Prośba o trzeci krok...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Zgodnie z zasadami państwa z dykty dopiero po półtorej doby od zamnknięcia lokali wyborczych Platformiana Komisja Wyborcza podała wyniki niedzielnych wyborów. I tak dobrze, że wzorem poprzedniego jej składu nie będzie "liczyć" głośów przez rok - przypominam, że od listopada ubieglego roku nie ma jeszcze wyników głosowania do sejmiku mazowieckiego. A przecież sejmik działa, urzędnicy pracują...jest gites.

Wczoraj po zliczeniu wyników z 40 okręgów (brakowało tylko jednego protokołu - z Londynu) PiS miało 38,31%, PO-mafia - 23, 55% a banksterzy Petru- Swetru - 7,18%. Działo się to o godzinie 21.12. Ale od czego jest PKW ? O godzinie 22.30 gdy "brakujący" protokół wreszcie sie odnalażł (jak "Gęsiarka" w Belwederze), nagle PiS-owi "spadło" do 37,58%, a PO "urosło" do 24,09% a "nowośmiesznym.pl" wzrosło aż do 7,6%. Jak przystało na bantustan wynik utrzymał się do dziś, gdy PKW ogłosiła o podziale mandatów poselskich i senatorskich. Ostatecznie PiS "dostał" 235 miejsc w Sejmie i 61 w senacie. Daje to większość parlamentarną ale nie daje mozliwości ruszenia z posad fundamentów państwa z dykty. I o to walczyli półtora dnia mocodawcy PO-szustów i "banksterów.pl". Najbliższe godziny pokażą czy PiS zareaguje stanowczym protestem wyborczym czy zostawi sprawę jako mniej istotną wobec zwycięstwa. Jak to się mogło stać, że PKW tak cynicznie nagięła wyniki wyvorów? Nigdzie w świecie jedna partia nie traci w ciągu półtorej godziny 0,8% a dwie inne nie zyskują po 0,5%! Bezczelność i pogarda "elyty" wobec intelektu Plaków przejawia się także w tym, że tak duże zmiany wyników nastapiły po "policzeniu" głosów polaków z Londynu. Wynika z tego, że PO -sitwę i partię Petru- Swetru poparli z całych sił młodzi Polacy, których bieda i brak perspektyw na godne życie, zafundowane przez PO-mafię w ciągu ostatnich ośmiu lat,  zmusiły do emigracji. W panice wykonano bandycki ruch i co ? Ano nic...

 Ruch Kontroli Wyborów, który w maju pomógł skutecznie zapobiec matactwom "PKW", teraz okazał sie słaby i rozbity. Przynajmniej tutaj - na Dolnym Śląsku. Kłotnie, podziały, oskarżenia dorowadziły do uwiądu pięknego społecznego ruchu oporu przeciw państwowemu bezprawiu. Myślę, że ludzie służb i "elyta" wiedzieli o tej słabości od dawna i może dlatego posunieto się do tak bezczelnych cudów nad urną.

 PiS osiągnął jednak bardzo dużo - wielkie gratulacje dla wszystkich, którzy zaangazowali się w kampanię opozycji i pomogli doprowadzić do sukcesu. Przed nowymi posłami i senatorami wielka odpowiedzialność i praca. PO-sitwa zostawia państwo zniszczone, rozbite, skonfliktowane społeczeństwo i mnóstwo "trupów w szafach". 138 PO-bandytów, ludzi bez zasad i sumienia, znów pojawi sie na Wiejskiej. Będą recenzować, judzić, kłamać jak zwykle. I z tym trzeba sie będzie zmierzyć. Nie chcę podpowiadać co jest wazniejsze - naprawa me(n)diów czy reforma służb, porpawiony budżet czy sprawa przyjęcia muzułmańskich "emigrantów". A może ogromne publiczne zadłużenie czy praktycznie zlikwidowana armia ? Ale jest jeden krok, który wbrew wrzaskom i złorzeczeTniom "elyty" i "euriopejczyków" należy bezwzględnie wykonać. To jak najszybsze skrócenie kadencji samorządów, wybranych w jesieni 2014 roku w wyniku ogólnopolskiego fałszerstwa wyborczego.  Również w gminach i powiatach gdzie rządzą ludzie z PiS-u.Jeżeli tego nie wykona się w ciągu pół roku, PO-mafia przetrwa, przygarnie tu na dole uciekinierów z centralnych urzędów i będzie czekać. Stworzy za publiczne pieniądze fikcyjne i niepotrzebne stanowiska, da "swoim" zarobić, by w odpowiednim momencie uderzyć. Dlatego niezbędna jest powszechna "deplatformizacja" na najniższych szczeblach władzy. Nie w imię zemsty czy odwetu. Ale w imię przywracania Polsce i Polakom wolnej i suwerennej Ojczyzny. A więc - Alleluja i do przodu...!

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

Następnie zapuszkować by nie gardzić

Władza daje nam możliwość kontroli

A to przekrętów na pewno zaboli

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1497069

Witam! W pelni sie z Panem zgadzam! Tylko skrocona kadencja i wiosna nowe wybory samorzadowe zlikwiduje te mafie! To nie zemsta lub odwet,ale sprawiedliwosc i praworzadnosc musi odpowiedzialnych,i cynicznych zlodziei za kupe kamieni, postawic przed nowym wymiarem sprawiedliwosci!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1497078

a dopiero potem mozna myslec o skroceniu kadencji samorzadow.

Co madrzejsi czlonkowie PO juz dawno siedza na wygodnych stolkach w roznych Radach Nadzorczych i Zarzadach, ci mniej zdolni na dyrektorskich stoleczkach w roznych urzedach i agencjach - wykurzyc ich nie bedzie latwo, bo trzeba wyplacac ogromne odprawy, a i krzyk sie podniesie pod niebiosa o zwalnianiu wybitnych managerow...

Jest i na to rada: w spolkach z udzialem skarbu panstwa oraz urzedach i agencjach powinno byc ustawowo zakazane wyplacanie odpraw - ale czy jakikolwiek Rzad dojdzie do takich wnioskow mianujac swoich protegowanych na te stanowiska?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1497097

wykryty przez internautów. Jak mogły wzrosnąć notowania PO, kiedy na wyspach głosowano na PIS, Kukiz15 czy Korwina? Ile czasu trzeba było, by PKW poprawiła wyniki wyborów? Pokrętne tłumaczenie członków komisji nie przekonują a analiza wyników mówi sama za siebie! Może by tak, kiedy już opadnie euforia wyborcza, zaskarżyć jednak wyniki wyborów? Chodzi o elementarne zachowanie poczucia przyzwoitości i szacunek dla wyborców.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

mika54

#1497105