Wypadają trupy ze smoleńskiej szafy !

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

„Nie widzę tutaj żadnych analogii.Wszyscy są przekonani, że wczoraj mieliśmy do czynienia z aktem terroru. Dlatego nie mylmy tego z tragicznym wypadkiem, dość powszechnych w lotnictwie komunikacyjnym

 

To „mundrości” dla „SE” niesławnej sławy Macieja Laska.

 

Dr  - w tym przypadku nie jest to skrót od tytułu naukowego, a od przymiotnika „durny” - Lasku, spytam  cię :

 

Polski Tu154 nr101 spadł ?

Spadł !

Malezyjski samolot spadł ?

Spadł !

Nie ma w tym analogii ?

 

Z Tu-154M nr 101 wszyscy zginęli ?

Zginęli !

Z boeinga wszyscy zginęli ?

Zginęli !

Tu też nie ma analogii ?

 

Tu-154 nr boczny 101 rozpadł się na tysiące kawałków ?

Rozpadł !

Malezyjski boeing rozpadł się na tysiące kawałków ?

Rozpadł !

W tym też nie ma analogii ?

 

 

...Katastrofa malezyjskiego samolotu pasażerskiego, zestrzelonego w czwartek nad Ukrainą spowodowała, że drzwi smoleńskiej szafy zaczęły podejrzanie skrzypieć aż nie wytrzymały pod naporem trupów różnych  „autorytetów”, związanych ze śledztwem smoleńskim.

Jednym z nich jest trup  generalicy Anodiny i MAK-u, które gniły w czeluściach szafy od chwili ogłoszenia swego „raportu” o katastrofie smoleńskiej z 10 kwietnia 2010 r.  Po czwartkowej tragedii  mumie z łomotem wypadły z szafy i dały głos...

Oczywiście, że MAK ma dziś podstawy głośnego domagania się zbadania przyczyn katastrofy malezyjskiego boeinga przez komisję pod patronatem ICAO - samolot był samolotem cywilnym i lot również był cywilny. Dla porównania -  nasz Tu-154M 101 w Smoleńsku był samolotem wojskowym, lot też miał charakter wojskowy, a wszystko to z powodu obecności Prezydenta RP na pokładzie i charakteru podróży – Prezydent leciał do Katynia w charakterze Prezydenta RP by wypełniać tam obowiązki Prezydenta RP. Oczywiście MAK mógł 10 kwietnia 2010 domagać się by komisja międzynarodowa zbadała przyczyny katastrofy choćby z tego powodu, że jedną z ofiar katastrofy był prezydent obcego państwa. Tylko, że w 2010 r. „koniunktura” geopolityczna była trochę inna niż dziś, Putin wtedy jeszcze  nie demonstrował otwarcie imperialnych zakusów rozszerzenia wpływów wielkiej Rosji na Europę i świat, nie jeździł z przytupem do Normandii, do Brazylii, nie przekomarzał się z Angelą Merkel ani nie tupał jej nogą, nie groził przykręceniem kurka. Była pełna kultura, Wersal niemal. Prawda, powitał ją w asyście pieska czy piesków nawet ale to nie powód żeby Angela dziś względem Putina zachowywała się tak jakby została wtrącona do klatki z głodnymi tygrysami syberyjskimi.

 

Wracając do MAK... Przypomnijmy sobie dwie katastrofy lotnicze z niedalekiej przeszłości, w których MAK bardzo szybko nabrał wody w usta odnośnie badania przyczyn, postępów i wyników. Suchoj Supejet, który rozbił się w maju 2012 w Indonezji nie był samolotem wojskowym. Nie był  również samolotem wojskowym samolot Tatarstan Airlines, który rozbił się w listopadzie 2013 w Kazaniu. Oba loty nie były wojskowymi. Niemniej MAK bardzo szybko uczynił wokół obu katastrof ciszę jak MAK-iem zasiał.

Podejrzanej (od zawsze) reputacji MAK, jak również jej pryncypał Putin, szczególnie dziś mają powody wyjątkowo głośnego domagania się  „chcemy komisji pod egidą ICAO”. Integrujący się z Europą i światem, metodą podbijania dziś Ukrainy, jutro np.Łotwy, Estonii, Litwy, pojutrze być może Polski, Słowacji, Czech itd.  Putin musi być czysty jak łza – musi mieć opinię „najsprawiedliwszego wśród narodów”,  polityka  mocno przywiązanego do zasad demokracji, prawa i sprawiedliwości.  Ktoś taką opinię musi mu tworzyć i jej bronić. Zatem – tylko MAK.

