Bieda to wielkie upokorzenie. Nie bądź obojętny!!!

Obrazek użytkownika Zawiedzony
Kraj

powiem tutaj
nawet nie skrycie,
że lekkim staje się
milionów życie,
gdy dosięga
ich nowina
jak ciężki jest
los Gowina,
zaraz wszyscy oddychają
z ulgą i z uciechą,
że nikt z nich nie chodzi
z ministerialną teką   
         

 

Po tej pozbawionej wyobraźni i wrażliwości, głupiej wypowiedzi Gowina, powinno się coś z tym zrobić. Jak dla mnie 2 ministrów do wymiany. Gowin i Gliński. Oby jak najszybciej, mniejszych szkód narobią.

              Boże chyba rok nie jadłem pączków ...

             

 

Jeżeli ktoś ciężko pracuje niech dużo zarabia,niech ma premie i nagrody. To żaden wstyd mieć umiejętności i możliwości zarabiania sporych pieniędzy. Jednak robienie z siebie biedaka zarabiając ponad 200 tys rocznie przy średniej krajowej w Polsce to zwykły obciach.W Polsce za 6 tys pracuje idiota albo złodziej, za 14 tys głoduje Gowin ,za 8 tys rezydentowi się robić nie chce ,a za 2 tys kasjerka co drugą niedzielę obsługiwać to całe towarzycho.

Zbliżają się Święta Wielkanocne więc myślę, że należałoby pomyśleć o jakiejś paczce żywnościowej dla Pana Ministra, bo co ten biedak kupi za 19 tyś brutto na święta.

Na szczęście są na świecie dobrzy ludzie, i  nie są obojętni na krzyk rozpaczy pana Jarosława...

             

 

I choćby przyszły tysiące datków,

setki zapomóg i zwrotów podatku,

i złotem sypnęła pisowska rodzina,

to nie wyciągną z biedy Gowina.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:11)

Komentarze

Jedni politycy kradną ogromne sumy, inni głodują i ciułają do pierwszego, a ten wielki człowiek zajebał sprzęt RTV i AGD. Prawdziwy oryginał.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1559003

Bul niczego nie zajebał , on człowiek prosty choć hrabia lub " cuś " takiego, pomyślał że przez ZASIEDZENIE mu to się należy,  że inwentarz też jego...Dobrze, że ruskim zwyczajem " obsłudze " zegarków z rąk siłą nie zdejmował ...jak jego " przełożeni " w 45'

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

chris

#1559006

masz racje

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1559011

A, że Bul fantazję zawsze miał WSIochową , więc może pomyślał, jeżeli " koledzy" pomogą,  to ja tu jeszcze wrócę i żeby mu te fanty ktoś inny nie zajebał, to przezornie wziął z sobą... pewnie jego połowica pod sukienką wynosiła, bo że gruba to nie podpadała :-)))

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

chris

#1559031