Antifa kontra LGBT ? Tego jeszcze nie grali.

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Chyba przeceniamy spryt środowisk lew-lib. Spryt pozwala skutecznie manipulować na krótką metę, na dłuższą metę nie wystarcza bo tu trzeba mądrości. Poza tym środowisko to składające się z dwóch frakcji, nie zawsze działa w sposób jednolity, bo liberałowie mają inne cele, mniej zideologizowane, poczas gdy lewactwo po prostu nie cierpi Kościoła i kieruje się wyłącznie emocjami.

Tak więc demoliberałowie wpadli, z powodu sezonu wyborczego, w zastawioną przez siebie pułapkę. Chcąc uderzyć w Kościół, a poprzez Kościół i w rządzących, rozdmuchali kwestię pedofilii, jakby zapomnieli, że nieco wcześniej, patrz Trzaskowski i Rabiej oraz Adamowicz, próbowali wprowadzić pedofilię urzędowo, pod pozorem sexedukacji. A przy okazji zlekceważyli fakt, że większość pedofili to homoseksualiści. A do tego owi homoseksualiści byłi tajnymi współpracownikami. Co to się porobiło. Zakałapućkali się, zamotali w swoich kłamstwach i gierkach demoliberałowie dokumentnie. 

A gdy rząd wykorzystał nadarzającą się okazję i wprowadził surowsze niż dotąd ustawodawstwo uderzające w pedofilię, antypis zaprotestował, ujawniając swoje prawdziwe oblicze. Ale to dopiero początek walki z zakorzenioną w systemie demoliberalnym tolerancją dla przestępców seksualnych objawiającą się w niskich lub w zawiasach wyrokach za te przestępstwa ferowanych przez zdemoralizowaną kastę. 

Efekt takiego zakałapućkania demoliberałów może być śmieszny i nieoczekiwany, jak to co się wydarzyło w Szwecji, gdzie marsz LGBT został zaatakowany przez bojówki Antify, która uznała, że marsz obraża uczucia... muzułmanów. Czy ktoś mógł to sobie jeszcze parę miesięćy temu, wyobrazić ? Jak Pan Bóg chce kogoś pokarać to mu rozum odbiera. 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

... czyli bojówki , szturmówki George Sorosa ? To jakby jeden "holding" z LGBT .  Jeśli ten atak Antify na marsz LGBT w obronie uczuć muzułmanów to tzw. "fakt autentyczny" ,może  jednak należałoby , to interpretować nie tylko "kabaretowo" ,ale jako sygnał zmiany "priorytetów" . Już nie demoralizacja jako pierszorzędowy cel ,a ... dzihad  ??? Bo raczej takie rzeczy nie dzieją się "przypadkowo", "autonomicznie"  bez "autoryzacji" "wyższych kręgów" ... zmiana taktyki ?

http://youtu.be/lWIpFvGrNak

Etap "demoralizacja" przechodzi w "destabilizacja" ?

A kto  teraz ,tak naprawdę ,stoi na szczycie tej wielo-wielo piętrowej struktury (systemu) kukiełek animujących pacynki ,które zadaniują marionetki . To ... dobre pytanie :-) . Soros , Putin , Trump , Xi, czy może jeszcze ktoś zupełnie inny ??? ... "Kanalizowanie buntu" ... Zdaje się w tym "świecie krzywych luster" często zdarza się ,że siatki zwerbowane przez jakiś podmiot są przejmowane "z dobrodziejstwem inwentarza" przez innych . Różni "demiurgowie" - mechanizm ten sam - Sun-Tsu .

:-)

PS.

W każdym razie . Te "klimaty" :

http://youtu.be/xnKhsTXoKCI

Suma summarum :

http://youtu.be/UAXMVNKTIVU

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1591574

Do właściwej interpretacji upadku danej społeczności wystarczy znajomość wewnetrznych procesów zachodzących w tej społeczności.

Zachód upada nie z uwagi na infiltrację ze strony wrogich sił, lecz z powodu czynników wewnętrznych, takich jak rozwój gospodarczy w postaci konsumpcjonizmu, który zwiększa zakres czynnikóww wpływających negatywnie na spójność społeczną.

Społeczności upadały dawno przed tym niż pojawiło się KGB.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1591606

... co "zewnętrznym" ?

http://youtu.be/GU2eFAXLNro

Zdaje się każde państwo w coraz mniejszym stopniu kontroluje swoje "wnętrze" i w coraz większym stopniu stara się wpływać "na zewnątrz" . A siły takie jak ponadnarodowe korporacje tworzą jakby "równoległą" siatkę do tej "państwowej" .

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1591609

Na przyklad proces rozwoju konsumpcji i postaw rynkowych jest procesem wolnym od ideologicznych interwencji (choć nie jest wolny od idei, na której jest oparty) i ma daleko sięgające destruktywne konsekwencje dla struktury społecznej i relacji międzyludzkich. Rozwija się samoistnie, choć  jest przecież także związany z wymianą międzynarodową.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1591636

... "konsumpcjonizm" ,"demoliberalizm","frymarczyzm" :-)   nie są np. "ideologiami" które są takim soft-power USA,  ,coś jak "komunizm" był  dla ZSSR . Jak komuś zostanie narzucony zestaw pojęć do opisu świata ,to jest już nim w jakimś sensie "zniewolony" . Ekspansja wpływów przez "prometeizmem idei/ideologi" ???  Chyba o tym mówi dr Sykulski .