Nic to, że MAK jest bezpośrednio podporządkowany Putinowi. To nawet lepiej.

 

MAK MAK-iem ale zajrzyjmy na nasze polskie, posmoleńskie podwórko bo na nim dzieją się wyjątkowe cuda. O ile MAK tylko uchylił drzwi smoleńskiej szafy to wysypujące się z niej hurtem rodzime trupy od „Smoleńsk crash”, spowodowały, że rozłożyła się dosłownie jak domek z kart. I dziś  obertrup dr  - d(u)r(eń) - Lasek  oraz  truposze  niższych  rang -  z  PKBWL, z  „zespołu ds.wyjaśniania przyczyn i okoliczności katastrofy smoleńskiej” przy Kancelarii Premiera Donalda Tuska, były akredytowany w Smoleńsku Edmund Klich ksywa „jak walnęło to się urwało”, różni mniej lub więcej chybcy „eksperci”,  itd.  brylują  w studiach i na łamach tub rządowych czersko-wiertniczego ścieku by stawać ramię w ramię z MAK-iem, bronić czci Putina i jego miłości do prawa i sprawiedliwości, do demokracji !  Być może nie będzie też długo milczał umiłowany nr 2 czyli pan prezydęt i wyjaśni  upadek  malezyjskiego boeinga sakramentalnym „sprawa jest arcyboleśnie prosta”. W każdym razie jego BBN-owska „prawica” – gen.Koziej  już dał publiczny wyraz  „bulu i nadzieji” i to nawet nie na swym ukochanym twitterze. Widocznie wypadki są tak poważne i zaszły tak daleko, że bonżurkę, bambosze i szlafmycę  „szarego człowieka  Kozieja” ze świętym prawem do świętego spokoju i twittowych  harców oldboya  musiał nagle zamienić na  garnitur męża stanu...

Obersturmbahntrup M.Lasek i jego przyboczne truposze, dość długo pokrywali się kurzem różnego autoramentu. Upchani wraz z szafą smoleńską w kanciapie KPRM trwali w niej by nie wystawiać się na rykoszety wciąż kontynuującego badania smoleńskiej  tragedii  „egzotycznego” zdaniem pana prezydęta, prof. Komorowskiego prof.Wiesława Biniendy i innych „egzotycznych” naukowców i ekspertów jak  dr  Nowaczyk, inż.pilot Jorgensen,  inż.Szuladziński, ekspert  firmy „Boeing” dr Berczyński i wielu, wielu innych samodzielnych i związanych z ZP A.Macierewicza, wywodzących się z rozsianej po świecie Polonii i "zasiedziałych" polskich  specjalistów w różnych dziedzinach lotnictwa.

Im wszystkim  kłaniam się nisko  i po sarmacku,  z gorącym podziękowaniem za Ich wkład  w badanie przyczyn tragedii smoleńskiej, w dochodzenie jak zginął Prezydent RP, prof.Lech Kaczyński i elita Najjaśniejszej Rzeczpospolitej podczas gdy organy państwowe tzw.państwa polskiego położyły się na ołtarzu polsko-rosyjskiego pojedniania i rozłożyły nogi ! Obersturmbahntrup M.Lasek i jego przyboczni truposze trwali w szafie smoleńskiej by smoleńska „świnia” przyschła, by nie szkodzić w złych czasach dla ich pryncypała premiera Tuska, od dawna nieliczącego się w świecie, a dziś tracącego z dnia na dzień pozycję nawet w Polsce. Sprzedawca śledztwa smoleńskiego Rosjanom D.Tusk ma przesrane dziś u samego Putina, ma przesrane u Angeli, która jeszcze do niedawna mówiła o nim  pieszczotliwie „pflegeleichter”  czyli niekłopotliwy, niewymagający, łatwy w hodowli pluszak... Zamieniła spódnicę na spodnie i polskiego pudla na ruskiego charta choć psów panicznie się boi ale czego nie robi się dla polityki... Tusk dziś znów czaruje i szantażuje Polaków „silną Polską w silnej UE”, co ma być czytane – silna Polska w UE tylko dzięki silnemu Tuskowi w Brukseli  i próbuje wydębić sobie w PE  unijny immunitet....

