Mateusz Piskorski - rosyjski szpieg

Obrazek użytkownika Zawiedzony
Kraj

Co czeka oskarżonego o szpiegostwo lidera partii „Zmiana” Mateusza Piskorskiego?

Śledztwo już na ostatniej prostej

Prokuratura Krajowa poinformowała, że śledztwo przeciwko liderowi prokremlowskiej formacji „Zmiana” Mateuszowi P. zmierza do zakończenia. Aktualnie pozostaje on pod zarzutami brania udziału w działalności rosyjskiego i chińskiego wywiadu przeciwko Polsce. 

Na wniosek Mateusza Piskorskiego przedłużono mu możliwość zapoznawania się z aktami sprawy wyznaczając termin końcowego zaznajomienia na 10 kwietnia br. Okres tymczasowego aresztowania upływa 7 maja 2018 r., zaś okres śledztwa - 27 czerwca.

 

Co symptomatyczne, pierwszy informację o jego zatrzymaniu podał rosyjski portal Newsbalt.ru.

No cóż, sympatyków bolszewika Putina należy wypalić żywym ogniem, wszystkie bolszewickie symbole również należy usunąć. Ruskie pieski już ujadają .To dobrze, znaczy że ich boli.

 

Ponadto ABW i prokuratura zebrała konkretne dowody na to, że zarówno Zmiana, jak i współpracujące z nią organizacje w innych krajach UE z b. bloku sowieckiego finansowane są przez służby specjalne Rosji.Fundusze do Piskorskiego trafiać miały poprzez Eurazjatyckie Obserwatorium Demokracji i Wyborów (EODE) z Brukseli. Specjalizuje się ono w kontaktach z krajami byłego ZSRR oraz innymi państwami, gdzie Rosja ma swoje interesy. Fundacją kieruje belgijski polityk Luc Michel.

Fakt, iż ktoś taki jak Piskorski był posłem na Sejm, może być uważane za hańbę dla Polski, jednak o wiele bardziej haniebne jest to, iż nadal znajdują się tacy, którzy uznają go za wieznia politycznego.

A to zwykła sprzedajna czerwona gnida, na usługach Kremla szkalujący Polskę i Polaków.

Jego działalność (czyt:szpiegostwo) na terenie Polski, prowadzona na rzecz państwa ( Rosji) prowadzącego politykę imperialną oraz za jego pieniądze, nie spotykała się z dalej idącymi konsekwencjami, a wokół jego "akcji"  gromadzą się  Polnofoby i  Rusofile, a także politycznie skrajni debile. Jak choćby aktualny poseł na sejm Janusz Sanocki.

Dziś na szczęście ten sowiecki kundel siedzi i słusznie.

W/g prokuratury wojskowej grozi mu od 5 lat do dożywocia.
Czego serdecznie mu życzymy

http://niepoprawni.pl/blog/zawiedzony/mateusz-piskorski-sowiecka-gnida

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:7)

Komentarze

Oby tylko ten ze Zmiany się nie "zmienił" i puścił farbę.
Nowiczok czeka 

Ale dla takich zdrajców ojczyzny jak on zawsze był pluton egzekucyjny, no zdarzało się w historii że był też szafot.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

zawiedziony

#1561326

Mocne, twarde, słuszne.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

#1561330

Ta wiadomość dla sowieckich onuc z pewnego portalu oznacza jedno.

Pampersy pełne

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

zawiedziony

#1561334

Cieszą się byli studenci uniwerku szczecińskiego, w tym moja córka. 

To był i jest kawał gnoja. Wymagał od studentów posiadania konta na FB i rozliczał z "lajkowania" , preferencji, odwiedzanych portali ! Pełen bolszewizm. Córka użyła kiedyś mojego komputera do sprawdzenia czegoś na stronie wydziału. Oczywiście wyssane zostały moje, prawicowe ciasteczka. Zrobiło się niemiło i trzeba było pacyfikować człowiekiem, który był winien przysługę.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

#1561343

To był i jest kawał gnoja. Ciekawe kiedy bohaterscy patrioci z FSB zwietrzą "pismo nosem" i zlikwidują siatkę szpionów...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1561356