święty Sebastian raz jeszcz (sepcjalnie dla NP)

Obrazek użytkownika Dixi
Idee

Taki obrazek umieściłem na swoim prywatnym blogu, ten pedalski zaś pod spodem. Publikując na NP poszedłem na skróty, ale zakładałem, że mam do czynienia z ludźmi inteligentnymi i dorosłymi (dzieci bym nie narażał na widok pederasty z fiutem na wierzchu).

Zrobiła się jednak afera i warto wyciągnąć z niej wnioski. Kilku (doliczyli się sami czterech) Glogerów uznało, ze mają prawo mnie cenzurować i wywierać na dodatek nacisk na adminów, żeby to oni zrobili ze mną porządek.

Sensem istnienia Niepoprawnych jest ich… niepoprawność, a także brak brutalnej cenzury. Wiele osób uciekło do nas z Salonu 24, właśnie dlatego. Ja salonu nie lubiłem i ignorowałem go od początku, natomiast Niepoprawnych wspierałem niemal od pierwszego dnia. Nie domagam się za to podziękowań, ale też czuje się za ten portal w jakiś sposób odpowiedzialny (skoro sam go reklamowałem). To niedopuszczalne, żeby kilka zakutych łbów o inteligencji pantofelka, zawłaszczało Niepoprawnych, domagając się prawa decydowania (choćby przez flagowanie), co jest dopuszczalne, a co nie. Nie jest prawdą, że na NP działa zasada „wszyscy są równi, a świnie równiejsze”. Właśnie jesteśmy świadkiem krucjaty, która ma doprowadzić do tego, że „równiejsze” będą jamochłony, kompromitujące katolicyzm, konserwatyzm i patriotyzm. Jako katolik, konserwatysta i patriota jestem na te sprawy uwrażliwiony.

Nie jest też prawdą, że istnieją jacyś „trzyletni” (może to nawet powód do wstydu, szczególnie dla gnojków, którzy przyszli na gotowe i chcą rządzić). Wilk czy Max są „nowi”, ale pracują dla dobra portalu. Kuki miał kiedyś wspaniały portal, który różne gnidy mu odebrały. Innych adminów nie będę wymieniał, nie chcę wzbudzać podejrzenia, że im kadzę, ale wiem, ile pracy włożyli w Niepoprawnych.

Jeden czy drugi straszy, że odejdzie. Krzyżyk na drogę. Ja też miałem wielokrotnie ochotę oddać zabawki i iść do domu, kiedy czytałem skandaliczne posty. Jeśli komuś się nie podoba, krzyżyk na drogę, bo dla Niepoprawnych nie będzie to strata, a czysty zysk. Przez różne bezczelne miernoty zaśmiecające portal, odechciewa mi się i czytać i pisać. Jednak nie odpuszczę.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Popieram w pełni pana zdanie. ;)

Nie wiem, dlaczego akurat przy wpisie o homosiach najgłośniej zaczął gardłować h...ś?

Dla każdego z nas na pewno słowo patriotyzm znaczy zupełnie coś innego, każdy to słowo pojmuje w zupełnie inny sposób, jednak moim zdaniem mimo różnic poglądowych, które nas różnią, powinno nas przy tym zawsze łączyć jedno słowo: POLSKA. No i żeby w historii Polski nie powtórzyła się znowu druga Bereza Kartuska. ;)

Czego życzę wszystkim Polakom, gdy znowu Polacy zaczną rządzić Polską.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146543

...obowiązkiem jest zilustrować wywód wynaturzonym zdjęciem. Często "strażnicy moralności" są emerytowanymi SB-kami, oddelegowanymi do rozwalani prawicy.
P.S.
Nie "panujmy" się. Dixi sum :):):)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

#146553

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146547

Trafiłeś w dychę, bo Michelangelo był homo, ale też świetnie rzeźbił i malował.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

#146551

nie chciałem wchodzić w czasie "wrzawy" -

"Michelangelo był homo" - i któryś z Papieży :)

co tam! - niech biorą majzle i do dzieła :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146552

 Czemu piszesz nieprawdę i nie wyjaśniasz do końca wszystkiego , skoro już postanowiłeś , że tak powiem wrócić do tematu? Czemu  mnie ( m.in.) obrażasz, ja nie poczyniłem żadnych uwag na temat Twojej inteligencji , czy poziomu? Sądzisz, że mając poparcie adminów , którzy zamknęli tamten wątek niejako ex-catedra , po uprzednim oflagowaniu mojego postu ( nie było w nim nic obraźliwego - po prostu same argumenty, które pozostały bez wyjaśnienia) , wolno Ci nadal bezkarnie lżyć i ubliżać innym , tym z którymi sie nie zgadzasz , albo tych , którzy Cię skrytykowali. Sądząc po tym , jakie praktyki są tutaj czynione ( sprawa JWP i jego posty do adminów - w konsekwencji został przez jednego z nich ochrzczony "frajerem") i tym, co się działo na tym zgaszonym odgórnie wątku , wnioski które się nasuwają nie są wesołe.

 Jeśli jesteś na tyle pewny siebie , na tyle wypełniony "helem swojej jedynej prawdy", to górując nad innymi zdobądź się również na obiektywizm i rzeczowość. Papier i ekran komputera wiele wytrzymają a pokątne wysyłanie,a la ` ninja,  zatrutych strzał nasączonych ironią i szyderstwem jest w/g Ciebie rzetelnym blogowaniem. Czy może szukasz poklasku wśród innych - w takim razie czemu nie piszesz całej prawdy ?

Dlaczego pomijasz kwestię swego "kwiecistego języka" , różnych epitetów (zaręczam mało literackich) a w zamian promujesz się jako Obrońca Prawdy, Katolik i Patriota - reszta tłum a na końcu tej reszty  my- jamochłony i pantofelki. I sprawa kluczowa - (milczeniem pomijam fakt , ze po tych wulgarnych bluzgach i epitetach nie padło nawet najmniejsze słowo "Przepraszam"- ani tam ani tu).

Otóż otwierając ten wątek , zamieszczasz w nim nieprawdę!

Po pierwsze to nie jest obrazek z tamtego artykułu ( to właśnie a nie co innego obrażało moje uczucia religijne , o czym próbowałem napisać).

Po wtóre napisz otwarcie o swojej manipulacji - o tym jak zmodyfikowałeś tekst ( już w trakcie awantury - z dnia na dzień, bez informowania kogokolwiek, taka maleńka kosmetyka , może nikt nie dostrzeże (dostrzegłem ale nie zdążyłem  nic na ten temat napisać - bo zamknięto wątek odgórnie). Pierwotnie napis ( co zapamiętałem szczególnie , bo właśnie to było jaskrawe - na co zwróciłem uwagę) brzmiał : "Oto Św Sebastian" a Ty (pewnie powodowany być może moim postem- niewykluczone , że nie tylko) postanowiłeś skrycie troszkę to przypudrować. Chwali Ci się to , teraz po nowej redakcji , gładko się to przełyka. Natomiast , to żeś to uczynił w tajemnicy , nie bąknąwszy słowa na ten temat to chwali Ci się jak najbardziej !))))))))

To jest właśnie sztuka przez wielkie S . Że ucierpi tzw  wiarygodność???

Komu na tym zależy? Masz już gotową receptę na antidotum. Po prostu zaczniesz nowy wątek . Zawsze znajdzie się kilku chętnych , którym wyrąbiesz , tak jak do tej pory , wiesz tak po prostu - Co z oczu to i z serca!

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146588

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146611

 Zupełnie nie mam pojęcia jak się odnieść do Twego haiku ? Jeśli mnie odsyłasz do inkryminowanego obrazka , to wiedz, że dobrze znam drogę , bo uczestniczyłem w tamtym wątku. Jeśli to sugestia , bym pozostał w zamkniętym temacie i nie otwierał ust , to zapewniam ,że samo pryncypialne zgaszenie tematu , bez możliwości odpowiedzenia na ataki dało mi wiele do myślenia. Jak również opieczętowanie mojego postu flagą , jak gdyby był trędowaty , wirusogenny ,bez podania powodów realnych daje asumpt do smutnych wniosków.Niczego drastycznego nie pomieściłem w swoim poście , żadnych wulgaryzmów, żadnych wyzwisk a w zamian za to , zamiast rzeczowej odpowiedzi, otrzymałem anonimową flagę (nawet nie wiem od kogo i za co?). Czy to jest pomysł na tzw - wymianę myśli, czy to jest forum , na którym się dyskutuje - nie obraża , poniża i flekuje wyautowanych oponentów? Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146616

Kosava!  Widocznie i ja  myślę tak samo,jak Ty. Niektórzy "zuchowie" chcą nam na siłę ,przybliżyć pedalskie  obyczaje ,pięknie ilustrując to rzeźbami i malunkami.Tylko dlaczego tu,dlaczego tak nachalnie i bezczelnie,z taką wyższością i pogardą dla innych? "Blogrzy dla blogerów" napisane jest.I tego się "zuchowie" trzymajcie.Pedały mają swoje portale dla propagowania swych zboczeń.Tu dyskutyjmy o Polsce,o sprawach dla Niej najważniejszych.A fiuty oglądajcie sobie w zaciszu własnych saloników.