...Trupy ze smoleńskiej szafy w kanciapie KPRM dopiero po serii wypadków lotniczych na terenie Polski wychyliły nosy   by pomądrzyć się w mediach, żeby opinia publiczna nie psioczyła, że nic nie robią ale pieniądze za badanie wypadków biorą. I siedziałyby  w niej dalej gdyby nie czwartkowa katastrofa malezyjskiego samolotu.

Który bałwan/cymbał/idiota/kretyn/debil/miernota – trochę mi się rymnęło – zajmujący któreś z najwyższych stanowisk państwowych  doradził truposzom/kazał/dał instrukcje  by nagle wyszli z szafy i rozsiedli się w tubach rządowych dla  błyszczenia nagle zresetowanym choć wcześniej całkowicie skompromitowanym profesjonalizmem, erudycją, intelektem i autorytetem ? Pana prezydęta B.Komorowskiego nie posądzam (choć nie wykluczam), bo on raczej nigdy nie miał wpływu na KPRM-owskich druidów pancernej brzozy. Ma swoich druidów od wyższych celów – np.ołtarzy pojednania, od sadzenia dębów „wolności” i innych żyrandolowych dupereli,  i raczej samopas a po swojsku budorusku sobie plumka o smoleńskich „arcyboleśnych prawdach” jak ten plumkacz w starych skeczach Dańca...

Ktokolwiek doradcą trucheł ze smoleńskiej szafy jest – doradził/kazał/dał instrukcje  bardzo niefortunnie i na szkodę własną i ich! Bo co się dzieje – cud mniemany czyli... wszyscy nagle cudownym sposobem  pozbyli się ciężkiej  amnezji bo wszystkim jak jeden mąż nagle przypomniało się jak bada się  wypadek lotniczy ! Jakie czynności kto i kiedy powinien podjąć itd., itp. To, że malezyjski samolot został strącony rakietą  w przypadku  tych wszystkich  cudownie wskrzeszonych  pod względem zawodowstwa i erudycji  w/w trupów, firmowanych przez 4 lata przez  „państwo polskie zdało egzamin”, ma znaczenie dalszoplanowe, a nawet w ogóle je traci.

 

Bardzo pasuje przypomnieć tu  wypowiedź genproka Seremeta, udzielona organowi  ekspertów Kublik, Kuczyńskiego, Osieckich i i. z przed kilku  lat:

 

„Obserwuję niepomierny wzrost liczby fachowców od śledztw. Wszyscy Polacy znają się na medycynie, ale teraz już niemal wszyscy znają się też na śledztwach.

 

Przedwczorajsza tragedia malezyjskiego boeinga sprawiła, że dziś dzięki cudowi  już niemal wszyscy eksperci śledztwa smoleńskiego -  jego animatorzy, wykonawcy,  podwykonawcy,  podpodwykonawcy itd. znają się na śledztwie.

I co najważniejsze – na badaniu katastrof lotniczych. 

I nie ma już dla nich wytłumaczenia, którego używali w śledztwie smoleńskim, że oni nie wiedzieli, byli nieprzygotowani, brak wykształcenia, kwalifikacji, tylko samoloty małego kalibru itd. 

Sorry – kraksa „Fiata126P” na autostradzie,  z 4 trupami  i mercedesa  z 4 trupami  pozostają kraksą, trupy pozostają być trupami i odpowiedzialność za nie jest taka sama choć blacha malucha i merca to niebo i ziemia. Ale badanie przyczyn obu kraks oparte jest na pewnych, określonych standardach, jednakowych dla obu katastrof ! Katastrofa Tu154M nr boczny 101 i katastrofa malezyjskiego boeinga tylko dla Laska&co, sterowanego przez D.Tuska, przybijającego żółwika z Putinem na dymiącym błocie Smoleńska są różne i bez analogii

 

Parszywi kłamcy, matacze, sprzedawczyki ! Trupy ! Dziś, z kabotyńskim współczuciem dla ofiar rozwalonego boeinga i ich bliskich  na pyskach, znów rżniecie w telewizorniach ekspertów i biegłych. Gdzie byliście gdy ciało Prezydenta waszego państwa walało się w błocie smoleńskim ? Jedni robili to tak :

Inni tak :

