Lemingi i Senegal

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Na temat lemingów i ich sposobów życia napisano już parę książek, tygodnik "Do rzeczy" zamieszcza w każdym numerze kolejne odcinki doniesień z Lemingradu, a w sferze wirtualnej odbywają się kolejne występy leomngów, jakby żywcem wyjęte z opisów.

Tym razem lemingi postanowiły zamanifestować swój stosunek do futbolu.Lemingi poczuły się urażone tym, że TVP transmituje te pokazy maczystowskiej ideologii, a takiej dawki ksenofobii i nacjonalizmu umysł leminga znieść nie jest w stanie. Jakby jeszcze tego było mało, mistrzoswa te zostały zorganizowane przez reżim tego potwora Putina.  

Niech więc nie dziwi nikogo, że lemingi postanowiły kibicować Senegalowi, bo jak można akceptować to, że te rasistowskie i ksenofobiczne białasy, które przez setki lat eksploatowały Murzynów, kolonizowały ich ziemie i handlowały porwanymi tam niewolnikami, teraz znowu będą odbierać piłkę biednym czarnym graczom, będą wdzierać się na ich pole karne i będą ostrzeliwać ich bramkę, o brutalnych faulach już nie wspominając. Jak można było do tego dopuścić ? 

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/400096-zycie-pedzi-szybciej-niz-satyr...

https://wpolityce.pl/polityka/399898-janda-zyczy-porazki-bialo-czerwonym...

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)

Komentarze

Od zawsze kibicuję Polakom, ale dziś jak pomyślę ile osób zwycięstwo z Senegalem może zwyczajnie wkur..ć, to kibicuje po stokroć mocniej niż standardowo.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1566290

... lepszy . :-) Jak Nawałka nie nawali :-) .

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1566293

... strzeliliśmy wiecej bramek ,a jedyna bramka jaką zdobyli rywale ,padła po naszej "asyscie"

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1566302