Tzw."opozycja" - opis choroby...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Coraz trudniej przychodzi mi poważnie pisać o tzw. "opozycji". Ludzie ci, brutalnie oderwani od koryta publicznych pieniędzy w ubiegłym roku, doznali na tyle poważnych obrażeń wewnętrznych, że dziś ośmieszają się niemal każdego dnia. Ma wychodzić poważnie i "proobywatelsko" a wychodzi jak zwykle...no i dobrze.

Maszerujący po ulicach miast dawni wysocy urzędnicy państwowi, skompromitowani setki razy politycy, korporacyjne lemingi i gromady konfidenckich sierot po oficerach prowadzących, w drogich strojach, pobrzękujący złotem i brylantami, wywołują w normalnych Polakach tylko odruch politowania. Elyta III RP, pozbawiona dostępu do państwowej kasy chce przekonać tych, których okłamywałą i okradała przez osiem lat, że powinna wrócić do władzy...pomroczność jasna w czystej postaci. Popiskiwanie o "braku demokracji" gdy właśnie ludzie ci mogą swobodnie najgłupszymi hasłami atakować pana prezydenta i rząd, sytuują te "marsze" w kategoriach groteski. Podobnie jak brodaty alimenciarz, kreowany na jakiegoś "ludowego trybuna". Jak można było sądzić, że pod hasłem "opublikowania orzeczenia" TK, da się Polaków nastawić przeciw nowym władzom? Szczególnie gdy wszedł w życie program "Rodzina 500plus"...

O agenturalnech zachowaniach "opozycji" w UE napisano już wiele. Działania tych, całkowicie oderwanych od realiów polskich i zdrowego rozsądku "europosłów", prowadzą ich nieuchronnie na śmietnik historii...a niektórych pewnie i do ZK. "PrezydĘt Europy" ma chyba coraz częściej złe sny, gdyż dociera do jego nietęgiego przecież intelektu, że nowy polski rząd nie przedłuży mu mandatu niemieckiego lokaja w Brukseli. Poparcie lewackiej "rezolucji" przeciw Polsce wykluczyło 27 konfidentów z PO. PSL i SLD z życia publicznego. Ja wiem, oni wierzą, że Polacy zapomną, a przy nowym unijnym rozdaniu znów będą liczyć się "doświadczenie i kwalifikacje". Zapominają, że dzięki swoim działaniam przyspieszają moment, gdy nowego unijnego rozdania po prostu już nie będzie...i dobrze...

Kabaret zaprezentowany przez "opozycję" w czwartek pokazał ponownie, że Gregor (dawniej - Grzegorz), Swetru i liderzy "zielonej zarazy" niczego nie pojmują z rzeczywistości, dziejącej się poza zamkniętym akwarium sejmowym. Komiczna obstrukcja w głosowaniu nad kandydatem PiS do TK, lumpiarski pomysł z podnoszeniem rąk i jednoczesnym wyciąganiem kart z czytnika, najlepiej pokazuje intelektualne i etyczne kwalifikacje tych "wybrańców ludu". A potem było już tylko śmieszniej...Aplauz i skandowanie "demokracja" po wygranym przez PiS głosowaniu, to gotowy pomysł na scenę w polskiej komedii. Bareja w grobie się skręca ze złości... A teraz domagają się "reasumpcji głosowania", w którym nie wzięli udziału - paradne! Szkoda, że nie poszli krok dalej i nie "zbojkotowali" obchodów w Gnieźnie i Poznaniu...Całości dopełnia telewizyjne wyznanie rumuńskiego bankstera, opowiadającego jak to Mieszko I marzył o "europejskich standardach"...zapomniał, że Mieszko i Chrobry ostro przeciwstawiali się atakom PiS na TK i domagali się przez lata "opublikowania orzeczenia" tego komuno-tworu z marca 2016 roku.

