Gdzie się podziali ci pedofile ?

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

No gdzie się podziali ci pedofile ? Tylu ich było we wszystkich mediach, a tu nagle cisza, pod ziemię się zapadli czy co ? Czyżby to był chwyt specjalny, kampanijny ? No nie, taką myśl muszę odrzucić, kto by takie brudne gierki uprawiał. Chyba powód jest inny, zaczynają się wakacje, dzieciaki wyjeżdżają, więc i pedofile muszą z tym sobie jakoś poradzić i zastanowić się nad stosownymi planami wakacyjnymi. A jak plany wakacyjne nie wypalą, to nie ma co się przejmować, wrzesień na pewno nadejdzie, dzieciaki wrócą do szkoły i będzie można się nimi zająć ponownie, sexedukując na rozmaite sposoby. Już się tym zajmą różni Trzaskowscy.

Sprawa przypomina mi polexit. Też można zapytać, gdzie się podział ten polexit. Huczały niektóre wybrane czy wybiórcze media od polexitu, a teraz ani widu ani słychu, cisza jak makiem zasiał. Może to magiczny, tajemny wpływ Junckera zadziałał? 

Czyżby pedofile i polexit przeniosły się na powrór do matrixu czekać na lepszą okazję ?

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

- właśnie zamordowali (prawdopodobnie też zgwałcili) - 10-cio letnią dziewczynkę.

Zobaczycie że ci zboczeńcy doprowadzą do samosądów. Ludzie ich złapią i nabiją w d**e na pal jak Azje Tuchajbejowicza.

Kto wie czy jakiś haker nie wykradnie i nie upubliczni danych osobowch i adresy zamieszkania zboczeńców w Polsce a wtedy los ich będzie marny. Kibole zamiast bić się miedzy sobą będą mieli prawdziwego wroga.

Tu link do tej wstrząsającej tragedii:

https://niezalezna.pl/275738-10-letnia-dziewczynka-zamordowana-policja-p...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Tuskość to nienormalność,antypolskość, zdradzieckość i faszyzm w najczystszej postaci. Nie mam najmniejszej ochoty, aby był on brzemieniem dla naszej Ojczyzny, - zgiń i przepadnij czarci bękarcie.

#1594702