ORP Kaczor

Obrazek użytkownika Zawiedzony
Kraj

 Miażdżąca przewaga PiS, cztery ugrupowania w Sejmie   

Dziwicie się bo ja nie skoro opozycja ma takich liderów jak Schetyna i Petru.
Takich debili jaka jest opozycja totalna to  chyba Bóg nam zesłał he. ..he.. Gdyby ten wynik się potwierdził w wyborach, PiS mógłby mieć 2/3 mandatów w Sejmie. Mnie jednak zastanawia jakim to cudem złodzieje z PO mają 16% poparcie, czyżby w Polsce było aż tylu im POdobnych ? Dobrze, że PiS ma najwięcej, dobrze, że opozycja tonie, ale najlepszy wynik PSL - koniec mafii buraczanej co raz bliżej.Trzeba było 2 lata, aby pokazać z jakimi zdrajcami i złodziejami mieliśmy do czynienia , ale to nie koniec naszych zmagań .To zrozumiałe, PIS realizuje program dla Polski i Polaków a totalni PO-nowocześni kodziarze donoszą do Brukseli i Berlina oraz robią zamęt w kraju . Nie ma się więc co dziwić że PIS ma takie poparcie.

Panie prezesie Jarosławie  Kaczynski!
Pani premier Beato Szydło
To w panu i pani dziś nadzieja wszystkich Polaków ,którzy kochają ojczyznę. Chroń Polskę,jesteśmy wszyscy z Wami. Dziękujemy za Waszą dotychczasową tytaniczną pracę ,aby Polska była Polską i życzymy dalszej wytrwałości.
Za dwa lata mamy większość konstytucyjną.

 

 

 

 

 

 

 

SONDAŻ CBOS 5-12.10.2017

Poparcie w wyborach: PiS+SP+PR 47%

PO 16%

Kukiz'15 8%

Nowoczesna 6%

PSL 3%

 

Wystarczy spełniać obietnicę wyborcze , nie kraść , korygować błędy , traktować Polskę jako dobro nadrzędne a poparcie zawsze będzie wysokie  . Fałsz i obłuda po prostu się znudziły Polakom

ps.

Kiedy zobaczymy 50% poparcia dla PiS, nie zapominajmy, jak wiele zawdzięczamy temu, niepozornie wyglądającemu, idiocie i złodziejowi...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

Lubię patrzeć dziś na tę bezmyślną facjatę.

Ale Autor ma rację,BronkoBulowi wiele zawdzięczamy.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1550195

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

zawiedziony

#1550218

Przez tyle lat oglądaliśmy tych mędrców w przekaźnikach. I także był śmiech , ale przez zaciśnięte usta. A dzisiaj, na luziku. Trzeba korzystać z okazji i chichrać się na zapas, bo takich okazji może niedługo nie być, gdyby PIS-wi udało się wyprzeć tę radosną menażerię z parlamentu.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1550324