Petru apeluje o bratnią pomoc - Springer Verlag jej udziela

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Petru popełnia zbrodnię stanu, a wy co na to ? Udajecie, że deszcz pada? Powiecie znowu – Polacy nic się nie stało, nic się nie stało ? Jaj nie macie?

Petru, jako członek sejmu ma wyraźnie sformatowane uprawnienia by zwracać się bezpośrednio lub przy pomocy apeli do kolegów posłów w Sejmie oraz do wyborców. Żadnych formalnych uprawnień do kontaktów z obcymi nie posiada.

Jeżeli mu ta rola nie odpowiada, to powinien złożyć mandat. Tymczaem on popełnił zbrodnię stanu I powinien ponieść konsekwencje - w tej sytuacji ma wybór – albo banicja albo latarnia. Bądźmy poważni i nie dajmy się traktować jak barany.

W tej materii trudno liczyć na PIS, który traktuje platfusów i nowośmiesznych z przyzwyczajenia jak element parlamentarnego folkloru, jak kabaret dostarczający im punktów politycznych, ale ja nie jestem taki wyrozumiały.

Zamiast wypisywania durnot i aktywności wirtualnej, blogerzy s24 powinni urządzić manifestację przed Sejmem i nie dopuścić Petru na obrady. Czas postawić szlaban.

Petru zgłosił zapotrzebowanie do obcych by mu pomogli modelować nasz styl życia. I zaraz znalazł się chętny gotowy zareagować na apel - oto szef wydawnictwa Springera wydaje dyspozycję polityczne dla dziennikarzy piszących w gazetach należących do tej korporacji i w ten sposób chce modelować nasz dostęp do informacji. Całe wydawnictwo powinno być natychmiast w trybie karnym znacjonalizowane i zlicytowane. Koniec z traktowaniem Polski jak kolonii.  

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

Działając w myśl światłego apelu  "nie palcie komitetów - zakładajcie swoje", obok SDP zdominowanego przez "komuchów" założono SDRP. Teraz "resortowe dzieci" zakładają "Towarzystwo Dziennikarskie" i przepraszają Niemców. To mi przypomina Japonię. Jak ? Kiedyś był tam jeden Greenpeace, obecnie, kiedy koncerny energetyczne pozakładały własne, popierające energetykę jądrową "Greenpeac'y" - obywatele pozakładali własne. Skutek? Dziewięć z jedenastu jest przeciwnikami energii jądrowej. Prawdopodobnie, czeka nas to samo. Stowarzyszenie Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej - to za mało. Brak reakcji świadczy o tym.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

#1535283

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)

#1535310

Petru to przegraniec i odpad polityczne, z niego ani ekonomista ani polityk , to osobnik nie wykształcony bez honoru i podstaw moralnych , to zwykły kapuś i donosiciel śc...wo polityczne

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1535317