Strzelanie Niepoprawnych do własnej bramki ?

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Poziom agresji i emocjonalności demonstrowany na forum Niepoprawnych, szczególnie po wspólnym wystąieniu premiera Morawieckiego i Netanjahu, zbliża się do poziom demonstrowanego przez różnych lewaków i antyklerykałów na innych portalach.

Można Żydów nie lubić, ale trzeba lubić własny rząd, bo innego, lepszego nie mamy i nie będziemy mieli, a do tego trzeba wziąć pod uwagę, że jest ten rząd pod ostrzełem rozmaitych antypolskich sił i ta agresja i emocjonalność skierowana przez rozmaite środowiska prawicowe doskonale odpowiada siłom lew-lib. Zamiast dążyć do wykazania determinacji i uzyskania pozycji politycznej jaką zdobyli Żydzi, krytycy nie potrafią zachować roztropności i powściągliwości i plują na własny rząd.

Zamiast podejmować dzialania realne, poszerzające wpływ środowisk patriotycznych na społeczeństwo, niektórym się wydaje, że wystarczy wirtualna pyskówka w internecie. A w realu dzieje się tak, że na demonstrację przeciwko próbie prezydenta Adamowicza wprowadzenia ideologii gender w pomorskiej edukacji przychodzi kilkaset osób. Czyżby tylko tylu było katolików w Gdańsku ?.

Pyskówka zamiast realnego intelektualnego bądź materialnego wkładu powiększającego naszą polityczną moc. Taka jest Państwa strategia ?

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:24)

Komentarze

Przede wszystkim zacznijmy od tego, że pisanie "żydów" dużą literą jest błędem ortograficznym, więc ta nadmierna "poprawność" jest zupełnie niepotrzebna i co gorsza, poddaje Pańską "nieomylność"w poważną wątpliwość. To po pierwsze. Po drugie - proszę sobie darować tego typu pseudo wskazówki kogo mam lubić, a kogo nie. Gdy Polska będzie miała swój własny rząd to wtedy go polubię, a póki co ta parchata zbieranina budzi we mnie jedynie skrajne obrzydzenie. Co do jednego zgoda, a mianowicie wy lepszego nie macie i nie będziecie mieli.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-5
#1566987

Polacy pisani są przez duże P i podobnie z ludźmi narodowości żydowskiej, poczas gdy ludzi wyznawców religii mojższeszowej piszemy z małej litery. I tyle. A w polityce trzeba wykazywać realizm, w przeciwnym razie.pozostanie Pan i tacy jak Pan z pustymi rękami i opuszczonymi gaciami. Trzeba się uczyć, całe zycie.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-7
#1566993

Nie mam zamiaru wdawać się w niepotrzebną dyskusję, ponieważ przy tak skrajnie odmiennych poglądach akurat na tą kwestię jest ona po prostu bezcelowa. Mijający czas uświadomi Panu i takim jak Pan, że to my mieliśmy rację. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Realizm w przypadku tego (nie)rządu to pozycja na kolanach przed żydowskim okupantem! Czy tak wg. Pana powinna wyglądać polska strategia? Nie musi pan odpowiadać. Pozdrawiam.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-3
#1566995

Drogi Panie, nie ucz ojca dzieci robić. Brałem  aktywny udział w działalności opozycji antykomunistycznej od r.1980, ze wszystkimi przynależnymi tej działalności szykanami, a także obserwowałem działalność całej opozycji  z bliska. I stawiam dolary przeciwko kasztanom,że  mam w tej dziedzinie większe kompetencje niż Pan, bo wiem o czym mówię i trzymam się z daleka od myślenia życzeniowego. Procesy społeczne a także procesy globalizacyjne mają swoją dynamikę i trzeba mieć w tej materii właściwe rozeznanie, bez ulegania wpływom motywacji życzeniowych i utopijnych. Tę działkę proszę zostawić lewactwu.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-8
#1567031

