O nawiedzonych i strzelaniu w stopę

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Ponieważ okazuje się,że tu na portalu pojawiają się ewidentnie nawiedzeni, więc postanowiłem wziąć ich na widelec. Tacy ludzie bardziej szkodzą swoimi dywagacjami opartymi na emocjach zamiast na znawstweie materii niż posuwają rozważania do przodu.

Jak oni działają? Otóż mam zainteresowaną i dość dobrze zorientowaną w polityce siostrę, która parę dni temu po wybuchu afery z Izraelem donosi mi o jakimś artykule w izraelskiej gazecie "Maariv" na temat żydowskich oprawców z Katynia, który jej podrzuciła jakaś przyjaciółka. Trochę jednak o tych oprawcach słyszałem, ale nie kojarzyłem nazwisk z Żydami. Znam doskonale tego typu łańcuszki św. Antoniego, z przeproszeniem świętego, ale na wszelki wypadek, z metodologicznej staranności, jednak zajrzałem do internetu i od razu poczułem ten zapaszek.

Okazało się, że jakiś niszowy portal coś napisał o rzekomym artykule z r. 1971 w rzeczonej gazecie, a potem kolejno fala rozeszła się cytatami po innych podobnych niszowych portalach. A głównym autorytetem stojącym z tego rodzaju informacjami okazał się jakiś rosyjski nawiedzony szowinista Alexander Bara-coś tam.

A nasi nawiedzeni forumowicze też sobie w podobny sposób w stopę strzelają i szkodzą portalowi. Metodologia, drodzy Państwo, to jest rzecz kluczowa. Trzeba pamiętać,że internet to jeden wielki śmietnik. Można tam znależć to i owo, ale należy to poddać umiejętnemu recyklingowi.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

Temat trafiony w punkt !!!

Kiedy zaczynałem na Niepoprawnych wystarczyło cofnąć się na drzewie rozsyłania cytatów zaledwie o dwa czy trzy rozgałęzienia by znaleźć sputnik czy inną gadzinę - teraz nie jest tak łatwo !

Pamiętam jak dumnie pokazałem córce, że skrypt portalu "emerytowanego oficera CIA" jest napisany po rosyjsku.

- A obrazek z siedzibą organizacji widziałeś ? - pyta ona - mówi ci coś nazwa serialu "Ulice San Francisco" ?!

Obecnie trzeba kopać głębiej. I......nie pracować pod z góry założoną tezę ! Więcej pokory.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

#1557310

Zapomniałem w tym tekście dodać, że, jak obiecałem wcześniej, każdego kto będzie rozprzestrzeniał na portalu niewiarygodne pogłoski będę określał mianem "ruskiego agenta".

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1557314