"Nie lękajcie się!"J.P.II

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#146620

zgłosiłem treść -

Tobie i wielu innym wydaje się -
zgłaszam treść w odpowiedzi na chamstwo i ogólną nawalankę osobistą , na słowa użyte - płytko pojmowane zasady.

"Niektórzy "zuchowie" chcą nam na siłę ,przybliżyć pedalskie obyczaje ,pięknie ilustrując to rzeźbami i malunkami."-

Niektórzy (bez określeń) nie dorośli do rozmowy -

"A fiuty oglądajcie sobie w zaciszu własnych saloników.

"Nie lękajcie się!"J.P.II" - to jest "przednie i "zacne" zestawienie zdań ?
Jak wygląda "J.P.II" na tle "barachła" jaki serwujesz .

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146632

Wcześniej nie wypowiadałem się -
W ogólnej "nawalance" i chamskich podjazdach - są bieglejsi.

Powiem .
Ilustracja "tamta" jest dla mnie "niesmaczna" .

Podobne reakcje wywołał "Dawid" -

Jednak. Tu doznałem zapętlenia.

Niektórym wydaje się - sztuka musi łamać skostniałe kości.

No, może tak -
- dzisiejsza sztuka polegająca na szokowaniu z pominięciem warsztatu . budzi odruchy wymiotne.

Zatraca się istotne wartości z jakich wyrastamy,
Stajemy się konsumentami -
Gdzie wrażliwość na piękno umarła - tam umarła i sztuka.
Akt i pornografia -

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146630

Dawid to dzieło sztuki a pokazuje dzieło Boga. Homoseksualizm Michała Anioła jest tu nieistotny (ale na przykład na nagrobkach wyrzeźbił kobiety o męskiej budowie i pęki, starannie obrobionych żołędzi:):):))Zdjęcie zaś jest marne nawet artystycznie, obrzydliwe i niemal jednoznaczne w wymowie. Na dodatek podpisane (nie przeze mnie) święty Sebastian. To wywołuje oburzenie, także moje. Nie rozumiem jednak, skąd te pretensje do mnie i do adminów, nie zaś do autorów "dzieła"?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

#146678

Nie przesadzam .

Staram się obiektywnie patrzeć .

Dzieło i "dzieło" -

Promocja niektórych zastanawia.

"Dawid"- dzieło sztuki .
czy pokazuje "dzieło Boga" ?
nie . Artysta pominął szereg anatomicznych szczegółów - nie jest odwzorowaniem "dzieła....".

Zostawmy "adminów" - to dzieło niedoskonałe.

Mówmy o zbliżaniu się do "dzieła...."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146683

Masz calkowita racje, czemu swietoszkowaci polemisci atakuja Ciebie? Czemu jest winny Dixi, skoro to propaganda homoseksualna (!!!) uzywa symboli chrzescijanskich?
Czasem nie rozumiem logiki czytajacych i komentujacych na tym portalu. Wydarzenia nastepuja wedlug nastepujacej logiki: ukradl cygan powiesili kowala, zawinil mi Dixi no to bic adminow portalu. Insynuacje co do Dixiego jako 'ukrytego homoseksualisty' sa podle i na poziomie szczeniackim.

Martwi mnie to, ze Polacy nie potrafia rozmawiac, nie staraja sie rozumiec innych tylko szukaja w nich wrogow.
W ten to dziecinny sposob Polacy padaja ofiara swoich wlasnych wasni. Niestety, dzisiejsi Polacy nie potrafia sie zorganizowac i sa prosta zabawka w rekach Niemcow i Rosjan.
Nie rozumiem tez z jakiego powodu mieszac administratorow tego portalu? Chyba tylko po to, aby ich skompromitowac.
Bo cokolwiek zrobia to i tak bedzie zle, taka moja konkluzja. Ciekawy jestem czy osoby, ktore tu dyskutuja uwaznie czytaja swoje posty, czy tylko zawziecie bronia swoich opinii. Polemisci w tym watku zachowuja sie jak patrioci z konwentu Swietej Katarzyny, oni sa szlachetni, a cala reszta to (...)--- tu kazdy moze sobie dopowiedziec odpowiednie slowo. Swoimi swarami nie sluza dobrze portalowi i nam wszystkim, ktorzy to czytaja.

Uklony.
"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

#146913

... jedno: "rozbijactwo". Nikt lepiej nie służy michnikowskim i lewackim pogromcom "moherów z krypty", "oszołomów", "szowinistów" i faszystów, jak zgraja kilku krzykliwych idiotów (bądź agentów). Służą za exemplum.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

#147040

Już sam reamake zamieszczony na SG świadczy o zadymiarskich intencjach delikwenta.
To jest pogoń drogi Kosavo, pogoń za ego.
Mały, zapewne brzydki, zakompleksiony egoista, pisząc swój pierwszy paszkwil, naiwnie mniemał, że promocja pedalskich treści przyniesie mu poklask.
Gdyby zamieścił tą samą fotę i podpisał by ją: "na zdjęciu jest święty Dixi", to zapewne nie zabrałbym głosu w sprawie, bo i po co?
Jakże wielu różnych frustratów publikuje tu swoje "dzieła".
Łączy ich wszystkich jedna cecha. Otóż prześcigają się oni w w swoistym wyścigu szczurów za swoim ego.
Furię wywołuje w nich adekwatne do ich twórczości słowo krytyki.
W skutecznym, jak im się wydaje, procesie obrony swoich racji, nadużywają oni wyszukiwarki "google" nie wiedząc do czego owa tak na prawdę służy.
Tu chodzi o wyeksponowanie swojej inteligencji, erudycji oraz pożal się Boże elokwencji.
Degrengolada, która przypisana jest takim osobnikom z uwagi na warunki w jakich jeden z drugim byli wychowywani i tu można posłużyć się przykładem Moniki Olejnik, której ojciec był wysokim rangą milicjantem, a także środowisko formujące ich światopogląd i normy etyczne (vide Monika O.), sprawia, że inny użytkownik portalu, który ośmieli się mieć cokolwiek inne zdanie niż on sam, powinien zostać gremialnie spałowany (vide tata Moniki O.), przy czym owe gremium tworzą osobnicy o zaniżonym statusie moralnym podobnie jak to się ma w jego przypadku.
To zjawisko jest również oznaka tchórzostwa.
Pokątna agitacja "zwolenników" swojej niecnej działalności, owocuje zjawiskiem z jakim mamy do czynienia właśnie pod tym wpisem.
Szturm należy przeprowadzić stadnie i pożądanym jest przy tym, zaprzęgniecie do swoich gierek nawet całej organizacji ZHP z wątpliwym jak wiemy jej rodowodem.
Gdy weźmiemy pod uwagę takie frazesy jak: 
Niepoprawnych wspierałem niemal od pierwszego dnia. Nie domagam się za to podziękowań, ale też czuje się za ten portal w jakiś sposób odpowiedzialny
to łatwo zauważymy, że osobnik taki uzurpuje sobie prawo do własności samego portalu próbując zrobić z siebie dzielnego rycerza, który w efekcie okazuje się jedynie ZOMOwcem, absorbującym poklask administracji, która w przypadku niektórych jej członków (ekspert od grypsery), niewiele odstaje od samego "rycerza".
Oczywiście pamiętamy, że cały czas jest to maniakalna pogoń za wspomnianym wcześniej ego.
Poprzednie swoje "dzieło" osobnik opatrzył degenerackim zdjęciem. Niestety takie działania spotkały się z aprobatą członków administracji, a ja sam oraz użytkownik Tadman zostaliśmy nazwani pedałami i pomimo faktu, że ten fragment "dyskusji" zgłosiłem administracji jako godzący w moje i Tadmana dobra osobiste, to ku mojemu zdziwieniu i niezadowoleniu widnieje on tam nadal, szkalując dobre imię użytkowników tego "demokratycznego" portalu.
Uniemożliwienie obrony niektórym komentatorom poprzez bezczelne zablokowanie możliwości odpierania ataków zdegenerowanej zgrai, skutkuje tym, że rozochocony taką, a nie inną postawą adminów troll, smaruje kolejny paszkwil o treści szkalującej i w bezprzykładny sposób uwłaczającej godności innych ludzi będących użytkownikami Niepoprawnych.pl.
-To niedopuszczalne, żeby kilka zakutych łbów o inteligencji pantofelka, zawłaszczało Niepoprawnych, domagając się prawa decydowania (choćby przez flagowanie), co jest dopuszczalne, a co nie.
Dostrzegam w takim postępowaniu pewna systematykę, która finalnie ma doprowadzić do upadku tego portalu, bowiem takie epitety oraz te, którymi obdzielony został Jwp, czynią z forum Niepoprawnych kloakę, a poziom wypowiedzi jak widać, celowo sprowadza się do poziomu rynsztoka.
Gdy dodamy jeszcze do tego pedalskie fotografie przedstawiające zdegenerowane wizje typowych trolli, to mamy ewidentnie do czynienia z celowym działaniem na szkodę portalu i o dziwo przy aprobacie co niektórych administratorów.
Dziękuję Kosawo za Twoją rzeczową odpowiedź na prowokację ze strony wiadomych trolli.
Pamiętajmy, że to jest tylko wyścig szczurów.
Samym szczurom zaś powiem, że mety nie będzie.
 
