Izrael ma Katza, trzeba to wykorzystać i żądać jasnej izraelskiej deklaracji

Obrazek użytkownika zuberegg
Świat

Pycha kroczy przed upadkiem. Politycy oraz establishment żydowski nauczył się wycierać mordę Polską. Z każdym rokiem skala plucia na nasz kraj, na naszą historie przez środowiska żydowskie rosła. Aż w końcu pojawił się Katz. Katz pomyślał że jako nowy szef MSZ dobrze wypadnie jak też opluje kłamliwie Polskę. Ku jego i jego kolegów z rządu zawiał wiatr i wszytko poleciało w niego...Od dwóch dni politycy izraelscy milczą...Za to nie milczą media w tym kraju....I podają KŁAMSTWO o zniszczonym cmentarzu żydowskim w Świdnicy. To pokazuje jak wielki jest tam opór by powiedzieć zwykłe-przepraszam, kłamałem.

Co więcej Eli Barbur w rozmowie z Michałem Rachoniem ujawnił że Grupa Wyszehradzka miała otworzyć swoje przedstawicielstwo w Jerozolimie. Miało się to stać podczas wizyty szefów państw tej grupy w Izraelu...Powtórzono znów ten sam numer, jaki przećwiczono przy konferencji bliskowschodniej w Warszawie. Polska wtedy tez poszła na rękę państwu żydowskiemu i również przy tej okazji została opluta...

Teraz mamy okazję przestać udawać że deszcz pada, ja oczekuję STANOWCZEJ, TWARDEJ i ZDECYDOWANEJ reakcji naszej dyplomacji. Mamy ZAŻĄDAĆ przeprosić od premiera Netanjahu oraz ministra Katza telewizyjnego wystąpienia w którym przeproszą za rozpowszechnianie kłamstw pod adresem Polski oraz Polaków. 

Dość żydowskich kłamstw o Polsce!! Bez przeprosin telewizyjnych nie odnowimy relacji-taki MUSI być warunek. Tego oczekuję od naszego rządu. Od tego zależy czy nadal będę jego wyborcą. 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

zawiedziony

#1581320

Też uważam, że nasz rząd powinien drążyć temat i być stanowczym do końca ale czy maja na tyle jaj? Obawiam się, ze nie - jeśli by mieli, to bym był zdziwiony i może jeszcze by było nie wszystko stracone jeśli o nich chodzi, a wiec moze jeszcze bym na nich zagłosował kiedyś.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1581337

Też uważam, że nasz rząd powinien drążyć temat i być stanowczym do końca ale czy maja na tyle jaj? 

Teraz po raz pierwszy Izrael jest w pozycji broniącego się. nie trzeba mieć jaj by to wykorzystać. Wystarczy tylko zażądać przeprosić o zaprzestania kłamstw. Oni nie mogą nawet pisnąć teraz:)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1581339

o "szczycie" v2 , ale zbyt wiele wyrazów, uznanych powszechnie za obrazliwe, cisnęło mi się na klawisze. Dzisiaj też się ciśnie, ale się postaram. Obecna sytuacja Polski przypomina ( na własnej skórze przeżyte) ścieżki zdrowia w stanie wojennym. Ten sam styl, ta sama technika ( i z prawej i z lewej granicy, z północy i z południa), tylko wykonanie inne. Bardziej mentalne i zawoalowane. Jakby bardziej " ludzkie". I jakby bardziej rozzuchwaleni poparciem zewnętrznym pogrobowcy okrągłego mebla.. Dajemy się bezkarnie rozgrywać między sobą przez miotającego się sojusznika. Osobista refleksja: ale boli bardziej, bo życie uciekło i nie wyniknęło nic dobrego wewnątrz Polski, z tej szarpaniny z komuchami.Twardo i stanowczo bronić POLSKI!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

yenom

#1581361

Czekajmy  na przeprosiny

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1581404

Czemu ich nie stosować?

1. Wycieczki do obozów zagłady. Obozy sa na terenie Polski, obowiązuje tu nasze prawo: 

- zakaz wjazdu ochrony z bronią palną

- obowiązek korzystania z poskich przewodników po obozach

- wystawy zorganizowane tak że pokazują zarówno żydowskie jak i polskie ofiary

- zwiedzanie zaczynać od sekcji polskiej

- zorganizować w obozach sekcje pokazujące egzekucje na polskich rodzinach które ratował żydów.

Nie podoba się? Zamykamy obozy z powodu remontu bo starocie zagrażają zdrowiu i życiu zwiedzających...

 

2. Można wprowadzić wizy dla obywateli Izraela. Czy jest powód dlaczego nie?

3. Żadnych kontraktów rządowych na ich wyroby i usługi. Zwłaszcza zbrojeniowe. To by naprawdę zabolało.

4. Sfinansować filmy zrobione przez Hollywood. Wystarczy że te filmy pokażą prawdę i nic więcej. Okres 1920, 2-wojna, czasy Stalinizmu. Ale by się zaczęło dziać.

Wszyscy tylko pomstują zamiast proponować rozwiązania. Mamy narzędzia. Wystarczy korzystać.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1581382

Nie trzeba im nic zastawiać, wystarczy że pokazujemy prawdę  

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1581405