Kto tu wpuścił Stonogę...?

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Od rana kraj żyje Stonogą. Biznesmenem znaczy o takim nazwisku a nie zwierzątkiem...Ujawnione przez niego prokuratorskie akta toczącej się od ubiegłego roku "afery podsłuchowej" skłaniają do wielu pytań. Po pierwsze, czemu to właśnie teraz, w "martwym politycznym czasie", Stonoga opublikował swoje rewelacje? Nie, no ja oczywiście wiem, że cierpiący na bezsenność Stonoga nocą buszował w sieci i tam zupełnie przypadkiem odnalazł na "chińskich serwerach" akta tej sprawy, kompromitującej calkowicie "elytę" III RP. "Odpalenie" tego materiału tuż przed jesiennymi wyborami miałoby gorszy dla PO-szustów efekt. Dlaczego więc teraz? Po drugie, skoro Stonoga tylko skopiował te akta z "chińskich serwerów" to kto je tam umieścił? Po trzecie wreszcie- i chyba najistotniejsze- komu służy ta operacja? Uderza w PO i jej biznesowe zaplecze, nie daje zapomnieć o "podsluchowej aferze", którą me(n)dia umiejętnie juz wyciszyły.Nawet pobieżna lektura tych dokumentów pokazuje w całej pełni z jaką patologią na szczytach władzy mamy do czynienia od ośmiu lat. Jak zachowują się, co mówią, a przede wszystkim jak korzystają z narodowego majątku ci, co sami nazywają sie "reprezentantami społeczeństwa". Jeżeli ktoś zapomniał o obanżających knajackość tej ekipy taśmach z ubiegłeego roku, albo miał jeszcze jakies złudzenia ( np. pojawiające się głosy o tzw. "porządnych" i "nieumoczonych" z PO) to teraz ma wszystko podane na internetowym talerzu. Moim zdaniem Stonoga jest tylko "kelnerem" jak ci młodzi chlopcy od "Sowy", a prawdziwi zleceniodawcy siedzą znacznie wyżej.Starożytni Rzymianie w takich momentach, gdy trzeba było pospekulować o ewentualnych sprawcach i pomysłodawcach jakiegoś działania mówili - " Is fecit, qui prodest" czyli  "zrobił ten, kto ma z tego korzyść największą".Być może więc za "bombą" Stonogi kryje się uśmiechnięta gęba Grzecha S., który jako jedyny chyba z PO-szustów "nie dał się nagrać". A może, to kolejna badawcza hipoteza,  jest to cios zadany nie-rządowi Kopacz-ki i parlamentarnej PO-sitwie przez otoczenie Brąka? Taki kopnia za "pomoc" kolesi z PO w czasie kampanii...A może szemrany międzynarodowy biznes, zapatrzony w "Nowoczesną.pl" postanowił wyrwać poduszke spod głowy zdychającej PO i nie czekać do jesieni? Może zadziałała grupa zwana od niedawna - "Bury i inni"? A czy czasem nie jest to zemsta z zaświatów? Bo przeciez biznesmen Stonoga byl przez lata doradcą lidera "Samoobrony" Andrzeja  Leppera, który jak pamiętamy, bez udziału "osób trzecich", dokonał mordu na samym sobie. Pytań jest więc las cały, zobaczymy czym się to skończy...

Pierwsze reakcje sitwy pokazują jej całkowitą intelektualną pustkę i miałkość. Mydłek co robi za "kkordynatora" służb o nazwisku Cichocki ( kumpel Tuska, ubabrany razem z nim w smoleńskie kłamstwa), wybełkotal rano, że to prowokacja i demontaż państwa. I ten przekaz dnia podchwycili inni. Bufon Sikorski zagrzmiał o zagrożeniu dla "państwa", za nim tekst przekazu jak papugi powtarzać zaczęli inni sejmowi "wybrańcy narodu" z PO-mafii. Premiera Kopacz-ka po posiedzeniu nie-rządu wlazła do szafy.Zdaje się,że wspólnie z mini-strą od MSW. Nic nie powiedział Siemoniak - i to pozytyw dziesiejszego dnia.Marszałek- baleron Borusewicz nawet gdyby chciał coś powiedzieć, to przecież miał niewielka szansę. Robi bowiem za eksponat, nagrodzony medalem, na jednej z większych w kraju ekspozycji...wędliniarskich.