Pozdrawiam.
Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146659

Panie homo coś się pan tak przyczepił do tego zdjęcia, które w istocie było krytyką organizacji homoseksualnych, a z drugiej strony kiedyś oddałby pan życie za Witkiewicza morfinistę, dekadenta i opium istę, który jakby nie było był prekursorem homoseksualizmu światowego, biseksualizmu i innych modnych dzisiaj zboczeń?

I jeszcze pana postawa, którą pan obecnie swoimi komentarzami próbuje kreować, pisząc TUTAJ o swoim dobrym zachowaniu i kulturze osobistej, tego bym się po panu nie spodziewał. :))) Przecież do tej pory był pan w pierwszym szeregu niepoprawnych w słownej niepoprawności, a tutaj takie zaskoczenie z pańskiej strony mnie spotkało? Skąd u pana ta nagła odmiana, przestał pan oglądać obrazy Witkacego?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146664

Z kłamcami i oszczercami nie zwykłem dyskutować, o czym już osobę informowałem.
Rozmawiam z Kosavą.

Żegnam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146665

Czasem zdarza mi się wrócić i poprawić literówki, których robię masę, wtedy przy okazji także coś zmieniam.
Lubie słowną napierdalankę (ostatecznie mamy do dyspozycji cały słownik:)), a miałem dość powodów, żeby sobie poużywać. Wystarczy, że poczytasz sobie homo-niewiadomo polacusa, który w najlepszym razie pisze o mnie per "osobnik". Nie miałem zamiaru cię obrazić, ale niestety znalazłeś się w marnym towarzystwie.
Zamieszczone przeze mnie zdjęcie jest ewidentnie obrzydliwe, a podpis skandaliczny. Dlatego je zamieściłem. O tym przecież pisałem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

#146679

 Wiesz dobrze, że rzecz się rozbiła nie o żadną błahą literówkę. Z uporem maniaka próbujesz kolejny raz nawinąć mi makaron na uszy - zamiast krótkiego ale sensownego objaśnienia. Więc jak to jest - zmieniłeś czy nie zmieniłeś napis prezentujący obrazek (piszę o wersji pierwotnej) ? Na tamtym wątku zamieściłem swój post w którym napisałem , że równie mocno kaleczyłaby mnie prezentacja np Pasji , po której pokazałoby się "dzieło" D. Nieznalskiej. Ty się wtedy nawet do tego posta nie ustosunkowałeś. Twoja pierwotna prezentacja wyglądała tak (dobrze to pamiętam , mimo , że wpis został zmieniony) : " Oto Św. Sebastian". Oto Pasja . ( Pasja D. Nieznalskiej - to genitalia rozciągnięte na krzyżu) . Dalej nie dostrzegasz , co mogło mnie boleć? .

Potem ktoś oflagował mój post - nie wiem kto ? i za co? (Pewnie się nie dowiem- ale o to mniejsza - do odwagi cywilnej się dorasta i niestety jest to jedyny towar , którego nie można kupić).

 I co najdziwniejsze w tym wszystkim, nadal używasz obraźliwych epitetów czyniąc wycieczki ad personam . No popatrz - puściłeś pod moim adresem określenie , że jestem "jamochłonem"  i BRAAAAAAAAAWOOOOO!!!!!! Już sie przyjęło , już zafunkcjonowało. Trafiłeś w gust i oczekiwania odbiorców. Gratuluję! To samo tyczy się modyfikacji  nicka HP - teraz przecież to Homo-niewiadomo- Polacus.

"Nie miałem zamiaru cię obrazić, ale niestety znalazłeś się w marnym towarzystwie"  . To Twoje słowa -prawda? Zapytam co mają znaczyć? Krytykę moich wyborów  - równie dobrze tak samo napisałbym będąc w otoczeniu X  czy Y , jeśli podzielałbym ich poglądy. A może to swoiste Memento na przyszłość ? Pozwolisz jednak , że w dniu swoich urodzin  a kończę dziś 53 lata poczuję się na tyle dorosło, że sam będę stanowił o tym, kto jest dla mnie odpowiednim towarzystwem . Zresztą Twoje towarzystwo - To lepsze , wartościowsze jest wcale niemałe - sadząc po  licznych na tym wątku wpisach, pt  " W obronie i ku Czci".

No i to tyle! A może aż tyle! Miałbym do powiedzenia w tej rozmowie , pod warunkiem , że jest ona rozmowa a nie - jak się sam wyraziłeś - "napierdalanką".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146739

.. z całym szacunkiem. Nie rozumiem skąd bierze się podejrzenie, o zmienianie tekstu. Nic takiego nie robiłem. Z całą pewnością nie ja Cię oflagowałem, bo nigdy nie używam tego narzędzia. Moim zdaniem wystarczy "napierdalanka" w komentarzach. Mam swoje lata, a na dodatek mieszkam na wsi (co prawda 10 kilometrów od miasta), Internet służy mi do kontaktów z ciekawymi ludźmi. Jestem jednak bardzo uwrażliwiony na próby cenzurowania mnie. Nie zmieniłbym obrazka, nawet, gdyby ktoś mnie poprosił. Nie dlatego, ze za nic sobie mam czyjąś wrażliwość, a dlatego, że nie dodaję ilustracji na chybił-trafił, tylko starannie dobieram je do testu.
Nie piekl się, proszę. Mamy ze sobą więcej wspólnego, niż myślisz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

#146765

Bravo Kosava!
Właśnie zostałeś nobilitowany.
Mianowano Cię "fajnym facetem".
Na twoim miejscu wykazałbym daleko idącą powściągliwość do "kapituły", promującej swoje upodobania poprzez fotografie z pedałami.
Sytuacja żywo z Belwederu, gdzie kollanę tnie się z metra.
To już jakaś epidemia chyba z tymi "orderami".
Zauważyłem, że w momencie kiedy żadnych argumentów wiadoma osoba już nie posiada, to przyjmuje postawę wielce autorytatywnej postaci, a jakże, i próbuje zainsynuować, że jeżeli przyjmiesz jej zaproszenie bycia trendy (lewacko-konformistycznym sodomitą), to ona nadal będzie Ciebie uważać za przyzwoitego faceta.
Czyż nie widać analogii z sytuacją na linii Komorowski-Małysz?
Komorowskiego bis już mamy, teraz kwestia, czy Kosava będzie Małyszem, czy Kubicą? :)

Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146783

 To nie jest podejrzenie ,żebyś nie miał złudzeń. To stwierdzenie faktu ,poświadczone organoleptycznie. Skoro dalej idziesz w tzw "zaparte" bezcelowa staje się wymiana zdań, zwłaszcza, że Ty piszesz a ja się "pieklę"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146788

Nie do wiary!!!
Odmawiasz orderu od samego...prezydenta? :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146791

Inaczej uznam Cię za upierdliwca, a nie "przyzwoitego faceta". Co więcej, nazwę Cę kłamcą, tak jak Ty mnie nazwałeś. Nie zmieniam postów ani wpisów w celu wycofywania się własnych sądów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

#146817

I po medalu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146829

ten tez fajny - APOLLO

a tutaj jamochłony

pozdr

wolę Apollo

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146688

"Tutaj ja i Apollo Belwederski (ten wkapeluszu to ja)". :):):)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

#146691

Oto przykład "krytyki" dzieł , myśli

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pos%C4%85gi_Buddy_w_Bamiyan

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146699

Ktory z jamochlonow to Dixi, a ktory pixi?
Mowisz, ze obie byly gryzoniami? ;D

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146720

2x Dixi w jednym

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146740

Pozwolę sobie nie ustosunkować się do maści różnej zarzutów co do proweniencji adminów, ich kwalifikacji moralnych oraz poziomu inteligencji :). I nie będę tutaj polemizował.

Tak po prostu. Niczego to do nie wniesie, a ja na tyle już stary jestem, że zdaję sobie sprawę, iż czasem lepiej zmilczeć, wcale nie z powodu słuszności zarzutów.

Jeżeli ktokolwiek ma merytoryczne zarzuty w stosunku do mnie - chętnie posłucham, odpowiem, być może przyznam rację i zadeklaruję poprawę (być może nie). Na epitety odpowiadać nie będę - po co?

Sytuacja się zaognia, kiedy zamiast krytyki, spotykamy się z wypowiedziami o większym ładunku... emocjonalności :).