Czy mi się tylko wydaje czy to może Pan dał się ponieść emocjom? Owszem, z racji różnicy wieku ma Pan zapewne większe doświadczenie w tej opisanej dziedzinie i nawet by mi przez myśl nie przeszło, aby to negować. Wręcz przeciwnie - szacunek. Tyle tylko, że słowo klucz w tym wypadku to właściwe rozeznanie i lepiej zostańmy przy swoim. Czasem nawet najlepszym zdarza się bzdury pisać.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-3
#1567040

slowo zyd z duzej litery mowiac ze Polacy tez pisze sie z duzej litery .Mial by racje gdyby apisal ze Izraelita pisze sie z duzej litery ale ludzi pochodzenia zydowskiego to znaczy potomkow zydow ktorych religia byl Judaizm nie mozna nazywac z duzej litery.Gdzie jest albo bylo panstwo zydoskie o tej nazwie ?Tak ze wchodzenie w 4 litery zydom bez mydla poprzez niepoprawne pisanie slowa zyd z duzej litery swiadczy jednoznacznie o tym kto tak pisze i jeszcze tego glupio broni

W USA mieszkaja tam urodzeni  potomkowie katolikow z Polski czy ich tez napisze autor jako Katolicy z duzej litery? bo przeciez ich nie nazywa sie Polakami.A Polonusami nazywa sie emigrantow z Polski osiadlych np.w USA kultywujacych nasza kulture.Potocznie prztjeto uzywac nazwy zyd potomkow zydow wyznawcow judaizmu ,ktorzy ani nie sa religijni ani nie kultywuja kultury swoich przodkow .

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-3
#1567049

Drogi Panie, nie jestem wprawdzie polonistą, ale wiem tyle, że nazwy narodowości pisze się z dużej litery, natomiast nazwy wyznawców religgi pisze się z małej.

Czy Pana aż tak opętało,że swoim prywatnym emocjom będziesz Pan podporządkowywał polską kulturę?

W Polsce żyją Polacy i katolicy, a w Izraelu Żydzi/Izraelczycy i żydzi.

Czy Niepoprawni przeistaczają się w portal lewacki, w którym dominują emocje ? Jeżeli pisze się komentarze muszą one przestrzegać racjonalnych reguł logiki i  merytoryki. Dawać upust emocjom  na klawiaturze, to paranoja.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4
#1567132

Kto to są "Wy"?

A ty kim  jesteś typie spod ciemnej gwiazdy? Przedstaw się!!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

Jerzy Zerbe

#1567068

Sądziłem, że piszę w dość prosty i czytelny sposób. "Wy" to...wy, ale jeśli Ty, typie nie jesteś "wy" to nie bierz tego aż tak bardzo do siebie. I nie "wykrzyknikuj" mi się tutaj za bardzo, bo to mnie stresuje :-) Tyle, co w opisie musi ci na razie wystarczyć. Nie jestem spod ciemnej gwiazdy, wręcz przeciwnie - spod tej Najjaśniejszej :-). Pozdrawiam.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3
#1567075

Potrafią naginać fakty i wyłapują te rzeczy które im przydają się w walce z PIS-em. Potem ulepią zlepek bzdur,które niby potwierdzi aŁtorytet Braun, Michalkiewicz czy jakiś inny palant.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-6
#1567019

Nie mam nic przeciwko innym opiniom, nawet ostrym. Warunek jest jednak taki,że muszą być pozbawione emocji i skonstruowane według racjonalnego, transparentnego algorytmu, z jasno postawionymi założeniami. Wtedy można dyskutować, bo z emocjami dyskutować się nie da..

Bo na razie sytuacja wygląda tak: tamten rząd nam się nie podobał, ten się nie podoba, więć teraz na nich się wypnę, bo oni wszyscy tacy sami i nic nie muszę robić, bo przeciwko nim nic nie poradzę. Chiitry symetryzm.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5
#1567032

Odpowiem panu całkowicie bez emocji - jesteś pan zwykła srala mądrala.
Poucza pan ciągle wszystkich i nagina do swojej, jedynie słusznej, wersji wydarzeń i ich oceny.

Jest pan niespełnionym Jezuitą czy może niedobitym politrukiem ze starej dobrej, bolszewickiej szkoły?
Niech pan mi podpowie bo nie chce mi się zgadywać.

PS. Jozio też z tej samej bandy co pan?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5

M.I.Onuckina

#1567043

Jesteś Pani mądra - jak Salomona gacie.

Bardzo mi się podoba" ten "nowy styl", zapewne z dobrej, sowieckiej szkoły, który właśnie, dzięki podobnym Pani trollom - zaczyna panować na Niepoprawnych. I co - już nie ma Pani nic lepszego do roboty, tylko - leżąc tyłkiem do góry - obrażać tych, którzy ośmielą się prezentować inne zdanie aniżeli popularna "mądrość etapu"? Bo o "niedobitych politrukach ze starej, dobrej, bolszewickiej szkoły" wie Pani zapewne więcej, niż wszyscy pozostali, obecni tu, blogerzy. Nawet zgadywać nie trzeba. Może jedynie o odznakach  - GTO?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1567157

Nich pani leży sobie z tymi obwisłymi cycami do góry, tam w Danii i doopy Polakom nie zawraca.
Dotarło?

