ŚDM się kończą ale wirus prawdy o Polsce trwać będzie...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Kończy się światowy festiwal chrzescijańskiej radości i współnoty. Kończy się w Polsce, gościnnej, przyjaznej, bezpiecznej. Otwartej, tolerancyjnej, bliskiej każdemu przybyszowi, który tu przyjeżdża ze szczerym sercem. Tak było przez wieki, tak zaczyna być i teraz. Miliony młodych ludzi naocznie przekonały się, że Polska, przedstawiana przez lewackie media, jako skansen nietolerancji, ksenofobii, rządzona przez antydemokratyczny rezim, to wymysł tych me(n)diów i łżennikarzy, to obrzydliwe kłamstwo. Młodzi zarażeni zostali wirusem prawdy o Polsce i wbrew jazgotowi sitwy III RP i jej obcych mocodawców, zaniosą ją do swych domów. Francuzi przekażą, że odmiennie niż w ich kraju, w Polsce można swobodnie na ulicy nosić symbole swej wiary. Niemcy przekażą, że nieprawdziwa była obawa o brak żywności w Polsce pod rządami PiS, Holendrzy, Anglicy czy Belgowie opowiedzą, że tu można swobodnie, na ulicy modlić się do Boga. I że tak czynią chrześcijanie a nie muzułmanie. Polacy zdali test z prawdy. Życzliwością, tysiącami młodych wolontariuszy, gościnnościa każdej rodziny i parafii, wielką pracą organizacyjną Kościoła i władz państwowych. Młoda Para Prezydencka, ciepła, dobra, uśmiechnięta, bliska zwykłym ludziom. Zero wyniosłości, wyższości do niedawna "przysługującej" elycie III RP. Złamał się jak zapałka nienawistny, antypolski przekaz michnikowego brukowca, "amerykanskiego" TVN-u czy niemieckich polskojęzycznych gadzinówek - "Faktu" i "Newsweeka". Gdzieś w szczurzych dziurach pochowali się liderzy tzw. opozycji czy brodaty alimenciarz.

"Nasz naród jak lawa"...pisał przed wiekami Wieszcz. I tego się trzymajmy od jutra, bo przecież nie można mieć złudzeń, że me(n)dia zaprzestaną antypolskich ataków, że tzw. opozycja otrzeźwieje, że resztki komunistów-stalinistów i esbeckiej agentury skupione wokól czerskich zmienią narrację. Wzięli kasę muszą pluć na Polskę. Tylko, że teraz będzie to juz wyraźna karykatura rzeczywistości polskiej. Ambasadorzy prawdy wrócą do swych krajów i to jest o wiele ważniejsze od skowytu elyty III RP. Polska i Polacy znów zwycięzyli - dzięki pomocy Bożej, trwaniu przy narodowej tożsamości i odwiecznych wartosciach. I to w czasie gdy wiatr przynosi zza Odry zapach gnijącego zachodu...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)

Komentarze

Miłosierne Serce

 

to Miłosierne Serce

świat pokojem odmienia

a lewackie merdia

działają w smudze cienia

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1517453

Ciekaw jestem czy pokazali Papieżowi w czasie wizyty w Oświęcimiu "Pokój Zwolnień" w którym SS miłosiernie wypisywało zwolnienia z obozu chorym na grypę w tym Bydłoszewskiemu?

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0
#1517455

 Witam! Spotkanie papieża Franciszka z radosną, rozentuzjowaną chrześcijańska młodzieżą  Świata,na trwale utrwala pozytywny obraz Polski i Polaków,jako suwerennego,gościnnego demokratycznego kraju.Kraju wielkich możliwości i nadziei. Ciekaw jestem,czym teraz Bruksela i totalna rodzima obca opozycja kabareciarzy od utraconego koryta bedzie walczyła z demokracją w Polsce? Pozdrawiam!

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1517456

ślepe naboje

 

z Polski wychodzi iskra

kóra przygotuje świat

na powtórne Chryste

przyjście Twoje...

 

kończą się lewakom

ślepe naboje...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1517458

Widok setek tysięcy młodych ludzi z całego świata radosnych, śpiewających, tańczących, zjednoczonych wspólną modlitwą oraz mocnych wiarą chrześcijańską napawa radością i optymizmem, daje pewność, że świat przetrwa i żadne zło go nie pokona. To właśnie oni, młodzi mają w sobie siłę, kiedy Jezus dotyka ich serc, aby zmieniać świat na lepszy. Boże miłosierdzie to największy dar jaki otrzymaliśmy do Pana Jezusa, który w objawieniach podkreślał św. Faustynie, potrzebę praktykowania miłosierdzia wobec bliźnich: czynem, słowem i modlitwą.

Gaby Martin przyjechała na ŚDM z Teksasu w Stanach Zjednoczonych.

Podoba mi się, że w Polsce ludzie nie wstydzą się swoje wiary. Amerykanie też potrafią manifestować swoje przywiązanie do religii, ale podczas wielu spotkań nie rozmawiamy o tym, uznając, że to jest sprawa prywatna - mówiła.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1517466

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1517471

Obawiam sie, ze zadnej zmiany w media zachodnich o Polsce nie bedzie bo aktywni chrszescijanie to kropla w morzu w Zachodniej Europie. Ale zgadzam sie, ze SDM byl sukcesem wlasnie dlatego, ze mlodzierz zagraniczna zobaczyla Polske taka inna niz jej medialny obraz.  Czy to zaowocuje i jesli tak to kiedy zobaczymy.

pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Vik

#1517513