W Polsce - "Bóg się rodzi" a u "totalnych" - pasztet i konstytucja...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Radosne dni rodzinnego świętowania rocznicy przyjścia na świat Dzieciątka jak zwykle przyniosły uspokojenie i wyciszenie wśród Polaków. Kolędy na Pasterce zastąpiły, choć na krótko, codzienne swary i polityczne potyczki. Nie wszędzie niestety, W chwili gdy większość narodu przygotowywała się do Wigilijnej kolacji, gromada lewackich funkcjonariuszy wrzeszczała i "debatowała o wolności" pod Pałacem Prezydenckim. Bóg raczy wiedzieć po co tam byli wczoraj i dziś, przeciw czemu "protestowali", czego bronili ? Czy tylko próżniaczej elyty III RP, "nadzwyczajnej kasty" i tego by było jak było ? "Autorytety" i "eksperci" za stołem, obok gromada "obrońców demokracji", a na stole zamiast tradycyjnych pasztetu, zniczy czy Coca Coli (jak w czasie ubiegłorocznego "puczu") - tekst konstytucji z 1997 roku. Zastanawiam się czy "obrońcy" mają pojęcie jakich przepisów bronią, czy wystarcza im, że o tym co mają myśleć informowały ich GWno i TVN ? Czy zadali sobie trud sprawdzenia w jakim celu tandem Kwaśniewski - Geremek pod czujnym okiem towarzysza Kiszczaka stworzył ten dokument? Dlaczego jego zapisy są tak niekonkretne i często niespójne ? I czy wobec tego należy bałwochwalczo do nich podchodzić ? Ja wiem - to retoryczne pytania, "obrońcy" wzięli i pokwitowali kasę muszą więc ja odpracować na ulicach. Codzienne nawoływania "totalnych" do użycia przemocy i agresji przeciw rządzącym mogą zakończyć się kolejną tragedią. Szkoda, że Boże Narodzenie za swym podstawowym przesłaniem nie przebiło się do mózgów prowodyrów i ich akolitów....

I na koniec - dziś w Dzień Bożego narodzenia pan PO-seł Szczerba opisal swój smutek z racji życia w kraju rządzonym przez dzicz i barbarzyństwo.Herosowi "totalnych" podpowiadam - a nie proście rzucić w diabły niewdzięczny naród, zabrać swych PO-kolesi, elytę i resztę beneficjentów układu IIIRP i osiąść w Brukseli? Płacą tam niezły socjal "uchodźcom", zapłacą może i polskim zaprzańcom ? A jak nie to możecie, wycierając sie po unjnych korytarzach marzyć o nowej Targowicy czy choćby kolejnym PKWN-ie....

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:17)

Komentarze

A to o jakieś cieniasy pewnie ci sami co urozmaicali Wieczne odpoczywanie za pobitych pod Smoleńskiem za pomocą pifa, plwocin i dzielnego tarmoszenia modlących się emerytów i panien. Sam to na własne oczy widziałem, i położyłem dużą lagie na pierdolenie TVN czy GWna. Przy okazji straciłem i obraziłem mnóstwo bywszych, zdejszych i możliwych koleżanek  i kolegów. Ale tak te chłopaki o twarzach ziemniaczanych mnie wkurwnerwiły... Swoją drogą to jakieś cieniasy wtedy były. Widząc co się dzieje-popychało dwóch takich piwnych skautów pana w wyświechtanym prochowcu trzymającego z podniesiona głową ale rękoma już drżącymi różaniec. Przy drugim nalocie-zbliżali się do panien- warknąłem : "Tylko spróbujcie, tamci z suk pod drzewkami nie zdąża." Podwinęli kity i poszli sobie. Wot bagadiry. szkoda nerw było. W stolicy to mieszka a są z rzędu tych, co piłą rżnęli, czy tam gromadnie dwory rabowali pożoge na kresach uskuteczniając. Z KPA by te hołotę pogonić. Co zarobią to dwa razy tyle w mandatach powinni oddawać i by się skończyło to pospolite ruszenie a w istocie płatna hucpa gównozjadów.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Onufry Zagłoba