Z innej beczki. Jak Dixi słusznie napisał jestem tu nowy, czyli dopiero od października czy września w redakcji.
Ale, tak z boku patrząc.
Naprawdę jesteście tacy niezadowoleni że Niepoprawni istnieją? W takim własnie kształcie?
Że jest miejsce, gdzie ludzie, dla których patriotyzm, zdrowy konserwatyzm - to nie są puste słowa, gdzie mogą publikować i zamieszczać teksty?
I chcielibyście żeby było inaczej?

Portal nie będzie propagował jednej jedynej słusznej linii. Wystarczy założenie, o którym bardzo ładnie napisał Danz, albo Gawrion czy też Wilk (wybaczcie sklerozę) - to jest miejsce dla ludzie, którzy kochają Polskę. Górnolotnie? Być może, ale tak własnie jest.

Najzabawniejsze, z czego chyba szanowni nasi Goście i Blogerzy nie do końca zdają sobie sprawę, jest to, że nawet członkowie redakcji różnią się między sobą w poglądach. Ja, jak pewnie wiecie, jestem bardziej pro-PiS niż niektórzy - no i co?

Czy to mnie uprawnia do sekowania ludzi, którzy mają inne poglądy? Może powinienem eksponować tylko te teksty, które mnie osobiście leżą?
A - niedoczekanie.
Jeśli tekst jest dobry merytorycznie, fajnie napisany, porusza istotne zagadnienia, służy, szeroko pojętej, edukacji naszych czytelników (nie obrażajcie się proszę, nikt omnibusem nie jest, każdy się uczy), ma wystarczającą objętość, nie dubluje innych tekstów o podobnej tematyce - będzie podklejony. Wtedy, kiedy ja jestem online, oczywiście. Bo ktoś inny może mieć trochę inne preferencje, chociażby jeśli idzie o pożądaną tematykę, ocenę tekstu, itd. Po prostu zaprezentowałem Wam moje podejście.

Druga sprawa to komentarze i dyskusje pomiędzy użytkownikami.
Moi drodzy, gdyby wyeliminować zupełnie latające w różne strony argumenty ad personam - moderacja w ogóle nie byłaby potrzebna. Utopia? Jasne, ale czemu nie spróbować... ?

Z założenia edycją wypowiedzi użytkowników się nie zajmuję. Nie jestem też automatem informowany o oflagowaniu wpisu. W drastycznej i oczywistej sytuacji mogę to zrobić - ale bardzo niechętnie. To nie moja działka.

I napisze coś brutalnego. Pomysł taki, że Niepoprawni pójdą "na służbę" konkretnej idei - to mrzonka. Tak nie będzie. Pluralizm (w określonych granicach, patrz: generalna zasada) jest potrzebny. Kultura wypowiedzi niemniej.

Czy my chcemy tu dyskutować i dzielić się spostrzeżeniami, czy zawęzić się do propagowani jednej, jedynej opcji?
Czy wiecie jakie są konsekwencje wyboru tej drugiej drogi?
Katastrofalne.

Naprawdę apeluję o tolerancję, życzliwość i zrozumienie. I szacunek dla - nawet, a może szczególnie - przeciwnika w dyskusji. Bo działając inaczej jedynie prowokuje się kłótnie. Chodzi o to, żeby przedstawić swoje argumenty i próbować kogoś przekonać - czy o to żeby go obrazić i pokazać swoją wyższość??

Bo jeżeli o to drugie - to zupełnie inaczej definiujemy dyskusję jako taką. I nie zrozumiemy się.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146634

 Piszesz szlachetnie i ja Ci wierzę! Piszesz o rzeczach elementarnych i nieraz trudnych ( o decyzjach , sposobie administrowania, wyborach itp) - to też rozumiem. Dręczy mnie jednak swoista dysproporcja i spory rozrzut pomiędzy Twoimi słowami a tym , co się dzieje m.in na tym wątku a wcześniej na zgaszonym już temacie (również Św . Sebastian), że nie wspomnę o nawale związanej z JWP (przeczytałem  z mieszanymi uczuciami od początku do końca).

Wpisujesz się na wątek , w którym od samego początku autor (Dixi) - Nas ( w tym mnie - i od tej pory będę się wypowiadał w pierwszej osobie) obraża i poniża i ani się nie zająkniesz  pisząc później o tolerancji, kulturze i dobrych obyczajach.

 Zamieściłem - jeszcze na tamtym ciągu - swoją wypowiedź . Mogłeś ją przeczytać (ale może masz inne ważniejsze rzeczy na głowie -to nie ironia , wierzę , że tak może być) , i uwierz mi na słowo - nie było tam nic poza argumentami. Poza anonimową flagą - nie doczekałem sie żadnej odpowiedzi. Choćby maleńkiego wpisu - od kogo i za co? Bym mógł w bólu i spazmach przeżywać dotkliwość należnej kary. Co więcej - z chwilą , gdy skończyłem pisać stosowne zapytanie i przytoczenie nowych a mocno dwuznacznych faktów, to KTOŚ wyłączył światło w pokoju i zrobiło się ciemno i zimno. Równocześnie w pokoju gdzie trwa na całego batalia JWP versus ?????? światło pali się nadal i nikt nie ingeruje zzewnątrz. Na pryncypialne stwierdzenie , że tamten wątek (Św Sebastiana ) merytorycznie się nie rozwijał i dlatego podjęto jedynie słuszną decyzję o jego zamknięciu- zapytam o merytorykę samotnej walki JWP na wciąż czynnym i uaktualnianym (o czym sie mogłem sam przekonać) pliku. ( Chyba zasada równości puszcza perskie oko).

 A co na zakończenie - jako szlachetny Admin - powiesz o umiejętnościach kuglarskich autora obu wątków. Vide- co powyżej tłustym drukiem- w mojej pierwszej wypowiedzi. Czy to ma być wzorzec do naśladowania? Pokątne modyfikowanie tekstu i ani słowa wyjaśnienia w tym temacie?Właśnie tamto pierwotne przedstawienie obrazka w taki a nie inny sposób zraniło moje uczucia religijne - o tym pisałem. Więc dlaczego autor skrycie zmienił zawartość i pierwocina rozpłynęła się (by użyć kolokwializmu angielskiego) like an old fart in the fresh air. Bezdźwięcznie , bezszelestnie - cisza i safianowe rękawiczki.

Na zakończenie. Zarejestrowałem się tutaj , bo przytłacza mnie rzeczywistość, bo męczy mnie ogrom kłamstw serwowanych z lewa i prawa, bo mam  dość glupawych programów i gazet , bo oppinio communis zwłaszcza na prowincji( a jestem prowincjuszem) dusi i nie pozwala oddychać swobodnie, bo szukałem ludzi , którzy myślą i czują podobnie. Bo świeczka moich wartości i ideałów , choć malutka , to się jeszcze pali .

Pozdrawiam serdecznie - jeśli uraziłem to mimo woli - nie było to celowe.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146662

"Taki obrazek umieściłem na swoim prywatnym blogu, ten pedalski zaś pod spodem. Publikując na NP poszedłem na skróty (...)"

To jest cytat z powyższej notki, wg mnie wyjaśnia sytuację z obrazkami. Pierwsza notka pierwotnie była na blogu Dixi z DWOMA obrazkami, na NP zamieścił tylko drugi z nich, Teraz, dla równowagi zamieszcza ten pierwszy, z dodatkową notką

Oczywiście, i tu się zgodzę, można dyskutować o zasadności zamieszczania tego obrazka - ale myślę, że sam Dixi już wyjaśnił, o co mu chodziło.

Jeśli ktoś poczuł się urażony, w swoich uczuciach religijnych, estetycznych pierwszym obrazkiem - jasne piszcie. W komentarzach, do Dixiego, w ostateczności dopiero do redakcji.
Ja się jestem gotów założyć, że gdyby ktoś poprosił Autora bloga o zmianę ilustracji, argumentując: to mnie jednak obraża - zmieniłby go.
Przecież wszyscy wiemy jakie miał intencje i o czym był tekst.

Ale zamiast tego zaczęło się od oflagowania wpisu bez podania publicznie powodu. Potem - i nie chce wnikać ani sprawdzać kto dokładnie - posypały się teksty o homosiach, itp.
I, jak uważacie, w tej sytuacji ma postąpić moderator?
Odpowiedź - wyciąć "tamtych", zaznaczę nie jest dobra. Bo jak się chwile pomyśli, to widać, że to nie takie proste.

Proszę bardzo, kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień.
Kto z interlokutorów może z czystym sumieniem powiedzieć: ani przez moment w moich komentarzach nie starałem się wykazać oponentowi, że jest (wstaw odpowiedni epitet), a chodziło mi tylko o sam problem? Nie traktowałem drugiej strony z góry, nie szufladkowałem, nie wykazywałem wyższości moralnej i intelektualnej?

