Obama idzie w ślady Dudy, Kopacz krytykuje

Obrazek użytkownika zuberegg
Świat

Wśród "rozumnych" zapanowało święte oburzenie. W prywatnej rozmowie prezydent Duda powiedział prezydentowi Gauckowi że Polska nie jest państwem sprawiedliwym. Oburzenie było i jest ogromne. Chyba już każdy "rozumny" wygłosił je publicznie, nazwano słowa prezydenta Dudy-donosem na Polskę...

Jednak już dziś okazało się że w jego ślady poszedł prezydent Obama. Zaapelował do światowych przywódców, by zaczęli walczyć ze zmianami klimatu. Podczas wygłaszania tego apelu przyznał-mój kraj miał duży wpływ na negatywne zmiany klimatyczne i podniesienie średnich temperatur. Obama podkreślił jednocześnie, że USA "przyjmują odpowiedzialność" i będą dążyć do rozwiązania tego problemu.pap 1-IX-2015

Przyznać trzeba że prezydent Duda bardzo szybko stał się wzorem dla światowych przywódców. Ba, Obama poszedł nawet dalej, "doniósł" na swój kraj podczas konferencji na której apelował do świata.

Dziś rano premier Kopacz postanowiła skrytykować obu polityków: Nie można w imię wewnętrznych politycznych rozgrywek obrażać własnego kraju i obniżać jego wiarygodności.

Te skandaliczne słowa padły dziś, podczas jej przemówienia na Westerplatte. Kolejny już raz politycy PO uderzają w naszego największego i tak naprawdę JEDYNEGO sojusznika militarnego. Liczę iż Kopacz przeprosi za swoje słowa.

'Rozumnym" przypomnę iż jedynym Polskim politykiem który donosił na swój kraj-po 89 r.-był Bronisław Geremek. Zwołał on konferencję w Brukseli tylko po to by skarżyć się na rząd Polski. Rozumiem iż obecna histeria "rozumnych" oznacza iż Geremek zostaje na stałe usunięty z piedestału. Wszak jego zachowanie było wyjątkowo obrzydliwe. 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

Czy nie mowil ze, bardziej obawial sie Polakow niz Niemcow, a w izraelskim Knesecie - o polskich ciemniakach z prowincji?
Chyba "profesor" tez byl politykiem.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1492040

Jaki profesor, taki polityk...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1492041

zaczyna kompletnie odbierać rozum.

Lecz dla żerującej na Polsce bolszewickiej i kryminalnej mafii oraz odmóżdżonych przez postbolszewickie mass media lemingów - każdy, nawet najbardziej prymitywy argument jest dobry...

Cel tych mafii jest bowiem tylko jeden: "kontrolować społeczeństwo, aby za wszelką cenę utrzymać władzę, byleby dalej rabować pozostałe do zrabowania resztki"!!!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1492057

 Powiedzenie przez prezydenta że „Polska jest krajem niesprawiedliwym” było wręcz koniecznością.
Obecna ekipa rządząca chyba wszystko zrobiła co można było zrobić żeby, Polskę za granicą pokazać jako kraj zaściankowy, gdzie wszelkie fobie to codzienność, że „polskość to nienormalność” .  Promując twórczość, która nas szkalowała, wyrobili za granicą obraz że jedyną, racjonalną i postępową partią polityczną w Polsce jest właśnie PO. Wielkie więc zdziwienie tam za granicą budzą informacje że, nagle Polacy chcą taką „postępową” partię odsunąć od władzy, nie mówiąc już o tym że prezydentem jest ten, co „nie powinien” nim  być.
Trzeba odkłamywać obraz Polski i naszej historii, żeby można było powiedzieć  z podniesionym czołem że, właśnie polskość to jest normalność. Obecnie rządząca ekipa nie zawrzała słusznym gniewem gdy odbierano biednym rodzinom dzieci, ale zawrzała z oburzenia że Beata Szydło przedstawiła projekt ustawy przyznający 500zł. na każde drugie i następne dziecko, twierdząc że to polityczny chwyt wyborczy. Czymże więc ma być polityka jeżeli nie roztropną troską o dobro wspólne a zwłaszcza o najmłodszych i o rodziny, bez których Naród nie może się ostać?
Patrząc na te karygodne zachowania przedstawicieli obecnej władzy, wypowiedź prezydenta Dudy wydaje się aż nazbyt łagodna.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

trzeźwy

#1492105

Swietnie zaobserwowane. Niech teraz ta durnota przeprasza za swoje nieprzemyslane stwierdzenia.  Ale jej zdaniem donosic mozna bylo jak rzadzil  PiS ale jej zdaniem PO to przeciez sama sprawiedliwosc i nieustanny rozwoj Polski wiec jak ktos moze  puszczac w obieg na forum miedzynarodowym, ze jest inacze!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1492117

 jej zdaniem PO to przeciez sama sprawiedliwosc i nieustanny rozwoj Polski wiec jak ktos moze  puszczac w obieg na forum miedzynarodowym, ze jest inacze!

Otóż to:)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1492143