#1555001

"W chwili gdy większość narodu przygotowywała się do Wigilijnej kolacji, gromada lewackich funkcjonariuszy wrzeszczała i "debatowała o wolności" pod Pałacem Prezydenckim. Bóg raczy wiedzieć po co tam byli wczoraj i dziś, przeciw czemu "protestowali", czego bronili ?" - Nie tylko "Bóg raczy wiedzieć", bo my też wiemy po co oni tam są. Patrząc na te "buzie" (w takie Święta nie wypada określać tak jak się powinno) przypominające władców życia i śmierci minionej epoki doskonale wiemy, ze ich racją bytu jest jedynie powrót tamtych czasów, powrót do wielotysięcznych  emerytur. Ich nie interesuje moja emerytura obrabowana o ok. 1 tyś. miesięcznie po bandycku "ustawą emerytalną" (też 1997r) przez tych co tworzyli "konstytucję" i ją bezprawnie wprowadzali. (Dziwi mnie, że nikt z tzw. "dobrej zmiany" nie podejmuje tematu "konstytucji" w zasadzie nie mającej mocy prawnej). Gromadzi się tam "kasta nadludzi"  dla których katolickie Święta  są "zabobonem" uprawianym przez "ciemnogród". Są to potomkowie, a często jeszcze w pierwszym pokoleniu ludzie nie mający nic wspólnego z Polską mimo, że noszą nadane przez Stalina polskie nazwiska. To przecież sama pracownica KOMINTERNu - Ester Rozental-Sznajdermen- przygotowująca "kadry" na Polskę twierdzi, że Stalin wysłał do polski co najmniej 250 tyś Chazarów pod polskimi nazwiskami. To oni i ich część pociotków gromadzi się pod pałacem. Ja muszę przeżyć za nie całe 2 tysiące ale oni nie mogą. I kolejny raz dziwi mnie bezradność władzy, gdybym ja protestował o po bandycku obrabowaną emeryturę szybko by zrobiono ze mną porządek, "kasta" stalinowska jest nietykalna.

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

antyleming

#1555004

Jacek się sfrustrował,

że zamiast miliona na Krakowskie Przedmieście przyszło ok. 100 osób.

Politycy opozycji - co wyście, do jasnej cholery, robili w Wigilię o 15.30? Mieszaliście kapustę?

 

O 15.30 w Wigilię na wezwanie głównych ruchów protestu przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie zebrało się jakieś sto osób, żeby złożyć życzenia: "Wszystkiego konstytucyjnego!" sobie nawzajem, Polsce, Polakom, panu prezydentowi.

To była ważna chwila. Gdy po prezydenckich podpisach zniszczenie rządów prawa stało się historycznym faktem, każdy, kto przyszedł, mógł dostać i dać innym wsparcie i nadzieję, nim banał świąt całkiem zalał mózgi...

http://wyborcza.pl/7,75968,22827903,politycy-opozycji-co-wyscie-do-jasne...

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

zawiedziony

#1555020

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/12/27/pilne-rozsylac-pracu...
PILNE! ROZSYŁAĆ! PRACUJESZ ZA GROSZE W ZAGRANICZNEJ KORPORACJI?! ŻĄDAJ PODWYŻKI! 3 TYS.ZŁ NETTO TO MINIMUM EGZYZSTENCJALNE!

Jeśli pragniesz szacunku od innych, szanuj siebie samego i swoją godność! Fakty jednak pokazują że Polacy wciąż siebie nie szanują, dając się wykorzystywać pracując za głodowe stawki w zagranicznych korporacjach! Sprawę komplikuje na dodatek niewolnicza mentalność Polaków wbita w narodowe DNA! Czy tłumaczenie słowa „SŁOWIANIE” jako SLAVES czyli niewolnicy już wkrótce całkowicie się potwierdzi? Na to się zanosi! Właśnie władzę nad nami przejęli banksterzy… A Polacy co na to? NIC! W ogóle tego nie zauważyli! Wkrótce w Polsce wprowadzone zostanie NWO…. tego też pewnie Polacy nawet nie zauważą… obudzą się z ręką w nocniku, jak zwykle… kiedy nic się już nie da zrobić….

Teraz jest ostatnia chwila żeby się obudzić i wziąć sprawy w swoje ręce! Czy będzie to moje kolejne wołanie na puszczy?