Sytuacja dzisiejsza pokazuje także całkowity rozpad struktur "wymiaru sprawiedliwości". Tak działająca "niezalezna" prokuraturamoże funkcjonować może tylko w teoretycznym państwie.III RP nie jest od lat państwem praworządnym, sędziowie działają "na telefon", "niezależni" prokuratorzy to tylko wykonawcy politycznych zleceń, o kondycji policji czy służb specjalnych wspominać nie warto.Gdyby prokurator Seremet posiadał honor juz by zlożył dymisję. Gdyby podsłuchani przez "kelnerów" politycy, lobbyści i biznesmeni mieli godność i kierowali się uczciwością już dziś scena polityczna kraju sama by sie oczyściła. Ale przeciez nikt normalny, po ośmiu latach nie-rządów PO-PSL, nie uwierzy, że z powwdu takiego drobiazgu jak udowodniona na taśmach korupcja , nepotyzm, łamanie prawa czy okradanie publicznych instytucji zrezygnuje "z pracy dla kraju" ktoś taki jak Kopacz-ka, Bieńkowska, HGW, Tusk, Sikorski, Siemoniak i reszta bandy! Nowowtwór sam sie nie wytnie niestety...

I dwie dobre wiaodmości na koniec. Rzeczniczka Okręgowej Prokuratury Warszawa- Pólnoc, słynna z me(n)dialnych konferencji Renata Mazur została także trzepnięta aktami przez Stonogę. Otóz ośwaidczył on, że ma dowody na zakup przez panią prokurator atrakcyjnej działki budowlanej pod Warszawą, po "preferencyjnej cenie" 30 tys. zł i odsprzedanie jej następnej osobie za cenę wielokrotnie wyższą, liczoną w milionach złotych. Pikanterii sprawie dodaje fakt, iż pani Mazur kupiła działkę od "biznesmena" o wschodnio brzmiącym nazwisku, ktorego sprawę kiedyś "prowadziła". Jeżeli okaże się to prawdą to chyba trzeba będzie w Polsce wrócić do prawodawstwa z Dzikego Zachodu i powoływać obywatelskich "sędziów i prokuratorów pokoju", bo to co samo siebie nazywa "instytucjami państwa" budzi tylko śmiech i zgrzytanie zębów. Nie wypowiedział się jeszcze Bolesław W., znany z "mądryvh" rad i "celnych " sentancji. Natomiast sieć obiegła plotka, że na wniosek "wdzięcznych" mu za "obalenie komuny" gdańszczan, zmieniona zostanie nazwa lotniska w Gdańsku z Portu Lotniczego im. L. Wałęsy na bardziej swojsko brzmiące "Bolkowo"...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)

Komentarze

.....służby, służby, służby.... wojna służb o władzę w obliczu zbliżających sie wyborów.....
amerykańsko-izraelskie zaatakowały rosyjsko-nienieckie... albo jeszcze  inna konfiguracja...

 

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

zimny drań

#1483564

znanego juz w Polsce Makumby... slad po nim zaginal jakos tak z upadkiem Konfederacji - pewnie wrocil do swojej wioski - ale poniewaz w Mali (lub gdziekolwiek indziej w Afryce) sytuacja niepewna i wojna na karku - powrocil do Polski.

Poniewaz zastal "wszystkie miejsca zajete" w Sejmie - robi sobie miejsce...  a Stonogi - to jego krewni z Afryki pieka jak szaszlyki...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

mikolaj

#1483626

Wielka afera POdsłuchowa i widać ze kondominium niemiecko -rosyjskie pod “szlachetnie urodzonym” kierownictwem ktoś storpedował!

Komorowski i jego WSI zaplecze wzięło się za łby z TuskoKopaczowym zapleczem.
Panu Stonodze ktoś najwyraźniej pomógł znaleźć akta na chińskich serwerach , a jemu samemu przypadła rola słupa.
Odwołanie Szeremeta jest na rękę towarzyszom z obozu Bula Komorowskiego, bo Bul może jeszcze mianować swojego kolesia zanim to zrobi Duda.
Komorowski cicho siedzi i pewnie bardzo intensywnie myśli jak ten aneks uchronić i siebie, a chłopaki ze WSI działają i nowe partyjki zakładają.
Dla Brunka znajda spokojna przystań i miejsce z immunitetem.
Panem Stonoga posłużyły się służby do realizacji swoich celów.
Platforma tonie i ktoś jej pomaga, a szczury przygotowują rożne tratwy ratunkowe typu Kukiz , NowoczesnaPO.

Po jesiennych wyborach czeka nas polityczne trzesienie ziemi i tylko Prawo i Sprawiedliwość może ta patologie rozliczyć.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1483668

Pamiętam pani jadowite komentarze pod adresem PiS na Onecie!. Te wredne Kaczory, etc.!. Dawałem za nie popalić!. Ostro!. Takie wolty są typowe, dla ludzi chcących być w zgodzie z władzą!. Każdą!.....Ale żeby z Onetu, tutaj?. Na portal który toleruje mnie już piąty rok?.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1483741

na te insynuacje?

