Prezes Kaczyński "zaorał" marsz szKODników...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Dwa wczorajsze wystąpienia prezesa Jarosława Kaczyńskiego - na kongresie warszawskiego PiS i na zjeździe Klubów "GP"- jeszcze raz pokazały przepaść intelektualną dzielącą go od liderów tzw. opozycji. Nie chcę szczegółowa analizować treści tych przemówień, odsyłam do sieci, gdzie można ich wysłuchać w całości i wyrobić sobie własne zdanie. Można się z myślą i pomysłami Prezesa nie zgadzać, można je kontestować czy krytykować. Ale nim się do tego zabrać - trzeba ich wysłuchać bez piany na ustach i zatkanych uszu. Bo jest w nich myśl państwowa, wskazanie drogi, pewnie nie jedynej, do odzyskania przez Polskę znaczącej pozycji na kontynencie oraz wewnętrznej podmiotowości. Jest tam troska o Polaków, ale i pomysły jak im pomóc, jak rozbudzić gospodarkę, by emigracja nie była jedynym pomysłem na stabilne życie dla młodych. Program ten jest juz wdrażany i będzie kontynuowany. Przyjęcie za zasadę praworządności i zera pobłażania dla korupcji i złodziestwa juz uszczelniło system podatkowy. Wicepremier Morawiecki daje nadzieję na rozwój polskiej gospodarki, niszczonej planowo przez ostatnie osiem lat. Kaczyński jako lider Dobrej Zmiany wskazuje kierunek i najważniejsze kroki, szczegółowa ich realizacja to zadanie rządu i parlamentarnej większości. Wierzę,że z tej drogi odwrotu juz nie ma...

Jakże żałośnie i karykaturalnie wygladała, przy klarownym przekazie rządzących, wczorajsza "manifestacja" szKODników w Warszawie. 10 tysięcy ludzi, beneficjentów siłą oderwanego od publicznego koryta, układu to niewiele. Widok "demonstrujących" obok siebie Komorowskiego, Kwaśniewskiego, Rostowskiego, Frasyniuka, alimenciarza, Swetru, lewaków płci obojga lub trojga, "zielonej zarazy"czy Kopacz-ki sam narzuca taki oto komentarz - na ulice wyszło wszystko to co najgorsze wyhodowała elyta III RP w ciągu ośmiu lat. Konfidenci, zPOdzieje, geszefciarze, oficerowie prowadzący, agentura obcych, resortowi emeryci, szemrani "biznesmeni", przyszli klienci prokuratur i sądów- "protestowali przeciw zagrożeniu demokracji". Zwykli Polacy zignorowali tę hucpę zupełnie. Za chwilę zacznie się Euro 2016, potem przyjdą wakacje, ŚDM w Krakowie, kto jesienią będzie pamiętał o "nieopublikowanym orzeczeniu TK" i zechce "bronić zagrożonej demokracji"? Oczywiście judzić i wrzeszczeć będą lewacy z UE, bo muszą to robić. Niemcy i inne kraje traktowały osiem lat Poslkę jako kolonię -rezerwuar taniej siły roboczej i miejsce robienia nielegalnych geszeftów, kupowania czego dusza zapragnie za bezcen. Za to "awansowano" rudego niemieckiego lokaja do Brukseli. Więc wrzeszczeć muszą. Chyba, że "uchodźcy" i lewactwo dokona rzeczy niedobrych we Francji w czerwcu, albo Brexit stanie się faktem. Bo wtedy UE przejdzie do historii...tylko co wtedy zrobią rodzimi "obrońcy demokracji" ? Może przygarnie ich rosyjski "obrońca demokracji"...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:20)

Komentarze

Czy to bajka, czy nie bajka,

Myślcie sobie, jak tam chcecie.

A ja przecież wam powiadam,

Że KODziarze są na świecie!

Jątrzą, knują dniem i nocą.

Po ulicach się szwendają.

Żeby walczyć, ch... wie, o co?

W jednym stoją dziś szeregu:

Ubek, Esbek, leming zdrajca-skarżypyta.

O co chodzi Targowicy?

Żeby wrócić do koryta!

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1514391

 jest realizowana .W opozycji nie ma ludzi pokroju Jarosława Kaczynskiego , dysponujacych porównywalnym intelektem , a przede wszystkim spójną wizją Polski i jej miejsca w Europie i Świecie.

Na szczeście nie ma,  bo przeciwników prawej  i silnej Polski jest jeszcze bardzo duzo ( popłuczyn po bolszewiżmie zorganizowanych w systemie powiązań służb specjalnych z lewym, mafijnym biznesem ) , wspieranych przez wypracowany latami system usłużnych mediów i "trzeciej władzy"- sądownicwa oraz wypłukanych mózgowo wieloletnią propagandą lemingow.   

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0
#1514395

- dysponujacych porównywalnym intelektem". Nie ma, bo być nie może. Z systemu kolektorów ściekowych i kotła zwanego opozycją, dobywa się nieznośny bulgot i cuchnące opary. Pilnie potrzebny zabieg asenizacyjny aby parszywizna nie zdegenerowała zdrowej tkanki.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Racjonał

#1514400

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1514435

Jak zwykle doskonale skojarzenie tj. Twoja " Fotka ", ale tym razem tutaj MoheraJ i jego wierszyka to nie przebijesz...Co by kto nie pisal, czy tez wklejal, przy tym stole pula nalezy do MoheraJ.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

chris

#1514477

Żeby wrócić do koryta,

żeby było tak jak było !
Polmos, Bigos to elyta.
Donos z nimi - ach !
jak miło.....
 
Trzech łajdaków (p)rezydentów !
WSIowe gnidy - wszyscy wiecie.
Obalają Demokrację !
Komitety - a w nich śmiecie.....
 
Żeby było tak jak było !
Więc zbierają się do kupy:
i tańcujom, POdskakujom.
TO elyta - żywe trupy........
Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1514504