Kiedyś jeden ekonomista powiedział mi że w Polsce mnimum egzystencjalne powinno wynosić 3 tysiące złotych NETTO czyli NA RĘKĘ!

Tymczasem Polacy biernie pozwalają na to żeby ich wyzyskiwały za grosze zagraniczne korporacje! Może nadszedł czas na upomnienie się o godne płace u zagranicznych ciemiężycieli? Ja myślę że tak! Uważam że jesteśmy we właściwym momencie aby upomnieć się o godne płace i podniesienie minimalnej wysokości płac do 3 tysięcy zł netto, w zagranicznych zakładach korporacyjnych na terenie Polski! Być może trzeba będzie zastrajkować!

Idzie ku wojnie. Uważam że korporacje nie będą teraz przenosić ich produkcji w tak niepewnym czasie do innych państw, gdy Polska jest krajem bezpiecznym! Korporacje muszą więc iść na ustępstwa i dać nam podwyżki jeśli będą chciały dalej funkcjonować i produkować! Zatem do odważnych świat należy! Żądajmy podwyżki płacy minimalnej w wysokości 3 tysięcy złotych netto we wszystkich zakładach w zagranicznych korporacjach na terenie Polski!

Polacy w końcu powinni powstać z kolan! Czy mamy jeszcze na tyle odwagi aby zaryzykować? Czy dalej wolimy być niewolnikami?

W międzyczasie Polski rząd jeśli chce dalej funkcjonować to musi natychmiast zamknąć wschodnie granice dla ekonomicznych imigrantów! Jeśli tego nie zrobi, to trzeba go OBALIĆ! Polacy potrzebują rządu POLSKIEGO a nie BANKSTERSKO-KORPORACYNEGO!

Uważam że nadszedł czas aby w polskie realia gospodarcze wprowadzić trochę godności dla osoby ludzkiej i wprowadzić trochę humanizmu ludzkiego, zamiast upadlać ludzi i wyzyskiwać ich na wszelkie sposoby, tworząc warunki do powstawania na terenie wszystkich gmin w Polsce, zagranicznych zakładów korporacyjnych, których jednym celem jest wyzyskiwanie Polaków!

To że zarobki w Polsce są niskie, to że polski przedsiębiorca nie może znaleźć rąk do pracy, oraz to że bezrobotny w Polsce zostaje pozostawiony sam sobie bez środków do życia, są wynikiem ZDRADY NARODOWEJ, tj.celowych działań rządu wraz z NBP oraz gmin, mających na celu maksymalny wyzysk Polaków w celu zapewnienia prawie bezpłatnej siły roboczej zagranicznym korporacjom należącym do banksterów! Banksteria za pomocą NBP, tak reguluje ilością pieniądza w obiegu w Polsce, aby go było na tyle mało, żeby nie można było podnosić zarobków Polakom bo wtedy oni (banksterzy) straciliby chętnych do pracy za głodowe stawki w ich korporacjach na terenie Polski. Może nadszedł czas żeby coś z tym zrobić? Zacznijmy od gmin! Jeśli Rady gminne chcą uniknąć masowych strajków pracowników pracujących w zagranicznych korporacjach na terenie ich gmin, powinny zażądać od zagranicznych korporacji, podwójnej podwyżki płac dla zatrudninych w zagranicznych korporacjach na ich terenie pracowników! Najniższa pensja powinna wynosić 3 tys.zł netto czyli na rękę!

p.s. Z tego co mi wiadomo to w Niemczech każdemu zarejestrowanemu bezrobotnemu, oraz imigrantowi Urząd Pracy opłaca media (wodę, prąd, gaz itp.). Jak myślicie skąd rząd niemiecki ma kasę żeby tak hojnie traktować niemieckich bezrobotnych i przybyłych do Niemiec Muzułmanów? Duma narodowa Polaków nie pozwala tego przyznać ale …. tak … jestem przekonana że to z naszej niewolniczej pracy w zagranicznych głównie niemieckich korporacjach!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Niepoprawny antykonformista - IDEA i MYŚL - jedyne co nas łączy w tej wojnie informacyjnej i dzięki nim zwyciężymy.

#1555035