Polacy nie gęsi i swój jezyk mają ?

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

https://fakty.interia.pl/swiat/news-bbc-mobbing-w-amnesty-international-...

Pycha została wreszcie ukarana, ale zajrzyjmy na lokalne, równie zabałaganione, podwórko. 

Polacy podobno nie gęsi i swój język mają. 

A skoro mają swój język, to mają i swoją kulturę. a własnego dorobku kulturowego, jak każdego dorobku, należy bronić. Mówi się: "bronić jak niepodległości" i dorobek ten stanowi niezbywalny element tej niepodległości.Więc kijem tego, co nie pilnuje swego..

Nie rozumiem w związku z tym, dlaczego funkcję szefowej Amnesty International Polska pełni jakaś Serbka. Żeby było śmieszniej, to ta Serbka zadeklarowała, osobiście coś takiego wyprodukowała, że przyjechała do Polski, bo w Serbii jej nie pozwalają. Biedactwo, w Serbii jej nie pozwalają krytykować rządu. Straszna ta Serbia jakaś, żeby dziewczynie nie pozwalać, pewnie rządżą nią jacyś mizogini, patriarchalne potwory. 

Te lewackie, pseudoeuropejskie instytycje, pasożytujące na państwowych dotacjach i zajmujące się wydumanymi kwestiami w europejskim ciepełku to szczyt absurdu. Zastanawiam się, kiedy młode polskie pokolenie weźmie się do roboty i pogoni to tałatajsto precz. Mnie w tym wieku, Państwo wybaczą, już nie wypada. Przypominam, że zmarnowane okazje potem się mszczą okrutnie. 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)