Jak będzie trzeba pani jeszcze coś wytłumaczyć to służę dobrą radą.

PS. Pani z tego samego "holokauściku" co Eli Łabądź vel Barbur? To by dużo tłumaczyło :)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

M.I.Onuckina

#1567160

Zgłaszam naruszenie, a jeśli nie pomoże - to oświadczam, że nie ma miejsca dla onuc na tym blogu.

EOT

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1567163

Czego Pani się spodziewa po "spadku" z przemarszu 

Jeszcze dzień i zapomnimy o nim

on wie i chce jeszcze "zaistniec"

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4
#1567164

Już udał się pan na konsultacje do świni z Gdyni?
I co powiedziała ta świnia?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

M.I.Onuckina

#1567171

A może nie ma już miejsca dla tarnawskich?
Też będę zgłaszała pani chamskie wycieczki wobec mnie.

Ja pani nie zaczepiam, jest pani dla mnie nieistotnym pryszczem na tym portalu.
Ale po co pani mnie atakuje? Nie chcę z panią w ogóle konwersować i niech tak zostanie.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

M.I.Onuckina

#1567169

Tak banderowską swołocz juz nic nie odpowie -  szkoda

Jaro walczył, Jaro padł

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1567293

Cytuję: „Poziom agresji i emocjonalności demonstrowany na forum Niepoprawnych, szczególnie po wspólnym wystąieniu premiera Morawieckiego i Netanjahu, zbliża się do poziom demonstrowanego przez różnych lewaków i antyklerykałów na innych portalach.”

Przypomnę na wstępie  wypowiedź pana Patryka Jakiego:

Patryk Jaki@PatrykJaki

To ten przepis wywołał histerie w izraelskich mediach. Izraela sam od lat penalizuje podobne określenia. To Polska nie może zrobić tego samego?
RT #GermanDeathCamps !

20:33 - 27 sty 2018

Patryk Jaki@PatrykJaki

Absurdalne zarzuty izraelskiej prasy:
- Działalność naukowa nie będzie penalizowana (patrz niżej)
- Ustawa mówi o zbrodniach niemieckich przypisywanych narodowi (a nie poszczególnym ludziom)
- Ustawa wprost odwołuje się do prawa UE obowiązującego od 2008 r(!)#GermanDeathCamps

22:45 - 27 sty 2018

*

Ni z gruszki, ni z pietruszki zwołany w trybie nagłym sejm w tempie ekspresowym, jednomyślnie kończy spór między Polską i Izraelem. Było to możliwe dzięki serii tajnych spotkań - m.in. w siedzibie Mosadu i w Wiedniu - ujawnia izraelski Kanał 10. Stacja poinformowała również, że historycy z Izraela konsultowali oświadczenie premiera Mateusza Morawieckiego po zmianie ustawy o IPN.

Kluczowe spotkanie odbyło się też w ośrodku izraelskiego wywiadu w Giliot na północ od Tel Awiwu. Do informacji o spotkaniach przedstawicieli obu państw dotarł dziennikarz Kanału 10 Barak Ravid.

https://wiadomosci.wp.pl/spotkanie-w-siedzibie-mosadu-kulisy-rozmow-z-iz...

Skoro polski rząd spotyka się w podejrzanych lupanarach z tymi, którzy w styczniu pluli nam w twarz, skoro polską jurysdykcją steruje Izrael i USA to nie ma tu mowy o jakiejkolwiek SUWERENNOŚCI państwa polskiego.

To pan, panie zetjot, tu pyszczy i imputuje Polakom agresję, emocjonalność, sugeruje lewactwo, antyklerykalizm, pyskówki w Internecie tudzież inne niewygodne działania, niewygodne dla pejsatych! Pan mi  nie dyktuj jaki rząd mam lubić lub nie lubić! Rząd ma być polski, przyjazny dla obywatela, dbać o Polskę i Naród polski!

