Lewica sięga po psychiatrię polityczną

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Wiadomo nam, tu, w Europie Środkowo-Wschodniej, gdzie się kończą procesy, które inicjuje lewica. Wzorcem z Sevres jest tu zawsze sowietyzm. Jest jednak pewna drobna różnica – sowieci wprowadzali rozmaite nowinki, ale musieli uważać, kierując państwem, by niektóre z tych nowinek, jak kwitnąca tuż po rewolucji sławetna wolna miłość czy wolnomysślicielstwo, nie rozsadziły im państwa. Więc stawiali granice wybrykom. Na wybryki monopol miało państwo.

Lewica zachodnia, w odróżnieniu od sowietów, tych problemów nie ma, może wyprawiać najdziksze swawole, bo wiadomo, że jak coś sknoci, to odpowiedzialność przerzuci na inne siły polityczne, które będą się musiały zmagać w efektami ich poczynań.

Lewica amerykańska wzorem nauki radzieckiej i jej psychiatrycznego odgałęzienia, które wynalazło schizofrenię bezobjawową i psychuszki dla niepokornych dysydentów, postanowiła tropić zaburzenia psychiczne Donalna Trumpa. Już jakiś czas temu udało się im oficjalnie zadeklarować, że homoseksualizm chorobą nie jest, więc znalezienie odchyleń psychicznych u DT to dla nich pestka.

https://wpolityce.pl/polityka/360626-amerykanscy-psychiatrzy-pogwalcili-...

Skoro może być demokracja liberalna, ludowa czy socjalistyczna, czemu psychiatrzy mieliby się ograniczać ? Niech żyje psychiatria polityczna, demoliberalna czy jakakolwiek inna.

Nie mam najmniejszych wątpliwości, że w przypadku lewicy mamy do czynienia z mechanizmem wyparcia i projekcji i to właśnie dlatego lewicy jak najbardziej przydałby się psychiatra. Popatrzmy:

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/360936-zakaz-uzywania-w-szkole-wyraze...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

Profanum profesorskiej lewizny, POlega na "bufetowym" serwowaniu POpitki : - medialnego komPOtu - z konfliktów(złodziejskich) mieszanych "kompetencjami prawnymi"...

Pozdrawiam - J.K.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1549684