Lewactwo i standardy

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/369473-nie-ma-nic-gorszego-niz-wybior...

Tu nie chodzi o stosowanie standardów, wybiórczych czy nie wybiórczych.

Mamy przecież przykłady molestowania, których lewica nie uznaje za molestowanie, lecz za przejaw specyfiki osobowości.

Mamy w teatrze wieszanie figury papieża, które uznaje się za akt artystyczny.

Mamy wszędzie lewicowe kłamstwo, bo zasada prawdziwości ich nie obowiązuje.

Pani prezes SN, osoba rzekomo apolityczna, bierze udział w manifestacjach politycznych.

Standardy nie są, w ujęciu lewicy, żadnymi standardami, są wybiegiem do zwodzenia publicznośći a faktycznie, pałką do palowania przeciwników, ich samych nie obowiązującym.

Jeżeli weźmiemy pod uwagę źródło lewactwa, związane z urazami i zaburzeniami natury biologicznej czy psychicznej, to oczywista wydaje się skłonność lewactwa do kłamstwa i naruszania standardów spolecznych, w tym także politycznych. Fałszywa jest więc także i narracja demoliberalna rzekomo wspierająca kobiece postulaty, którą zdemaskowały wyczyny dziennikarzy z GW czy KP.

O ile mi wiadomo, edukacja służy do wdrażania norm kulturowych na skalę powszechną – matematyka, język polski albo angielski, chemia oraz fizyka to nie są dziedziny wiedzy dziedziczonej instynktownie, biologicznie, jako że są to produkty rozwoju kulturowego.

Co innego w przypadku chodzenia na dwóch nogach, posługiwania się wzrokiem oraz słuchem, łykania pokarmów oraz wydalania produktów przemiany materii, które są zachowaniami dziedziczonymi biologicznie i formalna nauka jest w ich zakresie zbędna. Podobnie jest z seksem – on też należy do zachowań instynktownych, więc zadziwia postulat edukacji seksualnej wysuwany przez lewicę.

Ale przestaje zadziwiać, jeżeli weźmiemy pod uwagę trend seksualizacji wszystkich sfer życia, promowany przez system konsumpcjonistyczny, czyniący z seksu nie tylko produkt konsumpcyjny ale także bodziec marketingowy. Nie dziwią też występy pani Rubik, która sama stanowi medialny produkt marketingowy, służący do promocji rozmaitych innych produktów.

Z tej też przyczyny podzielam zdanie Bronisława Wildsteina przedstawione w artykule poniżej:

https://wpolityce.pl/polityka/368792-seks-rubik-i-oswiata-ze-sporym-zdzi...

Ideologia lewacka pruje się jak stare rajstopy, bo ignoruje wywodzące się z natury ludzkiej stadardy dotyczące trzech typów relacji, które są podstawą cywilizacji Zachodu: prawdy, milości i wolności. Naruszenie standardu prawdy sprawia,że jak kostki domina sypie się całość.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

dlaczego mnie to nie dziwi?

Skąd my to znamy?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#1553938