Sitwa dostała zadyszki...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Szaleństwo me(n)dialne nie milknie nawet na chwilę. Wrzask bezsilmości miesza się z groźbami i wezwaniami lewaków z UE "do działania". Celuje w tym żyjący od lat w równoległej rzeczywistości Stefan N. Posunął się do tego, że głosował dziś przeciw oddaniu hołdu śp. prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu, w rocznicę zaprzysiężenia. Nie piszę o jakichś zasadach, które obowiązywać powinny parlamentarzystę, ale o zwykłą przyzwoitość i godne zachowanie wobec zmarłych. Stefan N.to nie tylko przypadek kliniczny, ale także twarz sitwy, łże -elyty, która zawłaszczyła Polskę na mocy układu komunistów i lewicowej "opozycji". Ludzi, co sami sie ponazywali "autorytetami", " twórcami", "ekspertami", dali sobie promesę na nieomylność i ...bezkarność. A teraz ten świat wali się im na głowy. Koryto odjeżdża, łatwy pieniądz ucieka, jak żyć...?

Hucpa z "obroną demokracji i TK" wyraźnie nie zadziałała na Polaków, niewielu uwierzyło, że bankster może być wyzwolicielem, czy skompromitowany PO-lityk jest nowszą wersją Janosika itd. Elyta już wie, że TK nie zatrzyma patriotów w pracy nad sprzątaniem Polski, trzeba więc szukać innego pomysłu. Czy mozliwa jest granda z orzeczeniem SN o ważności wyborów z października ? Nie wiem, ale to może wymknąć się spod kontroli nawet oficerom prowadzącym. Czy jest podobny kraj, gdzie po miesiącu istnienia nowego rządu, przedstawiciele poprzedniej władzy, okradający państwo przez osiem lat, mają czelność wyprowadzać ludzi na ulice, domagając się "obrony demokracji". Gdzie bankster i szemrany geszefciarz idą pod rękę w "proteście" z komunistą i lewackim dewiantem? A nad gromadą ogłupionych przez telewizor lemingów, co jakiś czas słuchać chichot Jaruzelskiego i Kiszczaka...

Ale ten cyrk, to popmpowanie się sitwy jest tylko me(n)dialnym cytkiem. PO-szuści i ich "elyta" wiedzą,że nikt w UE nie kiwnie palcem by ich bronić. Po co komu wspieranie zlodziei i przestepców, którzy utracili władzę? Nikt nie upomni sie o "europejczyków" z PO, PSL czy "nowośmiesznej" gdy zaczną wychodzić na wierzch ich przekręty, korupcja czy nepotyzm. Co więcej, dzisiesi okłamywani cynicznie na "manifestacjach" KOD- staną się największymi wrogami PO-hucpiarzy.Wiedzą,że kończy sie ich czas, że tak naprawdę nie moga być opozycją.Stąd skowyt i obelgi. A my - wytrzymamy...bo tak należy - dla Polski i następnych pokoleń Polaków. Dobra Zmiana to walec zgnaitający zgodnie złodziei, kłamców, oszustów i łże-elytę...damy radę...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

Witam Pana! Dziekuje za temat! Ogladajac obrady sejmu,ogladajac wypowiedzi poslow opozycji,zachodze w glowe ,jak to sie stalo,ze wychodowalismy taka totalna Patologie! Przeciez ta mlodziez opozycji z poselska legitymacja ,to skundlone chlystki ,a nie mezowie stanu! Teraz widzimy naocznie ,jak przez ostatnich 8-lat rzadzenie mafii zdeprecjonowalo narod Polski! Powiem wiecej ,robmy swoje dla kraju i spoleczenstwa,a w tle przyjdzie czas na wynogrodzenie tej bandy za sukcesy walki z Polskim spoleczenstwem! Za tysiace samobojstw ludzi, ktorym  stworzorzono horror za zycia! Diabel zabral ogarek,wiec pozostaje smola dla karaluchow Polski!  Pozdrawiam!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1502880

Me(n)dia (jak o nich piszesz) nie zamilkna w tym szaleństwie. Wiedzą, że muszą cały czas grzać atmosferę. Nie wiem czy może im chcodzić o to, aby zapewnić sobie "obrońców demokracji" na ulicach w połowie stycznie, czyli w czasie posiedzenia SN. Nie wiem co kombinuja.... Może faktycznie będą chcieli wybory unieważnić. Wtedy pozostaje własnie ulica i może dziś "tworzą fanatyków", którzy będą walczyć z narodem? 

Zobaczymy, ale jeżeli scenariusz taki stanie się rzeczywsitoscią to będzie bardzo źle...

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1502884

Spoko widziałeś ilu było nas 11.11. czy oni aż tak są je...ci, by tego nie wiedzieć, chyba że liczą na POmoć bratnich krajów, przecież taką ustawę uchwalili.

Wolności musimy bronić, jak taka będzie potrzeba, wierzę że patriotom męstwa nie zabraknie.

Oby tego nie było, ale trzeba się liczyć z taką sytuacją.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1502888

Glupota niemiecka,to celowa propaganda pod Putina.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

rach

#1502886

Zgadzam się z tobą co do diagnozy. Wyraźnie cierpnie im skóra na myśl o rozliczeniu za 8. fatalnych lat rządzenia. Widziałem kiedyś na wsi, jak kwiczały świnie odganiane od koryta, ten obraz przypomina mi się jak widzę posłów PO, PSL i Niepoważnej przepraszam Nowoczesnej, występujących z trybuny Sejmu, też kwiczą. A w perspektywie mają rozliczenie za fatalne śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej i komisję śledczą, która zajmie się wyłudzeniami VAT (ponad 50 mld zł w tym roku!) za rządów PO-PSL i wiele innych zamiecionych pod dywan afer.
Damy radę na dobrą zmianę!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1502946