Jeszcze inni  turlali swe wypasione lub cherlawe dupska na fotelach  wśród jupierów, kamer i mikrofonów, przez  prawie 4 lata wciskając  kit Polakom, że mgła, że brzoza, że tumany piloci, generał alkoholik...  A jeszcze inni wypinali pod żyrandolem piersi po ordery i nadstawiali pagony po generalskie gwiazdki lub wyjechali byczyć się w ambasadorskiej rezydencji. Reszta trupów z  państwowego teatrzyku  „państwo polskie zdało egzamin” robiła nad Wisłą czary mary z próbkami trotylu, pomiarami brzozy, kpiła i jak śmieci traktowała bliskich  ofiar smoleńskich, domagających się normalnego śledztwa. Jak bydło, faszystów, ciemnogród i czubków traktowała tą część społeczeństwa polskiego, która również domagała  się i domaga  normalnego, rzetelnego śledztwa i nie wierzy w oszustwa  „ekspertów” rządowej komisji, państwowej komisji, nie wierzy w oszustwa i matactwa podopiecznych genproku Seremetu Artymiakom z NPW ksywa „Rosja to mocarstwo”, Szelągom z OPW ksywa „trotyl jest ale go nie ma”, cofniętych rozkazem naczelnego  orangurana III RP do epoki króla Ćwieczka  by badali zbrodnię smoleńską metodami z epoki kamienia łupanego rodem.

 

Dr (dureń) Lasek, kundel na tuskowej smyczy z naukowymi tytułami i wazeliniarz,  może nie widzieć analogii w obu tragediach. Polska jednak widzi  analogię dla dra (durnia)  Laska – teoretycznego eksperta  teoretycznego  śledztwa smoleńskiego  teoretycznego państwa polskiego.   Ta analogia to krótka definicja autorstwa pewnego czynnego ministra spraw wewnętrznych RP  - CHUJ, DUPA  I KAMIENI KUPA !

 

Ze słów realnego pana ministra B.Sienkiewicza przy realnym kielichu wynikło, że jest on teoretycznym ministrem teoretycznego państwa, zatem wszystkie organy tego państwa są również teoretyczne. "Banda kelnerów" , której dał się nagrać - również jest teoretyczna ! Buchacha !

...Teoretyczne państwo to również teoretyczni obywatele !

Zatem... 

Z tytułu bycia teoretycznym obywatelem  teoretycznego państwa, zwącego się „chuj, dupa i kamieni kupa”, wszelkie reklamacje i zażalenia za ewentualne szkody - na wizerunku osobistym, zawodowym, politycznym i jakimkolwiek innym z tytułu powyższego tekstu, należy kierować do bezpośredniego zwierzchnika ministra Bartłomieja Sienkiewicza. Czyli do obywatela premiera towarzysza Donalda Tuska !

To, czy jest on realnym  premierem, czy teoretycznym– od dawna straciło znaczenie !

 

PS. Mnie osobiście satysfakcjonuje, że D.Tusk już nie jest premierem RP, że dziś jest już tylko premierem państwa „ChuDiKK” ! :):):)

 

19.07.2014

 

Cytaty w notce pochodzą z:

http://wpolityce.pl/swiat/205589-komisja-mak-chce-miedzynarodowego-sledztwa-w-kontekscie-1004-to-co-najmniej-zastanawiajace

 

http://wyborcza.pl/1,76842,11576169,Prokurator_Seremet__Wybuchu_w_tupolewie_nie_bylo.html

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:20)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pixi i Dixi został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Pixi i Dixi

#1432127

że Rosjanie mają na sumieniu pierwszy i drugi samolot. W przypadku pierwszego wszystkie ich działania można opisać z dwóch stron:

1. pokaz siły - nic nam nie zrobicie i wsadzamy klin między tzw. państwa NATO,

2. to nie nasza robota, ale nie kryjemy jej wykonawcy za darmochę.

Zachowanie szefa MSZ, szefa rządu i zastępującego zabitego prezydenta udowodniło wszystkim trzeźwo myślącym przerażające fakt - polskie państwo przestało istnieć.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1432131

tusk: - to co? po maluchu na to konto......

(W myśli: jak dobrze, że samolot malezyjski się rozp......lił. Uwierzą w przypadek naszego TU(SSk)154.)

lasek:- eeeeee tam, po maluchu?????? Po stakanie........

W tle......kamieni kupa, tylko brak pierwszych dwóch składników z wypowiedzi, ale może są za kupą kamieni.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1432136

Wczoraj trochę się pobawiłam w grafika (a cieniutka jestem w te klocki) i rebusik się udał.