Jakie to szczęście, że tzw. "opozycję" reprezentują dziś polityczne wydmuszki intelektualne i moralne, wyuczeni przez speców od pijaru kretyni, paniulki o nienachalnych rozumkach oraz zwykli konfidenci-wyrobnicy obcych. Twarzą ich jest dziś TW "Bolek" nawołujący do "pójścia na barykady". Boluś, a nie lepiej wcześniej sprawdzić czy oficerowie prowadzący naprawili ci motorówkę z 1980 roku? Podobnie jak tramwaj Heńki czy autobus Frasyniuka...inaczej nie da się znów "przeskoczyć muru" i obalyć czegokolwiek...

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)

Komentarze

Niech tak dalej postępują. Sami nie pozwalają na zapomnienie, że 8. letnie rządy PO i PSL były wielkim dramatycznym świadectwem bylejakości naszego państwa. Jestem przekonany, że konsekwentna realizacja programu wyborczego PiS urwali w społeczeństwie dobre postrzeganie i ocenę obecnego rządu.

Moim zdanie konieczne jest ujawnienie zbioru zastrzeżonego IPN oraz publikacja Aneksu likwidacji WSI. To pozwoli na ujawnienie i eliminację oraz ukaranie wszystkich zdrajców i kolaborantów PRLu. Konieczna jest również nowelizacja ustawy lustracyjnej, która powinna dotyczyć przede wszystkim środowisk prawniczych i naukowych, bez tych działań i oczyszczenia środowiska prawniczego, trudno będzie przeprowadzić dobrą zmianę!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1511532

Wszystkie razem do kupy wzięte, mogą liczyć na takie poparcie, jakie ma realnie PiS. Frustracja poszczególnych nadmuchanych liderów, osiągnęła poziom krytyczny. Nawet Kukiz, którego od początku uważałem za trojana systemu, zrzucił maskę  polskiego patrioty!. Oni wszyscy chcą szerokiego dostępu, do zablokowanego przez Kaczyńskiego koryta!. Gotowi na każdą podłość, nawet na obcą okupację!. Byle poczuć smak władzy i unijnego koryta. A wracając do rezolucji przeciw Polsce sprokurowanej w Radzie Europy, warto przypomnieć jej autora!. To czołowy politykier Tuska, Rafał Trzaskowski!. Zdrajca, żyd i renegat!...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1511535

Wszystko to prawda, działania opozycji są groteskowe, śmieszne , infantylne, co kto woli. Nie lekceważyłabym jednak tej obrzydliwości. Nowoczesna, Petru, dogorywająca PO a zwłaszcza bandzior Schetyna mogą jeszcze wiele szkód narobić. Tym bardzej, że mają do pomocy żydowskich banksterów i wrogie Polsce siły na wschodzie i zachodzie. Bolek też się najwyraźniej z nimi obwąchuje. Należy niezwłocznie anulować tzw. uchwałę o "bratniej pomocy". Boże chroń Polskę!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

eni

#1511536

Racja! anulować należy przede wszystkich ową uchwałę o "bratniej pomocy" bodaj nr 1066 i to w trybie przyspieszonym. Dobry Stwórco miej nas w swej pieczy! Abstrahując od wszystkiego co się od paru miesięcy dzieje w Kraju; rzeczonej opozycji nie należy lekceważyć czy traktować jako czegoś śmiesznego/głupiego/folkloru politycznego (niepotrzebne skreślić), ponieważ to cóś mąci wielu naszym rodakom w głowach, a tuż już zaczyna/jest niebezpieczne dla tzw. spokoju społecznego.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Janina otęska

#1511616

Witam serdecznie

Jak zwykle celnie, w sam środek tarczy :)

Już tam gdzieś pisałem, że obecna opozycja to zdradliwe, szujowate szczury zdolne zagryźć nasz kraj byleby tylko odzyskać dostęp do koryta i uniknąć odpowiedzialności za działanie na szkodę Polski i Polaków. Podobnie lewackie i demoliberalne elity, dla których wolna Polska jest czymś nienormalnym a przecież stworzyli z niej zaplecze gospodarcze i niewolnicze w postaci wyrobników za grosze. Do tego jeszcze tracą Polskę jako oazę multi-kulti i NWO-wskich eksperymentów wraz z zasiedlaniem przez "naród wybrany".