Głupoty kolejne pan napisałeś o analogii pisania Polak i żyd dużymi literami! Może i pan umie dzieci robić, korzystać z wuja Google i uprawiać poletko czarnej propagandy! Natomiast co do pańskiej działalności w opozycji to kto tam pana wie? Akta popalono, duplikatów dla ściemnienia natworzono… Po 30 latach upadł nimb zażydzonego w 95 % Okrągłego Stołu, ujawnia się kolejnych agentów, odziera z szat zdrajców i takich różnych, różnistych cieńkich Bolków jak p*n! Pana komentarze emanują chazarską emocją i są skonstruowane bez racjonalnego, transparentnego algorytmu. Pańskie lisie założenia i tezy są czytelne bo taki z pana „srala_mądrala” !!!

PS

Pamiętaj, zetjot, iż Polacy nie gęsi i swój rozum mają!

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-4

casium

#1567052

Od prowadzenia polskiej polityki jest polski rząd, który wybieramy co czetry lata.

Ja nie jestem od prowadzenia polityki bo oznaczałoby to dublowanie wysiłku, czyli stratę forsy i czasu. Od tego mam reprezentantów.

Ja nie jestem nawet żaden wujek dobra rada, żeby dawać rzadowi dobre rady, bo nie mam dostępu do poufnych i mniej poufnych informacji. Wręcz przeciwnie byłbym zaniepokojony gdyby takie moje rady rząd przyjmował, więc ich nie udzielam.

Ja jestem blogerem-amatorem, który stara się, zamiast interwniować rano i wieczorem w polską rządową politykę, opisywać procesy społeczno-polityczne i je interpretować, bo akurat do informacji jakie są potrzebne w tym względzie, mam dostęp.

I to samo doradzam kolegom i koleżankom z Nieporawnych, by nie zastępowali rządu i nie popadali w urojenia i uroszczenia oraz emocjonaną bieżączkę polityczną w trybie on-line, bo to grozi ośmieszeniem.

Znaj proporcją, Mocium Panie. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5
#1567137

Na tym blogu, parę dni temu, bloger Leopold wyjaśniał "jak krowie na rowie" na czym polega "siła argumentów" Izraela wobec praktycznie wszystkich państw Świata. Najkrócej - na przejęciu banków i finansów światowych oraz realnej możliwości  blokowania kont bankowych każdego (no prawie) kraju. My także jesteśmy wśród tych, których Izrael trzyma na krótkiej smyczy. Żadna pociecha, że jest tam Ameryka, Niemcy, Francja i inne "potęgi". Nie ma natomiast Chin, więc kto wie, może -  odrzuciwszy skrupuły moralne - będziemy na przyszłość "negocjować" przeniesienie naszych aktywów do Chin? 

A sugestie odnośnie "przeszłości" blogera zetjot - nie podobają mi się - choćby z racji ich "pomówieniowego" charakteru. Przypomnę, że wielokrotnie różni blogerzy (słusznie) domagali się na blogu dyskusji merytorycznej a nie ad-personalnej. Potem - pojawia się bloger Onuckina, używa argumentów ad personam i natychmiast znajduje chętnych naśladowców, którzy nawet nie próbują odnieść się do meritum.

Ceniłam Panią, dotychczas - właśnie za "merytoryczność". I nie chciałabym zmienić zdania.

Gdy miałam/mam zastrzeżenia - zanim "dojdę" do etapu "ataku personalnego" staram się wyartykułować moje zastrzeżenia i opinie.

Serdecznie pozdrawiam,

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1567159

Sprowokował mnie jeden z komentatorów odsyłając do Pani komentarza, więc powtórzę swoją opinię w sposób bardziej konkretny, bo do Pani nie docierają pewne rzeczy. Otóż nie interesują mnie Pani dywagacje na temat wyrwanych z szerszego kontekstu i powiązań wydarzeń politycznych. Dane wydarzenie samo w sobie można interpretować na różne sposoby.

Pokażę teraz sposób Pani:

Wyrwane z kontekstu wydarzenie obudowuje Pani onucami, w nawiazaniu do jednej z komentatorek, emocjonalnymi - chazarowie, cienkie Bolki, itd i ten tłok epitetów ma sprawić wrażenie,że Pani się stara rzeczowo, merytorycznie i patriotycznie interpretować owo wydarzenie.

Ja takiego badziewia, droga Pani, nie kupuję, ja wymagam opisania całego procesy politycznego, do którego Pani psim obowiązkiem, tu daję wyraz emocjom analitycznym, jest wstawić to opisywane wydarzonko polityczne i dopiero wtedy je, w świetle owego procesu, interpretować. Taka jest właściwa metodologia.