Ja inaczej bym go zinterpretowała:

T: Choleła, niedobrze, że spadł. Tyle nam błakowało żeby Smoleńsk zamieść pod dywan. Tełaz już nam nikt nie uwierzy, że tłotylu  nie było...

L: Wypijmy, szefie ! Może nam przyjdzie jakiś pomysł do głowy jak to bydło zbajerować. Tyle razy się udawało.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1432190

lasek

 

lasek to blond

czy blond laska

co rozumem

nic nie trzaska?

 

Zwracam honor blond laskom!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1432145

... to obecnie rządzący są fikcyjnym rządem i fikcyjnymi specjalistami
do badania katastrof lotniczych. Nawet w mainstreamach dostają
"popalić" w tym samym kontekście porównań, od których zaczęłaś
swoją ostrą w słowach (i słusznie) notkę.

 

Obawiam się jednak, że ich bezczelność, buta, chamstwo, służalczość
obcym notablom nie pozwala im przyznać się do winy, że totalnie
spieprzyli śledztwo w sprawie zamachu smoleńskiego. A przecież
gdyby przeprowadzili je uczciwie, zgodnie ze sztuką inżynierską,
to równołoby się to... z położeniem głów kilku prominentów "na pieniek kata".

 

Prawda ma to do siebie, że z mrocznych zakamarków lesiakowej szafy
i innych ciemnych kątów siedzib mafiozów wyjdzie na światło dzienne
w najmniej oczekiwanym momencie. Komuś z gangu Tuskoliniego
kiedyś "puszczą hamulce" i "puści parę", jeśli poczuje się zagrożony
ze strony swoich dawnych kumpli. To jest zbyt duża banda. Szczury
też w chwilach zagrożenia potrafią skakać sobie do gardeł.
Mają na siebie "haki", którymi grają. I to ich jeszcze trzyma razem.
Ale powiadam:... do czasu, do czasu.

 

Pozdrawiam,

        

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr

 

#1432147

Akurat mainstreamu nie oglądam (nie mam polskich tv), nie czytam to może un mnie czyta ? Hehehe !

Piszesz:
"A przecież
gdyby przeprowadzili je uczciwie, zgodnie ze sztuką inżynierską,
to równołoby się to... z położeniem głów kilku prominentów "na pieniek kata"."

 

To kolejny dowód, że myślą tylko o sobie, a Polska dla nich nie ma żadnego znaczenie, jest tylko instrumentem do osiągania celów. Dlatego Belka z Sienkiewiczem mogą sobie pieprzyć, że oni przy tych ośmiorniczkach to "w trosce o Polskę" ale nie uwierzy im nawet ta ośmiorniczka na półmisku. Może jakiś leming wciąż jeszcze ma złudzenia...

Właśnie przed chwilą oglądałam wystąpienie holenderskiego premiera, a może to był min.SZ, nie złapałam początku. Opisał co tam się dzieje na wrakowisku i... są kolejne analogie do Smoleńska - okradanie zwłok, bezczeszczenie ich. Skąd my to znamy ? A to nasze rodzime sq...syństwo bolszewickie dalej idzie w zaparte, z resztą innej drogi już nie ma.

Popatrz Satyrze - tak bardzo chcieli Smoleńsk ukryć, tak go zakopywali, pochowali się jak szczury w norach by było cicho o Smoleńsku, a on wziął i sam wypłynął. I teraz my musimy to wykorzystać, krzyczeć głośno żeby świat dowiedział się o nim więcej za pośrednictwem nowej tragedii, by zobaczył analogie między obiema, by nie zamykał więcej oczu na to, że w Smoleńsku zginął urzędujący prezydent państwa. Nie kompromitujemy w ten sposób Polski, kompromitujemy tylko jej władze bo sobie na to bardzo zasłużyły. Milcząc teraz skompromitujemy się my sami, obywatele Najjaśniejszej, że tak jak nie zasłoniliśmy jej własną piersią po 10 kwietnia 2010, dziś tego znów nie robimy.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1432186

Witaj Contesso!

 

Nie czekając, aż redakcja wwinduje ciebie na pierwsze pozycje, już wrzuciłem cie do polecanych na fejsie. Bo jest za co.

Masz autentyczny dar chwytania problemu dokładnie za jaja. Wielkie wyrazy szacunku.