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3
#1483859

Po drugie wiem o czym piszę. Znałem tę osobę!. Kiedyś!. Insynuacja jest z definicji podejrzeniem, ja mam pewność!. Co do minusów. Jeśli kogoś tu nie chcą i mają o nim marne zdanie, oceniają w zgodzie z własnym upodobaniem. Minus!. Ja raczej minusów unikam, chyba że ktoś prowokuje dobre obyczaje!.  A na pewno, nie znam osoby przedstawiającej się JSC. Zresztą wcale poznawać nie chcę!. Czytam tylko tych, których szanuję i cenię. Ostatnio się tu przerzedziło wśród czołówki. Posucha!.....

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1483884

są udzielane zgodnie upodobaniem? Tak się składa, że na http://niepoprawni.pl/blog/satyr/jak-niepoprawni-zostali-zmieszani-z-blo... możesz zobaczyć dowody (z zwróceniem uwagi na ripostę http://niepoprawni.pl/comment/1483609#comment-1483609): na to, że Satyr inspiruje i koordynuje minusowanie. Nazwiesz to dobrowolnym pokazywaniem stosunku do mojej osoby?

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3
#1483887

srodowisk uznawanych do niedawna za oszolomow przez "elyty".

Przenikaja, bo boja sie, ze dotychczasowy "uklad" zawali sie lada moment - dlatego czas, aby "zalapac" sie w nowym ukladzie. Testowali takie wolty juz nie raz (patrz historoa polskich partii politycznych po 1989 r.). 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1484080

Witam! Moim skromnym zdaniem,mamy do czyniienia z jawna prostacka pokretna dzialalnoscia populacji POpaprancow! Czas pokaze! Chociaz Pan Stonoga moze byc kozlem ofiarnym! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

ronin

#1483671

WAZNY JEST CZAS, ważne sa intencje,bo trupem powoli władza się staje zatem "

CI CO UJAWNIAJĄ PRAWDĘ Z AKT SĄ PATRIOTAMI, czekac ? Po co - dla trwania w otumanieniu narodu dalej....Teraz niech Pan popatrzy na ...sondaże za dwa dni !   Mamy przedziwna tendencje do szukania podtekstów w normalnych i jednoznacznych sprawach. To, że gra ktos na rozwałkę PO to dobrze. Teraz trzeba już wszelką prawdę ujawniać o mafii włądzy, to ich obnaża i obnażanie plotka poniesie, a na to potrzebny jest...czas!!!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

prof Rycho

#1483681

Witam! Tez Rycho! Polska nie ma juz czasu na gierki! Jesienia ,albo wolna Polska,albo bagnet na bron! Doslownie, zadna nawet obiecana sila nas nie powstrzyma! Koniec lajdaczenia Polska ! Polacy chca godnie zyc,ale przede wszystkim za godziwa Europejska  place! Kto tego nie moze zrealizowac ,ten nie powinnien rzadzic! Pajacow u wladzy mielismy ostatnio wielu! Czas na rzady Tylko Polakow! Swoloczy Won! Klaniam sie!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1483708

A widzicie szanowni czytelnicy i blogerzy jaki skutek wywołali ci co opublikowali akta z Panem Stonogą na  czele!!!   TRZĘSIENIE ZIEMI W PO I RZĄDZIE KOPACZ :Rezygnację złożyli ministrowie: Bartosz Arłukowicz, Andrzej Biernat, Włodzimierz Karpiński, wiceministrowie Rafał Baniak, Stanisław Gawłowski i Tomasz Tomczykiewicz, a także Jacek Rostowski. To nie koniec, Radosław Sikorski zadeklarował, że zrezygnuje z funkcji marszałka Sejmu.

Kopacz oświadczyła również, że nie przyjmie sprawozdania prokuratora generalnego Andrzeja Seremeta!!!

Ci co pisali kto, po co za kim kto stoi -jakze się mylili, kombinując w prostych sprawach spiskowe teorie, słuzby podstep itd?  A sprawa była prosta upadek państwa i w tym prokuratury....To nasza cech narodowa doszukiwanie się wiecznie czegoś i ponad wobec truizmu już znaego, że "Państwo Polskie istnieje teoretycznie". Teraz widać jakie znaczenie tych działań ofiarnych ludzi jest w słowie patriotyzm.

MNIEJ MÓWIC, WIECEJ DZIAŁAĆ, NIE KOMBINOWAĆ, BO  ZYCIE JEST PROSTRZE NIŻ NAM SIĘ ZDAJE...

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/prof-rycho/ci-co-ujawniaja-prawde-z-akt-sa-patriotami

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

prof Rycho

#1483727

za mało. Wszystkich ich pod mur (polityczny) i na metr w głąb.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Prawda jest cenniejsza od życia

#1483750