Brak śniegu - z czego więc lepić przywódców opozycji ?

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego, że ocieplenie klimatyczne wywiera rosnący wpływ na procesy polityczne w Polsce. Brak śniegu sprawia, że nie ma z czego lepić przywódców opozycji. Na nic się zdadzą więc próby przeprowadzenia castingu na przywódców opozycji.

Jedynym rozwiązaniem może być translokacja opozycji. Pisałem coś o Kazachstanie, ale nie wydaje mi się to miejsce wyborem wystarczającym. Odpada Grenlandia, bo na półkuli północnej ocieplenie postępuje gwałtownie, pozostaje więc tylko Antarktyda.  

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

siedzi na krawężniku i coś lepi, podchodzi do niego listonosz i pyta się co lepisz człowieku? Facet popatrzył do góry zainteresowany kto pyta i widząc lostonosza mówi, listonosza lepię. Listonosz zdenerwował się, rozejżał się wokoło i zobaczył po drugiej stronie ulicy milicjanta, więc szybko pobiegł do niego i pokazując faceta po drugiej stronie ulicy poskarżył się milicjantowi jak ten go obraził. Milicjant zatarł dłonie, poprawił pałę i pędzi do "artysty" myśląc sobie, ale go spiorę, spytam się kogo lepi, a gdy ten odpowie, że milicjanta to długo mnie będzie pamiętał. Jak zaplanował tak zrobił, pyta się kogo lepisz, a facet na to: listonosza. Listonosza, a nie milicjanta? No nie, za mało g...a dodałem.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1528671