Frans, wyszedłeś, jak zapowiadałeś, na ulicę bronić holenderskiej demokracji ?

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

… przecież trzeba bronić holenderskiej demokracji. Widzieli Państwo, jakiego psikusa Opatrzność spłatała Fransowi Timmermansowi ?

Liberałowie holenderscy w walce o władzę sięgnęli po dawne hasło Lecha Wałęsy “Jestem za a nawet przeciw”. Tworząc nowe standardy dypomacji nie wpuścili do kraju tureckich dyplomatów i polityków i zaczęli nakręcać spirale nastrojów antyimigranckich – oni którzy odpowiadają za dotychczasową politykę proimigrancką – tak by odebrać głosy antyimigranckiej partii Wildersa.

No, i co Pan na to, Mr Timmermans ? Wyszedł Pan, tak jak Pan to zapowiadał, na ulicę?  

A przy okazji mam jeszcze jedno pytanie. Nawiązując do utarczek polityków tureckich z holenderskimi w mediach, w których padły słowa o nazistach, to, jako że wie Pan, iż to generał Maczek was wyzwalał, to może wie Pan także, czy w Polsce grasowali w czasie ostatniej wojny żołnierze z holenderskich oddziałów Waffen SS, wdrażając germańską praworządność ? 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

Frans Timmermans dostał ogromne wsparcie do kolejnych krucjat w Komisji Europejskiej. Jego partia PvdA zdobyła aż 9 mandatów, tracąc 29.

Do parlamentu Holandii (150 miejsc) dostało się 13 partii, a najlepszy wynik to 33 mandaty. Co najmniej 4 partie potrzeba,by mieć większość.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1535306