G. Braun zdiagnozował dość trafnie III RP - "kondominium niemiecko-rosyjskie pod żydowskim zarządem komisarycznym".

Takie określenie chyba całościowo określa naszych wrogów.

Niemcy (UE) przez ostatnie 26 lat a już szczególnie po wejściu Polski do UE sukcesywnie realizowały dawny niemiecki plan Mitteleuropy, czyli utworzenia niemieckiej hegemonii w Europie, hegemonii w zakresie wojskowym, politycznym, finansowym i gospodarczym. Polska w tym planie miała być jeno zapleczem dla Niemiec tak jak cała Europa Środkowa miała być obszarem dominacji "niemieckiego typu gospodarczego". W dużej mierze Niemcom udało się takie poddańcze ukształtowanie III RP. Dziś Polska powoli uwalnia się od tego morderczego uścisku i stąd te ataki UE na nas a głownie polityków niemieckich. Tracą kolonię w którą zainwestowali i będą robić wszystko, żeby tej kolonii nie utracić. Niemcom pomagają nasi zdrajcy spod znaku PO, Nowoczesnej i PSL oraz tez KOD... choc ten ostatni to raczej - podobnie jak Nowoczesna - wytwór zydowskich banksterów, koroporacji i NWO-wców.

Rosja jest specyficzna i nigdy nie zrezygnuje ze swoich imperialnych ciągot. Silna Polska nie leży w ich interesie a dogadywanie się z Niemcami przeciw nam mają historycznie przećwiczone i dziś też to widać na kazdym kroku, choćby Nord Stream i przychylność Niemiecwobec Rosji.

Judeopolonia to z kolei marzenie pewnych srodowisk zydowskich powiązanych z banksterami i korporacjami.

Wyjściem i jedynym mozliwym działaniem Polski jest jednoczenie wokół nas krajów środkowej i południowej Europy, czyli budowa tzw. "miedzymorza" w trójkącie mórz: Adriatyk, Bałtyk, Morze Czarne. Tego boją się wszyscy nasi wrogowie.

A nasza opozycja? To naprawdę szuje i zdrajcy. Tracą poparcie Polaków, więc proszą o pomoc naszych zewnętrznych wrogów. Tej zdrady już dokonali... W Polsce pozostaje im jedynie jakaś perfidna prowokacja... I z tym trzeba sie liczyć i nie lekceważyć oipozycji... "tonący brzytwy się chwyta". Musimy o tym pamiętać.

I jeszcze kilka słów do innych komentatorów Pana tekstu...

Po 26 latach ZP (PiS + koalicjanci) wraz z prezydentem przejęli Polskę w stanie katastrofalnym: politycznie, gospodarczo i społecznie. Trzeba trochę czasu na naprawę i nie zawsze od razu radykalne kroki przynieść mogą dobre efekty (choć ja tez jestem za przyspieszeniem). Ale.... czekają nas ŚDM i szczyt NATO... Zdolności obronne i polskie siły bezpieczeństwa nie mogą być w nawet krótkotrwałym chaosie w czasie tych wydarzeń. Po nich zapewne przyjdzie czas na ujawnienie akt zastrzeżonych IPN, opublikowanie aneksu do raportu z likwidacji WSI i lustrację środowisk prawniczych, naukowych czy kościelnych. Choc w jednym zgadzam się całkowicie: natychnmiast należy uchylic ustawę o bratniej pomocy - ust. 1066.

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1511540

Nieśmiało pozwolę sobie zasugerować przesłanie komentarza blogera Bon Ton posłom PiS, członkom rządu Najjaśnieszej Rzplitej tudzież Prezydentowi RP pod rozwagę.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Janina otęska

#1511617

 a właściwie zdecydowanie popieram sugestię Vipery. :))))

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Niueste

#1511657