Ćwiczenia z elementów astroturfingu dla początkujących

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Skrót wystąpienia Mateusza Kijowskiego witającego Prezydenta USA.

Drodzy rodacy, spotykamy się tu by powitać prezydenta kraju, który od samego początku swojej historii jest ostoją demokracji i wolności i stoi na straży tych wartości na naszym globie, a który przybywa do nas przywożąc powiew wolności na naszą ziemię, cierpiącą pod jarzmem reżimu.

Naród polski i amerykański zawsze łączyły wspólne idee, którym dali wyraz Polacy, tacy jak Kościuszko i Pułaski biorąc udział w obronie amerykańskiej wolności zagrożonej kiedyś przez imperializm brytyjski, a która jest obecnie zagrożona przez apetyty międzynarodowych korporacji, tak jak dziś nasza polska wolność zagrożona jest przez dyktaturę.

Spotykamy się tu, pod murami przepięknego gmachu Sądu Najwyższego, który broni naszego ducha ducha wolności, sprawiedliwości i demokracji, i zbudowanego w jego sąsiedztwie pomnika żołnierzy AK, którzy z bronią w ręku wyszli na ulice i wystapili by bronić tych wartości przeciwko siłom faszyzmu, które znów podnoszą głowę.

To tu w Warszawie przed laty wielki Polak, JPII wołał by obudzić w narodzie ducha wolności, demokracji i solidarności, który tak pięknie objawił się wkrótce w Wolnym Mieście Gdańsku i zaowocował czynami obecnych wśród nas bojowników o wolność i demokrację – Lecha Wałęsy i Władka Frasyniuka. Cześć i chwała bohaterom, legendom Solidarności.

Zebraliśmy się więc dziś razem by powiedzieć: nie - wrogom demokracji dybiącym na naszą wolność. Mamy nadzieję, że zjednoczone we wspólnym duchu i wysiłku, narody polski i amerykański skutecznie przeciwstawią się siłom imperium faszystowskiego zła.

A teraz oddam głos młodej nadziei naszej demokracji, Bartoszowi Kramkowi, który odczyta list otwarty skierowany do narodu polskiego przez naszego wielkiego dobroczyńcę i ducha opiekuńczego George'a Sorosa.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

Kijowski to juz polityczny relikt, natomiast Kramek and Co to niebezpieczna banderowska bojówka w Polsce...ciekawe czemu wielu polityków PiS nie tylko to toleruje ale i wspiera...?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1546299