Oczywiście, wystarczy jeden wpis, kiedy kogoś poniosą nerwy i cała rozmowa schodzi na - eufemistycznie - manowce.

Aaa - dowolna interwencja admina wywoła wtedy automatem krzyk o cenzurze. Jeśli jej nie będzie - to promujemy takie, a nie inne treści i też źle.

Czy widzicie te dylematy?
I jeszcze jedno - im mniej interwencji moderatorów tym LEPIEJ. Bo następuje efekt kuli śnieżnej, finalnie mamy 30# zadowolonych, 20% oburzonych (zakładając, że trafiło się w gust większości, a też przecież nie o to chodzi) ORAZ 50% obrońców wolności słowa.

I... o ironio - wszyscy będą mieli trochę racji.

A moderatorzy też ludzie. Tez mają swoje lepsze i gorsze chwile. Tak z życia wzięte: we wtorek zdarzyło mi się potwornie długo zasiedzieć na piwie z kumplem. W efekcie do pracy przybyłem nie tyle skacowany, co jeszcze "odczuwając wpływ" ;). Ale czy to robi ze mnie pijaka czy alkoholika?
Nie - dopóki zdarza mi się to rzadko.

A na Np przez 95% czasy wszystko funkcjonuje, jak należy.
Co jest zasługą zarówno użytkowników, piszących, tych którzy publikują fajne teksty, jak i, odrobinę redakcji.
Z goryczą napiszę teraz: tak, ale widzi się niedociągnięcia, bo wtedy coś się dzieje i można zabrać głos....

To także, oczywiście, a propos JWP.
Pisałem wcześniej - tak, administrator nie powinien w ten sposób pisać. Ale - to ten sam człowiek, który codziennie czuwa na alertami, oflagowaniami itd. To jest bardzo niewdzięczna robota. I poniosły go nerwy. A nikogo z nas nigdy nie poniosły?

Po uczciwości napiszę tak: najpierw podziękuje mu za cały wkład pracy przez wiele, wiele miesięcy, a potem dodam: ale tu, uważam, przesadziłeś. Przecież nie wiecie, a my z oczywistych przyczyn nie opublikujemy tu korespondencji (czysta lojalność), co napisaliśmy (my, redakcja) do autora niefortunnego sformułowania.
Czy naprawdę nie wystarczy, że chyba trzech członków redakcji publicznie przeprosiło?
Że nie odezwał się sam autor tekstu? Z tego co wiem, po prostu nie było go online... cała zagadka.

I nie ma co doszukiwać się w sytuacji drugiego dna, symptomów "choroby".
___________________________________________
Tak, czytałem Twoje wypowiedzi. Co prawda (i tu trafiłeś) wszystko co dzisiaj piszę jest kosztem mojego czasu przeznaczonego na pracę. No, ale szczęśliwie tak jest, że mogę sobie przez chwilę na to pozwolić.

Myślę, że trafiłeś w dobre miejsce. Staramy się, cały czas, pewne wartości kultywować. też czułem się podobnie kiedy zawitałem na NP - "to jeszcze są tacy ludzie??".

Zresztą... zapytaj innych blogerów i komentatorów - to oczywiste, że nie jestem w 100% wiarygodny, bo ja ten "admin", "dureń", "świnia" i "agent" :)))))

pozdrawiam serdecznie

(nie wiem kiedy odpiszę, czas mi przeciekł między palcami trochę - na marginesie, o to tez kilkoro z nas było indagowanych: czemu nie piszemy "od razu")

PS. Wpisy i komentarze może oflagować każdy użytkownik, to nie nasza działka. Podobnie- zazwyczaj nie oceniamy tekstów w skali od 1 do 10, to też robią użytkownicy.
No chyba, że coś mi się wyjątkowo spodoba - wtedy wlepię 10 :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146681

Ja się jestem gotów założyć, że gdyby ktoś poprosił Autora bloga o zmianę ilustracji, argumentując: to mnie jednak obraża - zmieniłby go.

To, ze znowu nie bardzo wiesz o czym piszesz, potwierdza ten oto link drogi Maxie:

http://niepoprawni.pl/blog/29/meczacy-meczennicy#comment-167931

Manipulujesz w ten sposób niczym TVN.

Nie wiem po co nadal babracie w tym gównie.

Taka chyba jest koncepcja o czym wspominalem wczesniej.

 

(Przepraszam za brak znakow diakrytcznych)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146715

Drobiazg taki, że coś mi się wydaje, ze już wcześniej doszło do "drobnych" konfliktów między Wami, czyż nie?
A polemikę rozpocząłeś od "robienia kibla z portalu" i wiadomego zdjęcia rodem wiadomo skąd, które zamieściłeś, a ja usunąłem (z notką czemu) przy okazji mianując administrację en masse "durniami".(godz. 17.24)

Do Dixiego wprost napisałeś o 18.23...

Widzisz, ja zakładam, iż jest możliwe dogadanie się ludzi na poziomie i, a priori, nie spodziewam się złej woli u drugiej osoby. Chyba ze ktoś mi to explicite udowodni.

Napisałem zresztą, że "jestem gotów się założyć" - no i?
Czy muszę dopisać: "jeśli od takiej prośby się zacznie?"
A zresztą niech zainteresowani zapytają Dixiego, co by zrobił gdyby...
Mogę się mylić, prawda?

Ale pisałem o ważniejszych, dla mnie, rzeczach.
Apelowałem o pewną dozę szacunku i kultury, to jest warunek sine qua non rzeczowej rozmowy - dla mnie.

"Manipulacja", "TVN", "gówno", "koncepcja", "nie wiesz o czym piszesz"...

Czy ja Cię, HP, w którymkolwiek miejscu obraziłem?
A Ty mnie? A jak myślisz?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146727

A zresztą niech zainteresowani zapytają Dixiego, co by zrobił gdyby...
Tak sugeruje Maxiu, a tak mu odpowiada Dixi:
 
 
Nie zmieniłbym obrazka, nawet, gdyby ktoś mnie poprosił. Nie dlatego, ze za nic sobie mam czyjąś wrażliwość, a dlatego, że nie dodaję ilustracji na chybił-trafił, tylko starannie dobieram je do testu.
Swoją drogą, to jestem ciekawy w jaki sposób Dixi TESTUJE te zdjęcia z pedałami.
Sam przyznaj, że jest to dość dziwne zachowanie ze strony tego osobnika.
 
 

PS.Kiedyś mówiłeś, że się nie obrażasz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146811

Już wspomniałem, że robię literówki. W twoim wypadku nie ma to żadnego znaczenia, Za głupi jesteś, żeby zrozumieć nawet tekst pisany dużymi literami :):):)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

#146822

To wróć do szkoły, tam się doucz i wówczas wróć tutaj.
Nie opuszczaj tez lekcji religii, tam uczą szacunku do bliźniego.
Kultury natomiast, to już nigdy nie posiądziesz.

To jak testujesz te zdjęcia?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146826

Max Ty chyba zawiadowca stacji jesteś, że tak dobrze rozkład jazdy masz opanowany.
Jak każdy zawiadowca, nadużywasz też łaciny :)
Ja ze swojej strony powiem Ci tylko, że nie jesteś obiektywny bo Inter City zapomniałeś zapowiedzieć:
 

 

liżecie się po fiutach ("Pulp fiction"), chłopcy?

Dixi, 23 marca, 2011 - 20:10

Nic tylko ukryte pedalstwo!

 

Zapewne wiesz, że maszynistą był Dixi.

Jako dobry zawiadowca znasz zapewne godzinę przyjazdu tego składu, co Max?

Odnieś się proszę do tego tekstu i oceń go jako admin.

Starczy odwagi, czy podwiniesz kitę jak u Jwp?