 

Niestety, fakty, wnioski, dowody i prawdziwe dokumenty, które zazwyczaj przedstawiasz, zaczynają coraz mniej tutaj znaczyć.

Z wielką przykrością obserwuję, jak kolejny portal wpada w łapy oszołomów i niepodważalnie opłaconych trolli. Zarżnęli już Neon24, teraz widocznie kolej na niepoprawnych.

Zaczynają brylować różni spiskowwi, kaziki, czy jinksy, lotne, plus bezrozumne myszy, zamieniając niepoprawnych w miałki organ proruskich popleczników.

Wielu rozsądnych i poważnych blogerów przestało tutaj pisać, bo nie chcą, by ich imię było łączone z tymi trollami.

Nie wiem, ale wydaje mi się, że formuła otwartego portalu, bez cenzury nie sprawdza się. Tak jak z szafy Lesiaka wyłażą trupy, tak z internetu, zaczynają przyłazić sieciowe karaluchy.

Cel mają jedyny - destrukcja. Sączą proputinowski jad, mącą w głowach i obniżają rangę portalu. O to właśnie chodzi.

 

Dobrze, że oboje piszemy na znienawidzonych przez trolli naszych blogach. Znienawidzonych, bo tam nie mają wstępu. Tutaj nie ma płotu, więc mogą ujadać i kąsać po kostkach. Tylko po kostkach, bo sa to same pinczerki, ratlerki, myszy, szczury i robale.

 

Damy sobie radę ? Damy !

 

Serdeczności

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1432152

 cyt. "Masz autentyczny dar chwytania problemu dokładnie za jaja. Wielkie wyrazy szacunku."

 

oj,oj,oj,oj  to pachnie seksizmem, to molestowanie (pozytywne)

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1
#1432153

POdlosc i tyle

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1432154

aj waje - resortowe scierwa szaleja i minusuja

a pies ich yebal

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1432157

Hrabina należy do tych rzadkich, wyjątkowych kobiet, które nawet byka ścisnęłyby za jaja, a ten upadłby przed nią na kolana.

 

Pozdrawiam

 

Ps. Ode mnie dostałeś plusy w obu komentarzach. Ale trolle pałkarze już czychają.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1432155

O punkty sie nie martwie -

a to co napisalem ma wniesc nieco humoru do wszelkich dyskusji.

Pozdrawiam 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1432156

Nioooooo ! ;););)

Pozdrawiam.

 

PS. W profilu uprzedziłam lojalnie że jestem perwers bo zezem najczęściej patrzę. ;);)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1432192

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pixi i Dixi został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Pixi i Dixi

#1432173

No wyłazi z was ta Atlantyda na każdym kroku.

 

Nic widocznie nie możecie na to poradzić. To genetyczne, jak wasze garbate noski.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1432188

"Niestety, fakty, wnioski, dowody i prawdziwe dokumenty, które zazwyczaj przedstawiasz, zaczynają coraz mniej tutaj znaczyć."

 

Tym akurat zupełnie się nie przejmuję i tym bardziej będę je wbijać do łbów. Tyle mogę z daleka, stać bezczynnie i się gapić albo pisać pierdoły jak gryzoń z rozdwojeniem jaźni nie mam zamiaru.

Damy radę !

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1432191

Te popierdułki przez nich pisane, takie "niewinne" trollowanie ma nas wyprowadzić z równowagi, ośmieszyć i zdeprecjonować.

Stara ubecka i urbanowska metoda. Można powiedzieć - stara szkoła mazurska.

Tylko my robimy swoje, a od nich wszyscy się odpędzają.

PiS ma już 12% przewagi, a po wczorajszej konsolidacji zgranie jeszcze 8 punktów i wtedy żegnajcie zielone ludziki w mysich kostiumikach.

 

Serdeczności

 

Ps. Już drugi dzień z kolei mam Afrykę w ogrodzie. Kultywuję smaki dzieciństwa i obżeram się agrestem i porzeczkami .

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1432194

"Te popierdułki"... etc. - dokładnie ! Najlepiej traktować to to jak powietrze albo coś czego nie ma.

A'propos - PiS ma już 12% przewagi... Przeczytaj moją interpretację rebusa pod komentarzem Reszki.;);) Myślę, że po tym jak trupy powylatywały ze smoleńskiej szafy to platfonsom będzie jeszcze bardziej spadać. To był chyba... "złoty strzał".

Pozdrawiam.