Musi też Pani zadać sobie i innym komentatorom pytanie -  jaki jest cel komentowania tu na portalu wydarzeń politycznych ?

Celu praktycznego nie widzę, bo w ten sposób powiększenia naszej wiedzy nie osiągnie Pani. Osiągnie Pani tylkowzrost poziomu emocji i wykluczenie rozumu. Mogę za to dopuścić myśl, że chce pani wywołać chaos, wprowadzając chaos do komentowania, a w mętnej wodzie łatwiej łowić ryby. Jednak aż tak podejrzliwy nie jestem i sądzę, że padła Pani ofiarą typowej choroby internetowej zwanej bieżączką polityczno-emocjonalną.

Mam do czynienia z polemistami ze strony lewackiej i u nich widać tę metodolohgię w czystej postaci - tam są czyste emocje wywołane traumami psychicznymi i niemożliwoscią realizacji swoich zachcianek. U Pani do głosu dochodzi brak metodologii plus zniecierpliwienie długością trwania procesów polityczno-społecznych plus owa internetowa bieżączka, co razem bardzo zbliża się do myślenia utopijnego właściwego lewactwu.

Na tym poprzestanę, bo nie mam zamiaru wzmagać poziomu emocjonalności na portalu.Dodam tylko,że celem komentowania powinno być przedstawienie zbioru czynników występujących w procesie politycznym i wyjaśnienie jak one kształtują politykę i ewentualnie, na tym tle, zinterpretować miejsce danego wydarzenia. Nie da się tego celu osiągnąć w ramach bieżączki politycznej i interpretowania każdego wydarzenia osobno, w oderwaniu od pełnego procesu i pełnego kontekstu.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1567253

Ja bym go lubił, jak on by był nasz...

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1567056

To trzeba się chyba jak zetjot, Jozio i inni z Netanhuyem na łby pozamieniać.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4
#1567066

Do tych samobójów dorzuć i Antoniego Macierewicza, bo i On odważył się mieć inne zdanie  niż Ty.

On także musiał się z Netanhuyem na łby pozamieniać.

A więc mamy kolejnego agenta Izraela , długo się maskował, oj długo

Mam nadzieję, że porozumienie polsko-izraelskie stanie się determinantem dla działań rządu polskiego, ale także wszystkich twórców, wszystkich polskich obywateli, by pokazać wielkość narodu polskiego. Wtedy na pewno ten kompromis będzie nie kompromisem, ale wielkim zwycięstwem prawdy i Polski – mówił w czwartek na antenie TV Trwam w cotygodniowym felietonie „Głos Polski” były minister obrony narodowej Antoni Macierewicz.

Porozumienie polsko-izraelskie jest bardzo istotne, ponieważ przez dziesięciolecia starano się polski naród wręcz obarczyć winą za Holokaust, tymczasem najbardziej ucierpieliśmy w czasie II wojny światowej – podkreślił Antoni Macierewicz.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6
#1567076

Ten człowiek, jak tysiące innych w Polsce, ma jedną obsesję - ROSJA i agenci Kremla - co zacieśnia jego perspektywę niebezpiecznie wąsko. Nie powiem, jak nikt inny, położył wiekie zasługi w zwalczaniu bolszewizmu, i taka obsesja mogłaby być pożyteczną, gdyby on był tylko jakimś dyrektorem departamentu Wschód. Ale to na miłość boską były Minister obrony, w czasie gdy Polska przecież jest od lat rozszarpywana z wielu stron, a "lekceważenie" oczywistego niebezpieczeństwa żydowskiej chucpy jest u niego żenujące. Tak samo jak i u Ciebie Jozio, o czym świadczy zaliczenie Stanisława Michalkiewicza do grona palantów.
Zacytuj mi jedną wypowiedź Macierewicza z statnich 30 lat w obronie naszych ojców i praojców oskarżanych przez żydów o niedokonane zbrodnie. Widzisz, a Michalkiewicz i "inne palanty" grzmią o tym od lat.
No więc mamy tu do czynienia z "inną czynnością", od jakiej odżegnywał się podobno minister Radek. Gdzie tu mowa o jakiejkolwiek godności, kiedy zamiast ruskich przecwelują nas żydzi pod czujnym okiem USA i może nawet bezpośrednim nadzorem pana Macierewicza?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4
#1567094