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146814

wyjaśniałem to już. to alegoria oznaczająca "picie sobie z dzióbków"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146923

 W obliczu szkalowania mojego dobrego imienia , mimo , iż kilkakrotnie dowiodłem tego samego - mianowicie że autor wątku (już zamkniętego ) Dixi dokonał potajemnej manipulacji w tekście - nie chcąc się  teraz do tego przyznać i na zasadzie : "Łapaj złodzieja" zarzuca mi kłamstwo oraz w powtarzających się obelgach kierowanych pod moim adresem , podjąłem decyzję o wycofaniu się z tego forum . Skoro moje posty do adminów pozostały bez odpowiedzi ( bo mętne dywagacje - nie mające żadnego pokrycia w rzeczywistości , trudno odczytywać jako odpowiedź). Skoro wątek jest ogólnie transparentny i wszyscy mają do niego dostęp - to sumuję , że również i admini. Więc jeśli zjawisko obrażania kogos przez drugą osobę zostało przez nich dostrzeżone i brak jest jakiejkolwiek reakcji , to w moim odzczuciu możliwe jest tylko całkowite przyzwolenie oraz ciche błogosławieństwo takiego zachowania. Nie oszukujmy się - wydany został Licence to kill w odpowiedniej semantyce i geometrii. Żegnam zatem i proszę o zlikwidowanie mego konta w trybie natychmiastowym . Dzięki za doświadczenie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146859

Wolisz wypisywać petycje, niż udowodnić wyssane z palca oskarżenia. Bardzo mi Ciebie szkoda, a nawet się za Ciebie pomodlę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

#146870

Szkoda.
Może admini są w stanie wyciągnąć z tego wnioski.
Jeszcze się łudzę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146874

A ja nie widze powodu, aby mieszac w to adminow, maja wystarczajaco duzo pracy przy portalu.
Wystarczajaco tez sie tu Panowie naobrazaliscie, a jest tez takie powiedzenie: 'jeszcze sie taki nie narodzil, coby wszystkim dogodzil'. Panie Kosava jest Pan rownie napastliwy i przewrazliwiony jak inni uczestnicy dyskusji. Prosze zobaczyc watek Alefa, gdzie nurni i Alef skacza sobie do gardel i zarzucaja "rosysjka wrzutke". Niestety prosze Pana, ale ten wpis nie jest wyjatkowy, wrecz przeciwnie potwierdza regule dyskusji na polskiej prawicy.
Takie dyskusje sa destrukcyjne i nic nowego nie wnosza w temacie promocji homoseksualizmu.
Powtarzam jeszcze raz jestem przeciwny, aby wciagac adminow w ten spor toczacy sie miedzy uzytkownikami.
Jak to mowie moim wnukom, nie potraficie sie bawic to niech kazdy bierze swoje zabawki i idzie do swojego pokoiku.
Moze rzeczywiscie dobrze sie stalo, ze zdecydowal sie Pan na odejscie.

Uklony od polonusa.

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

#146879

gdzie to szkalowanie dobrego imienia? - czy naruszenie zostało zgłoszone?
gdzie dowód na zmianę tekstu przez Dixi-ego?
admini nie śledzą non-stop wymiany uprzejmości między użytkownikami.
w poprzedniej notce Dixi-ego znalazłem:
"Na obrazku macie świętego Sebastiana."
fraza "Oto święty Sebastian" pojawia się w komentarzu Kosava.
1. jedno i drugie oznacza to samo
2. czy cytując nie zmieniono formy, bo treść jest w zasadzie ta sama?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146924

 Chyba tylko wypada pogratulować, że sie jednak nie założyłeś (do czego byłeś skłonny). Wystarczy , że przeczytasz kolejną uwagę autorstwa Dixi , w której informuje on , że nawet gdyby go ktoś prosił - to on i tak by nie zmienił i dalej następuje wyjaśnienie dlaczego. (Zakładam , że zdążysz to odczytać , zanim dajmy na to , zniknie , ktoś ?????? zmieni treść albo np nastąpi wygaszenie wątku ze względu na brak merytoryki). Więc cała Twoja konstrukcja p.t. " Wystarczy grzecznie poproscić" obraca się wniwecz.

 Co mam sądzić o autorze , który kłamie i zaprzecza , mimo jawnych faktów ? Pisałem o tym niemal we wszystkich moich postach. Mowa o Dixi.

Pozdrawiam:)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146795

upierdliwym jamochłonem! Teraz mnie oflaguj, a nawet pocałuj gdzieś! Szkoda mi dla ciebie czasu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

#146819

 Nie będę Ci niczego udowadniał ( to juz dawno zostało dowiedzione - rzucę Ci jeszcze raz w twarz - łżesz z premedytacją a potem uciekasz w zaparte i tyle). Nie będę niczego flagować (znaczyłoby to, że się z  żalu rozpłakałem i taką desperacją wycieram swoje łzy) . Rozmowa (jeśli nawet przy najlepszej woli uznać to za rozmowę) przypomina zabawę z wańką-wstańką. Jakbyś jej nie odgiął i przytrzymał - zawsze wróci do pionu gruchając uparcie prostą (żeby nie rzec prostacką) melodyjkę.

 Co do ostatniej propozycji , żebym Cię pocałował gdzieś to niestety też odmówię ale skoro czujesz się niedopieszczony i sfrustrowany to ćwicz . Ćwicz Dixi każdego dnia , ćwicz wieczorami , w pracy  , w domu , w lesie , po obiedzie , po blogowaniu i w trakcie. Nic tylko ćwicz ! Zobaczysz - ktoregoś dnia dasz radę . Wierzę w Ciebie - z pewnością taki ambitny Gość jak Ty , z takim potencjałem i intelektem osiągnie sukces. Tylko ćwicz! Obserwuj żyrafę i ćwicz!

 Bez odbioru - albowiem mnie już nie ujrzysz na tym forum.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146843

Nie potrzebujemy na NP potwarców, którzy wolą zwiać, niż udowodnić zarzuty. Piszę oczywiście tylko za siebie, bo może ktoś będzie tęsknił :):):)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

#146850

gdzie zostało udowodnione?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146927

Widzisz Kosava, medalu nie będzie i już nie jesteś cool.
Bronek pozostał Bronkiem, a Kosava Kubicą.
Słoma zawsze z butów wychodzi.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146827

Pienisz się i pienisz.... Kończę już z tobą, bo byłeś śmieszny, ale zaczynasz być nudny. Możesz mnie sobie wyobrażać jako małego, brzydkiego, zakompleksionego człowieczka, ale prawda jest taka, że mam 198 centymetrów wzrostu, uchodzę za przystojnego (kobiety mi to wmawiają:):)) i uprawiam "szpanerski" zawód. Teraz się spień i wypień do reszty. Na szumowiny twojej klasy nie zwracam uwagi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

#146834

Mój Boże...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146837

Zasuwaj czyścić buty Niesiołowskiemu, bo to twój patron, choć (o ile to jeszcze możliwe) większy kaliber :):):)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

#146841

Mój Boże ...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146845

modlimy się po cichu, bo tu nie kościół

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146929

I na tym Panowie skonczcie. Ten watek nie przynosi chluby wszystkim osobom, ktore nie potrafia sie porozumiec.
Panowie przypominacie politykow z nieslawnego konwentu Swietej Katarzyny, ktorzy skompromitowali idee prawicowa na dlugie lata.
Kontynuacja watku to dzialalnosc czysto destruktywna i nic nie wnoszaca.
Uklony.

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

#146840

Z całym szacunkiem, ale wydaje mi się, że tak Twoja jak i adminów reakcja w tym momencie może okazać się spóźnioną.
Nie rozumiem jedynie dlaczego i mnie osobiście wymieniasz wśród adresatów swojej odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146842

Czytam szanownego Pana wpisy (ale i bloga) i uwazam, ze powinien zakonczyc ten watek. Panowie obrzucacie sie dosc nieprzyjemnymi porownywaniami, tak wiec oboje jestescie winni.
Jest takie powiedzenie, ze madrzejszy ustepuje mniej madremu prawda?
A czy przypadkiem nie warto ustapic? Czy Pan potrafisz?
Uklony.
"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

#146846

[quote=wolny.strzelec]Czytam szanownego Pana wpisy (ale i bloga) i uwazam, ze powinien zakonczyc ten watek.

[/quote]Ja pozwoliłem sobie również na przeczytanie kilku wpisów na tym wątku Twojego autorstwa. Będę szczerze zobowiązany, jeżeli zaprzestaniesz czytać moje komentarze jak również i wpisy na blogu.

[quote=wolny.strzelec]Panowie obrzucacie sie dosc nieprzyjemnymi porownywaniami, tak wiec oboje jestescie winni. Jest takie powiedzenie, ze madrzejszy ustepuje mniej madremu prawda?

[/quote]Znam to powiedzenie, stąd też jest to mój ostatni wpis adresowany do Ciebie.

[quote=wolny.strzelec]A czy przypadkiem nie warto ustapic? Czy Pan potrafisz?

