Jaka to kultura używa takich sformułowań “Produkty zapłodnienia usuwane z macicy” ?

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Nie uważam by mycie rąk wykluczało mycie nóg, trzeba to robić regularnie, choć niekoniecznie jednocześnie. Dlatego zabieram głos w sprawie nie tyle aborcji, co w sprawie roli prawdy w życiu publicznym.

Irytuje mnie lewactwo. Irytuje mnie durnota w każdej postaci.

Przede wszystkim irytuje mnie jego pochodzenie i zakłamanie. Lewacy to ludzie dotknięci jakimiś traumami i można zrozumieć, że z traumą trudno się uporać, ale nie można pozwolić na to, żeby kosztami czyichś traum obciążać osoby postronne. Normalnym trybem działania lewactwa jest zaś eksternalizacja własnych traum i win i przerzucanie ich na innych. A żeby takie zabiegi mogły się powieść, trzeba uciec się do kłamstwa.

Najwyraźniej widać to w kwestii aborcji.

Aborcja to jest przecież, mówiąc językiem rzeczowym, zadanie śmierci żywej istocie. To jest fakt. Ludzkiej istocie – wystarczy wykonać badanie genetyczne. Ale oprócz faktów, w tej sprawie pojawiają się też emocje, które też można uznać za sprawę naturalną. Ale naturalną tylko wtedy, gdy dotyczy osoby bezpośrednio dotkniętej.

Tak więc mamy tu do czynienia z dwoma osobnymi punktami: z zadaniem śmierci istocie żywej i z emocjami. W następnym kroku, wkracza ideologia lewacka i pojawiają się manipualacje – używa się emocji do manipulacji i zamazania znaczenia realnego faktu. Zadanie śmierci żywej ludzkiej istocie to przecież morderstwo, więc czyni się wszystko przy pomocy operacji werbalnych, słownikowych by ten fakt ukryć, pomniejszyć, zamazać i zbanalizować, mówiąc, że to tylko zabieg, przerwanie ciąży, aborcja, a brzuch jest własnością kobiety. Co za twórczość i inwencja językowa:

“Produkty zapłodnienia usuwane z macicy”.

Do tego dochodzi manipulacja na czystych emocjach i stosowanie szantażu emocjonalnego, by te dwa osobne problemy – faktyczny i emocjonalny – spleść w jeden, zmanipulowany, histeryczny węzeł, po to żeby wybuch histerii emocjonalnie niestabilnej tłuszczy zagłuszył rzeczową oceną jednoznacznych faktów.

“ A co byś zrobił gdyby twoją żonę albo córkę zgwałcono?”

To jest ulubiony, rytualny argument lewactwa z repertuaru “co by było gdyby babcia miała wąsy”. Pokazuje jak zsubiektywizować obiektywny fakt.

Na sam widok twarzy wypluwających z ust takie elukubracje chce się rzygać.

A jeśli kogoś interesują kłamstwa rozpowszechniane przez lewactwo, to proponuję video:

“4 kłamstwa o ustawie Stop Aborcji – Weronika Zaguła”

Na kwestię aborcji trzeba popatrzeć zupełnie inaczej, w pełnym kontekście. Zacznijmy od aktualnych polemik zwolenników aborcji z przeciwnikami, którzy przerzucają się rozmaitymi interpretacjami poszczególnych paragrafów ustaw aż do dziesiątego miejsca po przecinku. Głupcy kłócą się o drzewa, a nawet o gałązki bądź liście, tracąc z pola widzenia las, LAS.

Otóż obecna sytuacja z problematyką aborcji ilustruje znane powiedzenie, że socjalizm tworzy sam problemy, z którymi potem dzielnie musi walczyć. Otóż wprowadzenie do katalogu usług medycznych aborcji spowodowało sytuację, w której nigdy nie osiągnie się kompromisu. Do prawodawstwa wprowadzono wirusa, który je zrujnuje. Jakiekolwiek bowiem prawodawstwo dotyczące oddziaływania na biologię człowieka w celach pozamedycznych jest objawem rasizmu i nazizmu i powinno być automatycznie wykluczone. Osoby zainteresowane nie mogą być sędziami we własnej sprawie, a taką sprawą jest życie jako takie. A tu dodatkowo próbuje się wydawać wyroki na niewinne dzieci.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:13)

Komentarze

Jak powiedział Reagan

- dziwnym trafem wszyscy zwolennicy aborcji zdążyli się już urodzić.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1521184

Lewactwo to produkt kulturowego komunizmu, każdy kto pozna życiorysy Sartre'a albo Gramcsiego zrozumie skąd w nich tyle nienawiści do normalnej rodziny, wiary i demokracji...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1521198

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika 3671bajtuf został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1521203