 

PS. Agrest ? 3 razy przywoziłam krzak z Polski by posadzić, potem znalazłam sadzonki tutaj ale dziad nie chciał rosnąć, usychał choć polewanie miał. To samo z rabarbarem, o rany - kompocik, ciasto, ech ! Pomarzyć. Choć to lato jest raczej umiarkowane w temperaturach, max.30 stopni miewałam. Nie tak jak rok temu czy dwa - po +54 w słońcu. Sahara normalnie była. Zatem nie dość, że chłodne to bardzo mokre - czuję się jak w równikowej dżungli podczas pory deszczowej. Pada i przestaje pod zegarek i tak już od 2-3 tygodni.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1432200

To tak, jak ja w Libanie szukałem koperku, żeby ogórasy zakisić. Nie ten klimat widocznie.

Agrest najprawdopodobniej musi mieć nasze zimy. Porzeczki też. W tym roku wszystko rośnie jak głupie. Tylko chodzę z sekatorem i przycinam.

A mam co, bo ogród mój, ba... park jest właściwiej, to całe sto metrów kwadraowych ;-))))))))))..

............................

Ja też myślę, że to już przełom. I to nie tylko w polszy, ale i Europie Rosja zaczyna w dupę uwierać. Puki było spoko, to putina traktowali, jak małpę z cyrku. Ot, fajna rozrywka. Ale teraz widzą, że zawszony potwór roznosi groźne, turańskie wirusy.

 

Jestem optymistą i te te parę durnych trolli nie spędza mi snu z powiek

 

Uściski

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1432205

Wiesz, ja bym tak na Europę nie liczyła, że ją Rosja zaczyna uwierać. Z resztą Putin ma to w głębokim poważaniu, zwłaszcza po tym gdy Europa zaczęła go straszyć, że co to nie ona, co mu zrobi, sankcje pierdancje, a wyszło z tego pośmiewisko bo pierwsza dała d... Makrela. Ta, która najbardziej się jeżyła. Dlatego Putin dalej będzie robił co chce. Bo kogo ma się bać ? Stracha na wróble ?

Pozdrawiam.

 

PS. Masz racje z tą zimą. Znajoma ma na rancho kilka krzaczorów ale to jest wysoko w górach. Natomiast z pożeczkami nie ma problemu - białe, czerwone, czarne, wiadrami można zbierać.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1432213

Masz rację. Ja na Europę nie liczę, w żadnym wypadku. Może gdyby jeszcze był De Gaulle i Margaret Thatcher.

A jeszcze powiedzmy Reagan w USA.

 

Ech... marzenia.

 

Zdrufko

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1432222

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pixi i Dixi został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Pixi i Dixi

#1432229

Po katastrofie smolenskiej zapanowała "miłość" między Tuskiem i Putinem, a wszystkie politycznie poprawne media wtórowały zachwytom wobec szlachetnych gestów Putina i rosyjskiej władzy. Zachwytom nie było końca. Nawet MAK wzbudzał wielkie uznanie, a pani Kopacz niemal wzruszała się wspaniałą postawą rosyjskich lekarzy, służb, które przesiały całą ziemię na miejscu katastrofy. Nawet oczywiste kłamstwa, manipulacje informacyjne przyjmowano z uznaniem. Tylko ten wstrętny PIS i ciemnogród, a szczególnie A.Macierewicz zarażony rosyjską fobią ośmielał się kwestionować prowadzone śledztwo i podważać wiarygodność tak szlachetnego Putina. Dlatego teoretyczny premier czyli D.Tusk musiał wynająć" eksperta" najwyższej klasy (oczywiście za godziwe wynagrodzenie czyli M.Laska, aby wyjaśniał, piętnował  i wykonywał potrzebne dla potrzeb władzy interpretacje. A dziś.... też ten sam M.Lasek może być bezcenny .....w tępieniu Putina, rosyjskich służb, separatystów na usługach Putina i .....w "obiektywnym" wyjaśnianiu sprawców zestrzelenia samolotu malezyjskich linii lotniczych. Ot jakiej  klasy mamy "eksperta"  może docenią go organizacje międzynarodowe i powołają na przewodniczącego Komisji badań. Zapewne potrafi skutecznie wskazać zalecone wersje wydarzeń i bronić je za wszelką cenę i oczywiście za .... godziwe wynagrodzenie.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1432250

co i jak powinna zrobić w kwestii wyjaśnienia czwartkowej tragedii. Zmęczona już jestem to nie recenzuję, a po prostu wklejam pewien fragment:

"(...)

