Kto chciał nas wrobić w Caracale ?

Obrazek użytkownika zetjot
Ogłoszenie

Proszę wskazać z nazwiska i imienia skurwysynów na różnych szczeblach odpowiedzialności, którzy usiłowali wrobić nas w zakupy piekielnie drogich i opartych o zupełnie obce, nie związane z polskim przemysłem technologie francuskich Cracali. Wskazać polityków forsujących te zakupy i wojskowych i wskazać, z której strony wypłynęła inicjatywa zakupu, bo tam śmierdzi korupcją.

Draniom należy wytoczyć procesy i zadbać o to by wyroki szły, jak w USA, w setki lat, a wojskowych zaangażowanych w proces zamówień zdegradować i wyrzucić z wojska, a w wersji maksymalnej rozstrzelać albo zapudłować także na setki lat.

Nie może być tolerancji dla szkodników. Inaczej będzie musiało dojść do kryterium ulicznego, co jest oczywiste jeśli popatrzy się na dynamikę rozmaitych procesów spolecznych, najczęściej ukrytych pod powierzchnią, w wyniku którego ucierpią także czarne koszule i KODziarze, którzy bardzo sobie nagrabili ostatnio.

Żeby uniknąć kryterium ulicznego, nie można transferować tego zadania na administrację rządową, bo ta jest z uwagi na naleciałości postkomunistyczne ospała – tu musi zadziałać obowiązkowa aktywność oddolna, która uprzedzi gwałtowne zderzenie, bo na postkomunistyczne sądownictwo trudno liczyć, więc muszą oni poczuć oddech suwerena na plecach. Jeżeli rozmaite organizacje społeczne tego zadania się nie podejmą i nie wystąpią z otwartą przyłbicą publicznie, to zaniechanie to wkrótce się zemści, a koszt będzie niezmiernie wysoki, znacznie wyższy niż te biliony złotych zmarnowane przez postkomunę.

A przecież te Caracale to tylko wierzchołek góry lodowej, proszę popatrzeć na to, co się działo w rozmaitych instytucjach wojskowych. Co ja zresztą będę gadał o instytucjach wojjskowych, kiedy wszystkie postpeerelowskie instytucje należałoby zaorać i od nowa ogłosić rekrutację.

Widzę, że są inni podzielający moje poglądy co do aktywności obywatelskiej:

http://wpolityce.pl/polityka/310958-semka-prawa-strona-musi-sie-obudzic-...

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

"Wy nie ruszacie naszych, my nie ruszamy waszych" trwa w najlepsze. PIS okazał się zadziwiająco nieudolną opozycją. Tę samą zadziwiającą nieudolność PIS wykazuje w działaniach na rzecz ukarania winnych wszelkich afer i przestępstw.Rok rządów i ani jednego aresztowania. Były obiecanki, a zostały wyłącznie cacanki...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#1521510