Zrobiliście już zapasy ? 13 grudnia już tuż, tuż

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Zrobili już Państwo niezbędne zapasy?

Mąki, wódki, cukru... ja wprawdzie cukru ze względnych zdrowotnych nie używam i zgromadziłem we wrześniu pokaźny zapas miodu, taki niespodziewanie dla samego siebie przewidujący się okazałem, ale cukier jest jednak znacznie tańszy. No i o jakichś słodyczach dla dzieci też warto pamiętać. Nie wiadomo, jak długo ten stan wojenny, co go KOD chce wprowadzić, może potrwać. Warto też pomyśleć o zamontowaniu w domu kominka i nawiązać kontakty z leśnikami i zadbać o ewentualne dostawy drewna opałowego, bo ocieplenie klimatyczne ociepleniem, ale do końca nie można być go pewnym.

Podobno ten pułkownik Maj.., Maz..., Mazguła mu chyba, został jeszcze przez gen. Jaruzelskiego przed śmiercią, Jaruzelskiego oczywiście, namaszczony na przywódcę junty, która ma stanąć na czele ROK – Rady Obrony Koryta. Proszę to wziąć pod uwagę i wytyczyć sobie jakieś w miarę bezpieczne szlaki w drodze do pracy, o ile praca jeszcze będzie, by nie dostać się w krzyżowy ogień w trakcie starć III pokolenia UB z III pokoleniem AK zgrupowanym w oddzialach Obrony Terytorialnej Macierewicza.

O młode dziewki też radzę się zatroszczyć i przygotować im zmyślne schowki i skrytki, w szafach z podwójnymi ściankami na przykład lub w zmyślnie zamaskowanym podpiwniczeniu, bo z partyzantami lub innymi zielonymi ludzikami nigdy nie wiadomo.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

Folksopozycja wyszkolona przez NKWD/KGB w Moskwie sprzedawczyków i zdrajców Polski

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1527313

KODziści riobią hucpę absolutnie nie rozumiejąc jaka rocznice szargają...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1527314

 Witam! Z okazji 35 rocznicy wprowadzenia stanu wojennego odbędą się obchody z udziałem Prezesa PIS Jarosława Kaczyńskiego. Termin 13 grudzień godz.!8.00 Plac Trzech Krzyży w Warszawie.Myślę,że wielu z nas zaszczyci osobiście tę tragiczną rocznicę ku pamięci ofiar stanu wojennego. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1527328