PO - ale to okruchy.

Jest sprawa bardziej niebezpieczna - na dzisiaj i na przyszlosc. To partia Razem i marksizm, ktory sie rozpowszechnia wsrod mlodziezy. Prosze zauwazyc, ze to nie bierze sie z niczego - ale ta ideologia jest przekazywana mlodziezy w szkole i na studiach. Dzisiaj - wiekszosc nauczycieli - to czlonkowie postkomunistycznego ZLP (a kto wie czy nie wiekszosc nauczycieli mianowanych - czyli nieusuwalnych w praktyce - to nie byli czlonkowie PZPR... nikt takich badan nie prowadzi - a szkoda...)

Na wiodacych uczelniach  jest jeszcze gorzej - spora grupa (jesli nie wiekszosc) poslow Lewicy z ostatnich i przedostatnich wyborow - to wykladowcy akademiccy. Oczywiscie jest kryzys na Lewicy spowodowany przez trzymanie sie stolkow przez ekipe Millera - ale oni odejda w niepamiec i za 4 lata moze okazac sie, ze mlodzi marksisci zdobeda w Polsce 20 czy 30% glosow - co w polaczeniu z resztkami PO moze przewrocic porzadek polityczny do gory nogami - bo PiS przez 4 lata cudow nie zrobi - i od razu sie wszystkiego nie poprawi.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1497940

Marksizm to jest moda dla młodych. To zniknie, jak się skutecznie ośmieszy. To nasza rola w internecie. Rola tych, co komunę poznali na własnej skórze.

I gdy taka Krytyka Polityczna zostanie odcięta od finansowego cycka, to sama padnie na naturalny uwiąd.

Trzeba też uważać na miliardera, kryptokomunistę Sorosa, a u nas na jego Fundację Batorego. To ciepłe posadki dla ukrytych marksistów.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1497947

Mienszewikom tez wydawalo sie, ze bolszewicy to bardzo slabe stronnictwo...

Nie zapominajmy, ze Europa Zach jest dzisiaj przesiaknieta ideami marksizmu i leninizmu - a dzisiejsze partie "prawicowe" (jak CDU w Niemczech ) jeszcze 30 lat temu - oceniajac programowo- bylyby uznawane za lewackie.

Z pieniedzmi tez lewica nie ma problemu - bo finansowanie jest "internacjonalistyczne" - a Soros to wierzcholek gory... pieniedzy plynacej do partii lewicowych nie bardzo wiadomo skad.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1497980

a  w kropli wody by go utopili.

 Coś ucichli na temat Mariusza Kamińskiego - który dobrze by było by objął służby - ale jazgotać i zapluwać się zaczną jak już  będzie wiadomo kto i co w rządzie i wtedy będzie jazda, że Kamiński z wyrokiem, że przestępców PiS mianuje i takie tam. Będzie ostra jazda bo od naftaliny już aż się kurzy - wyciągają i wietrzą na ten "bój to jest nasz ostatni" stare torby z szafy, hehehe. Lada chwila Kalisz się pojawi, wykopią znów Mazowieckiego na pierwszą linię bo to też niezły ujadacz jest...

Na razie się onanizują jak to wredny Duda zepsuł Tuskowi szczytowanie na Malcie, ale już się szykują na szturm na Sejm. A w Sejmie... W Sejmie - pisałam tu gdzieś parę dni temu, że Platforma za chwilę "urodzi" Polsce i światu nowy gatunek - troll sejmowy

Będzie o czym pisać, hihihi.

Pozdrawiam - za świetny tekst i w ogóle.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1497852

Witaj

 

Właśnie latałem po kanałach, wszędzie ten sam jazgot, a wniosek jeden - większość platfusów to idioci, którzy nie potrafią odpowiedzieć tak albo nie i mataczą.

PiS i Szczerski od prezydenta dali Kopaczce dobrowolny przymus - jedź babo sobie na Maltę, jak tak bardzo chcesz. Tylko, że ona tak na prawdę nie chce i jest wściekła jak ratlerek.

Niezły cyrk i ja i pewnie wszystkie pisiory mają fantastyczny ubaw. Duda rulez!

 

Uściski

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1497884

Jeszcze nie wiem co wczoraj w trawie piszczalo bom się chwytając wolną chwilę  wplotła w jałowe o dupie Maryny dyskursy  na Niepoprawnych ale może jeszcze na godzinkę mi "pałera" starczy  by przelecieć 2-3 portale i doinformować się oraz wybrać co do naszych wiadomości,a  polecanek wrzucić. 

Serdeczności. 

 

PS. Ja pierniczę...Dopiero właśnie widzę, że  to już 2.20 a ja o 9.oo muszę być na drugim końcu miasta na próbie i potem świeżak na programie czyli doooo.... branoc! No chyba, że kot mnie zwalcuje na mym "katafalku" i spać nie da. Cholera - od ponad roku nie mam kota.... 

:D:D:D

Trzymaj się i do napisania. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1497938

Nie wiem ile tam do ciebie docierało, ale miałabyś ubaw po pachy.

A teraz odpoczywaj, bo krzypce to niełatwa sprawa.

 

Uściski

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1497948

Ma mozliwosc wyjechania na pare dni na Malte - gdzie cieplo i przyjemnie, na dodatek za panstwowe pieniadze (ostatnia ikazja w najblizszych latach) - i tak marudzi...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1497941

ona jest wściekła, jak cholera, bo wcale nie miała zamiaru telepać się na Maltę. Niedość, że jazda w tę i we wtę, to jeszcze będzie tam opierdka od Donalda.

Same przykrości na koniec.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1497949

No pewnie bo kto będzie pilnował w "tym kraju" żeby jej Schetyna nie sprzątnął spod nosa prezesowania PO, a ktoś inny przewodniczenia klubowi w Sejmie? Musi sama osobiście bo inaczej to polityczna i partyjna kaplica...

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1497969

Januszu jak zwykle swietny wpis - pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1497986

Nawet nie wiesz Józefie, jak się cieszę, że znowu jesteś z nami.

Pomyślności!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1498009

Aż miło patrzeć jak żółć i jad wylewa się z POlszewi, a strach i panika w obozie POlszewi, na wieści że powraca do rządu Macierewicz, Ziobro i Kamiński, podane dziś przez premier Beatę Szydło.

A hieny z POlszewi aż wyją z bólu i strachu, w ubeckich mediach, pier...ąc trzy PO trzy, z bezradności, bo strach ich dławi.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1498122