[/quote]Wszak ustępuję.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146914

Nie ma zresztą z kom dyskutować. Prawicę rozbijają różni durnie, którym nie chce się, albo nie potrafią myśleć. Miałeś tu przykład.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

#146844

Szanowny panie Dixi,
Moja bliska kuzynka brala udzial w nieslawnym konwencie. Prosze mi Pan wierzyc, ci panowie z prawicy bardziej nienawidzili swoich kolegow niz rzadzacych sld-owcow.
Bez zestawienia polskiego piekielka z blogosfera nigdy nie zrozumiemy jakie emocje wywoluja dyskusje.
Uklony.
"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

#146847

(do mnie wystarczy mówić Dixi, bez "pan"). Wydaje mi się, że mam wyobrażenie o tym czym powinna być konserwatywna pawica. Niestety ciągle ujawniają się i robią bałagan bandy bolszewików inaczej. Może to zwykłe głupki, a może prowokatorzy?
Opublikowałem tekst o tym, ze nienormalność wypiera normalność, homoaktywiści, komuniści i antykatolicy nas szantażują i zastraszają. Kilku (sami doliczyli się czterech) samozwańczych inkwizytorów domagało się, żebym usunął obrazek, który był jak najbardziej na temat. Mniejsza o mnie, bo takie aferki mnie bawią, nie rozumiem jednak zacietrzewienia tych pyskaczy o poziomie pantofelka. Z takimi nie da się zbudować prawicy.Udowodnił to zresztą Giertych.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

#146855

[quote=Dixi]Niestety ciągle ujawniają się i robią bałagan bandy bolszewików inaczej. Może to zwykłe głupki, a może prowokatorzy?[/quote]

dobrze ich określiłeś. długo sądziłem, że to margines, ale, niestety, to duża i hałaśliwa grupa. tak... "bolszewicy inaczej" to fanatycy. a z fanatykami wszelkiej maści nie da się dojść do porozumienia.
czy to głupki? raczej nie - to ideowcy, a konserwatyzm nie trawi żadnej idei.
prowokatorzy, rozbijacze - możliwe, że są prowadzone takie działania przez lewaków.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146938

"Prawicę".
Żebyś ty przynajmniej wiedział, co to słowo oznacza.
Łgarz zawsze będzie tylko łgarzem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146849

co znika, co zmienia treść? - dowody!
jedna "wymiana uprzejmości" została zablokowna przez admina - gawriona.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146926

Prawdę mówiąc działem z pełna premedytacją. Niepoprawnym, jak Atenom, przydaje się się, żeby jakiś giez ugryzł ich raz na jakiś czas w dupę. Mam wielki sentyment do NP i dbam o ich kondycję.
Mam nadzieje, iż nie obraziłeś się, że wymieniłem Cię jako "nowego". Chciałem zaznaczyć, że "staż" się nie liczy. Jestem zbyt leniwy, żeby zostać adminem, tym bardziej doceniam Waszą robotę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

#146769

już raz wyjaśniałem, że nikt mi portalu nie zabrał, "pokłóciliśmy się", chciałem odejść i ten portal zostawić blogerom, ale oni się między sobą nie dogadali, bo powstały grupy o różniących się interesach. sprawa jest stara jak świat. nie potrafiliśmy razem działać, a zatem rozeszliśmy się - każdy w swoją stronę. i może dobrze, bo wygląda to tak, jakby było nas więcej ;)
obecnie nie "drzemy kotów", a nawet czasami współdziałamy z dwoma innymi portalami, które należą do ludzi ze starego blog.media.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146670

Miałeś portal, nie masz portalu ("Kuki nie jest już właścicielem Blog Media..."), od razu zabrałeś się do tworzenia nowego - NP. Pro publico bono.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

#146710

nie ja miałem, a mieliśmy. fakt, że go postawiłem i obsługiwałem, ale nie to się liczy, a zawartość.
ten portal został zamknięty i nikt go nie przejął.
prawdą natomiast jest to, że nazwę blog.media.pl (taką domenę znalazłem i wykupiłem) przejęto, chociaż nie było na to powszechnej zgody. w ten sposób nazwa blogmedia24.pl pochodzi od mojego pierwowzoru :))))

nppl to pomysł grupowy, do którego dołączyłem. w poczatkowej fazie budowy nie brałem udziału. musiałem ochłonąć po "przejściach"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146933

Za wyznawanie nauki Chrystusa został przywiązany do słupa i przeszyty strzałami. Obraz

http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awi%C4%99ty_Sebastian_(obrazy_Mantegni)

inna wymowa tej samej opowieści .

Inna "opowieść" i szokująca ilustracja (mnie szokuje, jest bardzo drastyczna, na granicy "dobrego smaku" i "prawdy"-prawdziwej.Jest adekwatna do dla naszych czasów i percepcji aktualnej)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146705

Nawet zaczynając od pedalskiej fotki można dojść do rzeczy ważnych.Taka była moja intencja. Szok bywa dobrym katalizatorem. To zdjęcie trzeba pokazywać wszystkim, którzy opowiadali dowcip o nowej polskiej potrawie: "zimne nóżki Popiełuszki w Zalewie Wiślanym". Ostatnio widziałem, jak młodzież robiła skecze na temat spadającego samolotu...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

#146709

I w takich własnie chwilach zaczynam myśleć, że drakońskie prawa mają swój urok, a gilotyna postawiona na rynkach paru miast dobrze by zrobiła. Przepraszam, ale od razu się we mnie zaczyna gotować...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146729

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146743

mężczyzny, któremu by fiut przeszkadzał !

jazzmin

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jazzmin

#146836

W tym kontekscie polecam wpis toyah-a i cytat:

I teraz mamy naszą prawicę – rozdrobnioną, pokłóconą, z jednej strony pełną podejrzeń, a z drugiej pełną otwartych serc i miłości do drugiego człowieka. Od dwudziestu lat, cała moskiewsko-berlińska agentura rozprowadza nas jak chce, wiedząc właściwie o nas tylko jedno. Że z nami nie ma w ogóle problemu. Że my jesteśmy tak bardzo spragnieni prawdy, sprawiedliwości i Boga, że wystarczy rzucić nam parę wytartych sloganów i wszystko pójdzie jak po maśle. Czasem oczywiście trzeba się trochę wysilić, ale na ogół wystarcza najpierw zacząć od zwykłego „Z Bogiem, przyjacielu”, a do tego dodać polityczną analizę w rodzaju: „Jaruzelski to kanalia” i będzie spokój. Mamy kolejną duszę. Możemy się już zacząć liczyć.

Tak Panowie, przeczytajcie ten watek i zastanowcie sie (albo uderzcie w piersi!).

Uklony dla uzytkownikow portalu.

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

#146893

Toyah to pajac, który ma swój udział w dzieleniu tzw. prawicy. Choć z drugiej strony taki z niego prawicowiec jak z koziej dupy trąba!

Pozdrawiam
-------------------------------
Samotny wilk w biegu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146897

A gdyby Pana nazwac 'pajacem' to byloby Panu milo?
Ma Pan dowody na poparcie swojej tezy?
Przykro mi ale, zawiodlem sie na Panu.
"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

#146899

Oczywiście, że mam! Zresztą podobną opinię koledze Toyahowi wystawi cała armia blogerów i komentatorów. Nie chcę jednak ciągnąć tematu - proszę poszperać samemu.

Może Pan na mnie wołać per pajac, debil, idiota, głupek, kretyn, skurwiel, skurwysyn, dupek, baran, bydlak, kutas, fiut, itepe. Lub w inny sposób: grafoman (tu akurat się zgadzam!), eunuch, pedał, faszysta, komunista (sic!), Żyd, żydek, zdrajca, agent, itede. To jednak nie wszystkie moje internetowe "ksywki". Część z nich usłyszałem od Toyaha właśnie...

Tak więc, Panie Strzelec, przykro mi, że Pana zawiodłem

Pozdrawiam
-------------------------------
Samotny wilk w biegu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146901

Prosze o linki.

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

#146902

#146906

Dziekuje Waszmosciowi, bo nurniflowenola nie raczyl odpowiedziec na moj post.
Opinie na temat toyaha sa bardzo niepochlebne.
Uklony.
"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

#146907

Drogi Panie! Ja nie muszę niczego udowadniać, bo to co Pan sobie o mnie pomyśli mało mnie interesuje. Bez urazy. Więc jak czuje się Pan zawiedziony, że nazwałem Toyaha pajacem, choć nie wie Pan czy mam ku temu podstawy czy nie, to jest mi przykro. Ale trudno, niech tak będzie.

Kolega tadman podał linka do teksu Toyaha, a ja Panu podam linka do mojej odpowiedzi:

http://www.niepoprawni.pl/blog/902/toyah-schizofreniczny

http://blogmedia24.pl/node/23844

Proszę sobie poczytać komentarze...

Jak Pan chce dowiedzieć się różnych rzeczy, to trzeba wykazać minimum zainteresowania i poszukać informacji samemu...

Pozdrawiam
-------------------------------
Samotny wilk w biegu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146937

zawsze czytam z wielką przyjemnością Wasze artykuły i komentarze , ale teraz to proszę :naciśnijcie taki "guziczek" RESET... on jest pod fałdami naszej kory.
pozdrawiam i dziękuję. Marek

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146946

Dzisiaj sobota, czasu trochę więcej, więc postanowiłem sprawdzić wiarygodność Dixiego.

Wyszukiwarkę grafiki 'google' zatrudniam do poszukiwania zdjęć czy obrazków, które w swej nazwie zawierają fragment "Sebastian" i google zwracają mi 35,3 mln obiektów.
Przeglądam 20 pierwszych zestawów i znajduję masę zdjęć Vettela, Karpiniuka, Dudka, Boenischa, Karpiela czy Świderskiego, a także jakiś pomnik znanego kompozytora i muzyka JSB. Inkryminowanego zdjęcia niestety nie ma.
 
Wracam do postu Dixiego i w pasek adresu wyszukiwarki wprowadzam namiary na stronę internetową zamieszczone na zdjęciu 'Dixiego'.
Wchodzę w galerię i znajduję jedno zdjęcie nawiązujące jawnie do wiary katolickiej, które poza nieznośnym sztafażem nie obraża przekonań osób wierzących.
 
