Skorpion i SKOKi

Obrazek użytkownika zetjot
Blog
Pamiętacie Państwo tego skorpiona z anegdoty, co to nie mógł się powstrzymać przed ukłuciem transportującej go na drugą stronę wody żaby, choć to oznaczało samobjstwo ? Otóż wygląda na to, że Plaforma ma naturę takiego skorpiona. Ona też nie może się powstrzymać, żeby nie zaszkodzić.
 
Tym razem padło na SKOKi, w których parę milionów obywateli ma pieniądze. Zamiast chuchać i dmuchać na te spółdzielnie pomnażające krajowy kapitał, zamiast sprzyjać ich rozwojowi, Platforma usiłuje im szkodzić. Już raz próbowano, w Wołominie, przy pomocy ludzi pochodzących ze WSI, rozłożyć je od środka, a to, że mimo iż Kasa Krajowa informowała nadzór finsnsowy o nieprawidłowościach, nie podjęto kroków zapobiegawczych, świadczy przeciwko rządowi.
 
Ofiarą skorpiona padło też kilkaset tysięcy osób chętnych do pobrania kredytów frankowych - potraktowano je jako frajerów, na których można zrobić świetny interes.
 
Teraz, w trakcie kampanii wyborczej pojawiła się w Platformie kolejna pokusa by zaszkodzić obywatelom i uderzyć we wiarygodność SKOKów, bo to pewnie lud pisowski trzyma tam kasę. Tego skoripiona należy jak naszybciej zatłuc, czym popadnie, bo nikt nie jest bezpieczny.
 
Zachowania Platformy nie da się z niczym porównać w historii świata. Nie da się jej porównać z Hilerem, bo ten, do pewnego momentu, dbał o interesy Niemców. Jedyne zasadne porównanie to porównanie do Sowietów i Stalina, bo oni szkodzili wszystkim bez wyjątku. Nie da się ukryć, że nasuwa to podejrzenia o diaboliczność.
Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:9)

Komentarze

Nie można PO traktować jak partii polskiej. To po prostu gromada antypolskich złodziei i przestępców, którzy przehandlowali sumienia i zasady za kasę od obcych. Dlatego niszczą SKOK-i bo sa polskie...ich nie ma co reedukować tylko zastanowić sie czy w kk nie przywrócic kary śmierci...?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1488701

Tak to WSI otrzymało POlecenie -zniszczenia SKOK-ów..

No i powstał "wzorcowy" SKOK- Wołomin..-też.. Jednak aby WSI mogło działać -rozwinięto nad nim parasol ochronny -WŁADZY.. Ustawy o SKOK-ach..WŁADZY takowy zapewniały. Od tej - negowanej przez śp Lecha Kaczyńskiego aż po ostatnią. chodziło o objecie nadzorem finansowym SKOK-ów przez KNF... SKOK-i informowały o nieprawidłowościach w oddziale Wołomin ale KNF przez trzy lata nie reagował..w ramach ochrony.. to trochę tak jakby niegrzeczna latorośl została objęta nadzorem kuratora a rodzic owego poinformował o dziwnych znajomościach koleżeńskich i tenże kurator nie zareagował.

Jednak po czasie jakimś w kontekście negatywnych konsekwencji wynikających z tych znajomości , zarzucił rodzicom bierność.. Cóż to KNF-owi przeszkadzało aby zainteresować się SKOK-iem Wołomin?

Co to takiego mogło być?

inną rzeczą jest skład osobowy Komisji Nadzoru Finansowego..i tak bankierzy kontrolują -kolegów bankierów..żeby jaj nie było ..przez przypadek. Obywatel Szczurek w randze ministra i to - jednego z ważniejszych ministerstw.. określił SKOK-i mianem -piramidy finansowej!!

! Uczynił tak bez niezbędnej argumentacji!!!!

Natomiast , tenże sam minister Szczurek musiał wiedzieć

o pożyczce jaką WŁADZA zaciągnęła w ostatnich dniach wys 912,7 mld euro..

dotychczasowe zadłużenie III RP wynosi bilion euro..a inni twierdzą , że parę bilionów!!!

Towarzysz Gierek zostawił dług wys 42,3 mld dolarów - na rok 1989..

Na spłacenie Gierkowego czytaj PRL-u długu potrzeba było 30 lat!!!!

ile POKOLEŃ będziemy spłacać dług III RP? 300 lat 500 lat? Oto mamy banki ..i zadłużonych w nich gojów ...

Ttak , tak.

.to już nie CYSORZ..jak śpiewał Chyła , ma klawe życie..ale BANKIER..

. h...d..i kamieni KUPA...

Oto dopalacze.. wybuchła "plaga dopalaczy..a to pomimo najlepszej ustawy w całej UE /jak twierdzi Kopacz/ wypalaniu żelazem dopalaczy przez Tuska..

Mamy numer na wypadek EPIDEMII.. zagrożenia ...powodzi i innych nieszczęść.. a tu około / danych brak w obiegu publicznym/ około 1000 osób zatruło się dopalaczami .

ŹRÓDŁO ich producent jest do dziś -nieznany !!!!!

NIKT nie wie -skąd one wypłynęły ..znaczy informacji PODSTAWOWEJ..nikt!

Przez PONAD MIESIĄC ekspansji dopalaczy policja , służby nie potrafiła zablokować skutecznie ich rozprzestrzeniania..I tak jest do dziś!!!

Jak to możliwe , że państwo jest bezradne na dystrybucję substancji TRUJĄCEJ?

Przecież ofiary tychże "mocarzy" czy innych dopalaczy powinni w pozwie zbiorowym pozwać III RP za brak zdecydowanych działań Wczoraj umarła KOLEJNA ofiara dopalaczy!

ŚMIERĆ ..sprzedawana jest za 5 złotych!!! Skąd ta cena?

Toż to, tak, jakby KOMUŚ zależało na zainfekowaniu jak największej liczny ludzi!!!!

Z jednej strony bezsilność władz..sprzyja rozprzestrzenianiu się tej tragedii z drugiej DZIWNA cena..

to wszystko dzieje się w czasie KAMPANII WYBORCZEJ ..i co?

W kraju normalnym już same dopalacze..uczyniłyby z PO i PSL-u przegranych.

Ale były minister zdrowia a teraz premier..nic sobie z tego nie robi.. PAŃSTWO ZADZIAŁAŁO..powie..

Ileś tam tysięcy podsłuchów ..kamer i innego tałatajstwa permanentnie szpieguje społeczeństwo..I co?

Widać; motywy inwigilacji są inne ..

. Przecież JUŻ PO DNIACH PARU w mediach w tym TV radiu prasie powinny pojawić się komunikaty -przestrzegające społeczeństwie o zagrożeniu ich życia i zdrowia..

Czemu władza tego nie robi?

jest idiotyzmem przypisywanie zagranicy UE czy Chiny/ produkcji tychże dopalaczy.. bowiem NIGDZIE z wyjątkiem POLSKI nie ma przypadków z "mocarzem"..

postawie karkołomne pytanie.;

-.zawsze jak państwo jest bezsilne...jak-  nie może , choć - mogłoby ...

zawsze , za każdym razem za tym kryje się WSI.. analogicznie jak w SKOK-u Wołomin..

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

poko

#1488708