Przecież Macierewicz to rzyt !!!!   i mason

Oczywiście od dziś, skoro tak piszesz

Że też i ja na to nie wpadłem

Jaka szkoda

 

 

A teraz biegiem do kuchni i zamknij lodówkę

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5
#1567095

Twierdzę tylko, że bez cienia sprzeciwu służy w jednej drużynie z szebesgojami i żydosolidarnością gangsterom zza wielkiej wody, którym nie w smak, by w tym kraju Polacy rządzili się sami. A to, czy świadomie czy nie i ewentualnie z jakich pobudek, to nie ma znaczenia - ucierpimy na tym wszyscy.

No chyba, że ty też jakoś na tym masz obiecane skorzystać

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3
#1567097

Po tych paru komentarzach, które tu się pojawiły dodać muszę, że podtrzymują swoje opinie, a nawet je wzmacniam. Niektórzy komentatorzy tak się zaplątali i zakałapućkali w swoich emocjach i zapatrywaniach, że niedługoi zapewne znajdą sobie miejsce  w ugrupowaniu Palikot - Bis.

Tu warto przypomnieć moje tezy o systemie medialnym, któy wywiera szkodliwy wpływ na umysły odbiorców.

Polityka to dzialalność długofalowa i głupotą jest interpretwoanie wydarzeń politycznych na bieżąco.

Zjawiska polityczne interpretujemy w peerspektywie długofalowej i w kontekście w jakim występują, czyli oprócz samych wydarzeń musimy interpretwoać wydarzenia potencjalnie powiązane.

Nie zapominamy że media obecne działają w natychmiastowym trybie on-line co jest niekompatybilne z procesami społeczno-politycznymi i wywiera destruktywny wpływ na politykę, wpływając źle na polityków jak i na samych interpretatorów.

Tak więc niezbędna jest dyscyplina, powściągliwość, racjonalność i znajomość tematu.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5
#1567138

Po tych paru komentarzach, które tu się pojawiły dodać muszę, że podtrzymują swoje opinie, a nawet je wzmacniam. Niektórzy komentatorzy tak się zaplątali i zakałapućkali w swoich emocjach i zapatrywaniach, że niedługoi zapewne znajdą sobie miejsce  w ugrupowaniu Palikot - Bis.

Tu warto przypomnieć moje tezy o systemie medialnym, któy wywiera szkodliwy wpływ na umysły odbiorców.

Polityka to dzialalność długofalowa i głupotą jest interpretwoanie wydarzeń politycznych na bieżąco.

Zjawiska polityczne interpretujemy w peerspektywie długofalowej i w kontekście w jakim występują, czyli oprócz samych wydarzeń musimy interpretwoać wydarzenia potencjalnie powiązane.

Nie zapominamy że media obecne działają w natychmiastowym trybie on-line co jest niekompatybilne z procesami społeczno-politycznymi i wywiera destruktywny wpływ na politykę, wpływając źle na polityków jak i na samych interpretatorów.

Tak więc niezbędna jest dyscyplina, powściągliwość, racjonalność i znajomość tematu.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5
#1567139

Niech pan nie pitoli, pliiiiissss....

Srala mądrala pan jesteś i tyle.

PS. To jak? Zbłąkany Jezuita czy nie dobity, bolszewicki politruk?
Ciekawa jestem.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

M.I.Onuckina

#1567155

za powtórzony, kolejny obraźliwy tekst!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1567173

A wie pani gdzie ja mam te minusy?

Dla mnie jest pani nic nie znaczącym pryszczem na tym portalu.
Nie chcę z panią rozmawiać i niech mnie pani nie zaczepia bo będę zgłaszała stalking do Administracji.
Ja panią skrzętnie omijam i oczekuję tego samego.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

M.I.Onuckina

#1567174

Media elektroniczne, a szczególnie internet ujawniają, wbrew intencjom uzytkowników, natychmiast ich postawy i mentalność. Pycha, popędliwość i ignorancję. któlują, a są to cechy z natury rzeczy lewackie i sprzeczne z etosem konserwatywnym, który preferuję I będę to, z racji kompetencji zawodowych i politycznych, nieodmienni wytykał winowajcom, więc proszę nie liczyć na taryfę ulgową.

Jak nie potrafisz, nie pchaj się na afisz. Nie ma przymusu komentowania w trybie umysłowefgo rozwolnienia.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1567238