Ilu ludzi było na marszu Komitetu Obrony Draństwa ?

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Ile ludzi było na Marszu Komitetu Obrony Draństwa ?

Maszerujaca kolumna manifestantów  długości 1 km liczy około 5-10 tys manifestantów i spokojne przejście zajmuje jej ok.20 min. Zwarty tłum stojących manifestantów na przestrzeni 1km może liczyć sobie do ok.40 tys. osób. Na 100 metrach mieści się ich ok.3tys..

Druga kwestia - na marsz zostali zwiezieni pracownicy rozmaitych instytucji samorządowych. Domyślam się, że nie skuszonych ofertą czysto turystyczną.

Trzecia kwestia - widać, że manifestanci, za wyjątkiem bojówek partyjnych, nie byli do marszu przygotowani jeśli chodzi o ekwipunek manifestanta, a to sugeruje związek z kwestią drugą.

No to teraz podliczmy to raz jeszcze, pamiętając o tym, że na marsze niezależne żadne instytucje państwowe nie zwoziły uczestników. Nie przeceniałbym więc tego wydarzenia.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

relacjonowały  tak żeby wyglądało na dużo.

Tak wygląda dużo :)

A tak wygląda normalnie :)

To jest to me(n)dialne 50 000  :)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1501723

No to co najmniej o jedno zero za dużo.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1501726

Muszę zweryfikować swoje oceny w oparciu o nowe zdjęcia marszu KODu, które pokazują, że mogło tam być więcej ludzi niż sugerowały wcześniejsze zdjęcia. Było tam z pewnością kilkanaście tysięcy ludzi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1501842

przecież pokazały się w necie listy płatnicze zlecenia , za udział w demonstarcji- zatem trzeba PETRU-SWETRU odpowiednio rozliczyć.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

rach

#1501727

 

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1501730

Widziałem kunia Romka, łeb tego wałacha wystawał POnad wszystkich i POrno grubasa czerwonego, oraz psychiatrę co wojskiem kierował i próbował leczyć naród, wmawiają błąd pilotów nad Smoleńskiem i żydo-masona Swetru, oraz towarzyszy z Niemieckiej Platformy Obywatelskiej, w geście Solidarnościowym, zaPOminając że to ni zniszczyli ten ruch.

POchód POtępionych dziś szedł, by bronić zdobyczy socjalistycznej swojej republiki POlszy, POlen i POlin.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1501740

Odpowiem Ci pewnym komentarzem z sieci - oddaje to o czym tu piszemy

Marta 2 godziny i 36 minut temu

Bardzo śmieszne ..................bogacze bronią demokracji, a gdzie były protesty, gdy kradziono wielkie pieniądze, z otwartego funduszu, ogromne kwoty pieniądze ludziom w Amber Gold, gdzie obrona demokracji? gdzie obrona demokracji, gdy ludzie za 1500 zł pracują całe dni, soboty, niedziele ......Wstyd ! A kochani ludzie pomyślcie sami o co tu chodzi? Czemu włączacie się w takie śmieszne manifestacje.......? .Protestujcie ale broniąc biednych ludzi, w dobrej sprawie a nie w takiej śmiesznie nadymanej...........Własnie teraz są takie szopki gdy inni biorą się rzetelnie do pracy i chcą coś zmienić dla zwykłych ludzi.......a nie dla bogaczy......bronią swoich ludzi bojąc się, żeby nie siedzieć za te kradzieże ...............Bo wtedy może się okazać, że kradzież pieniędzy to po prostu kradzież......

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1501742