"Spontaniczność" procesów społecznych ,w świecie którego rdzeniem jest żądza władzy i pieniędzy jakoś nie wydaje się ,żeby to "szło w parze"  ...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1591669

Trzedba dbać o język i nie mieszać pojęć. Nie ma żadnego ludzkiego działania bez idei, ale nie należy mylić idei będącej punktem wyjścia z realnymi strukturami społecznymi będącymi efektem tej idei wcielenia. Ideę można przedstawić lub obalić w ciągu paru sekund czy minut., ze strukturami tego nie da się zrobić.

Konsumpcjonizm jest strukturą gospodarczą, mało podatną na apele i próby modyfikacji, bo to system angażujący miliony ludzi na różnych poziomach bytu społecznego i nie da się tego zmodyfikować natychmiast. Procesy społeczne w tak uruchomionym systemie mają swoją własną dynamikę, mało podatną na myślenie życzeniowe. Trzeba stworzyć własne struktury polityczne i zdobyć wpływ na centra kluczowe systemu by móc je modyfikować. Trzeba mieć własne kadry i własne, nowe idee, przy pomocy których można będzie modyfikować strukturalne relacje w systemi.

Samym gadaniem i pisaniem postów w necie niewiele się wskóra.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1591681

... tylko pewnie także są idee szkodliwe ,a struktury na ich wzór powstałe - patologicze . A właśnie elementem "wojny ideologiczej" jest np. suflowanie przeciwnikowi takowych .  Rozróżnienie co jest czym - pewnie  zadanie wysoce złożone . Często coś co wydaje się sensowne , po przeniesieniu do rzeczywistości społecznej może w krótkiej , średniej, długiej perspektywie czasowej mieć nieoczekiwane skutki .  A kolejna generacja "zachodnich" ideologi : "ekologizm" , "zrównoważony rozwój" ,"multi-kulti" , "tolerancjonizm" , "LGBT" ??? W szczególności to ostatnie wydaje się być "wysoce toksyczne" .  A zdaje się starają się "sprzedawać" "w pakiecie" .

Natomiast ustalenie źródła , skąd to pochodzi także może prowadzić na manowce - "strategiczna dezinformacja" i "operacje pod fałszywą flagą" .

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1591686

Z ideami jest ten problem, że po pierwsze składają się ze słów i pojęć, które dopiero należy przełożyć na realne relacje w realnym bycie społecznym. Po wtóre, idee mogą być naduogólnione lub zdezaktualizowane, jak np. idee wolnego rynku, a zdezaktualizowane idee też są po prostu szkodliwe, nie mówiąc o ideach z gruntu błędnych.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1591725

"takich jak rozwój gospodarczy w postaci konsumpcjonizmu"

Wszystkie te izmy to pochodne jednej siły. Opisywane przez autora procesy, włącznie z walką lewicowej ekstremy to procesy odwrócenia współczesnego matriarchatu. Wiem, wiem wiki tępi pojecie i nawet nei pojawia sie tam judaizm. A jednak wcale wszystko nie kręci się w okół d.. bo to właśnie kult fallusa spowodował zmianę religii Chazarii na judaizm. Czyżby faceci modlili sie do fiuta?

Właśnie z powodu tej odwiecznej walki jing-jang antifa stanęła w obronie uczuć religijnych religii patriarchalnej która bóstwa kobiece traktuje na równi z obrazami i rzeźbami świętych (czyli zakazuje pod karą odcięcia łba). Mechanizacja pozwala jednak widzieć tylko procesy i procesy, przyczyna procesu niema najmniejszego znaczenia więc poco dzielić włos na czworo skoro tyle procesów jeszcze przed nami.  ;D

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

norwid

#1591711

Każdy proces trzeba umeć rozgryżć. W większości procesów biorą udział te same czynniki, lecz występują one w różnej skali i w różnych układach i kombinacjach. Jak się połączy kilka cząsteczek tlenu, to się otrzymuje rozmaite efekty.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1591726

no idioci dali się rozegrać, by to PiS wyszedł na obrońcę ludu przed zboczeńcami. z antifa vs lgbt to kontynuacja nowego podejścia, gdzie w sporach miedzy mniejszościami preferuje sie muzułmanów, nawet ponad żydów, uważanych za uprzywilejowanych, póki nie są rasistowsko atakowani. homosie są popierani, póki są lewakami, czyli walczą ze złym systemem a nie innymi mniejszościami, to trwa od dłuższego czasu, gdy dyskutowano to po głośnym przykładzie, że wszystkie, poza jedną, organizacje faszystowskie są kierowane przez homoseksualistów, są związki jednych drugich, od fetyszów po całe motocyklowe gangi nazi-gejów (odmieńcy są też wśród skinheadow, nawet w Moskwie).

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1591599

"antifa ma hifa" - i tyle w temacie

Ps. lewackiego/pedofilskiego hifa.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1591714

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1591807

No cóż, muszę przyznać, że w żółtym jest ci ładnie :).

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1591842

Słuchaj  KRETYNIE

Znasz bajkę o wężu

to ssss.....

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1591844

A niby taki luzak, gdy robi sobie żarty z innych.
Kiedy żarty dotyczą jego, wychodzi z niego cham...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#1591859

Na targach w Wenecji zaprezentowano Sarco, kapsułę do odbierania sobie życia, jej twórca, Dr Philip Nitschke, zwolennik eutanazji chce, by ludzie mogli ją sobie sami drukować w 3D.

Można ją odwieźć w dowolne miejsce i umrzeć np. z widokiem na Alpy czy jeziora...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1591828