Zaskakuje również obecna buta premiera Donalda Tuska. Jego wypowiedź jest tak wypruta z realiów działań polskiego rządu, że aż brzmi kabaretowo.

Oburzenie na sprawców tej zbrodni musi się także przekładać na oburzenie wobec tych, którzy wspierają jej sprawców

— mówił Donald Tusk, jakby zapomniał, że to on właśnie i jego rząd przez lata prowadzili promocję tych, którzy przyczynili się do tego zamachu, którzy mają krew ofiar z Ukrainy na rękach.

Szef rządu dalej ciągnął, apelując, że trzeba „przeprowadzić dochodzenie wyjaśniające wszystkie okoliczności tej zbrodni”. Niestety w sprawie smoleńskiej Tusk wiedział wszystko zawczasu… Zgodnie z wytycznymi, jakie Platforma Obywatelska rozsyłała już w dzień tragedii smoleńskiej „zawinili piloci, do ustalenia pozostało kto ich do tego zmusił”.

Tusk zdaje się uznaje, że sprawa tragedii smoleńskiej była znacznie mniej znacząca niż sprawa zamachu na malezyjski samolot…

Rozmawiałem z szefem Rady Europy Hermanem van Rompuyem o koniecznych krokach, jakie powinna podjąć Unia Europejska i będziemy oczekiwali od ministrów spraw zagranicznych, którzy spotkają się w poniedziałek, aby wypracowali stanowisko, którego konsekwencją może będzie także nadzwyczajne posiedzenie Rady Europejskiej

— tłumaczył Tusk, choć w sprawie smoleńskiej do dziś wszelkie próby umiędzynarodowienia śledztwa uważa za przejaw zdrady i oskarżania rządu o morderstwo.

Tusk przekonuje, że „ta tragedia (na Ukrainie – red.) nie może pozostać bez reakcji”. Jednak sam o odpowiedzialności politycznej za sprawę tragedii smoleńskiej ani myśli. Sprawa odpowiedzialności politycznej w Polsce jest w ogóle symboliczna.

Gdy Donald Tusk pełen przejęcia odnosił się do zamachu nad Ukrainą, na Twitterowym profilu Kancelarii Premiera pojawił się wpis:

@premiertusk: nie ma żadnego usprawiedliwienia dla zestrzeliwania samolotów.

Patrząc na to, co rząd robił i mówił ws. smoleńskiej, można odnieść wrażenie, że w Polsce jest sytuacja, która daje takie usprawiedliwienie… Jeśli na pokładzie samolotu, który uległ katastrofie, znajduje się znienawidzony przez ludzi Tuska polityk, nikt o prawdę o tragedii nie będzie kruszył kopii…

P.S.

Ci, którzy jeszcze mają cień wątpliwości, czy weryfikacją tezy o zamachu w Smoleńsku warto zająć się na poważnie powinni obejrzeć zestawienie zdjęć ze Smoleńska oraz z Ukrainy."

http://wpolityce.pl/smolensk/205636-brzoza-mocna-niczym-buk-czy-samolot-...

 

**********

Tak się mądrzy dziś ten nadęty ale zasrany mężyk stanu,  a co mówił rok, dwa, trzy lata temu ? Polecam ten wyciąg z jego wystąpień :

http://wpolityce.pl/polityka/205777-31-rad-premiera-tuska-dla-przywodcow...

 

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1432253

Contesso,

cóż można powiedzieć po przeczytaniu Twojego tekstu ?

 

Jesteś Wspaniała.

Jesteś Naj. Naj Naj.

W każdym

NAJPOZYTYWNIEJSZYM

Tego Słowa znaczeniu.

Każde Twe Słowo TU napisane JEST

PRAWDĄ.

Przyjmij wyrazy szacunku i uznania.

i

Pozdrawiam z daleka

i podkreślam Podkreśleniem Twoim:

 

 

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". Lech Kaczyński

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

 

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1432306

Dzięki za uznanie.

Piszę co widzę i jak widzę. I nie owijając w bawełnę bo to nie ma sensu. Chodzi o to żeby nie Tusk nas wkurzał, a o to żebyśmy my sami się wkurzyli bo lepszej motywacji od tego właśnie do podjęcia jakichkolwiek działań po prostu nie ma.

Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1432369