Nie igraj z losem

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Wyborcy, przynajmniej niektórzy, muszą sobie postawić pytanie: dlaczego głosowałem na państwo z dykty?

Już po zwycięstwie Pawła Adamowicza, popatrzyłwm na to zwycięstwo z dystansem : na jak długo ?, pomyślałem, mając na względzie postępowanie sądowe. 

Na dodatek, przechodząc parę dni potem, przez słynny węzeł Budynia, dostrzegłem umieszczony przy przejściu dla pieszych plakat powyborczy, w którym mieszkańcy dzielnicy Chełm chlubili się rekordowym wynikiem ok. 70 % głosów oddanych na Adamowicza. Oniemiałem, bo żeby głosować na państwo z dykty i dodatkowo tym się jeszcze chlubić, to przechodziło ludzkie pojęcie.  

No i teraz mam pytanie - gdzie ta wasza chluba, drodzy gdańszczanie ? Los wam pokazał gest Kozakiewicza, to przypadek ? 

Przecież Adamowicz, gdyby wtedy przegrał, zapewne żyłby nadal. Przegranego nikt przecież by nie atakował. Autor wspomnianego plakatu powinien się teraz poważnie zastanowić nad stanem swojego umysłu.

W miarę upływu czasu, ta sekwencja wydarzeń wydaje m się coraz bardziej niewiarygodna. 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

casium

#1579660

i wiem od nich, że mieszkańcy dzielnicy Chełm głosowali na śp. Pawła Adamowicza z wdzięczności za linię tramwajową, jaka została tam doprowadzona w czasie kadencji tego prezydenta.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

parodystka

#1579701

Czyli dali się nabrać na kiełbasę wyborczą. Ja też sobie tę linię chwalę, sobie - zanznaczam, bo obiektywnie linię tę ktytykowałem, jako linię do nikąd. Linia tramwajowa powinna iść przez Chelm, Ujeścisko aż po wielkie centrum handlowe w Szadółkach przy obwodnicy i wtedy miałaby ta linia znaczenie ekonomiczne, a nie tylko rolę dowozu z i do sypialni. To jest doskonały przykład błędnych wydatków na konsumpcję polityczną.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1579709