'Ungläubiger Thomas' można je zapisać pod sugerowana nazwą 'SW_unglaeubiger-Thomas.gif'
 

Dość sporo czasu zabrało mi znalezienie inkryminowanego zdjęcia, bo było zamieszczone na końcu galerii. Sztafaż zdjęcia (nie było strzał) nie uprawomyślniał do daleko idących wniosków, chociaż podpis pod zdjęciem 'Sebastian' wymuszał je niejako.

http://saschawolf.com/gallery_sg_SW_19.htm można je zapisać pod sugerowana nazwą SW_Sebastian.gif
 
Wracam ponownie do postów Dixiego i cytuję:
 
Dixi, 22 marca, 2011 - 13:47
A to numer!!! :):):)
Przecież to nie ja robiłem to "piękne" i "artystyczne" zdjęcie zatytułowane "Święty Sebastian". Pedały są nudne do bólu....
A może mamy na NP politycznie poprawnych??? Zły adres, bo jesteśmy właśnie Niepoprawni.
 
Bingo!, więc do wyszukiwarki wprowadzam 'święty sebastian' i 'google' wyrzuca mi znalezionych 195 000 obiektów i bingo! po raz drugi, poszukiwany obrazek widnieje w zestawie na czwartej stronie; obrazek zatytułowany SW_Sebastain.gif z opisem 340 x 340 - , Dixi, 22 marca, 2011 - 11:59 i pod spodem niepoprawni.pl.
 
Skoro zdjęcie zacytowane przez Dixiego nosi identyczną nazwę jak zdjęcie na macierzystym portalu, to skąd 'wypadanie' jego przy założeniu profilu wyszukującego jako 'święty sebastian'?
Odpowiedź jest widoczna w zacytowanym poście Dixiego. Czyli sprawę do parteru sprowadził nie kto inny, jak Dixi.
Nie biorę pod uwagę złej woli Dixiego, a raczej jego błedne odczytanie zapisywanego obrazka 'SW_Sebastain.gif', jako 'ŚW_Sebastian.gif'
 
Z tego wynika, że zdjęcie spod linku
http://saschawolf.com/gallery_sg_SW_30.htm którego sugerowana nazwa do zapisu brzmi 'SW_Kuss.gif', należałoby według klucza przyjętego przez Dixiego przetłumaczyć - 'Święty pocałunek.gif'
 
Dixi skorzystał ze znanego wzorca tłumaczeń tekstów obcych na modłę nieco spolszczoną, i tak 'naked conductor' należy tłumaczyć jako 'goły konduktor'.
 
Chciałem gorąco podziękować Dixiemu, bo pomimo że sprawa była dość nieprzyjemna, spora pyskówka, zakończona odejściem dwóch blogerów, to za odsłonięcie postaw Redakcji i moderatorów w sporach z blogerami należy się Dixiemu spora chałwa.
 
Z drugiej strony nie przypuszczałem, że władza nad taką małą społecznością, jak NP, też potrafi zdegenerować.
 

PS Dixi, a jeśli chcesz się zżymać na pedalstwo zawłaszczające dla siebie sferę sacrum, to poszukaj w en.wikipedia.org hasła 'Derek Jarman', ale na szczęście już go nie ma, bo zabrał go AIDS.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146986

Ja bardzo króciutko.
Sama galeria, z której Dixi zaczerpnął wiadomą fotografię, nazywa się "saschawolf" i nazwa jest niczym innym jak nazwiskiem właściciela Saschy Wolfa-inicjały SW.
Indolencja Dixi'ego zrobiła również z Saschy Wolfa świętego.

Pozdrawiam Tadman.

PS.Po raz kolejny mamy do czynienia z lewacka manipulacją.
Zaiste osobnik Dixi jest w tym doskonały.

PS2.Jaką renomę dla portalu przyniesie reakcja silników Google na hasło "Św. Sebastian"?
Bynajmniej nie mam tu na myśli galerii Saschy Wolfa.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146997

Dostałem taki liścik:
Dobrze. Masz 24 godziny czyli do 16:25 w niedzielę 2011 roku na usunięcie tego zdjęcia z NP. Jeśli tego nie zrobisz to wyślę autorowi zdjęcia linka z twoim wiekopomnym, a tak wielce znaczącym dla redakcji i moderatorów postem. Niech mu mecenas Hambura przetłumaczy w co go wkręciłeś i jak o autorze pisałeś, a na dodatek ukradłeś mu wprost zdjęcie, bo jest oznaczone copyrightem."
Nałożę rękawiczki do łokci i odpowiem ci, szantażysto i donosicielu w osobnym poście.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

#147049

Jak już przytaczasz treść, to proszę całą, bo zmienia to postać rzeczy.

 

 

Od: tadman
Do: Dixi
Temat: Dixi
Data: 26 marca, 2011 - 16:32
 
Dobrze. Masz 24 godziny czyli do 16:25 w niedzielę 2011 roku na usunięcie tego zdjęcia z NP. Jeśli tego nie zrobisz to wyślę autorowi zdjęcia linka z twoim wiekopomnym, a tak wielce znaczącym dla redakcji i moderatorów postem. Niech mu mecenas Hambura przetłumaczy w co go wkręciłeś i jak o autorze pisałeś, a na dodatek ukradłeś mu wprost zdjęcie, bo jest oznaczone copyrightem.
 
Kopia wisi na NP
 

 

Właśnie tu: http://niepoprawni.pl/blog/2210/zle-sie-dzieje-na-niepoprawnipl#comment-...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#147060

Zacytowałem cały uroczy liścik. Straciłeś zdolność honorową, jako kapuś i szantażysta. Może inni ci wybacza, ja nie zamierzam przebywać z tobą w jednym pomieszczeniu.
Na Niepoprawnych jest wiele fajnych blogerów. Żarłem się z nimi, żartem, ale ostro, aż pióra leciały, z Wilkiem chociażby, albo Harcerzem, wcześniej z Tygrysem czy śp. Kirekerem (któego Tygrys zdaje się odstrzelił, niepotrzebnie), ale wszyscy oni mieli j a j a!!!"Kto się czubi, ten się lubi".
Ja donosicieli nie znoszę, więc znikaj (zamiast straszyć, ze znikniesz)!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

#147074

Coś mi się wydaje, że masz IQ powyżej 148, a to straszne usztywnia, szczególnie w kontaktach z szantażującymi "amebami". Rusz się ze zdjęciem, bo czas leci.

Pomyśl, że

Na Niepoprawnych jest wiele fajnych blogerów.
 

i szkoda, żeby przez beznadziejny upór ponieśli niepotrzebnie konsekwencje bezmyślności Dixiego. Rusz się myszko i nie rób łonetu z NP, bo nie przystoi.

EOT

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#147106

na początek należy sobie zdać sprawę, że zdjęcia w galerii SW są pozowane na zasadzie skojarzeń i stąd Tomasz, Sebastian, Psyche etc.

podpis zdjęcia nie zawiera słowa "święty", ale jest jasne, o jakiego Sebastiana chodzi - niewierny Tomasz, też nie jest podpisany jako święty.

dlaczego zatem zdjęcie Sebastiana obraża uczucia religijne, a zdjęcie z niewiernym Tomaszem już nie? czyżby chodziło tylko o nagość? przecież nagość nie obraża uczuć religijnych.

zdjęcia wyobrażające Chrystusa czy świetych w tak perwersyjnej galerii (patrz też galerie S i W) to obraza uczuć, nie mówiąc o samych zdjęciach. zdjęcia są adresowane do klienteli o perwersyjnych zainteresowaniach seksualnych i wykonane zostały z tą myślą. i znowu Niemcy, może nie na miarę Hagensa, ale robią "kontrowersyjną sztukę".

obrazy dokonali autorzy zdjęć. samo powielenie publikacji, ale zdecydowanie w kontekście krytycznym jest obrazą uczuć religijnych? możnaby zrezygnować ze zdjęcia i odesłać czytelnika do galerii. możnaby skierować go także na jakiś portal pozytywnie homoseksualny, żeby obejrzał sobie całą galerię Sebastianów (tym razem wyraźnie określonych jako św. - zainteresowanym podrzucę linka). Tylko czy to byłoby lepsze? to nie byłaby już obraza uczuć religijnych?

już pisałem, że nppl wypromowało to zdjęcie w wyszukiwarce. teraz możemy spodziewać się, że puszukiwacze takich obrazków trafią na tekst Dixi-ego. może o to chodziło? lepiej nich oni czytają, co my myślimy o nich, niż mielibyśmy odwiedzać ich portale.

wolałbym, żeby nppl nie "promowało" tego typu galerii, bo większe z tego straty niż zyski i tylko dlatego apeluję do Dixi-ego o zmianę ilustracji, która będzie "anonimowa".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#147348